Forum Dragon Ball Nao

» Dolegliwości ;p

Strony: 1, 2, 3, 4  
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.565
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
wiem głupi temat,ale chciałem sie zapytać czy macie jakieś dolegliwości typu:reomatyzm czy np.astma.Jaj estem alergikiem więc gdy są wakacje nie moge przebywać długo przy drzewach lup trawach bo od razu sie dusze albo czerwienieją mi oczy.

Życie to piękna przygoda, ale nikt nie wychodzi z niej cało
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
za duzo aby wymieniac.... niektorych nawet nie chce wymieniac...

ale astme tez mam - tym sie moge pochwalic
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Heh, a więc ja mam alergię i astmę (atopową i oskrzelową). Uczulony jestem od drzew liściastych (4/4 w nasileniu) poprzez trawy (4/4), kurz (4/4), różne inne roślinki które pylą (4/4) sierść kota & psa (3/4) aż po białko i mleko (1/4). Co do tego ostatniego, niby nic mi nie jest gdy je spożywam, lecz możliwe, że jego nagminne jedzenie spowodowało u mnie właśnie uczulenie na nie. Parę lat temu nie mogłem wyjść z domu, ponieważ od razu zaczynały lać się łzy z oczu, katar, kichanie... Lecz teraz jest dużo lepiej. Najlepszy był poprzedni rok, nic mi nie było. ^^ Teraz jest gorzej, ale i tak prawie organizm nie reaguje na pyłki (ale katar mam ^^)

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.565
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
To troche przekichane .Ja kiedyś też ostro byłem uczulony ale teraz już mniej .Jak miałem 6 lat to leżałem w szpitalu z powodu alergii.;]

Życie to piękna przygoda, ale nikt nie wychodzi z niej cało
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Dolegliwości... na pewno [ ort! ] alergia - we wszystkich tych samych punktach co Krystian, tyle że nie mogę jeśc miodu. wszystko inne mogę konsumowac bez umiaru.. Do tego mam astmę. Szczególnie nie narzekam, jako że, nie lubię się NADMIERNIE ruszac. Czasem pobiegam trochę, lecz wracam z problemami, zarówno z oddychaniem, jak i moimi oczami, wargami i ogólnie twarzą, która puchnie w oczach.

Pozdrawiam

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Szarak: 14.07.2006, 17:44
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
W szpitalu leżałem 2 razy. By wykryć czy mam astme leżałem w Rabce przez 10 dni. Sądzili, że udaje dopóki [ ort! ] nie zrobili badań. ^^ Na badaniach skórnych (czyli alergen na rękę, przebijanie skóry żyletką, czekanie na wynik) stwierdzili, że w życiu tak wielkiego uczulenia nie widziałi.

Co do postu Szarego: Osobiście bardzo lubię ruch, preferuje grę w kosza i rower. Przez astme wiele lat byłem odseparowany od grupy, ponieważ dla niej liczył się jedynie sport (mam tu na myśli moją starą klasę). Teraz spokojnie sobie pokopie piłke, mimo, że po przebiegnięciu 10 metrów i tak jestem potwornie zmęczony. Po latach jednak się przyzywczaiłem i nie robi to na mnie wrażenia. Mogę się nawet pochwalić niezłą celnością w rzutach do kosza.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Moja doleglisowsc... Robi mi sie nie dobrze jak jade samochotem, ale tylko takim, który jedzie na gas... Czemu? a bo ja wiem...
W kilku klasach mam perfidny katar (m.in. w klasie od fizyki, chemii i jednej od matmy...)

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
Ja zawsze dostaje choroby lokomocyjnej, kiedy jade autokarem bez Aviomarinu i jeszcze zawsze kiedy jestem w kościele, starsznie chce mi się spać

EDIT: Zapomniałam o jeszcze jednym, a mianowicie wszędzie mnie jest duszno i dlatego nie moge zasnąć bez otwartego okna

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez fanatyczka: 19.06.2006, 22:04
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
zawsze kiedy jestem w kościele, starsznie chce mi się spać
I To chyba moja jedyna dolegliwosc

EDIT :O, mam jeszcze jedną dolegliwość Jestem chory na mozg XD Chyba przy porodzie mnie zle wyjmowali i mi uraz został XD

Obraz
PALATIAL REGALIA

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Malik-al-Mulk Cwel: 20.06.2006, 14:16
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Moją jedyna dolegliwościa jest brak czasu. A jesli juz jakiś mam to jak mówi mój tatko : "zawsze jest coś do zrobienia", i juz go nie mam
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
hmm... alergia na pyłki, kurz, roztocza i koszona trawe Po za tym to nic mi nie dolega

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Ja zawsze dostaje choroby lokomocyjnej, kiedy jade autokarem bez Aviomarinu
Ja mam podobnie,ale zdarza mi sie to na szczęście nie cżesto.

A co do alergi to chyba niczym się nie wyróżnie bo ją tez posiadam:/A uczulony jestem na pylki traw,kurz domowy,roztocza.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Mam tendencje do omdleń. Najczęściej mdleję w kościele, ale mam też też takie sytuacje, że stoję sobie w pokoju i nagle robi mi się duszno i chwieję się. Nawet w zimie. Gdy mnie lekko przewieje odzywają się zatoki. Odzywają się i to głośno.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Jesli masz takie tendencje do omdlen to moze wybierz sie do kardiologa... to typowe objawy problemow z sercem. Ale mam nadzieje ze nic ci nie jest (;
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Nie warto rezykować z tymi dolegliwościami.Ja mam chore serce... wiem coś o tym,zaczynałem w podobny sposób jak Ty videl,nie miewałem jednak omdleń.Naprawde warto by było sie skontaktować z lekarzem,lepiej być nadwrażliwy niż obojętny...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja mam cały czas alergię od Pyłków traw ( przekleństwo, szczególnie teraz, w okresie letnim ). Jestem tez uczulony na sierść kuniów
Jest jakiś sposób, aby odczulić się chociaż na te trawy, bo z koniami to ja raczej nie mam do czynienia ( zwięrzętami ... )
Nirets Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 61
Skąd: Kame Hause
ja jestem alergikiem uczulonym na pyłki, dzięki temu kicham, smarkam, swędzą mnie oczy i takie tam
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
ja nie mam [ ort! ] dolegliwości ale może mam uczulenie na szkołe i na ładne dziewczyny

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
No własnie, kolejna moja dolegliwościa okazuje się być . . . niesmiałość . . . To najgorsza rzecz jaką może posiadac facet przy fajnej lasce. Dlaczego? Pytam Boga gdy mam okazje zaprosic fajną laskę gdzies pod parasol Może ktos wie jak się tego cholerstwa pozbyć ?
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
Navaro, wiesz, dziewczyny bardzo lubią miłych kolesi (dużo dziewczyn zakochuje się w takich menach ), widziałam twoje zdjęcie, całkiem fajny z ciebie chłop, więc nie bój się do dziewczyn podchodzić.

A teraz co do moich dolegliwości to dyskalkulia () i uczulenie na kurz

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Dolegliwości ;p
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook