Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball: Sparking Zero

Strony: 1, 2  
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
Seria Budokai Tenkaichi powraca po ponad 15 latach, niedawno mówiono o remaku DB a tu z kopyta nagle wjeżdża taka bomba w postaci gry.


Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Alkis: 08.12.2023, 19:26
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Dreams come true :3

Ale mamy rok 2023, czasy się zmieniły i dostaniemy zapewne coś mocno Xenopodobnego z tymi durnymi hubami.

Ciekawe, że zapowiedzieli podczas finałów FighterZ. Czyżby celowali w eSport?

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Xenoverse robił DIMPS czyli goście od serii Budokai czy współtwórcy nowszych Street Fighterów.
Co to oznacza? Nie wiem kto robi nowe Sparking, ale może będzie to nagle dwu-wymiarowa bijatyka? :V

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
Hidden napisał(a):
Xenoverse robił DIMPS czyli goście od serii Budokai czy współtwórcy nowszych Street Fighterów.
Co to oznacza? Nie wiem kto robi nowe Sparking, ale może będzie to nagle dwu-wymiarowa bijatyka? :V
Raczej będzie to klasyczna nowa część Budokai Tenkaichi, tak jak wskazuje na to teaser który uderza w nostalgiczne nuty trylogii BT.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Raczej będzie to klasyczna nowa część Budokai Tenkaichi, tak jak wskazuje na to teaser który uderza w nostalgiczne nuty trylogii BT.
ekhe w dobie lootu i DLC.

Kto wie czy nie będzie odpowiadać za to Spike, oni dalej są aktywni w branży, ostatnimi większymi tytułami były Jump Force i One Punch Man. Obie był koniec końców średnie, były swoistymi hybrydami old schoolu (wybór poziomu trudności w walkach offline, replaye) z nowoczesnością 9pieprzone huby i tworzenie własnej postaci) i myślę, że to może być coś podobnego.

Ja dużo nie wymagam:
- postacie od DB do końca anime DBS,
- wyraźny podział treści offline od online,
- żadnych hubów, se chce pyknąć walkę Mystic Gohana z Buu to se wybieram przez parę sekund, a nie że wrzuca mnie do jakiegoś hubu i tracę minuty na dotarcie do jakiejś recepcji by tam to sobie wybrać,
- żadnych treści SDBH/Xeno, no moze od biedy raz na jakiś czas jakaś promocja, ale nie chce tych Golden Coolerów czy Trunksa patrolowca.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Alkis napisał(a):
Hidden napisał(a):
Xenoverse robił DIMPS czyli goście od serii Budokai czy współtwórcy nowszych Street Fighterów.
Co to oznacza? Nie wiem kto robi nowe Sparking, ale może będzie to nagle dwu-wymiarowa bijatyka? :V
Raczej będzie to klasyczna nowa część Budokai Tenkaichi, tak jak wskazuje na to teaser który uderza w nostalgiczne nuty trylogii BT.
Wiadomo, pozwoliłem sobie żartować.

To co mówi Katz troche mnie przeraziło, bo ja myśląc BT4 widzę po prostu BT3 w lepszej grafice... Ale faktycznie, patrząc na Xenoversy czy FigterZ to połowa postaci będzie "w podziemiu" do odblokowania za 40 zł każda, będą sezony itp. Czyli ogółem paździerz.


Na torrentach wiszą zmodowane wersje BT3 z zawartością z serii Super, nawet ze wszystkimi bogami zniszczenia. Niestety niektóre postacie są dość zbugowane i wywalają grę, ale można złapać przedsmak.

Ja i tak jestem zatwardziałym fanem serii Budokai i Tenkaichi to dla mnie był, jest i będzie ten gorszy z braci. Co nie zmienia faktu, że chętnie w dobre BT4 bym sobie zagrał.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
Swoją drogą ten telewizor z trailera na którym był BT3 na trailerze przypomniał mi reklamę Kakarota który również działał na nostalgię

https://youtu.be/gj-xxMHrGMo

Dodano po godzinie
W temacie muzyki, ciekawe czy Kageyama powróci by skomponować jakąś muzykę przewodnią do gry, BT3 ma przecież legendarne Super Survivor, a bliźniacza produkcja Battle of Omega.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Kageyama to zawsze +10 do respektu.
Playlista z samych openingów gier DBZ towarzyszyła mi kiedyś przez rok w komunikacji zbiorowej. W sumie przypomniałeś mi, że gdzieś te mp3ki zapodziałem. To są po prostu dobre piosenki, bo w Raging Blast nigdy nie grałem, więc nie ma tu mowy o nostalgii.

Ale to nie jest tak, że po Battle of Gods miłość między DB a Kageyama się skończyła? On chciał nagrać coś do filmu, a oni sobie wyciągnęli FLOW.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
Wystąpił regularnie na poprzednich edycjach Dragon Ball Battle Hour wraz z tą, był również gościem panelu Dragon Ballowego na comic conie gdzie zagrał Chała Head Chała. Kageyama miał koncert na Battle Hour w tym roku i od razu [ ort! ] po jego występie zapowiedziano nowego Budokaia Tenkaichi.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Dadzą pewnie DLC z oryginalną muzyka, tak jak w Xeno 2, FighterZ i Kakarocie

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
Hidden napisał(a):
Co to oznacza? Nie wiem kto robi nowe Sparking, ale może będzie to nagle dwu-wymiarowa bijatyka? :V
Może nie 2D, ale 2,5D to poletko Arc System Works. Mamy przecież FighterZ, raczej drugiej takie gry nie będą klepać.

Hidden napisał(a):
Ja i tak jestem zatwardziałym fanem serii Budokai i Tenkaichi to dla mnie był, jest i będzie ten gorszy z braci.
Co jest gorsze? Jedynka? Trójka? Pogubiłem się…

Dragon Ball Z: Sparking! / Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi
Dragon Ball Z: Sparking! Neo / Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2
Dragon Ball Z: Sparking! Meteor/ Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3
Dragon Ball: Tag VS / Dragon Ball Z: Tenkaichi Tag Team


Hidden napisał(a):
To co mówi Katz troche mnie przeraziło, bo ja myśląc BT4 widzę po prostu BT3 w lepszej grafice
To masza hamburgerski gwałt pt. Dragon Ball Z Budokai HD Collection.


Katz napisał(a):
Ale mamy rok 2023, czasy się zmieniły i dostaniemy zapewne coś mocno Xenopodobnego z tymi durnymi hubami.
Niestety. Ale te lobby minigry się chyba ludziom podobają, skoro to wszędzie cisną.
Katz napisał(a):
ekhe w dobie lootu i DLC.
Bankowo będzie paid content, bo to są setki tysięcy $$$ z dzieciaków i weebów. Inaczej już dzisiaj nie robią.




Ja tam się nie napalam, nie grałem ani w Xenoversy, ani w FighterZ, ani w Legends, ani Kakarotta. Nowe gry to po prostu nie to.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
vegeta391 napisał(a):
Hidden napisał(a):
Co to oznacza? Nie wiem kto robi nowe Sparking, ale może będzie to nagle dwu-wymiarowa bijatyka? :V
Może nie 2D, ale 2,5D to poletko Arc System Works. Mamy przecież FighterZ, raczej drugiej takie gry nie będą klepać.
FigterZ to jednak walki w tagu w stylu Marvel vs Capcom, więc całkiem inna mechanika walki niż seria Budokai od DIMPSa.

vegeta391 napisał(a):
Hidden napisał(a):
Ja i tak jestem zatwardziałym fanem serii Budokai i Tenkaichi to dla mnie był, jest i będzie ten gorszy z braci.
Co jest gorsze? Jedynka? Trójka? Pogubiłem się…
Miałem na myśli, że wolę serię Budokai od DIMPS (bez Infinite World...) od serii BT od Spike'a.

vegeta391 napisał(a):
Hidden napisał(a):
To co mówi Katz troche mnie przeraziło, bo ja myśląc BT4 widzę po prostu BT3 w lepszej grafice
To masza hamburgerski gwałt pt. Dragon Ball Z Budokai HD Collection.
No to jest edycja HD ale "zwykłych" Budokai'ów od DIMPS. Wykastrowana z oryginalnej muzyki, więc to był średni deal, ale fakt, ładniejsza.
Niemniej odpalając emulator PS2 i ustawiając dobrze parametry, można osiągnąć podobną jakość.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
Katz napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=bSCANspTDeE

Pierwszy gameplay-trailer, gra się będzie nazywać Dragon Ball: Sparking! Zero. Graficznie nie najgorzej.
Gameplay wygląda zacnie, niczym przełożenie starych mechanik na nową anime grafikę.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
Katz napisał(a):
Dragon Ball: Sparking! Zero
To w Kraju Kwitnącej Wiśni chyba.

Trailer w oryginale:


MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
Zwiastun w oryginale:

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Jeżeli prawdą jest to, co wynika z jednego z najnowszych postów na Dragonworld (cały link nie chce się dać podlinkować) - i nie będzie split-screena/nie będzie w ogóle lokalnego versusa to do kosza z taką grą. Ja w Tenkaichi gram na kanapie, tak, jestem dinozaurem. Zostaje w takim wypadku Budokai Tenkaichi 4.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
Wrzuciłeś po hamburgersku, to ja dla równowani zostawiam gejmplej po normalnemu, czyli w oryginale:


MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball: Sparking Zero
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook