Forum Dragon Ball Nao

» The Witcher: Monster Slayer ocena: 9,00 (głosy: 2)110

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Szykuje się twór pokemongopodobny w uniwersum Wiedzmina z wykorzystaniem AR. Był HP i chyba też Bleach i jakoś nie słychać by były popularne więc pewnie skończy się tak samo zwłąszcza, ze teraz niepewne czasy na przebywanie na dworzu.

https://www.gry-online.pl/newsroom/zapowiedz ... er/za1e5f9

trailer:

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kto wie. Przy Pokemon Go żadna tego typu gra nie jest popularna, ale pewnie swoich odbiorców mają.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Dzisiaj zagrałem w to chwile. Dupy nie urywa, ale ma potencjał i jeśli rozwój bedzie zbliżony do Pokemon GO, to może być ciekawe. Ci zwłaszcza młodsi, którzy młócili w pokemony tutaj przeżyją lekki szok, trzeba więcej łazić i gra jest trudniejsza. O ile łatwe potwory ubija się szybko bez żadnych wspomagaczy o tyle z alghulem z dwoma czachami nad głową jestem już bezradny, trzeba się wzmocnić, co otworzyło twórcom okazje do zarobienia pieniędzy z mikropłatności bo już na dobry początek dowiedziałem się, że srebrnego miecza nikt mi za darmo nie da i muszę na niego zarobic mozolnym grindem albo dać grosika wiedźminowi - oferta specjalna srebrny miecz + inne barachło za 24 zeta

Gra w przeciwieństwie do poksów jest skierowana dla samotników, próżno na razie szukać funkcji społecznościowych, prócz dodawania do znajomych by przesyłać sobie barachło.

Fabuły prawie wcale nie pociągnałem, bo kazali mi iść zbadać głowe konia jakies 700m i mi sie nie chciało ale ponoć ją chwalą i jest to mocny punkt. klimat jest i jak rozwiną tę grę to będzie ok. bo obstawiam, że za miesiąc ciachanie potworów może się znudzić. Niby jest ich ponad setka z podziałem na zwykłe, rzadkie i legendarne, ale jak tak spojrzałem do neta to te legendy niekiedy sa podkokszonymi wersjami zwyklych potworów i troche srednio męczyć się z jakimś pradawnym Leszym, skoro ubilo się dziesiątki zwyklych.

jak kto chce może dodać do znajomych, wysle jakieś barachło: 3120 2410 3963 ;P

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Sprawdziłbym, ale brak miejsca w telefonie doskwiera xD

Z ciekawości, ile zajmuje?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
2GB. Na razie jestem po samouczku, pierwsze wrażenie na plus.

Obraz
Posiklan Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Posiklan
Wiek: 30
Dni na forum: 925
Posty: 1
Skąd: Opole
Pomysł jest ciekawy, ale na razie nie ma nic więcej do powiedzenia.
Vegoku Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 37
Dni na forum: 940
Posty: 16
Skąd: z kątowni
Jeśli odpowiada za to CDPR to będzie dramat - i nie liczcie, że skoro W3 był świetny, to kolejne produkcje w universum takżę będą - bo tamtej ekipy już nie ma. Są studenciaki i zespół składający się z kobiet z różowymi włosami, które dbają o równość w zespole. Znam gościa co pisał questy do W3 - stworzył ogromną część jednej z lepszych gier na świecie, płacili mu 2800 na rękę xD
Dajcie spokoj
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Cóż probowałem w to kiedyś grać, ale zatrzymałem się na jednych z pierwszych misji, ponieważ miałem za zadanie wejść na teren prywatny otoczony płotem. Gdzie tam czytałem, że te questy się resetują w takich sytuacjach czy coś, ale u mnie to nie podziałało. Miałem też raz jednego questa, gdzie teoretycznie musiałbym skoczyć z wiadunktu, by dostać się na torowisko.

Obraz
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Mateusz napisał(a):
Miałem też raz jednego questa, gdzie teoretycznie musiałbym skoczyć z wiadunktu, by dostać się na torowisko.
Ha, z tym trzeba się liczyć w tego typu wybrykach. W Pokemonach to sporo większych lub mniejszych wypadków dzieciarnia zaliczyła, jak ich apka na manowce wyprowadziła, co lepszy dorosły to ponoć za kółkiem nawet łapał.
Est modus in rebus.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » The Witcher: Monster Slayer
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook