Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» Najgorszy okres w historii Polski

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.715
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Ktory okres w naszej historii uwazacie za najbardziej zgubny w skutkach dla naszego kraju i dlaczego?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.568
Posty: 667
Okres rozbiorów Polski bezapelacyjnie, wszakże kawałek po kawałku trafiliśmy kraj.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.258
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Każdy kiedy nie rządziliśmy się sami. II wojna światowa, PRL, zabory. Z tych nieco lżejszych okres Wettiynów, rozbicie dzielnicowe potop szwedzki. Pierwszymi znanymi na okresami tragedii najazd Brzetysława i ciężki okres po obaleniu Mieszka II.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.715
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Al Ed Upek napisał(a):
II wojna światowa, PRL, zabory.
Ktore z w/w bys wybral i dlaczego?

Al Ed Upek napisał(a):
Każdy kiedy nie rządziliśmy się sami.
Uwazasz, ze potrafimy sie soba rzadzic?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.258
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Hayato napisał(a):
Ktore z w/w bys wybral i dlaczego?
Jeśli chodzi o sumę wszelkich strat na odcinku czasu to jasne, że wojna i okupacje niemiecka i sowiecka, więc to na pierwszym miejscu. Ale to komuna jest matką a zabory pramatką ogromu problemów mentalnościowych trawiących Polskę. Problemów w wyniku których miliony Polaków to faktyczni renegaci.


Hayato napisał(a):
Uwazasz, ze potrafimy sie soba rzadzic?
Do jakiej ceny jesteś gotów płacić, by Polaków urabiać do konsystencji przewidzianej w pisanych na obczyźnie regulaminach? Cesje terytorialne wchodzą w grę?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.715
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Hayato napisał(a):
Uwazasz, ze potrafimy sie soba rzadzic?
Do jakiej ceny jesteś gotów płacić, by Polaków urabiać do konsystencji przewidzianej w pisanych na obczyźnie regulaminach? Cesje terytorialne wchodzą w grę?
Mialem na mysli ocene konsekwencji naszych samodzielnych rzadow, a nie jakies poglady, Joe.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Malszek
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 179
Posty: 6
Czy rozbiory czy wojny światowe to przecież Polska zawsze robiła te same błędy. Oraz wiele innych wojen choć granice nie dawały nam często wyborów. Polacy walczyli za inne kraje i cudze sprawy własną krwią. Właśnie rozbiory też były tego rezultatem. Polak z Polakiem zawsze każdy ciągnął w swoją stronę i każdy uważał magnat siebie jako tego co powinien rządzić. To samo widać do dziś w polityce.

Najgorszy okres bo najgroźniejszy był w 2 wojnie. Rozbiory nie niszczyły etniczności a mordowanie przez rusków i niemców Polskiej inteligencji było największą zbrodnią z jakiej nie podnieśliśmy się do dziś socjologicznie.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.258
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Malszek napisał(a):
Właśnie rozbiory też były tego rezultatem.
Za jaki kraj walczyliśmy przed rozbiorami?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Najgorszy okres w historii Polski
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook