Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Mystic Goku

Strony:   1, 2, 3, 4  

Jaki byłby Mystic Goku

Jaki byłby Mystic Goku
Super 41,18% 28 41,18%
Bardzo Dobry 16,18% 11 16,18%
Niezły 10,29% 7 10,29%
Do kitu 8,82% 6 8,82%
Szkoda gadać :O 23,53% 16 23,53%
Wszystkich głosów: 68
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.731
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Dziękuje, jeśli ktoś przeczytał ten post i cokolwiek z niego zrozumiał... ^^
Jedyne co mogę odpisać to: "Starałem się..."


Ponieważ wcale nie uważam, że SSJ3 z Buu Sagi był kresem możliwości Goku. Sądzę jedynie, że moc jaką w ten czas wyzwalał, była całkowitą jaką posiadał organizm.
W moich oczach to wygląda trochę inaczej... Ale powtarzam "w moich oczach". To ,że Goku zaszedł o krok wyżej (do ssj3) nie oznacza ,że różni się jego organizm od organizmu Vegety. Nadal organizm to organizm - tyle ,że jeden na "wyższych obotach" - drugi na niższych. Pewnie się ze mną zgodzisz. Właściwości obu są takie same - co nie zmienia faktu ,że jeden daje większe wyniki, drugi mniejsze. Teraz porównajmy : Vegeta doszedł poprzez swoje treningi tam "gdzie doszedł", Goku doszedł do poziomu ssj3. NIGDZIE nie było powiedziane ,ŻE SSJ3 jest już 100% wykorzystaniem mocy organizmu. Było powiedziane w cytacie ,że dla żywego organizmu poziom ten jest zbyt dużym obciążeniem, gdyż zżera zbyt dużo Ki ("zabiera zbyt dużo ki") i poprzez istnienie czegoś takiego jak pojęcie czas "mocy nie da się całkowicie zebrać" bo z chwilki na chwilkę - ona ulatuje. Czyli zanim ją zgromadzi - jego część mocy już "uleci". To jest wada tego poziomu.
Teraz pomyślmy - mamy do rozmyślenia ważną kwestię. Dokładnie chodzi o fragment:
Babidi (wkrada się w umysł Vegety): "-Bardzo ładnie!!! Już jesteś mój, hi hi hi... !!! W takim razie wyciągnę drzemiącą w tobie moc!!!"
Vegeta wytrenowany "jak dał radę" - nadal posiadał rezerwy energii z których nie mógł korzystać. Po prostu ona w nim "drzemała" i obudzić się jej samoistnie nie dało. Dopiero "dokonał tego" czar Babidiego. Organizm Goku nie różni się od Vegety niczym - oprócz lepszych wyników, jeżeli chodzi o siłę. Wychodzi na to ,że Goku także posiada pokłady pewnej energii ,których nie jest w stanie kontrolować. Goku ,który wykorzystywałby 100% moc ssj3 (np. jako trupek * nadal ma zakres siły do której ma "brak dostępu" tak jak jego druh Vegeta. Zwiększając u niego jego moc (budząc, "wybudzając" ją poprzez jakąś sztuczkę typu Sheiloru) jego siła rośnie. To moja opcja. Teraz pora na moje pytania - skoro mówisz ,że Goku w temtej sytuacji wykorzystywał 100% mocy, a ukrytą moc posiadał Gohan, to dlaczego posiadał ją także Vegeta? Dlaczego posiadał ją Yamm, Goliznowicz, Dende? Według mojej teorii każdy organizm posiada moc w głebi duszy, której użyć nie potrafi z własnej woli (w większej lub mniejszej ilości). Vegeta bez dopalacza Babidiego nie wykorzystywał maximum (czyli 100%) możliwości organizmu. Dopiero po zabiegu czarnoksiężnika - książę osiągnął 100% wydajności swojego organizmu. W gruncie rzeczy - 100% wydajności jego ciała w tamtym momencie pokazał nam - Majin Vegeta. Podkreślam - w tamtym momencie. Bo granice poprzez trening się "przemieszczają". I te słowa nie "kłucą się" z mangą czy anime, a nawet te wspierają "ją". Vegeta ukrywał wewnątrz siebie "pokłady nieosiągalnej mocy" - posiadał pewne ilości i Goku. Gdy tą moc uwolnimy chodźby w jego normalu i tak ssj3 będzie potężniejszy (moc i tak opada u niego normalnie).

Można się zdziwić, iż tak to interpretuje, skoro mowa tu o "granicach możliwości", a upieram się, że moc tą wojownicy wyzwolić potrafili. Już to wyjaśniam; ową moc potrafił wyzwolić tylko Kakarotto ze swym SSJ3. Vegeta poprzez wieloletnie ćwiczenia nie potrafił dojść do poziomu Kakarotto, mimo, iż ćwiczenia wytworzyły pokłady nowej energii. Gohan za to ową moc wyzwalał tylko w przypadkach niezwykłego gniewu, co miało miejsce po zabiciu Piccolo i przede wszystkim na Cell Game. Podobnie Kuririn na Nameck - także potrzebował bodźca zewnętrznego, by ujawnić pełną moc. Problemy z wyzwalaniem pełnej energii u wojowników najpewniej nie były niczym niezwykłym, dlatego też Rou Kaioshin tak bardzo cienił swe umiejętności.
Dlaczego tylko Goku ssj3 potrafił wykorzystywać 100% możliwości organizmu? Skąd wiesz ,że nie miał jeszcze "ukrytej w głębi" energii , podobnie jak Vegeta w przypadku Majin (każdy poziom można podnieść przecież --> silniejszy normal - silniejsze kolejne poziomy - również ssj3). To ,że ssj3 jest obciążeniem dla ciała bo zżera ogrom mocy do użytku (od samego początku)* - nie oznacza ,że zarysowywuje on maksymalne możliwości organizmu. Ssj3 jest problemem bo istnieje coś takiego jak czas - a ten z chwili na chwilę traci swą moc. A na koniec - dlaczego twoje ostatnie zdanie kompletnie nie ma sensu? "(...) nie były niczym niezwykłym, dlatego też Rou tak bardzo cenił swe umiejętności"? Raczej umiejętności ceni się gdy są wyjątkowe, a nie powszechne (...) Tak myślę.

He he he he... A teraz zabawa w cytaty (moje ulubione)*
Wiedziałem ,że kiedyś poruszysz te cytaty (...)

Tak więc, Camrat wyraźnie tu sugeruje, że Gohan posiada ogromne pokłady energii, które jedynie czekają, by je wyzwolić. Aż trudno mu w nie uwierzyć, więc czemu nie mogłyby być równe mocy Mistic Gohana? Czemu sama ta moc nie wystarczyła by do tego, by pokonać Buu?
Operujesz wypowiedzią istoty dla której "miecz Z" był "nie do utrzymania", która nie potrafiła godnie walczyć z Daburą i była swoistym śmieciem dla wojowników Z. Nawet sam KaioShin okazał się miernotą niegodną naszych bohaterów. Dla bożka i jego sługi - nawet moc Dabury była wielka. A czy moc ta byłaby wystarczająca na Buu? Odpowiem cytatem i moim zdaniem.
<cytat tom40 str 95>
Goku: "- A czy dzięki twoim zdolnościom pokonamy Buu?
Rou: "- Przyrzec nie przyrzeknę ale tak mi się wydaje"
Sam Rou nie był pewny w 100% na wygraną. Co ciekawsze w anime dołożono motyw pytania Rou do Gohana. Spytał się go coś, jak pamiętam "jaką chciałbyś uzyskać moc?"... Pisał też o tym Shiro (na początku tematu). Nikt nie był pewien czy ta moc po zabiegu będzie wystarczająca. Dlatego sam cytat Camrata nic raczej nie wnosi.

Tak więc Rou Kaioshin stwierdza, iż Gohan posiada wielkie możliwości
Już od początku mówiłem ,że duża większość mocy pochodzi z mocy ukrytej bezpośrednio w Gohanie. Dlatego większość "przeskoku mocy" pochodzi z Gohana (ten potencjał). Nadal jednak uważam ,że moc ta została wywyższona poza bariery jego organizmu i nie polagała wyłącznie na jego własnej tkwiącej mocy. ---> "Jaką moc chiałbyś uzyskać?"

Mym zdaniem, Rou w żaden sposób nie zablokował możliwości dalszego rośnięcia w siłę Saiyanina.
Niestety - Gohanowi po walce z wielkimi obrażeniami nie przybyło "nowych, destrukcyjnych sił" - jak to niegdyś bywało (patrz Freeza saga, Cell saga). Fakty mówią inaczej. <cytat tom41 str 217>
Super Buu: "- He he... Już ledwo żyje... Już mi się znudziło, czas go wykończyć...!
Gohan: "-Dzięki Dende!"
Super Buu "- Jak to ...!? Wrócił do formy...!!! Co to za dziwny szczeniak...?! Ale co tam... Siłę ma tę samą co przedtem... Gówniarz nie zwiększył jego poziomu... Przedłużył mu za to cierpienia..."
Dodam tylko ,że Super Buu potrafił dobrze ocenić siłę przeciwnika, potrafił wyczuwać Ki itd. Coś "zachamowało" jego przyrost - i to jest BEZPOŚREDNI FAKT. Nie ma co się z nim kłócić. Tutaj musisz przyznać mi rację - chodźby ze względu na stworzony przez Ciebie topic.

Na zakończenie podam swoje cytaty, ok? To dobrze ,że ok (...)
Twoje zdanie:
Rou podczas zabiegu nie dodaje żadnej nowej mocy, nie robi "doładowań"
<cytat tom40 str 98>
Rou: "- Rytuał trwa 5 h! Ładowanie energią 20!"
Słowo Ładowanie to nie to samo co "wyzwalanie"

<cytat tom 41 str 10>
Gohan: "- Przepraszam... Czy mógłby mi pan przekazywać tę energię ... trochę szybciej...?"
Rou: "- (...) Pracuję nad tym pełną parą"
Rou zatwierdził nas tutaj ,że on nie tylko "obudza uśpioną energię" ale ją przekazuje. Nadal twierdzę ,że więszość mocy to "moc Gohana z wewnątrz" ale część mocy pochodzi dzięki niezwykłej umiejętności Rou (wybija poza umiejętność organizmu).

<cytat tom 41 str 90>
Goku (o Rou): "- Hmm... I tak sporo wiesz. Nieźle... Potrafi ładować energę... Wszystko wie... Kurde fajnie być Bogiem Światów."
Kaioshin: "- heh ... No cóż, ja niewiele mogę zrobić, nie oszukujmy się..."
Tutaj też Goku mówi bezpośrednio o ładowaniu, nie wybudzaniu.
Te cytaty bezpośrednio popierają moje zdanie. Nawet sam Rou powiedział raz ,że "jest w Gohanie potencjał", a potem ,że przkazuje mu także moc. Na moje oko - nadal jestem po stronie "moc Mistic Son Goku - super". No i co teraz? ;] Cytaty nie ratują tu sytuacji ;]

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Oti Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Oti
Wiek: 32
Dni na forum: 6.470
Posty: 13
Skąd: Częstochowa
Mystic ma taka moc jak SSJ3 wiec nie wiem co by to Goku dalo chyba tyle ze by sie tak nie meczyl i by mial normalne wlosy (te czarne), tak samo czesto spotykalem sie z pytaniem czemu Gohan jak byl Mystic to sie nie zamienil na SSJ2? wtedy by tylko stracil bo jak wczesniej napisalem Mystic dorownoje moca SSJ3, Rou owszem poszezyl Gohanowi moc ale wlasnie do tego SSJ3 poniewaz bez treningow nie dalby rady opanowac wiekszej mocy, end
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.600
Plusy: 2
Posty: 1.408
Mystic ma taka moc jak SSJ3 wiec nie wiem co by to Goku dalo chyba tyle ze by sie tak nie meczyl i by mial normalne wlosy (te czarne), tak samo czesto spotykalem sie z pytaniem czemu Gohan jak byl Mystic to sie nie zamienil na SSJ2? wtedy by tylko stracil bo jak wczesniej napisalem Mystic dorownoje moca SSJ3, Rou owszem poszezyl Gohanowi moc ale wlasnie do tego SSJ3 poniewaz bez treningow nie dalby rady opanowac wiekszej mocy, end
Cała ta wypowiedź nie ma pokrycia w wydarzeniach pzredstawionych w DB. Skąd pomysł z epoziuom Mistic jest równy moca poziomowi SSJ3?
Cóż...
i jedna uwaga, tak na koniec- czytaj posty poprzedników. To była serio intersująca dyskusja dwóch wielkich znawców Świata Smoczych Kul...
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
kovussj2 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
kovussj2
Wiek: 35
Dni na forum: 6.458
Posty: 18
Naprawdę szkoda gadać mistic Goku jest kompletnie nie potrzebny w DB
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.600
Plusy: 2
Posty: 1.408
Naprawdę szkoda gadać mistic Goku jest kompletnie nie potrzebny w DB
Może i nie potrzebny(tak najwyraźniej uznał pan Toriyama), ale gadać nie szkoda...
Przeczytaj te dyskusję, to się pzrekonasz:)
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
ItzBolo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
ItzBolo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.454
Posty: 73
Skąd: Gdansk
Mysle ze bylby bardzo dobry ,
lecz wtedy pewnie nie moglby ,
osiagnac poziomu SSJ4
Ale ciekaw jestem jaka bylaby
jego technika i sila

Train Hard To Win Easy !!
bobercik Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 6.399
Posty: 24
Skąd: Wrocław
Mistic Goku? Wyglądał by tak samo tylko miałby bardziej "zły" wyraz twarzy. A jego siła? Hmmmmm Gohan miał ponoć większy potencjał, ale patrząc na pracę Goku by wykreować właśnie taki poziom siły myślę że jego Mistic przewyższał by poziom Son Gohana.

bobercik
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.119
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Tak można gdybać w kółko, jaki by był Mistic Goten, Trunks i Vegeta.
Gdyby Akira zrobił ze wszystkich Mistic, to byście mówili o tym tak samo, jak w przypadku SSJ, dlaczego ten poziom stał się podstawowym poziomem wszystkich sayian i pół sayian. Takie gdybanie jest niepotrzebne, jest jeden mistic Gohan, AKira chciał by Gohan znów odznaczył się czymś szczególnym.
D_Corleone^^ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
D_Corleone^^
Wiek: 29
Dni na forum: 5.481
Ostrzeżenia: 1
Posty: 107
Skąd: オルシュティン
Sadze ze skoro Gohan tak radykalnie zmienil sie po osiagnieciu Mystic, to z goku nie byloby takiej sytuacji. Zwazajac chociazby na wiek, doswiadczenie i ilosc mocy wyciagnietych przez treningi. Goku majac wiele przygod i przeciwnikow oraz mordercze treningi osiaga poziom porownywalny z mystic , a nawet przewyzszajacy bez potrzeby poddania sie tym godzinom w ktorych stalby sie mystic. Bo najlogiczniej patrzac to nic by mu po prostu nie daly. Za to Gohan jako mlody wojownik niezwykle silny , ale mniej ochrzczony przez ciezkie treningi mogl uzupelnic w sobie ogromna drzemiaca w nim moc, i to jest sens poziomu mystic.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.674
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Sadze ze skoro Gohan tak radykalnie zmienil sie po osiagnieciu Mystic, to z goku nie byloby takiej sytuacji.
Nie sądzę. Goku aby osiągnąć poziom porównywalny z Gohanem musiałby się przemienić w SSJ3 co go kosztuje mnóstwo energii. Gohan tracić jej nie musiał bo zachowywał tą samą formę.

szczecin
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.792
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Mystic Goku? Nie, podziękuję. Nie umiałabym sobie wyobrazić tej postaci.
Co do siły Gohan jest od niego silniejszy. O wiele, i to bardzo wiele.
Poza tym ile może być mysticów? 2, 5, 500? Bez przesady. Akira gdyby chciał to by Goku mystic zrobił.Gohan jest mystic, wystarczy.
Poza tym na co naszemu bohaterowi ten poziom? Nic by mu to nie dało. Wystarczył już mu ten ssj4.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Mystic Goku?

Z tego co wiem to Nasz Zboczony Bożek mógł uwolnić całą ukrytą w kimś energię. Zakładając więc, że Goku byłby tym, którego moc zostanie uwolniona zamiast Gohana to prawdopodobnie miałby moc większą niż SSJ4 bo podczas walki z Li Shenronem nie koniecznie miał pełnie sił, jednakże...

... trzeba zwrócić uwagę na to, że Goku nie miał ogona. Dopiero w DBGT odkryli, że on doda mu mocy. Więc prawdopodobnie uzyskałby moc pomiędzy SSJ3 a SSJ4 (nie wiadomo jaki poziom osiągnąłby przy maksymalnych treningach bez ogona).

Ciekawa jest jednak sprawa, co gdyby taki Mystic Goku zyskał ogon i spojrzał na Ziemię z Tsufula? Jaka by była jego moc? Większa, mniejsza?

Tego się nie dowiemy

Mnie ciekawi jakby wyglądała Mystic Chi-chi jaką moc skrywa kobieta, której boi się najpotężniejszy wojownik we wszechświecie
D_Corleone^^ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
D_Corleone^^
Wiek: 29
Dni na forum: 5.481
Ostrzeżenia: 1
Posty: 107
Skąd: オルシュティン
Poza tym ile może być mysticów? 2, 5, 500? Bez przesady.

Ludzie... Założyciel tego tematu nie miał na myśli tego , że :

- szkoda że nie było mystic goku
- mógłby być mystic goku..

itd.itp.etc.


To jest temat typu, " co by było gdyby " i włączamy wyobraźnie i dajemy przemyślenia, więc zrozumcie, że irytujące mogą być teksty typu - gdyby akira chciał to by stworzył albo po co dwóch, trzech, miliard mysticow.

Także skoro to się jakoś ciągnie to starajmy się trzymać celu tematu czyli - " jaki byłby Mystic Goku , tak jak w ankiecie , a nie snuć bezsensowne uwagi pod nie wiadomo czyim adresem....
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.115
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Bardzo interesujący temat przeglądając go śledziłem większość postów z uwagą i muszę stwierdzić, że...
Moim zdaniem Akira tworząc poziom Mystic miał na myśli Gohana (co widać w anime) chciał w ten sposób coś nam przekazać... Że owy Gohan jest wyjątkowym okazem Sayiana, synem najpotężniejszego człowieka w galaktyce (Goku), Gohan dzięki wytrwałym treningom od dzieciństwa osiągnął, wielką moc.
Powiem więcej, że gdyby Goten przykładał się do treningu sądzę, że i w jego przypadku zastosowano by taki manewr.
A co do Goku na poziomie Mysitca...
Powiem tak,nie ma sensu nad tym gdybać...
Jest jeden Mystic i w zupełności mi to wystarcza.
Pozdrawiam.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Dark Sky napisał(a):
Powiem więcej, że gdyby Goten przykładał się do treningu sądzę, że i w jego przypadku zastosowano by taki manewr.
I Po co? Moc Kaioshina Polegała na uwolnieniu ukrytej, nieużywanej mocy, która pojawiała się podczas gniewu. Treningi nie mają tu większego znaczenia. Przecież moc Gohana osiągnęła maksimum.

Poza tym Mystic Goku nie ma sensu, tak samo jak inne Mystici bo tylko Gohan miał taką moc skrywaną we wściekłości.

No i może Buu
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.115
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Kathlar napisał(a):
I Po co? Moc Kaioshina Polegała na uwolnieniu ukrytej, nieużywanej mocy, która pojawiała się podczas gniewu.
A myślisz, że ta moc, którą dysponował Goten, to było wszystko na co go stać? Nie sądzę.... Gdyby Goten odwiedził Kaioshina ten uwolniłby w nim więcej mocy...
Która na pewno gdzieś w nim była uśpiona ;p.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Dark Sky napisał(a):
A myślisz, że ta moc, którą dysponował Goten, to było wszystko na co go stać? Nie sądzę.... Gdyby Goten odwiedził Kaioshina ten uwolniłby w nim więcej mocy...
Która na pewno gdzieś w nim była uśpiona ;p.
Ale jego moc płynąca z gniewu nie była duża. Przekonaliśmy się patrząc na jego złość gdy walczyli z Buu. Gohana natomiast była zaskakująca (patrz Raditz, Garlick Junior i Cell). W ogóle goten się nigdy nie denerwował!

A i nie rób Offtopu to temat Mystic Goku
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.702
Plusy: 4
Posty: 2.000
Poco Goku poziom Mistic, i tak dysponuje on niewiarygodną energią. A poza tym wydaje mi się że Gohan był słabszy na poziomie Mistic niż na SSJ2 (gdy walczył z Bojackiem lub z Seru)

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.674
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Kathlar napisał(a):
W ogóle goten się nigdy nie denerwował!
Jak od mamy dostał lepa to się zdenerwował i zamienił w SSJ więc nigdy nie jest "nigdym"

vegeta391 napisał(a):
A poza tym wydaje mi się że Gohan był słabszy na poziomie Mistic niż na SSJ2
...


Co do mocy Goku to jeżeli przy formie Mystic miałby mieć tą samą siłę co na SSJ3 to super opłacalnym by było aby być w Mysticu ponieważ mniej energii się traci. Mystic u Goku by wyglądał jak skrzynia biegów w samochodzie tylko on przerzuca z 1 od razu na 5 a jakby chciał tą samą moc uzyskać w przeciągu sekundy to... ekhem silnik by mu zgasł (fakt mechanika )

szczecin
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.664
Posty: 128
Skąd: Polska
Mystic mysticiem, ale zgadzam się z Hiddenem:
Rou podczas zabiegu nie dodaje żadnej nowej mocy, nie robi "doładowań", "stwarzania nowej ki", lecz wynosi wojownika na wyżyny jego mocy. Stara się uwolnić "drzemiącą energie" i wyciągnąć ją na światło dzienne, by Saiyanin potrafił ją kontrolować.
W DB nie było raczej mocy za "free". Wojownik musiał trenować zwiększając swoje limity, ale niekoniecznie mógł potrafić wyzwolić pełną moc. Co prawda zdarzyło się to parę razy (np. Goku Full Power SSJ w Cell Saga - na chwilę obecną więcej nie mógł).

Uważam, że poziom Mystic dla Goku byłby czymś w rodzaju Full Power SSJ3 (ten z zaświatów, może lekko podrasowany dzięki walkom) - bardzo potężny i nie męczący.

Oficjalna tabelka power leveli z Daizenshuu: http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?p=134074#134074 No... może nie taka oficjalna, ale jest najlepsza jaką widziałem.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Mystic Goku
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook