Forum Dragon Ball Nao

» Do jakiej postaci z Dragon Balla pasuje Wasza osobowość

Strony: 1, 2  
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Od dawna nurtuje mnie pewne pytanie.. Dragon Ball choć jest małym puzzlem w moim życiu czuje że upodabniam sie do jednego z bohatera tego cudownego anime.. A mianowicie Vegety. Dlaczego.? Przyznam szczerze.. że nie mam przyjaciół.. i nie potrzebuje ich mieć.. nie mam kolegów.. nie mam koleżanek.. jedyne co to mam dziewczynę.. ona potrafi mnie zrozumieć.. Wiem że wiele osób darzy mnie sympatią.. ale ja wolę być odludkiem! Dlaczego? Nie wiem.. często w szkole czy też gdzie stoję 20 metrów od swojej paczki i myślę.. podobnie jak Vegeta.. Przyznam się również że jestem strasznym pyszałkiem.. pyszałkiem którego wiem że pycha w przyszłości zje.. lubię się drażnić z ludźmi! Ale do rozmowy jestem ostatnim... lecz gdy chodzi o pomoc można na mnie liczyć.. często mam gadki podobne do Vegety.. i to do niego staram się upodabniać..

Z tego właśnie wynika moje pytanie.. Do kogo jesteście lub staracie się upodabniać z postaci z Dragon Balla.. Nie zakładam ankiety ponieważ oczekuje od was wyczerpujących odpowiedzi z argumentami i cechami... Odpowiedzi typu jestem podobny do Songa ponieważ taki jestem.. tylko po to aby nabić postów proszę moderatorów o usuwanie.. ponieważ forum powstaje do wymieniania poglądów w kilku zdaniach a nie w trzech wyrazach! No ale to tak na marginesie..

Jeżeli temat nie pasuje do Hyde Park proszę o przeniesienie! Do moderatorów: "Niech wasza a nie moja wola się stanie.."

Pozdrawiam

edit by Kamzo: nie łatwiej było od razu napisać w dziale poświęconemu DB ?
TronKii Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.480
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Trunks - odpowiedzialny przyjazny silny odwaznyi dumny to pasuje do mnie

edit by Kamzo: zależy o którym Trunksie mówisz. Np. Mirai Trunks jak dla mnie to nie był wcale "śmieszny". Z kolei Chibi, z Buu Sagi, wykazywał się raczej brakiem odpowiedzialności, niż jej nadmiarem. Poza tym, nie ma to jak zero samokrytyki, prawda?
z Mirai trunks

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez TronKii: 02.07.2006, 10:27
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
Ja też jestem podobna do Vegety i dokładnie z tych samych powodów, co ty, więc nie będe się rospisywać, skoro już wszystko wymieniłeś

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Hm... Trudne pytanie. Gdyby było pytanie: Czyją osobowość z SM masz ty...?" Bym od razy odpowiedziała, że Usagi, ponieważ, jestem beksa, bałaganiara, często jestem nadwrażliwa i tak dalej... Właśnie ona jest najlepszym opisem mnie.
BTW:
Nikogo z DB nie przypominam tak, że jestem taka sama jak dana osoba. Ja jestem bardziej pomieszana... Czasami jestem Goku, czasami Vegeta, a czasami w ogóle [ ort! ] Chi-chi Wiem kim na pewno nie jestem: t,j Bulmą, Yamchą, Gohanem i Gotenem- niigdy
A kim jestem najczęściej... To chyba jednak Goku, tak na pewno Goku a dlaczego? Jakoś takie żarty mam podobne, podobne wartości, heh też nie jestem zbytnio inteligentna XD
P.S. Fajny temat

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Z nappy mam to że jestem aroganckim chamem , z frezera poczucie wyższości nad innymi , z Herkulesa brak samokrytyki , natomiast z Piccolo chłodne podejście do wszystkiego.Ale jak bym miał wybrać jedną postać , to chyba Babidi , albo Evil shen ron

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Od dawna nurtuje mnie pewne pytanie.. Dragon Ball choć jest małym puzzlem w moim życiu czuje że upodabniam sie do jednego z bohatera tego cudownego anime.. A mianowicie Vegety. Dlaczego.? Przyznam szczerze.. że nie mam przyjaciół.. i nie potrzebuje ich mieć.. nie mam kolegów.. nie mam koleżanek.. jedyne co to mam dziewczyne.. ona potrafi mnie zrozumieć.. Wiem że wiele osób daży mnie sympatią.. ale ja wolę byc odludkiem! Dlaczego? Nie wiem.. cześto w szkole czy też gdzie stoje 20 metrów od swojej paczki i myślę.. podobnie jak Vegeta.. Przyznam się również że jestem strasznym pyszałkiem.. pyszałkiem którego wiem że pycha w przyszłości zje.. lubię się drażnić z ludźmi! Ale do rozmowy jestem ostatnim... lecz gdy chodzi o pomoc można na mnie liczyć.. często mam gadki podobne do Vegety.. i to do niego staram się upodabniać..


Właśnie jetem bardzo podobny jak ty jesli to prawda, mam tylko jedna zaufana osobe tak jak ty dziewczyne jak mam koleżanke. Lubie byc sam, neilubie nigdzie wyjeżdzać, bo w domu mi najlepiej. Jestem dumny i czuje sie odmienny od innych, którrzy mnie "wyśmiewają" i obgadują. Czuje sie jak wygnany elf który nie pokazuje sie ludzią a niemoże sie zbliżyć do swoich. Chciałbym sie wynieść z tej przeklętej planety na inna i żyć sam lub z tą jedną towarzyszką.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
DB=The Best (czyt.DeBe(st Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.479
Posty: 3
Krilan+Vegeta+Goku=Ja;]
Krilan Dlatego bo nie wiem ale przypominam go jego... ...hmmm myśle że on wie żę za silny nie jest ale gdyby goku umieral ten by mu na 100000000% pomogl.
Vegeta+Goku dlatego bo miałem pewną sytuacje:
dziewczyna wyznała mi że jej się podoba ja powiedziałęm że ona mi też ale tak nie było. byłem dobry dla niej jak goku dla chchi:D<O LOL> a pożniej powiedziałęm jej ze mi sie nie podoba. heh jakby to zrobil vegeta
moj kuzyn bardzo przypomina vegete mowi do mnie: TY PAJACu!!-heh ale to inna historia. sory ale nie chcialo mi sie pisac np ł ż ź ą ę ó itd
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Od dawna nurtuje mnie pewne pytanie.. Dragon Ball choć jest małym puzzlem w moim życiu czuje że upodabniam sie do jednego z bohatera tego cudownego anime.. A mianowicie Vegety. Dlaczego.? Przyznam szczerze.. że nie mam przyjaciół.. i nie potrzebuje ich mieć.. nie mam kolegów.. nie mam koleżanek.. jedyne co to mam dziewczyne.. ona potrafi mnie zrozumieć.. Wiem że wiele osób daży mnie sympatią.. ale ja wolę byc odludkiem! Dlaczego? Nie wiem.. cześto w szkole czy też gdzie stoje 20 metrów od swojej paczki i myślę.. podobnie jak Vegeta.. Przyznam się również że jestem strasznym pyszałkiem.. pyszałkiem którego wiem że pycha w przyszłości zje.. lubię się drażnić z ludźmi! Ale do rozmowy jestem ostatnim... lecz gdy chodzi o pomoc można na mnie liczyć.. często mam gadki podobne do Vegety.. i to do niego staram się upodabniać..
Wg. mnie upodabnianie się na silę do swojego ulubionego bohatera z czegokolwiek, jest ostro zryte... - sory za wyrażenie, ale każdy powinien być sobą a nie grać osobę jaką chciałby być...
Często jestem oschła i zarozumiała, mam głupie żarty, terż lubię samotność, ale to nie znaczy, że chce być taka jak Vegeta...
Każdy powinien być sobą!

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Każdy powinien być sobą!
Rozumiem Twoje podejście do tematu.. No cóż może dla Ciebie xle ująłem pytanie... Skoro jesteś podobna do Vegety.. To tak jak ja.. Sory że to powiem ale nikt nie każe Ci się upodabniać do żadnej postaci w tym anime.. Ale nie powiesz mi że taki Songo z zachowania i dobroci nie jest dla nas wzorem?
Przeoraszam za zboczenie z tematu..
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ale nie powiesz mi że taki Songo z zachowania i dobroci nie jest dla nas wzorem?
Oczywiście że nie jest.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Ja mam pare cech Vegety więc jestem podobna do niego lubie walczyś (oczywiście nie tak jak Veguś czy reszta wojowników) a przede wszystkim nie warto wchodzić mi w droge bo robie się bardzo nieuprzejma
A i lubie się mścić to moje hobby więc jak mi ktoś podpadnie niech zwiwa z miasta
szaman
Wojownik
Wojownik
szaman
Dni na forum: 6.470
Posty: 31
Legolas_ssj4 napisał(a):
Od dawna nurtuje mnie pewne pytanie.. Dragon Ball choć jest małym puzzlem w moim życiu czuje że upodabniam sie do jednego z bohatera tego cudownego anime.. A mianowicie Vegety. Dlaczego.? Przyznam szczerze.. że nie mam przyjaciół.. i nie potrzebuje ich mieć.. nie mam kolegów.. nie mam koleżanek.. jedyne co to mam dziewczyne.. ona potrafi mnie zrozumieć.. Wiem że wiele osób daży mnie sympatią.. ale ja wolę byc odludkiem! Dlaczego? Nie wiem.. cześto w szkole czy też gdzie stoje 20 metrów od swojej paczki i myślę.. podobnie jak Vegeta.. Przyznam się również że jestem strasznym pyszałkiem.. pyszałkiem którego wiem że pycha w przyszłości zje.. lubię się drażnić z ludźmi! Ale do rozmowy jestem ostatnim... lecz gdy chodzi o pomoc można na mnie liczyć.. często mam gadki podobne do Vegety.. i to do niego staram się upodabniać..
[/color]
U mnie jest tak samo ale nie mam dziewczyny... jestem sam I z tą samotnością nie ma co przesadzac bo w koncu sie wykonczysz
Shenron Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.469
Ostrzeżenia: 1
Posty: 6
Skąd: Słopnice
Hmm dobre pytanie sądze że goku do mnie by pasował
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Można by powiedzieć że moja osobowość składa się z 3 głównych postaci: Goku, Vegety i Piccolo.

Z goku łączy mnie poczucie humoru, wieczna chęć zabawy bycia najlepszym.
Z Vegetą posiadam wspólną upartość, chęć samodoskonalenia się i czasami ignorancja.
Co do Piccolo, to równierz czasami mam ochotę być gdzieś sam i mieć wiele czasu na rozmyslanie. Osoby irytujące i denerwujące mnie równierz jak i w jego przypadku szybko są ustawiane lub usuwane z mojego towarzystwa. W takie upały równierz lubię pic duzo wody

To by było na tyle pozdrawiam.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
kovussj2 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
kovussj2
Wiek: 35
Dni na forum: 6.468
Posty: 18
Ja to mam charakter Gohana,
1) mądry
2) spokojny
3) zabawny
kurde same plusy
no to minus :
1) czasem też wpadam w furię
2) nie lubię nauki (wbrew pozorom Gohan też jej nie lubił, wszystko winna Chi-Chi) do której jestem zmuszany -chyba co drugi jest do niej zmuszany
hmm... co tu jeszcze
kurde jest coś co mnie od niego różni
1) nie jestem Saiya-jinem
2) i co jest następstwem pierwszego - nigdy nie miałem ogona
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ja rczej do Piccolo, poniewaz:

Lepiej ze mna nie zadzierac
Gdy wkurzony badz smutny zamieniam sie w typ samotnika
Latwo mnie wkurzyc
Lubie sie bic (znaczy nie sam siebie, ale z kims )

No i to chyba wszystko

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
out Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
out
Wiek: 32
Dni na forum: 6.464
Posty: 5
Pytanie w temacie jest trafne, bo dzięki temu można poznać siebie, gdyż wcześniej ktoś nie zwracał uwagi na swoje cechy charakteru, tak jak ja. Nie lubię stwierdzenia, że do kogoś się upodabniam, sama bowiem sobie stworzyłam osobowość i opinię publiczną - po prostu autor DB stworzył postacie na czyjeś podobieństwo, a czy ktoś będzie zmieniał swoje "ja" tylko dlatego, że jego ulubiona postać takie ma, to już sprawa fana. Ja mogę tyle powiedzieć, że postać z DB ma podobną osobowość do mojej. A nawet dwie postacie. Jest to Vegeta oraz Bulma (:
Padły już te słowa w temacie, min. posiadam ogromną wolę walki, mimo lenistwa, żyję w odosobnieniu, i chociaż tego nie pożądam, to usuwam niegodnych mnie ludzi na bok, w wyniku czego nie ufam otaczającego mnie społeczeństwu i jestem sama, jednak czekam na tą odpowiednią osobę. Śmiało stwierdzam, że lubię dogadywać i jestem dobra w ciętym ripostowaniu. Mam maskę na twarzy, a dopiero otwieram się na ludzi w Internecie, gdyż jestem anonimowa, mimo przekonań, iż na forach wszyscy się znają. Wywyższam się nad wszystkimi, uważam ich za niegodnych mnie towarzyszy, jednak jestem w pewnym stopniu tolerancyjna i pomocna, a czasami nawet jestem gotowa do poświęcenia. Tak jak Bulma mam ostry język i piekielny charakter. Próbuję od dłuższego czasu się kontrolować, aczkolwiek gdy emocje wezmą górę, to należy usunąć się z mojej drogi. Nie lubię się uczyć tego, co mam aktualnie, ale posiadam dar wykorzystywania tej wiedzy w praktyce, z czego jestem bardzo rada.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
W pewnym stopniu przypominam mirai Trunksa. Często najpierw zrobię, a potem pomyślę, ale pracuję nad tym. Jestem też nieśmiała i nieco nieufna tak jak on.
Z Piccolo łączy mnie samotniczy tryb życia. Lubię, gdy jestem sama w domu. Nikt się na mnie nie patrzy, nic do mnie nie gada, mogę zając się sobą i tylko sobą. Tak mi jest najlepiej. Czasem jesdnak potrzebuję kontaktu z innymi.
Zdaniem mojej siory rzucam textami godnymi samego Goku i często nie mogę jej uspokoić, tak się brecha.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
W domu Vegeta, w szkole Goku. To wyjasnia kolosalną zmianę mojego ego każdego dnia .

Pozdro
ItzBolo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
ItzBolo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.463
Posty: 73
Skąd: Gdansk
Lilu napisał(a):
"lubie się mścić"
Tak samo jak wiekszosc ludzi Dlatego z tej cechy jestem tak samo jak Ty do niego podobny , moge tez powiedziec ze jak Vegeta , daze do zamierzonego celu (akurat u niego to byl rewanz z Songiem) a ja staram sie dochodzic do wlasnych celow.

Train Hard To Win Easy !!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Do jakiej postaci z Dragon Balla pasuje Wasza osobowość
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook