Forum Dragon Ball Nao

» Błonnik witalny

burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
Co sądzicie o błonniku witalnym... ktoś spożywa ? : => )
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Jak dla mnie ściema. Spróbowałam lata temu, bo moja ciocia się o tym naczytała i podrzuciła mi tabletki. Zużyłam całe opakowanie i nie miało to żadnego wpływu na mój organizm, wiec formy proszków nie polecam.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Jak chcesz się dobrze wysrać, to naturalną metodą są płatki owsiane albo popcorn własnej roboty.
Damiann Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 34
Dni na forum: 2.808
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1
Skąd: Kraków
Na każdy organizm błonnik witalny działa inaczej. Po za tym nie koniecznie muszą być widoczne efekty. Dzięki błonnikowi czujesz się syty i nie podjadasz a co za tym idzie nie przybierasz na wadze. Ponadto błonnik poprawia pracę jelit, reguluje poziom cholesterolu i pozbywa się toksyn z organizmu co wpływa na lepsze samopoczucie i poprawia koncentrację. Ja od czasu popijam błonnik witalny i tez nie widzę zmian, ale na pewno nie zaszkodzi napić się naparu raz na jakiś czas. [spam usunięto]

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Damiann: 18.11.2016, 9:55
Uysa
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.796
Posty: 1
Przyswajanie go z pewnością zależy od indywidualnych preferencji. Myślę, że zwykły błonnik też daję radę i jest dobrym ubogaceniem codziennej diety, która w przypadku większości z nas odbiega od ideału. Jego pozytywne oddziaływanie na nasz organizm zostało dobrze opisane tutaj: [spam usunięto]. Moim zdaniem warto choćby od czasu do czasu pokusić się o coś takiego
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Kefiru się napijcie. Sranie pierwsza klasa.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Oleńka89 Kobieta
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 34
Dni na forum: 2.775
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1
Skąd: Kraków
Błonnik witalny to dobry produkt szczególnie dobry jeżeli chodzi o układ pokarmowy. Jego działanie poprawia pracę jelit, oczyszcza organizm z toksyn oraz reguluje poziom cholesterolu. Jest także świetną alternatywą dla ludzi, którzy mają problem z przyswajaniem błonnika z przyjmowanego pokarmu. Ważne jest żeby zawartość w naszym organizmie błonnika była prawidłowa, dlatego że jego niedobór wpływa negatywnie na procesy trawienne. [spam usunięto]
Slonneczna21 Kobieta
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.583
Ostrzeżenia: 1
Posty: 4
Ja biorę taki błonnik witalny Fibre Select i ogólnie sobie chwale, najbardziej zauważyłam poprawę w przemianie materii i w tym, że jest mi po prostu jakoś tak lżej. Kliknijcie tutaj [spam usunięto] aby dowiedzieć się więcej o błonniku witalnym.
Kasia3188
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 724
Posty: 10
Ja nie spożywam czegoś takiego, a co to wgl jest ?
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Błonnik witalny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook