Forum Dragon Ball Nao

» Tekken 7

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Najnowsza odsłona kultowej serii bijatyk, po raz pierwszy także na PC.

Pograłem trochę jest bardzo dobrze, ale czegoś mi brak. Fabuły liznąłem praktycznie początek, ale ona nigdy nie była chyba najważniejsza. To co było najważniejsze to walki i one są spoko i zmiany jakie w nich zaszły wyglądają ok. Poprzypominać sobie muszę jak się walczy bo ostatnio u kumpa w TT2 jakieś kilka lat temu grałem i nie powiem z Niną się męczyłem, mimo iż story jest zrobione dla debili i są nawet proste autocombosy. Tryb Arcade okrojony został do 5 walk zamiast 10 i nie wiem czy to dobrze czy źle, na pewno dobrze, bo leci szybko i można zawsze walnąć partyjkę przed jakimś wyjściem.

Rażą mnie troche te duperele do odblokowywania, o zgrozo takie mordobicie a stało się Simsami. Ale kostiumy kąpielowe o ile są zamierzam poodblokowywać dla lasek.

Roster postaci bdb nikogo mi nie brakuje.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Jakaś "wiedźmińska" ta pani premier. Ciekawe, czy będzie miała powiązanie z którąś z postaci jeśli w ogóle. Miły akcent.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Przecież jest broszka, więc to Pani Beata.

Po dłuższym młoceniu w Dead or Alive 6 i SoulCalibur 6, ostatnio sięgnąłem właśnie do Tekkena 7. Za dużo w Tekkena w życiu nie grałem, w demo Trójki lata temu na PSOne i potem troszkę w Tag Tournament 2. Miło było sobie odświezyć mechanikę, choć przyzwyczajenia z innych bijatyk trochę przeszkadzają (Tekken ma automatyczny blok!). Mimo wszystko bardziej soczyste wydają mi się wyżej wspominane tytuły. Małżonki też jakoś nie przekonało w sumie.

Z postaci brakuje mi kopii Eddy'ego czyli Christie.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Tekken 7
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook