Forum Dragon Ball Nao

» Star Wars ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nie wiem, jak inni, ale kompletnie nie czuję w tym klimatu Gwiezdnych wojen. Wygląda to mi raczej jak typowy film z domieszką tego uniwersum.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Zapewne celowy zabieg, w końcu te filmy mają być traktowane osobno, a nie jako kolejna cześć sagi.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Na to wygląda, zresztą nawet Johna Williamsa nie usłyszymy. No jakoś sukcesu nie wróżę.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Kilka dni temu zmarła Carrie Fisher, grająca księżniczkę Leię.
Obraz

Pechowe te grudnie ostatnio, rok temu Lemmy a w tym Smoleń, George Michael i właśnie Fisher. Fajnie oddali jej hołd w SWTOR:
https://www.youtube.com/watch?v=5QyzE6ZfGM4

Leia grana przez Fisher ma wystąpić w VIII epizodzie, albowiem wszystkie sceny z jej udziałem zostały nagrane. Miała pojawić się też w XIX epizodzie, no ale teraz to nie wiadomo, chociaż może zrobią ją w CGI jak Moffa Tarkina w Łotrze 1. Marketingowcy pewnie zacierają ręce w końcu szykują się kolejne finansowe rekordy, bo któż nie będzie chciał po raz ostatni zobaczyć Fisher na ekranie.

W przyszłym tygodniu planuje wybrać się na Łotra, był już ktoś?

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Ja byłam. Solidny film, świetne efekty, nie ma dłużyzn. Fabuła taka sobie. Bohaterowie trochę się rozmywają. Generalnie wporzo.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.380
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Ja również polecam Łotra 1, w klimacie starych części. Mimo oczywistego zakończenia i tak oglądało się bardzo dobrze.

Grupa Mirai
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Byłem na Ostatnim Jedi. Film trzyma poziom i co najważniejsze, nie jest kalką Imperium Kontratakuje jak się obawiano. Po tym filmie inaczej patrzy się na Przebudzenie mocy bo parę rzeczy trapiących ludzi zostało naprostowanych (Kylo ładnie wyjaśniony przez Snoke'a). Reżyser zaryzykował i stworzył coś co zrywa trochę z ortodoksyjnością Jedi dostarczając odrobinę więcej humoru co pewnie nie wszystkim się spodoba, mi tylko 2 momenty gdzie wtrącono coś na siłe. Postać Luke'a przedstawiona chyba najlepiej ze wszystkich filmów ze starej trylogii mimo, że było go dużo i mało jednocześnie.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Dawno nie oglądałem pierwszej trylogii, więc mogę się mylić, ale Last Jedi miało chyba najlepszy przekaz ze wszystkich.
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Ostatni Jedi - nie do drugiego obejrzenia. Fatalna fabuła czy wręcz jej brak, a w jej miejsce jedna wielka nawalanka. Połowa zerżnięta z Imperium kontratakuje, druga połowa z Powrotu Jedi. Zupełne pomieszanie z poplątaniem. Bohaterowie kiepscy, bez wyrazu, Rey - po fajnej kreacji w VII - zdecydowanie traci, jedynie Kylo Ren zachowuje się sensownie (jak na tę postać) i budzi zaciekawienie. Sceny w kosmosie ładne. Kompletnie nie wiadomo, czego się spodziewać po IX.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Też jestem wielką fanką Gwiezdnych Wojen, chociaż głównie zakochałam się w komiksach.

"Ostatni Jedi" na pewno jest częścią inną niż pozostałe, moc została przedstawiona jako potężniejsza, ale to, co zrobili z Leią było słabe.
Mogłaby jeszcze jakoś przeżyć przez chwilę w próżni, ale nie takie przyciąganie po wielkim wybuchu. To równie dobrze Jedi mogliby się szkolić i latać bez statków niczym Saiyanie. ;p

Jak dla mnie królował Poe, był świetny, ale to też pewnie kwestia czytania komiksów o nim tuż przed pójściem do kina.

Twórcy postawili na ciekawy rozwój akcji jeśli chodzi o Kylo, fajne te retrospekcje z Lukiem, chociaż mogło być ich więcej, nadal niewiele wiemy. Dodali sporo wydumanych scen, postać Finna i Rey jakoś się rozmyły. Na IX i tak czekam, bo nie wiem, co chcą tam dodać, biorąc pod uwagę wątek ze Snokiem.
Zaskoczyła mnie jego śmierć, mam do tego mieszane uczucia. Jakoś wyszło tak... bez emocji, zginął sobie i tyle.

clio napisał(a):
Ostatni Jedi - nie do drugiego obejrzenia.
Z tym się niestety zgodzę, jakoś nie ciągnęłoby mnie do obejrzenia kolejny raz, jak miałam po poprzednich częściach.
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Im dluzej o tym mysle, tym bardziej nie podoba mi sie to, co zrobili z Lukiem. Pisze to jako osoba, ktora przez wiekszosc czasu nie mogla Luke'a scierpiec i zaczela go powoli doceniac dopiero po obejrzeniu Zemsty Sithow. Z jednej strony fajnie, ze w Ostatnim Jedi jego postac zostaje odbrazowiona - ze zostaje on pokazany jako czlowiek, ktory moze sie mylic i upadac, ale z drugiej... No wlasnie, tworcy przedobrzyli. Nie widze Luke'a jako kogos, kto na podstawie odczucia moglby chciec
zamordowac swojego ucznia
. Nie pasuje mi to po prostu do koncepcji tej postaci. Luke jest archetypicznym protagonista, symbolem dobra i swiatla - robienie z niego na sile ulomnego czlowieka, ktory
moze posunac sie do najwiekszych zbrodni,
uwazam za niepotrzebne i nieprzekonujace, a przede wszystkim za krzywde wobec tej postaci oraz krzywde wobec fanow serii. Rozumiem Luke'a, ktory sie myli, ktory popelnia bledy, ktory czuje sie winny i sie odsuwa, ale nie Luke'a, ktory
chce zabic swojego siostrzenca tylko dlatego, ze wyczuwa w nim Ciemna Strone. Nawet Obi-Wan nie zabil Anakina i to w sytuacji, gdy przemiana tego ostatniego w Vadera byla juz faktem.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Aktualna historia Luke'a jest pełna niedopowiedzeń i dziur, wiadomo niewiele, nawet te komiksy czy książki, które się pojawiły i stanowią aktualny kanon za wiele chyba nie zdradzają. Założył nową akademię, Ben się zbuntował i ten udał się na wygnanie, to wszystko. Jak się tak głębiej zastanowić, to mimo iż przedstawiona w Ostatnim Jedi postać lekko kłuje w oczy, to wydaje się być właściwa, bo gdyby była według starego schematu też byłoby źle.

Tutaj mamy coś nowego, człowieka, który zwątpił, który się pomylił, ale miał do tego prawo. Po upadku Imperium on był jedynym Jedi i na jego barkach spoczęła odbudowa zakonu, zakonu bo on był wierny ideom (Yoda go ładnie wyjasnił xD). Musiał nauczać mimo iż sam nie wiedział zbyt wiele bo całe jego szkolenie to były krótkie lekcje z Obi-Wanem w Sokole, krótki pobyt na Dagobah z Yodą oraz 2 pojedynki na miecze. Myślę, że to było za dużo jak na początkującego Jedi, a podciągnąć pod to można nowinki z aktualnej trylogii, że skoro Ben miał silną jasną oraz ciemną stronę, to Luke pewnie także. Koniec końców osiągnął chyba perfekcje w jasnej stronie mocy
Gdy za pomocą mocy zmaterializował się na Crait

Według mnie wyszło dobrze, chociaż sam Hamil też nie do końca się zgadzał z wizją reżysera:
http://www.filmweb.pl/news/Mark+Hamill%3A+To ... ker-126338

Chętnie obejrzałbym jakiś spin-off z próby odbudowy Jedi przez Skywalkera, ciekwe czy Disney planuje coś w tym kierunku.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Czy ktoś był na Solo? Główny aktor może nie zagrał jak Ford, ale nie było źle (nastawiłam się bardzo sceptycznie, więc nie oczekiwałam niczego specjalnego), a cały film pozytywny, dużo zwrotów akcji, świetny humor, momentami mroczniejszy klimat, ciekawe planety, w tym genialny Beckett i Lando.

Jak dla mnie duże zaskoczenie, w porównaniu do VII i VIII części, to naprawdę dobra produkcja i z chęcią jeszcze ją sobie odświeżę.

Klątwa - Dragon Ball
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Solo ma nieporownywalnie wiecej klimatu SW niz tak zwany Epizod VIII. Bardzo fajna, solidna przygodowka. Film, ktory oglada sie z przyjemnoscia, a nie zazenowaniem. Oby takich wiecej.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
clio napisał(a):
Film, ktory oglada sie z przyjemnoscia, a nie zazenowaniem. Oby takich wiecej.
Dla mnie też ta część była o wiele lepsza niż VII czy VIII epizod. Szkoda tylko, że słabo się sprzedała, bo naprawdę ma klimat SW, taki, który fani lubią najbardziej. Ciekawe, czy zrobią film o Obi-Wanie i Boba Fecie.

Klątwa - Dragon Ball
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Sam nie wiem, kreska raczej zachodnia. Czekam na całość

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Furrek
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 2.538
Posty: 164
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Katz napisał(a):
SWNH w wersji anime, fanowskie dzieło:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=Ib_4A2CG2Ag
Wygląda całkiem fajnie, chociaż Han dziwnie, tylko czy to nie sam trailer? Będą coś robić dalej?


A co do oficjalnej animacji to czekam, oby tylko była lepsza niż Rebelsy, bo te oglądałam już z przymusem (jak się zaczęło, trzeba było skończyć ;p).

Klątwa - Dragon Ball
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » » Star Wars
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook