Forum Dragon Ball Nao

» Europejski kryzys emigracyjny

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kto wg Was jest odpowiedzialny za wywolanie obecnego kryzysu imigracyjnego w Europie i kto powinien poniesc za niego odpowiedzialnosc?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Iluminaci.

Grupa Mirai
genialny_zolw Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 35
Dni na forum: 3.064
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 46
Skąd: Lodz
Frau Merkel naturlich.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Wiadomo, że wina Niemiec, a odpowiedzialność już ponoszą. Ale finansowo oberwie się co najwyżej Polsce, bo nie chce się przyłączyć do tej histerii.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Sensu strico winę ponosi państwo niemieckie i jego kanclerz jako przedstawiciel najsilniejszego politycznie państwa unijnego. Sensu largo ogólnoeuropejski obóz demoliberalny złożony z rozmiękczonych chadeków, socjaldemokratów, grupy ALDE, zielonej lewicy. Dodałbym do tego antifę i resztę skrajnego lewactwa, ale oni, chociaż ideę sprowadzania tych ludzi popierają, to nie odegrali żadnej roli przy jej realizacji. Odpowiedzialność powinny ponieść Niemcy, ale nie poniosą, bo nikt ich do niej nie pociągnie. Jednakże Niemcy, i inne państwa i narody Europy zachodniej poniosą, w zależności od skali problemu, wewnętrzne konsekwencje tej decyzji, a także wielu innych związanych z realizacją doktryny multikulturalizmu.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rombowiec
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.711
Posty: 70
Skąd: Polska
Największą winę ponoszą słabe państwa europejskie, które nie są w stanie bronić swoich granic, ale nie bez winy są duże mocarstwa światowe i regionalne, jak USA, Rosja, Turcja, Iran i Arabia Saudyjska, które uczyniły sobie z Afganistanu, Libii, Iraku i Syrii pole wojny. Sam fakt istnienia uchodźców i emigrantów ma właśnie przyczynę w tych konfliktach, ale z drugiej strony bez takiego hojnego zaproszenia do Europy, nie przyszłoby tylu ludzi, no i sam fakt, że państwa europejskie nadal nie potrafią bronić swoich granic - tęczowa lewica rozmiękczyła przez lata politykę i tak to już jest, że nikt nie chce się postawić zdecydowanie.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Al Ed Upek napisał(a):
Sensu strico winę ponosi państwo niemieckie i jego kanclerz jako przedstawiciel najsilniejszego politycznie państwa unijnego. Sensu largo ogólnoeuropejski obóz demoliberalny złożony z rozmiękczonych chadeków, socjaldemokratów, grupy ALDE, zielonej lewicy. Dodałbym do tego antifę i resztę skrajnego lewactwa, ale oni, chociaż ideę sprowadzania tych ludzi popierają, to nie odegrali żadnej roli przy jej realizacji. Odpowiedzialność powinny ponieść Niemcy, ale nie poniosą, bo nikt ich do niej nie pociągnie. Jednakże Niemcy, i inne państwa i narody Europy zachodniej poniosą, w zależności od skali problemu, wewnętrzne konsekwencje tej decyzji, a także wielu innych związanych z realizacją doktryny multikulturalizmu.
Cytuję to, bo dziś bym takiego postu nie powtórzył. Inaczej bym dziś sformułował myśli i inne wyciągał wnioski.

Po pierwsze sensu stricto odpowiedzialność nadal ponosi państwo niemieckie i jej przywództwo polityczne z Angelą Merkel na czele. Największe ludnościowo i gospodarczo państwo w Unii zdolne przeforsować wolę polityczną innym państwom. Chcieli osiągnąć kilka celów, prawdopodobnie nie osiągnęli żadnego z wyjątkiem spowodowania problemów w innych państwach. Nie uzyskali dopływu siły roboczej, nie byli w stanie na własnych zasadach rozdzielić uchodźców na dobrych u siebie i złych wszędzi indziej, bo sami dostali w przytłaczającej większości bandytów.

Zmieniam zaś zdanie co do części, którą określiłem jako odpowiedzialność sensu largo. Po pierwsze odpuszczam sobie autorytatywne mędrkowanie zmierzające co kategorycznego określenie całych grup jako "miękkich". Kto jest ten jest, ale nie będę błaznował i pisał, że wszsycy prócz mnie. Poza tym nawet jeśli są mięczakami to tylko cześciowo za sprawą ich samych. Odpowiedzialność sensu largo ponosi państwo rosyjskie za stworzenie:
1. sieci usłużnych ugrupowań demoliberalnych, lewicowych i (tu pozwolę sobie użyć tego słowa) rozmiękczonych chadeków, którzy sami będąc oderwanymi od pryncypiów własnej kultury chętnie narzucają swoją jej wizję innym.
2. sieci usłużnych partii prawicowych, których zadaniem jest kompromitacja konserwatyzmu i patriotyzmu, które zbiorą wokół siebie niezadowolenie społeczństw nie będąc w stanie rozwiązać problemu
3. stworzenie terroryzmu islamskiego i mocno rozpowszechnionej w świecie islamskim atmosfery pogardy i nienawiści wobec Zachodu. Z nich rekrutują się tak zwani uchodźcy. Pewnie niewielu wśród nich (o ile w ogóle) świadomych kolaborantów z Rosją, za to sporo, nazwijmy umownie, oficerów będących lideramii opinii wśród tych ludzi, i całe rzesze nienawidzących zachodu byczków z zerowym poszanowaniem Europy i nielimitowanymi oczekiwaniami materialnymi i seksualnymi.

Tego nie było w poprzednim poście: nieeuropejscy kreatorzy lewackiej ideologii na czele z Georgem Sorosem. To też wchodzi w zakres sensu largo.

Stworzył kacap radykalizm islamski wraz z terrorystami i budującymi oddolnie świat kulturowego chaosu "cywili", stworzył polityków ślepych na wczesniej wymienione, i stworzył samozwańczych twardzieli, którzy wbrew szumnym zapowiedziom nikogo nie obronią.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Na polsko-afgańskiej granicy chyba zaczyna się powtórka z rozrywki.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Shounen napisał(a):
Na polsko-afgańskiej granicy
To my mamy wspolna granice? Got, co ty miales z geografii?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Chyba mamy, skoro rzekomo Afgańczycy szukają azylu akurat w Polsce.

Hayato napisał(a):
Got, co ty miales z geografii?
Zależy w której klasie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Shounen napisał(a):
akurat w Polsce.
Problem imigrantow od lat dotyczy calej Europy. Rzad PiSu wykazal sie skrajna naiwnoscia, sadzac ze ominie on Polske. Btw, ciekawe jak wybrna z tej niezrecznej sytuacji...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Problem imigrantow od lat dotyczy calej Europy. Rzad PiSu wykazal sie skrajna naiwnoscia, sadzac ze ominie on Polske. Btw, ciekawe jak wybrna z tej niezrecznej sytuacji...
Chcesz pogadać o kryzysie migracyjnym?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Europejski kryzys emigracyjny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook