Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Bleach na 20-lecie

Strony:   1, 2, 3, 4
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.494
Plusy: 1
Posty: 535
Hidden napisał(a):
Jakiś czas temu czytałem, że jeżeli weźmie prawa Disney, a nie Crunchyroll, to należy spodziewać się cenzury w zachodnim wydaniu Bleacha, a do tego nawet nacisków od zagranicznego dystrybutora (czyli owego Disney'a), żeby seria miała mieć złagodzoną przemoc, nagość już na etapie produkcji. Nie wiem czy to prawda, bo aż tak rynku anime nie śledzę, ale Internety twierdziły, że tak się zdarzało w przeszłości.
Sam autor mangi Tite Kubo zapowiadał już jakiś czas temu, że adaptacja będzie bez cenzury, więc o to nie ma się martwić. Dodano też informację o emisji pierwszego odcinka. Zobaczymy go 10 października, oznacza to, że odcinki będą ukazywać się w niedziele lub poniedziałki (mowa o polskiej strefie czasowej).
Jest też informacja dotycząca openingu i endingu.

OP: Scar by Kitani Tatsuya
ED: Saihate by SennaRin

Co do Disneya miejmy nadzieję że będzie simulcast, bo też krążą informacje, że Disney będzie wrzucał odcinki paczkami po kilkanaście. Oznaczałoby to, że musielibyśmy czekać długo na oficjalne napisy, bo te paczki byłyby pewnie jak z JoJo - po 12 odcinków albo coś koło tego. Oby się to nie sprawdziło.
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.494
Plusy: 1
Posty: 535
Dostaliśmy dzisiaj trailer z przebitką openingu.

Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.800
Posty: 1.202
Skąd: Kraków
Indiger napisał(a):
Sam autor mangi Tite Kubo zapowiadał już jakiś czas temu, że adaptacja będzie bez cenzury, więc o to nie ma się martwić.
Tak, widziałem/czytałem ten wywiad, jednak wciąż potęga Disney'a jest większa niż jednego mangaki, więc troche mnie to zmartwiło.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.494
Plusy: 1
Posty: 535
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.702
Plusy: 4
Posty: 2.000
Ładne

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.800
Posty: 1.202
Skąd: Kraków
Elegancko to wygląda. Jak teraz anime jest w 1080p to fajnie detale widać.
Jeszcze tydzień i premiera 2 odcinków!

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.494
Plusy: 1
Posty: 535
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.800
Posty: 1.202
Skąd: Kraków
Opinia po nowym odcinku:
Kurde, człowiek tak gardził tym ostatnim Arcem w Bleachu, gdy go Kubo rysował, a teraz się jara.
15 lat mija jak sobie zrobiłem ten gif w podpisie, aż łezka się w oku kręci.
Tak samo, jak gdy wchodzą cycki Inoue Ichigo ze swoim zanpaktou i odpala Getsugę Tenshou.
Jest moc, świetnie to wygląda i naprawdę pięknie brzmi. Puszczone w 4k i Dolby Digital na zestawie 5.0 też robiło swoje. Tylko musiałem cicho odpalić, by żony i synków nie pobudzić.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.937
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Tylko musiałem cicho odpalić, by żony i synków nie pobudzić.
Próbowałem z żoną oglądać Bleacha (dla mnie drugi raz), ale nie podeszło jej do tej pory udało się oglądnąć Naruto całe, trochę Dragon Balla, Atak Tytanów i Notes Śmierci.

Wyszło ostatnio parę fajnych anime (chyba, patrząc na relacje na tik tokach), jak je obejrzę, to może jeszcze wrócę do Bleacha.

Obraz
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.494
Plusy: 1
Posty: 535
Do końca pierwszego partu zostało trzy odcinki. Kolejny będzie tradycyjnie za tydzień 19 grudnia, natomiast 26 grudnia będą aż dwa odcinki o numerach 12-13. Na tym zakończy się pierwszy part sagi. Najpewniej wtedy poznamy informacje co do czasu oczekiwania na part drugi.

https://twitter.com/VIZMedia/status/1602325893732392961
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.702
Plusy: 4
Posty: 2.000
Mateusz napisał(a):
Próbowałem z żoną oglądać Bleacha (dla mnie drugi raz), ale nie podeszło jej do tej pory udało się oglądnąć Naruto całe, trochę Dragon Balla, Atak Tytanów i Notes Śmierci.
Ha, to masz ciekawie, moja żona ogólnie ogląda anime, ale z wyżej wymienionych to tylko Death Note'a strawiła od deski do deski. Na Dragon Ballu zasypia, a z Bleacha czy Hokuto no ken się śmieje. Próbowaliśmy Evangeliona, ale też miała bekę. C'est la Vie. Przynajmniej Batmana lubi

Co do tego nowego Bleacha, to mam jedno ale, mianowicie za szybko leci akcja, brakuje mi fillerów na początku. Może jeszcze muzyka jakaś taka lichsza się wydaje, ale pewnie się jeszcze rozkręci. A tak, reszta dokładnie taka sama, jak było w poprzedniej serii, nie wiem, czym się te ludzie tak jarają i wychwalają to pod niebiosy, że takie super audiowizualnie, może chodzi o sentyment i fakt, że tego nie zepsuli.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.494
Plusy: 1
Posty: 535
Part drugi krwawej wojny w lipcu.

Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.494
Plusy: 1
Posty: 535
8 lipca część druga krwawej wojny.

Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4

Forum DB Nao » » » Bleach na 20-lecie
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook