Forum Dragon Ball Nao

» Śmieszne postacie?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Jaka postać Was rozsmieszała najbardziej

Jaka postać Was rozsmieszała najbardziej
Goku 39,29% 55 39,29%
Herkules 28,57% 40 28,57%
Chi-Chi 5,71% 8 5,71%
Pilaf 1,43% 2 1,43%
Inna postać 25,00% 35 25,00%
Wszystkich głosów: 140
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Hercio Powala swoja sila jak i gadka ^^ i te jego pozy hahaha. ciekawo jak taka postac moze rozbic tyle cegiel naraz . bodajze w gt tak bylo ;]

pulkarecordzz.phorum.pl
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Szarak masz coś do tekstów Goku?!
Jak tak strzeż się! Ukarzę Cię w imieniu księżyca!
Po za osobami które wymieniłam zabawny był Zarbon

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
pensar Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
pensar
Wiek: 38
Dni na forum: 6.514
Posty: 69
Mnie rozwala Keme sennin... Ten jego zapał do kobiet, nawet Chi-Chi, kiedy Gokou leżał chory na serducho. Fajne teksty, ruchy (poprawianie wąsów i brody podczas dwuznacznych textów wygłaszanych w kierunku lasek) i częste obrywanie po łbie (szczególnie od Bulmy)sprawiają, że jest najlepszy
pensar Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
pensar
Wiek: 38
Dni na forum: 6.514
Posty: 69
Btw. ankieta jest niedopracowana skoro 32% głosów poszło na 'inną postac'
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Genialny Żółwik rządzi, jakim on był Erotomanem , to chyba świat żadnego większego nie widział Taki stary a jeszcze uganiał się za młodymi panienkami
adam9011 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.508
Posty: 20
Skąd: Wejherowo
Najbardziej lubię humor Genialnego Żółwia i jego podejście do... dziewczyn! Taki stary dziad a ugania się za każdą którą napotka! I jego teksty...
DBZ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
DBZ
Wiek: 33
Dni na forum: 6.506
Posty: 7
Skąd: Olsztyn
Najbardziej zwariowaną postacią jak dla mnie był oczywiście Goku, który rozbrajał swoim apetytem i spokojem do przeciwnika. Bardzo śmieszna sytuacja była gdy Goku z Kryilanem zaczęli sika na żaby, albo gdy mieli śmieszne treningi u genialnego żołwia/ Pozdro dla fanów db
GT Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 35
Dni na forum: 6.505
Posty: 2
Skąd: Haan
Bezwatpienia najsmieszniejszy byl Goku .Maly i glupiutki;) od poczatku nas rozsmieszal swoja niewiedza xD
Najlepszmy jego tekst "Jestem glodny"- to powalalo na kolana xD Nie wazne co by sie dzialo, Goku najpierw musi sie najesc xD
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Czytając posty poprzedników doszedłem do wniosku, że w ankiecie wyraźnie brakuje jednej postaci. Jest nią oczywiście Master Roshi.
Mówiąc szczerze( wiem, że nie napiszę nic odkrywczego) Kame Senin to postać wnosząca sporą dawkę dość specyficznego humoru.
Jest on przeciez "bogiem" wśród ziemskich mistrzów sztuk walki. Wielkim wojownikiem, wspaniałym i mądrym nauczycielem(przynajmniej w teorii).
A jednoczesnie bardzo "żywym" staruszkiem o młodzieńczych upodobaniach...(ach ta dyplomacja...)
Taaak... Genbialny Żółw to zdecydowanie jedna z najśmieszniejszych postaci DB.
Ale humor, który wnosi do serii, nie daje się obioektywnie porównać z tym, jaki wnosi Goku, Kuririn, Pilaf czy Mr Satan. Są to przecież zupełnie różne rodzaje jednego zjawiska i chyba nie istnieją, a przynajmniej nie są mi znane, jednoznaczne, obiektywne metody porównawcze, by ocenić kto jest śmieszniejszy.
Zatem w jak najbardziej subiektywnym odczuciu "namber łan" w dziedzinie "kto jest najśmieszniejszapostacia DB" stawiam na Goku.
Przyczyny? Podobnie jak w wielu wczesniejszych przypadkach. Jego zupełnie beztroska infantylność i niewiedza o wszystkim. To oczywiście nie jedyny powód, ale musi wystarczyć
pozdrawiam

Edit by Kamzo: Cała ta ankieta jest zresztą nic nie warta... Lepiej ją olać i po prostu rozpisać się na temat

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Frezer
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.495
Posty: 7
Mnie najbardziej bawił Genialny żółw.Bawił mnie jego charakter,zachowanie,śmieszne texty
Kolejna według mnie śmieszna postać to Herkules.Szczególnie jak walczył,to mnie najbardziej bawiło,a potem symulował jakieś kontuzje przed bitwą itp....
Szczurek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 6.515
Posty: 4
mnie rozwalił Genialny żółw i olong w pierwszym filmie kinowym z broolym.To co oni wyprawili przez sen kiedy goku walczyl bylo polewne
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
mnie bardzo rośmieszył goku jak spotkal sie z mala chi chi i obiecał jej ślub, bo myślał że to cos do jedzenia czy jakos tak.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
najlepszy [ ort! ] był Mr.Satan . Na dalszych miejscach Genialny Żółw , Goku , Kpt. Cziken i Zaduch

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Seria Dragon Ball powstała po to aby bawić czytelników czy telewidzów( choć są momenty uczące życia.. walki itp). a więc moim zdaniem:
DragonBall Śmieszna seria.. najzabawniejsza.. podobało mi się zachowanie zboczonego Genialnego Żółwia które często było pretekstem do pojawienia się na twarzy wielkiego uśmiechu a czasem nawet łez ze śmiechu! Drugą osobą która mnie w DB bardzo śmieszyła była Bulma! Jej zachowanie jako nastolatki dawało wiele do myślenia no ale cóż.. często można było z niej "pośmiać" No i oczywiście nie mógłbym zapomnieć o prosiaku.. który przypodabniałsię do KAme Sanina:] Zboczony strachlwy!
Dragon Ball Z Seria chyba najbardziej poważna i skupiająca się w całości na walkę.. ale nie zabrakło w niej chumoru! Największe pośmiewisko z siebie robił wielki mistrz świata HERKULES! Jego miny były po prostu [ ort! ] "nie dopodwalenia" a zwłaszcza jak oberwał od Tronka.. Drugą postacią.. która nie chciała a jednka swoim zachowaniem dawała przykład że coś jest z nim nie tak jest Vegeta. Jego cześte gatki i zachowanie były prześwietne.. (prześmieszne).. Trzecią osobą która była śmieszna w Z był Fat Buu.. Zachowanie jak u małego dziecka.. uwielbiał lody i czekoladki:] Jego częste miny były bardzo śmieszne i często nakazywały nam otwierać buzie i się smiać
Dragon Ball GT Seria w ogóle [ ort! ] zniszczona i niedoceniana... były śmieszne momenty... a tym śmiesznym patałachem jaki wywoływał śmiech na naszej twarzy był mały Songo.. Oczywiście i Pan była prowodyrką do radości na naszej twarzy... No i postacie z poprzednich części!
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
podobało mi się zachowanie zboczonego Genialnego Żółwia
heh,rzeczywiscie kolo mial dziwne zboczenie bzika na punkcie ladnych dziewczynek i "komiksow" ech...po co on wypil ten eliksir...nie narazilby sie przynajmniej na odrzucanie z powodu wieku i wygladu ale jego kontakty i stosunki z bulma byly przesmieszne szczegolnie w zwyklym DB wytrzymac tyle policzkow... biedak

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Drake Phoenix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.476
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
Skąd: Stąd stamdąd zewsząd i znikąd
No najśmieszniejszy jest Genialny Żółw na serio żeby to zboczenie utrzymywało się do tak późnego wieku .
Mr. Satan tez rządzi ja sie głowie jak on został "Mistrzem"
potem Goku on chyba zjada na jedno danie tyle ile małej wielkości miasteczko (albo przynajmniej tyle by chciał)
No i Chi Chi tez jest troche śmieszna (chociaż może bardziej stuknięta ale to szczegół )
Monique Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Monique
Dni na forum: 6.406
Posty: 52
Mr.Satan....ta jego gadka i oklamywanie samego siebie bylo wrecz cudowne:D ta osoba bawila mnie jak zadna...no chyba ze jeszcze Goku...mozna powiedziec ze reprezentowali pod tym wzgledem rowny poziom...tylko Herci bawil mnie swoja pewnoscia siebie.. a zarazem wszystkimi wtopami jakie co chwila zaliczal.... Goku i ta jego nieswiadomosc byla wrecz urocza:D a moj ukochany jego tekst to "jestem glodny..." az dziwne ze przed naprawde waznymi momentami potrafil myslec tylko o tymxD strasznie bawil mnie tez North Kaito....te jego teksty niektore byly rozwalajace:P Goten jak byl maly takze byl zabawny...byl taki rozkoszny... no i oczywscie Genialny Żółw on takze nie mial sobie rownych:) ten jego przypal na mlode dziewczyny.....Rou Kaioshin tez mial cos z Genialnego Żołwia....byl rownie napalony na mlode ziemianki co nasz mistrz....w sumie kazda postac w jakims sensie byla zabawna ale moi faworyci to Mr.Satan, Goku, Genialny Żołw oraz North KAito:))
grao-tsy
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.403
Posty: 16
Moim zdaniem najśmieszniejszą postacią w DB był Kaito- późniejszy nauczyciel Songa. Miał ogromne poczucie humoru. Jak wiadomo, jeżeli się go nie rozśmieszyło nie można był u niego ćwiczyć.
Abel Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Abel
Wiek: 37
Dni na forum: 6.718
Posty: 34
Skąd: Toruń
Mi sie podobal Master Roishi (Genialny Zolw) Szczególnie w Broli saga jak przylecial na "nowa Vegete", jak Olong go leczyl xD Po święcie kwiatu wiśni
Jednym słowem Genialny Zolw rox
Juz niewspominam o jego reakcjach na dziewczyny xD zakazdym razem dostawal oczoplonsu

"Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać."

Ernest Hemingway
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.288
Posty: 197
Skąd: World Below
Z pewnością Goku rozbawiał mnie najbardziej:), chociaz momentami było to bardziej zachowanie godne zlitowania się ale mimo wszystko Goku nie był głupi, raczej roztrzepany:).
Za to Herkules był śmieszny, nie zabawny i częściej mnie drażnił.

I was buried alive...
I was born dead...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Śmieszne postacie?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook