Forum Dragon Ball Nao

» Na ile kogo oceniacie? ocena: 9,67 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Czy Waszym zdaniem ludzie na forum zachowują sie doroslej niż podali wiek?

Czy Waszym zdaniem ludzie na forum zachowują sie doroslej niż podali wiek?
Tak, wszyscy bez wyjątku 5,94% 6 5,94%
Tak, ale niektórzy poniżej normy 37,62% 38 37,62%
Nie wiem, nie mogę okreslić, a raczej nie potrafię 26,73% 27 26,73%
Nie, na tyle na ile mają lat 16,83% 17 16,83%
Nie, zgraja odmóżdżonych bachorów, nic więcej :) 12,87% 13 12,87%
Wszystkich głosów: 101
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Powoli zaczynam poznawac nowych (dla mnie) ludzi na forum, z racji mojej dlugiej nieobecnosci

moge zaledwie napisac tylko o niekotych

Dai Kaiosama - mielismy kilka milych konwersacji na shoucie. Poza tym czytajac jego posty utwierdzam sie w przekonaniu ze inteligetny z niego gosc, ale co jak bede powtarzac w kolko to samo co inni powyzej. Jak dla mnie mily facet (:

Xan - jego poznalam jeszcze blizej niz wczesniej, z racji tego wypowiem sie o nim jeszcze raz. Wczesniej zazskoczyl mnie swoja nieprzecietna bystroscia, wiedza etc., a teraz jeszcze poznalam go od strony zabawnego i bardziej wyluzowanego

Szarak - zauwazylam zas na forum coraz wiecej madrali sie naroilo (bez urazy Ciesze sie wrecz ze w koncu mozna rozwinac dyskusje na poziomie. Miedzy innymi dzieki takim Szaraczkom (:


P.S. Nikomu tu w pupe wchodzic nie chcialam! to taka wiadomosc dla franqego
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
jeszcze raz:

Franqey-Od początku nielubiełem togo osobnika, jednak zrozumiałem że za swą osobowościa ch/hama i wulgarnego człeka kryje sie spoko ziom, który mądrze postuje i nie wejdzie nikomu w tyłek jak nie musi. Oceniam go na lat 20

Xan-niewiele odemnie starszy a mądrością przewyższa wielu ludzi z forum (nikogo nie obrazając). Jest dowcipny,wygadany,mądry i niezwykle tolerancyjny. Latek na około od 16-31

Megan-co tu dużo mówić (choc ją mało znam, wiem że odemnie nie chce [ ort! ] oceny wieku) umie mi doradzić i wytłumaczyć po prostu [ ort! ] traktuje ją jak "doradce" w różnych sprawach.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Megane napisał(a):
Szarak - zauwazylam zas na forum coraz wiecej madrali sie naroilo (bez urazy


Och, co tu się urażac ?

Przede wszystkim, chciałem opisac dwóch roninów, Shiro i Majina.

Zaczynając od kobiety, jak to się przyjęło, w zwyczaju...

Megane - Mądra, pięknie malująca... Aczkolwiek ( Bez urazy ) z deka zarozumiała osoba . Na stanowisku moda, kompletnie nic nie robiła, jednak tak bardzo za złe Jej tego nie mam, jako że działów miała mało, i były najrzadziej odwiedzane. Jest nieco intrygująca . Wnosi dużo rozluźnienia na sztywne forum

Shab -Fajna osoba, inteligentna, miła, wychwalająca pod niebiosa Meg, etc Dużo o nim nie da się powiedziec, gdyż przymiotniki, by się powtarzały bez przerwy, jako że Shab, naprawdę jest świetnym userem

Shiro - Mądra osoba, nieco skryta, o duszy romantyka . Pisze do rzeczy, mądrze. Zdaje się że na foruming nie ma czasu, ale i tak tu sporo dogląda

Majin - Użytkownik, który wnosi wiele na forum. Jego posty są śmieszne, nie są ponure czy smutne, IMHO, w życiu miły, i wiecznie uśmiechnięty człowiek

Pozdrawiam
M.

shiro: wracam do życia bo są wakacje, więc mogę troche ponadrabiać w postach i pomoderować

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
pensar - lat 20. Mimo że nie zgadzam się z nim praktycznie we wszystkim muszę przyznać że nie jest głupi [ ort! ] , i ma poukładane w głowie

fable - ok. 15 lat. Wcale mi nie przeszkadza że się czepia , i że wypowiada swoje zdanie bez ogrudek , nawet urażając innych. Wkurza mnie natomiast to że uaża się za niewiadokmo co , jego zachwyt stanami z których podobno pochodzi , a często po prostu głópota.

Xell - 17- 18 lat. Mimo że zazwyczaj mam w miare podobne zdanie , to po prostu nie przepadam za kolesiem. Po pierwsze wydaje mi się że sra wyżej niż dupą sięga . Używa wzniosłego stylu do rzeczy [ ort! ] przyziemnych. Trochę śmierdzi mi młodzieżą wszechpolską , ale może to tylko takie wrażenie.Ja jako człowiek przyziemny , cyniczny i zazwyczaj chłodno myślący nie jestem w stanie zrozumieć po co używać takiego słownictwa jak on w luźnej rozmowie. Może wynika to z jego romantyzmu , ale ja oceniam jedynie skutek a nie przyczynę , więc piszę jak jest.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Dai Kaiosama - inteligentny, oczytany, miły, po prostu spoko koleś. Pisze mądre posty, bez żadnych przejawów głupoty. Daję mu ok. 22 lat.
Megane - pisze ciekawe posty, ładnie rysuje, jest powszechnie uwielbiana na forum. Czasem trochę się wywyższa, ale nie można powiedzieć, że jest wredna i szpanuje. Jak dla mnie ok. 18 lat.
Franqey - pisze to co myśli, nie obchodzi go co inni o nim myślą. Jest bardzo bezpośredni, czasem wulgarny. Ok. 18 lat.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Zależy co rozumiemy w kwestii wywyższania.Z definicji wywyższanie,oznacza mówienie lub prowokowanie rzeczy,które świadczą,że dana osoba jest lepsza od pozostałych.Ta zależność istnieje w przypadku braku podstaw świadczących o wiarygodności tych czynników które dana osoba mówi/robi.Wyczułem leciutką nutke zazdrości wynikającą ze słow :

-"jest powszechnie uwielbiana na forum"
,,,,,,,,
Czyżby to,że jest lubiana,czy też jej twórczość jest chwalona sprawiało jakieś negatywne wrażenia w Tobie ?

Wracając do zarozumiałości,uważam,że jeśli ktoś jest uważany przez ludzi za dobrym w jakieś dziedzinie,ma prawo o tym rozprawiać.Trzeba być skromnym,jednak głupotą by było brak okazania jakiegokolwiek zainteresowania na słowa przychylne,czy też negowanie ich.

Szarak teraz zwróce się do Ciebie.Uważasz,że jestem wielkim obrońcą Megane.Nie wynika to jednak z tego,iż ją lubie (tego nie musze chyba mówić ...) ,a z tego,że nie lubie jak ludzie się wywyższają,są głupi,czy też okazują nieuzasadnioną zazdrość w danej sprawie.Bardzo łatwo jest wyczuć Twoje intencje dotyczące tego,że Megane posiada większy talent od Twojego.Nie mam zamiaru i nie będe krytykował osób,które zawrzą ostrą krytyke przeciwko Niej,ani nikomu innemu na tym forum,w sytuacji gdy ta krytyka będzie miała podstawy do zaistnienia.W innych zaś,jako były mod,tudzież użytkownik tego forum,będe się starał tępić głupote ludzką i nie pozostawie tego bez echa,niezależnie czy to będzie ktoś kogo lubie czy też nie.Zastanawiające,że ludzie w chwilach krytyki chwytają się bardzo płytkich tłumaczeń,czasami nie potrafiąc spojrzeć na swoje zachowanie i znależć w nim podstawy do takich a nie innych komentarzy.Pozdrawiam

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Focus: 09.07.2006, 9:32
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Wyczułem leciutką nutke zazdrości wynikającą ze słow :

-"jest powszechnie uwielbiana na forum"
,,,,,,,,
Czyżby to,że jest lubiana,czy też jej twórczość jest chwalona sprawiało jakieś negatywne wrażenia w Tobie ?
Skąd Ci to przyszło do głowy? Nic z tych rzeczy. Patrząc na dyskusje w wielu tematach widać, że Meg jest lubiana i nie widzę w tym nic złego. Nie chciałam nikogo urazić ani obrazić. Jeśli to zrobiłam, to przepraszam. Do Megane nic nie mam. Nie znam jej i oceniałam tylko po jej postach. Możliwe, że pomyliłam wywyższanie się z dużą pewnością siebie. Nie zamierzałam nikogo krytykować. Zresztą sama nie lubię, gdy ktoś mnie krytykuje. Tyle wyjaśnienia.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Ciąg dalszy nastąpił (...)

Dai Kaiosama - Taką osobę można spokojnie opieczentować w tytuł "musisz poznać". Inteligentny, poważny (chodź z poczuciem humoru na wysokim poziomie) i twórczy user. Takie osoby cenię najbardziej. Nie patrzą ślepo na świat, a próbują "odkrywać nowe ścieżki" w życiu. Jego posty są przejżyste a długość zależna od danego tematu (czasem krótko i treściwie, czasem długie "wyciąganie wniosków" i polemika z innymi). Fajny człowiek na forum jak i poza nim. Posiada cechę którą bardzo cenię - potrafi porozmawiać z innymi na luzie, jak kumpel z kumplem. Niezwykła postać o niezwykłej wiedzy. Potrafi przyznać się do własnego błędu. A to cecha niezwykła...


VidelOtaku - Dziewczyna ,która od początku wzbudzała we mnie miłe uczucia. Ma piękne avatary (w których się zakochałem). Wpływają na mnie oszałamiająco. Po prostu "miękne" xD Okejka, przejdźmy do sedna. Jest osóbką ,która pisze zawsze od serca i to co czuje. Potrafi bronić swego i nie potrzebuje do tego żadnej pomocy ze strony innych. Jest dziewczyną bezpośrednią i lubi piosenkarzy z dalekiego wschodu. Niestety nie napiszę nic więcej, bo prywatnie Jej nie znam. Jej posty są średniej długości, ale jak najbardziej treściwe.


Szarak - Hhhmmmm.... Wątpię byś przewidział to, co teraz napiszę. Gdy pojawiłeś się po raz pierwszy na forum, jedno zdanie wdarło mi się w pamięć: "Nie chcę być bardziej ani mniej zapamiętany niż drzewo przy drodze" (...) Stało się odwrotnie. To jedno zdanie zrobiło na mnie niezwykłe wrażenie. Posługujesz się jezykiem potocznym (tak jak ja) ale dzieki temu świetnie wyrażasz "samego siebie". Mówisz od serca i trzymasz się swoich niezmiennych praw/reguł. Momentami wahasz się przy jakiś decyzjach, ale ostatecznie pozostajesz na swoim. Czasem zdajesz się być "sztywniakiem" by zaraz świetnie żartować. Wielofunkcyjny gość.

Shabranido - Osoba która zapadła mi szczególnie w pamięć ze względu na obrazeczek z Bruce'em Lee i Chan'em pod opisem (jeszcze poprzeni image Nameczaninie(...)* Inteligentny i bezpośredni. W moim przekonaniu masz jednak za mało poczucia humoru i nie podchodzisz do niektórych słów z "dystansem". Nadrabiasz to charyzmą i stylem pisania (bardzo sensownych postów). Bardzo bliski przyjaciel Megane, z którym nie miałem jeszcze okazji bezpośrednio porozmawiać na forum. Być może "sztywność" którą ci zarzucam, wynika właśnie z braku bliższego poznania, ale to tylko moja opinia, a nie fakt. Opinia jest opinią, nie zapominajmy (...)


Megane - Kolejna osóbka z którą nie miałem wiele wspólnego. Napiszę jednak o Tobie pare słów (o ile nie masz mi tego za złe). Megane jest osobą uzdolnioną plastycznie i to jest w tym przypadku faktem, nie opinią. Sympatyczna dziewczyna, ale nie zgodzę się z tezą ,że jest "powszechnie uwielbiana na forum". Może "lubiana" - tak, ale "uwielbiana" to już przegięcie. Chodź z tym "lubieniem" różnie na forum bywa (różne są charakterki ludzi, nie?). Ma swoje zdanie i jest "twardą" kobietą potrafiącą postawić na swoim. Nigdy się nie wywyższa, a jej wypowiedzi są po prostu wypełnione ironią (o ile pamiętam to Ty napisałaś ,że jesteś najpiękniejsza na świecie). Potrafi spojżeć na własną osobę z dystansu. Miła dziewczyna z którą nigdy nie dyskutowałem.

Son-Goten - Początkowo myślałem ,że to "nabijacz postów". "Pisze dla cyferki" - taka była moja opinia. Po czasie zorientowałem się ,że to jego styl. Co prawda pisze krótko, ale konkretnie. Widze w nim sympatycznego, nawet lekko roztargniętego gościa, o sporym poczuciu humoru. Ćwiczy od pewnego czasu Parkoura i widocznie bardzo to lubi ,w tym się właśnie "odnalazł". Son-Goten wydaje mi się fajnym, typowym "ziomkiem". Może nie modli się do mangi DB na noc, ale posiada sporą wiedzę o smoczym świecie.

Azi - Czuję do aziego spory "szacun" i myślę ,że na codzień wspaniale byśmy się dogadywali. Czemu? Bo w pewnym sensie jesteśmy podobni. I nie chodzi tu bynajmniej o styl pisania, czy zachowania. Chodzi mi tu o wartości, cechy szczególne itp. Tak jak ja - uwielbia wysiłek fizyczny. Po prostu to lubi. Ma swoją paczkę i swój styl postrzegania świata (bardzo charakterystyczny). Jego posty są "swojskie", mają swój klimat. Azi to w moim przekoananiu - ziom z ławki z nadprzeciwka. Trochę dumy, trochę chuligana, trochę wyluzowania (ach ta trawka...). Może i te cechy (nie trawka xD) są u nas podobne.

VegetaZ - Świetny gość! Jeden z najbardziej towarzyskich i loozackich postaci na forum. Łączy w sobie 3 ciekawe cechy: inteligentność + poczucie humoru + wyluzowanie. Potrafi zaszokować na forum (świetna wypowiedź o trawce, narkotykach itp.) i wprowadzić klimat rozmowy. Niezwykły kumpel ,który rozmawia z tobą "jak równy z równym" pomimo (przeważnie) "bardziej dojżałego wieku". Naprawdę niezwykły gość, który już wielkokrotnie wywarł na mnie pozytywne i niezwykłe wrażenia (nie tylko na forum!). Cenię u niego niezwykłą szczerość. Jego wypowiedzi są świetne pod względem stylistycznym. Kolejny "Musisz poznać"!


Xell - "Świeży kolega na forum". Powiem krótko - jego wypowiedzi są bardzo dopracowane. Mają wielki sens i wiele wnoszą do rozmowy, bez względu na temat. Porównując moje posty i jego, wypadam dość kiepsko (...) Coś mi się zdaje ,że Xell ma telent pisarski. Jest osobą sentymentalną, często wydaje mi się "uczuciowcem" (czyli osobą wrażliwą). Być może to tylko moje odczucie. Tajemnicza postać , która jak dotąd nie odkryła swoich "kart" na forum. Jedyne co mu mogę zarzucić to brak humoru i większego dystansu do własnych słów. Ale to tylko moja opinia. Ogólnie - inteligentny facet, jakby nie patrzeć.


Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
pensar Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
pensar
Wiek: 38
Dni na forum: 6.514
Posty: 69
Temat zszedł trochę ze swojego pierwotnego toru i oprócz oceny wieku userów pojawiły się oceny ich działalności, wypowiedzi na forum. W zasadzie dobrze, jest ciekawiej. Przez 44 dni nie mogłem poznać wszystkich więc napiszę tylko o tych kilku osobach, o którym zdążyłem wyrobić sobie zdanie.

Megane i Shabranidoo – forumowa para zniszczenia. Pewni siebie, inteligentni, wygadani. Tępią wszelkie przejawy płytkiego myślenia co niektórzy mają im za złe.
Myślę, że jest to raczej gra prowadzona przez Meg i Shaba, poza, swoista gombrowiczowska gęba, z którą czują się dobrze. Wbrew pozorom to mili i łagodni ludzie
Idealni sąsiedzi – zawsze powiedzą 'dzień dobry', pomogą starszej pani wnieść siatki z zakupami, cukru pożyczą

eMate – młody moderator (13 – 14 lat). Słucha polskiego rapu i – o zgrozo – cytuje raperów. Myślę, że ma zadatki na fajnego gościa bo szarych komórek chyba trochę w tej kiwającej się w rytm beatu główce ma. Jeżeli nie skończy jako blokers latający w dresach po polskich osiedlach to jeszcze będą z niego ludzie;p
Trochę mnie zraził do siebie bluzgami w ShoutBoxie ale ostatnio wyraźnie się poprawił.

Franqey – kontrowersyjny facet. Nie zgadzam się z nim w wielu sprawach ale szanuję to, że potrafi bronić swojego zdania i robi to kulturalnie. Uparty, zawzięty, ostatnie słowo zawsze musi należeć do niego. Ma kilka niepotrzebnych postów na niskim poziomie, jak chociażby ten:
P.S. Nikomu tu w pupe wchodzic nie chcialam! to taka wiadomosc dla franqego

Nie miała byś czym.
ale myślę, że jest to efekt działania alkoholu, który Franqey spożywa w nadmiernych ilościach;p Jak jest trzeźwy gada mądrze, ogólnie zrobił na mnie pozytywne wrażenie.

Fable – nie wiem ile ma lat ale obstawiam, że mało max 15 (przynajmniej jego wypowiedzi na to wskazują). Daje się ponosić emocjom, nie wie co to polemika i kulturalna rozmowa. Jest zarozumiały, gloryfikuje siebie, całą resztę ziemskiej populacji uważając za niegodną uprania mu skarpetek. Nie wie co to skromność i przyznanie się do winy/błędu/przegranej. Nie wierzę w jego poprawę, która moim zdaniem jest tylko czasowa.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Oj, od mijego ostatniego posta w tym temacie minęło już troche czasu i troche sie na forum działo.

Ok, tym razem zaczne od przedziwnego użytkownika, który zosał na Forum mimmo fali krytyki, jaką zgotowała mu częśc forumowiczów- także ja.
O kim mówię? o niezbywalnym Fable.
Jego początek na forum to wyraźny problem z aklimatyzacją, ale chyba już się wyrobił. Facet ma swoje zdanie, często kontrowersyjne(to najdelkatniejsze z możliwych określeń), ale własne. Może brakuje mu umiejetności prowadzenia dyskusji na poziomie, ale trzeba przyznać, że swoich opinii potrafi bronić. Z konkretną oceną fable należałoby się chya jeszcze na chwile wstrzymac, ale wydaje mi się, że załapał klimat Forum. Wiek- 16-17 lat

VidelOtaku. Musze przyznać, że ją polubiłem. Jedna z niewielu dziewczyn na Forum. Ma cudowne avatary. Jest skromna, spokojna i szczera, a do tego bardzo inteligentna. Więcej nie napisze:P Wiek: 18 lat

VegatZ(powszechnie znany jako VegataZ )- jedna z niesamowitych osobowości tego Forum. Ostatnio zniknął, ale mam nadzieje tylko na chwile. Świetne poczucie humoru, duzy dystans do samego siebie, inteligencja i kultura. Zna się na muzyce i, co wiecej, sam ją tworzy. Według mnie jeden z forumowiczów, ktorego na pewno warto poznać. Wiek- 22lata

Xan- cieszę się, że miałem okazje poznać Alberta trochę lepiej(jak zapewne wielu forumowiczów). O jego zaletach nie będe się rozpisywac, bo... bo tak:P Powiem tylko, że to jedna z tych osób, która tworzy klimat naszego forum. Zawsze ma swoje zdanie i chętnie się z nim dzieli- nawet, jeśli wymaga to zintensyfikowania dyskusji. A o poziomie jego postów każdy może przekonać się sam. Wiek- 20 lat

A na deser osoba, do której wybitnie się przekonałem. Tak właściwe ceniłem go od początku, ale trudno mi było konkretnie się o nim wypowiedzieć. Niesamowicie inteligentny facet. I co wiecej-ma tego pełną świadomość. W swoich postach, jśli tylko chce(albo gdy mu na tym zalezy w minimalym stopniu) wykazuje się inteligencją, rozumieniem tematu i szerokimi horyzontaami. Ma silnie uformowane poglądyi własne zdanie w każdym z istotnych tematów poruszanych na Forum. Kto to taki? To franqey. Wiek- 20 lat.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Ja Zaczne teraz...
Larme... Kolezanka z Mego Miasta , na gadulcu dobrze sobie pogadalismy i sie zapoznalismy... Ma Poczucie Humoru Dobrze radzi..
Dai - Spoko Kolezka , Bardzo inteligenty , wygadany ma swoje zdanie .. Spokojny.
fable - chlop ma swoje zdanie i sie lubi klucic .. nawet jak nie ma pojecia na ten temat. Czasami mnie doporwadzal do szalu.
Szarak- Spoko typ chociaż [ ort! ] sie z nim niedogaduje. przecietny chlopak ma swoj swiat.

pulkarecordzz.phorum.pl
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Więc ja też już długo jestem na forum i poznałem kilku ludzi:P Może nie dogłębnie ale poznałem... Jeżeli kogoś zranie słowami przepraszam ,ale takie mam zdanie:P

Azi - szczerze nie lubię tego gościa za sam styl pisania, posty przerośnięte przemocą, przekleństwami oraz chamstwem.. nie mam dobrego zdania o tym użytkowniku, Wiek 10 lat ( chłopak który chce się pokazać i wybiera wlaśnie fora) ( jeżeli jednak się mylę nie wróżę Ci dobrej przyszłości)
Dai Kaiosama - kulturalny , strzegący swojego zdanian człowiek... wygadany, lubiący się rozpisywać... Cenie takich ludzi... jak najbardziej zgadzam się z jego wiekiem.. i jak najszczerzej zasłużył na rangę którą obsługuje.
eMate - chłopak któregoi lubię.. choć nie pisze długich postów , zawiera w nich odpowiedź na dane pytanie.. Jednak czasem potrafi dowalić Jak dla mnie jesteś troszkę starszy niż 14lat (może 16:PP)
franqey osoba podobna do Aziego jednak polubiłem ją a dlaczego to nie wiem;PP Podoba mi się jego styl pisania.. (krótkie ale jakże wbijająca i godne myślenia posty:))Jak dla mnie zasługujesz na lepszą rangę na tym forum, jednak nie ja jestem tu administratorem:D
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Nie lubię wypowiadać się na temat innych osób, lub oceniać ich, ponieważ nie zawsze da się kogoś poznać po swoich przemyśleniach zawartych w postach i wypowiedziach. Jednak postaram się chodź po krótce napisać coś o paru osobach, które własnym zachowaniem zasłużyły na to, bądź po prostu [ ort! ] zżyłem się z nimi dość dobrze W takim razie zaczynamy od naszych słodkich forumowy pań, które nadają blasku temu Forum

Megane, co tu wiele opowiadać, poukładana kobieta z wieloma pomysłami na życie, wielki talent plastyczny, który nie raz nam pokazywała, a co najważniejsze świetna kumpela, z którą można spokojnie porozmawiać na gadulcu

Larme, koleżanka z miasta, którą miałem przyjemność głębiej poznać na gadu, uczuciowa i często zagubiona w świecie, jednak szybko potrafi odnaleźć się pośród dżunglii. Czasami miła, czasami ostra. Na pewno nie humorzasta ;p

VidelOtaku, obchodzi dzisiaj urodziny(najserdeczniejsze życzenia), miła dziewczyna z klasą i nutką humoru. Lubi to co robi. Jak większość kocha DB i uważa, to za NUMER 1. Jest miła, pisze mądrze i głową(nie to co poniektórzy, nie będę wytykał palcem).

fanatyczka : D, dzięki na początku, za miłe słowa w stronę mojego nowego avatara, masz rację Johnny Depp świetnie zagrał rolę Jacka Sparrowa w obu częściach Piratów z Karaibów. Wracając do twojej osoby, to uważam, że jesteś zabawną i roześmianą 14-nasto latką. Cieszysz się życiem i kochasz brać z niego najpiękniejsze chwile.

Czas przyszedł na twardzieli , czyli panów

Zaczniemy może od Xana, tego chłopaka bardzo lubię, świetnie z nim się rozumiem(aczkolwiek proszę ciebie, nie pisz mi więcej po imieniach innych użytkowników forum bo ja nawet nie wiem o kogo ci chodzi ;p).
Pisze mądrze, ba mogę nawet powiedzieć, że jest skarbcem wiedzy i zasobów słownictwa. Bardzo cenię sobie tą osobę, za jego charakter, który jest poukładany od A do Z. Pozdrawiam ciebie

Dai Kaiosama, jest jak sam zaznaczył w profilu osobą pełnoletnią i w pełni tak się zachowuje. Z góry człowiek z klasą, kulturalny i wielkim zasobem wiedzy. Pisze mądre i długie posty, których mi się często czytać nie chce, no ale muszę bo taka już moja rola na tym forum ;p
Nie poznałem jej zbyt dobrze, ponieważ pojawił się w okresie takim, gdy ja przez jakiś czas byłem nieobecny na forum. Mam nadzieję to nadrobić Dai

Hidden Lord, zmieniasz nicki prawie tak jak ja, z tymże ja wróciłem do swojego starego ;p Miła i zabawna osoba, znająca się na grafice komputerowej(także chciałbym tak, ale za duży leń ze mnie). Co by tu więcej napisać, zachowuje się jak na Moderatora przystało i w pełni wywiązuje się z powierzonych mu jakichkolwiek zadań.

Fable, wielu z was go nie lubi, ale to tylko dlatego, że nie potraficie zrozumieć, że każdy ma prawo mieć własne zdanie(jakiekolwiek ono jest). Człowiek z charakterem, czasami przesadza, lecz od tego są moderatorzy by go wyprowadzić na prostą drogę.

Shabranido, lubię go, świetnie gada się z nim na gadulcu. Prawdziwy dżentelmen i żyjący człowiek, wie co robi i w pełni jest tego świadomy. Czasami go ponosi, ale to chyba każdego dotyczy... Zazwyczaj jest miły i spokojny. Zmienił nick, ale u mnie na zawsze posotanie tym, który przybył na to forum pod nickiem Nameck_Warrior(mam nadzieję, że dobrze zapamiętałem ;p).

To by było na tyle, na dalszy odcinek trzeba poczekać...

Dziękuję i pozdrawiam.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
UWAGA! POST TEN EDITOWAłEM PO AFERZE Z MEG. MIMO TO NIE ZMIENIłEM PRAWIE NIC, PONIEWAZ WIERZE W CZłOWIEKA . . . A JEGO POTKNIECIA UWAżAM ZA NORMALNE WYNIKAJąCE Z LUDZKIEJ UłOMNOśCI.

Bucyk ussj2

Ciekawa postać, która całkiem sporo wie. Jego posty są czytelne i w dość szeroko pojęty sposób treściwe. Jak już założy jakiś temat to stara się utrzymać jego klimat, doszukuje się błędów, informacji i nawiązuje szeroki kontakt z innymi forumowiczami. Mimo średniej długości postów nie jest z pewnościa nabijaczem postów jak np. legendarny Tara Smile

Hidden Lord

Osoba, którą podziwiam za jej fanfiki, teledyski i oczywiście wenę twórczą. Jest autorem bodajże 50% słynnych już na forum "alternatyw". nie wiem o nim zbyt dużo ale ze stylu w jaki skrobie posty, można wyczytać, iż żadne pytanie z zakresu DB nie stanowi dla niego oporu. Jeśli już coś napisze, to coś naprawdę godnego podziwu, chodzi tutaj oczywiście o rozmach postów.

Shiro

Nie miałem szerszego kontaktu z tą postacią, ale z tego co wypatrzałem, jest to bardzo rozsądna i mądra osobowość. Ten człowiek ma naprawdę szerokie pojęcie o DB, co się chwali na tym forum. Co do jego charakteru, jest z pewnością osoba wrażliwą na bezzens i stara się go niwelować (pochwalam). Jego posty sa naprawdę sporo warte i jak to sie mawia, "konkretne"

eMate

Młodszy o bodajże dwa latka ode mnie gościu. Jednakże jego osobowość w pełni pokazuje że to nie wiek jest najważniejszy... Z pewnością obejrzał niejeden odcinek DB i przeczytał niejeden tom mangi. jego posty są naprawdę bardzo wyraźne i w pełni okazują główną myśl tematu.

Mistrzu

Jedna z najbarwniejszych postaci na całym forum. Naprawdę, gościu którego trzeba poznać. Jego posty są czytelne, przejrzyste, dłuuuugie ale sensowne no i naturalnie bardzo treściwe, co najważniejsze. Posiada cechę, którą cały czas ja próbuję z siebie wykrzesać, a mianowicie dokładność. Nie rzuca słów na wiatr, potrafi bronić swego zdania, poza tym zna magę DB bodajże na pamięć. Mówiąc krótko, wie co robi...

Megane

Taa, poznałem ja stosunkowo niedawno. Zdaje sie byc wartościową kobietą. Jest w moim odczuciu dobrze wykształcona osoba, co podkreśla uzywane pzez nia słownictwo. Składnia jej postów również jest uporządkowana. Po prostu, wie o czym chce napisać, bez smaczków czy fajerwerków. Ponadto to urocza dziewczyna (wiem, bo widziełem fotkę Nawiasem mówiąc, odkryłem ostatnio jej związek ze Shabranido, o którym do tejj pory nie wiedziełem. Szkoda że tak płytko odbiera błędy popełnione przez innych. najpierw coś orzeka, nastepnie potępia . . .

Shabranido

Cóż. Nic dodać, nic ująć. Inteligentny człowiek. Zdaje sie że ma dusze humanisty, co daje po sobie poznać czynnym komentowaniem w dziale Teksty oraz pisaniem wierszy, które są, przyznaję, bardzo dobre. Ponadto, ma szeroko uhoryzontowioną wiedzę, jeśli mogę się tak wyrazić. Ale . . . dlaczego Pan zniszczenia? Przecież to wrażliwy człowiek . . . w moim odczuciu bynajmniej. po aferze z Meg przekonałem sie że jest nieziemsko wręcz wrażliwy. A szkoda, ponieważ nadwrażliwość zaczyna zmieniać znaczenie na egoizm, co nie jest zbyt pozytywna cecha na forum, gdzie wypowiadaja sie setki osób. Podobniez jak Megane nie patrzy wgłąb człowieka, nie zastanawia się, co by było gdyby . . .

Franqey

Po prostu nie sposób o nim nie napisać. Gościu który WIE (a przynajmniej tak mu sie wydaje) co pisze. I to sie chwali. Po postach sądze że ma mocny charakter, a i od alkoholu nie stroni No cóz, w końcu chłopisko wg. profilu ma 20 lat, ato przysługuje Ogólnie. Bez niego forum nie byłoby takie same, w końcu ktoś musi wprowadzac nutę chaosu, co nie? Ponadto jak zauwazyłem Franqey ma zupełnie indywidualne odniesienie do wszystkiego, co widac choćby w wersji userskiej Survivora.

Szarak

Bez slów. Mądry chłop z radosny wyrazem twarzy i niewspółczesnych avatarkiem Pojawił sie w moim odczuciu niedawno a już znaczy tu więcej niz niejeden Kat Naprawde nie wiem co o nim napisac. Jest to postac pełna humoru i wyrozumienia dla mniej inteligentnych uzytkowników, że tak powiem ... z pewnością poznał niejedną mange i anime.

Fenix Fable

Taa, Fable. Cóz tu o nim napisać. Zdaje się że na forum jest kolejny raz pod inna postacią. I chyba wiem dlazego. To dlatego że koleś ma swój własny styl i motywy. Dobrze Wie że ma prawo do własnego zdania, i korzysta z tego. Ja to chwale, nie wiem jak inni. Ogólnie, chłop z dużą wyobraźnią, i jak chyba wszyscy, których opisałem, inteligentny, czego o niektórych nie da sie powiedzieć.

Azi

Brak mi słów. Szkoda że nie poznałem go lepiej. Znam tylko jego nick, avatar no i wiem tyle że lubi polski hip-hop. Mimo to umiem czytać i z postów wnioskuję że jest raczej młodszy ode mnie, c nie znaczy mniej doświadczony. Potrafi sie wykazać wiedzą w niektórych tematach.

Elemental

Czy ja gdzies tego nie słyszałem???

Gotenks

No właśnie, dlaczego Gotenks nigdy nie wprawia się w dyskusje na forum? Może nie ma czasu, a może po prostu woli pióro od klawiatury. Nieważne. No cóż. Nic o nim nie powiem z tym wyjątkiem że jest bardzo wyrozumiał i cierpliwy co potwierdził, gdy zmieniałem swój nick (wcześniej Calibra)

Dai Kaiosama

Wiele by pisać. Inteligentny i bystry chłopak. Poznałem go głównie w cyklu "Alternatyw", podobnież jak Hidden Lorda. Juz z samego początku sprawiał wrażenie "na miejcu" Jego posty sa czytelne, treściwe i dobrze wpasowuja sie w dyskusje argumentując jedną ze stron bądź wprowadzając nową tezę. No cóż, bez niego podobnież jak i bez Hiddena nie byłoby na forum zaistniałego ostatnio klimatu fantasy. Dopiero po aferze z Meg tak naprawdę odczułem, z kim mam do czynienia. Dysponuje niezwykle bogatym słownictwem i rzuca argimentami jak z rękawa potwierdzając bądź odrzucają dana tezę. To mój ziomek z Clanu Takeda

Xan

Dużo o nim nie powiem. Wiem że jest miły, sympatyczny, nie jest chamem bo na gg z nim rozmawiałem i było bardzo fajnie. Dla mnie jego gwiazda zabłysła w uservivorze. Jest jakby "poukładany". Jego posty są rzetelne, pewne i co najważniejsze przemyślane. Ponadto to mój ziomek z Clanu Takeda i HEJ! Daj Bóg!

Legolas

Dopiero go poznałem, choć w rzeczywistości królował na forum pod ksywką Legolas SSJ4. Miły, spkojny, wyrozumiały, tyle rzec o chłopinie. Ano, należy wszak do mojego clany TAkeda go zowią. Jeśli lepiej go poznam, to lepiej opisze, biorąc na chłopski rozum

Są to ludziska z nutą humorku, rozsądkiem i myślę że mają w życiu jakiś cel... Smile


PS: Jeśli kogoś opuściłem i poczuł się urażony to niniejszyj przepraszam i proszę do siebie na herbate i cisteczka

Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio zmieniony przez .Black: 19.10.2006, 20:03
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.472
Posty: 189
frangey. Jeden z moich ulubionych użytkowników. Mimo że czasami bardzo u niego kiepsko z ortografią, posiada bardzo unikatowy styl pisania i zawsze napiszę coś ciekawego. Mimo że światopogląd mamy całkowicie odmienny, szanuję gostka za to że ma swoje zdanie i co najważniejsze jest niegłupi. Wielki plus.

Kamzo. Maniak japońskiej muzyki i wszystko co z tym związane. Niestety jest strasznie przewrażliwiony na tym punkcie i czasami mu kompletnie odbija. Prawdę powiedziawszy nie udało mi się go dobrze poznać, więc nie będe się o nim głębiej wypowiadał. Nie mam nic do niego, po prostu mógłby trochę wyluzować.

Megane. To taka forumowa plastyczka. Powiem szczerze, że zaskoczyłem się trochę gdy przeczytałem jakiej muzyki słucha. Myślałem że dziewczyna woli ambitniejsze rytmy, a tu tylko Dence i Tehno. Całkiem z niej inteligentna i nieprzewidywalna osóbka, chociaż czasami za bardzo obrażalska. Dawniej mnie wkurzała, ale dzisiaj powiem szczerze nawet ją lubię. Gdy ktoś ją nawet spróbuję obrazić lub chociażby zlekceważyć, do akcji wkracza nieustraszony rycerz Shabranido, który potnie cię na kawałeczki i przerobi na kawior. No, wartało by też dodać, że to najładniejsza dziewczyna na forum.

Shabranido. Obrońca Megane, zaginiony skarb III Rzeszy i Ósmy cud świata. Mało go znam, ale mogę stwiedzić z czystym sumieniem, że koleś jest niegłupi i całkiem porządny (dopóki nie wejdziesz w drogę Megane).

Dai Kaiosama. Razem z frangeyem moja ulubiona postać na tym forum. Co tu dużo mówić, inteligentny, oczytany i trochę starszy od reszty forumowiczów koleś który zawsze napiszę coś mądrego.

Szarak. To taki chłopaczek z wybujałą wyobraźnią. Nie wiem skąd pochodzi, ale stawiam na okolicę Hez - Hezronu. Po stylu pisania, od razu widać że chłopak jest przesiąknięty literaturą fantastyczną, a po avatarach japońską pornografią (nie chodzi mi tu o znak pokoju). Cóż mogę o nim jeszcze powiedzieć, jest jeszcze młody, ale w roli młodzieńca spisuję się świetnie.

VegatZ. Szkoda że ostatni znikł z forum, bo mimo wcześniejszych "sprzeczek" dostrzegam w nim spoko gościa. Również bystry z niego chłopina. Niestety po ostatniej sprzeczce z Larme znikł z forum. Mam nadzieję że się na nikogo nie obraził.

Larme. Głupia, brzydka gówniara z poglądami 90 latki. Szkoda słów.

Azi. Maniak Polskiego Hip Hopu (sic). Pewnie spoko z niego ziomek, choć nie wyróżnia się na forum niczym szczególnym. Średnia pisownia i słownictwo. Nic do niego nie mam.

Navaro. To co od razu rzuca się w oczy, po spotkaniu z postami Navaro to niemały talent pisarski. Gościu jest inteligentny i oczytany. Wszystko co piszę, zgrabnie trzyma się kupy. Co nominację w temacie Survivor, otrzymujemy fajną opowiastkę, tak jakby miał już swojego wydawcę. Jest ok.

eMate. Lubię tego dzieciaka (a co się będe). Bystry słuchacz rapy i w sumie spoko gość. Zna się nawet na muzycę, choć jest za bardzo "Hip Hopowy" (w sumie taki wiek). Fajnie że jest.

Xan. Jest trochę za poważny i czasami wkurza nie tylko mnie. Gościu zachowuję się tak, jakby miał jakieś problemy życiowe (coś o tym wspominał Shabranido) i chciał się dowartościować na forum, przez swoją, trochę wyniosłą postawę. Ale ogólnie rzecz biorąc, dla mnie może zachowywać jak mu się żywnie podoba, w końcu to wolny, inteligentny człowiek.

Hidden Lord. Po ciekawych posatach w survivorze, od razu widać że Hidden Lord to inteligentna osoba z dużą wiedzą. Jak na razie zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie i jest jedną z tych osób, bez krórych forum nie było takie same.

Shiro. Lubię gostka. Ma przyjemny styl pisania i zawsze naskrobię coś godnego uwagi. Posiada całkiem szeroką wiedzę. Kolejny dobry forumowicz.

elemental. Najteligentniejsza osoba na forum, podziwiam go za unikatowy styl pisania i co najważniejsze za wprost encyklopedyczną wiedzę. Wygadany, miły sympatyczny. Czasami myślę, że to sam Jezus zalogował się na naszym forum. Gdybym poznał go w prawdziwym życiu, zapewne zakochał bym się z miejsca, chociaż jestem w pełni heteroseksualny. Dla niego zmienił bym orientację, a nawet płeć. Stary ja cię po prostu kocham. Wróóóć!!!

Legolas. Mój zakonny braciszek. Właśnie rozpoczynamy wspólną akcję "tylko mnie kochaj".

Ten post był edytowany 12 razy, ostatnio zmieniony przez Fenix Fable: 19.10.2006, 20:01
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Wita was wszystkich chłopaczek z okolic Hez-Hezronu, przesiąknięty japońską pornografią i polską fantastyką. . Ostatni post – nie wymieniłem wszystkich których bym chciał, a inni bardzo się zmienili. I tak oto…

Fenix Fable, bodajże, to jego piąta przemiana na forum. I naprawdę, zmienił się. Dalej jest wygadany, nie pobłaża, jest arogancki i niemiły, ale to jego urok – jako Fenix, nieco się zmienił, nie wyzywa innych (przynajmniej bez przesady), nie wyśmiewa się, nie pisze w artpadzie by moderatorzy z Nao zdechli. Ba, wykazuje się wręcz wielkim humorem, jest bardzo inteligentny, i oczytany. A to o japońskiej pornografii i polskiej fantastyce chyba sobie dam na avatar To o elemencie, też jest zajebiste

Franciu, mimo że o nim pisałem – mam inne zdanie. Jest baaardzo inteligentny, wie o czym mówi, ma zdanie na każdy temat. Cwaniak, cyniczny człowiek, arogant – z własnego wyboru, w pełni świadomego. Przyjemnie się z nim konwersuje, mimo że mamy zgoła odmienne zdania na większość tematów. I bardzo dobrze.

Jack Marcus Navaro, vel Navaro, vel Calibra, - świetny gość. Sympatyczny, wyyygadany, mądry, pasjonujący się samochodami, mający talent pisarski. Czego chcieć więcej? ^_^

Ukryty Lordzik, bardzo fajna osoba. Inteligentna, oczytana, z talentem pisarskim, graficznym, reżyserskim… Trochę bardziej ostatnio… zpoważniał No i nie można zapomnieć o tych jego pięknych ironiach i sarkazmach którymi na dźiadulcu wali na lewo i prawo -.-

Hidden: Niech żyją cięte riposty

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Azi - typ zbuntowanego nastolatka, który próbuje trzymać fason, poprzez "dresowski" styl bycia i promowanie swojej osoby. Wyczuwam w Nim troche pozerstwa i próbe zatajenia tego kim jest, poprzez ucieczke do wyżej wymienionych czynów.Oczywiście zdarzają się wśród Jego wypowiedzi, także te, które urozmaicają dany temat, lecz raczej jest to rzadkość.


Dai Kaiosama - mimo niechęci jaką do Niego czułem na początku, okazał się być w porządku. Jako forumowicz, pisze ciekawie i konstruktywnie, dodatkowo dbając (chyba najlepiej) o porządek. Osoba inteligentna, posiadająca wiedze
książkową, lecz momentami nie akceptująca w rozmowie tego, że rządzi się ona prawami ja mówie, ktoś słucha. Lubi historie i trzeba przyznać jest z Niej dobry. Ogólnie pozytywny czynnik tego forum.


emate - jeden z młodszych przedstawicieli forum. Niegdyś zachowywał się niezwykle nie dojrzale, szukając zaczepki wtedy, gdy Jego zdanie różniło się ze zdaniem innych. Mod, który czasami próbuje poprzez swoje zachowanie zjednać sobie przyjaciół. Dziś wydoroślał, chodż nadal brakuje mu tego pełnego obycia z dorosłym światem. Trzeba jednak przyznać jedno, od pewnego czasu emate pisze dobrze i mówi to, co cżłowiek powinien usłyszeć, a nie to co chciałby. Lubie Cie, bo przynajmiej nie zmieniasz zdania, zależnie od sytuacji.


Fenix Fable - nie tolerowałem Cie z początku. Uważałem, że próbujesz zrobić z siebie pozera i na siłe gloryfikować to co posiadasz, skąd jesteś. W Twoim zachowaniu było widać, że uważasz się za lepszego od innych, przez co zręcznie byłeś skracany, czy też banowany. Byłeś chamski, pozostałeś wredny. Wredota, to cecha, którą lubie, jeżeli się ją umiejętnie wykorzystuje. Widze, że teraz, z prostaka i chama, stałeś się cynikiem, ukazującym ludziom ich błędy. To dobra metamorfoza. Piszesz w sposób dosadny i rzeczowy, przedewszystkim nie słodzisz (co także cenie). Widać troche Cie bany nauczyły, a może te akcje wokół Ciebie, już sam nie wiem. Zostań jaki jesteś, a będzie dobrze.


franqey- zaskoczenie. Prostak, cham.To słowa które przewijały mi się przez myśli, z samego początku. Przychodzi taki buc i odwala szopki, mając się za nie wiadomo [ ort! ] jakiego wielkiego, a tak naprawde frajera. Tak było ... teraz gdy Cie poznałem troche bliżej, obraz odmienił się o 180 stopni. Jesteś człowiekiem inteligentnym, oczytanym, przedewszystkim potrafiącym się zdystansować do spraw ludzkich. Dystans, to największa cnota na forum. Twoje przemyślenia, w formie "fraszek" są bardzo głębokie i trafiają w sedno. Co z tego, że mówisz językiem być może obrażliwym ? W głebi jesteś człowiekiem, który myśli nad tym co robi i co pisze. Nie udajesz gwiazdy, nie chcesz Nią być, a mimo wszystko w pewnym stopniu zdobywasz sympatie ludzi. Umiesz się przyznać do błędu, bronić własnych racji. Żarty na poziomie, czasami zbyt chamskie, ale ogólnie zabawne. Można powiedzieć, że w jakimś tam stopniu jesteś jedną z tych osób, które tworzą klimat tegoż forum i dzięki którym pewne osoby zostają. Dzięki (tak do Ciebie mówie cyniczny gburze )


Jack Marcus Navaro - Widać, że chce pokazać się na forum, z jak najlepszej strony, ale czasami temat przerasta jego możliwości. Trzeba jednak przyznać, że czasami zakłada ciekawe tematy, zmuszające cżłowieka do wysiłku umysłowego. Nie podoba mi się to, że patrzy na ludzi w sposób płytki, nie wgłębiając się w to jacy mogą być i co mogą sobą reprezentować. Próbuje pisać opowiadania, biorąc sobie za wzór mistrzów fantasy, tudzież znane filmy - jednakże jak już wspomniałem powinien mierzyć siłe nad zamiary.


Kamzo - z pozoru poważny mąż tego forum, niegdyś uważany przezemnie jako facet dojrzały i wyważony, niegdyś ... Dziś zauważyłem, że to cżłowiek pogrążony w swoim świecie, w swoim kręgu, zamkniętym dla Jego i wybranych, którzy interesują się tym co on. Człowiek, który w przeciwieństwie do większości forumowiczów, nie umie się zdystansować, do tego co mówią ludzie, zwłaszcza jeśli coś burzy jego wyimaginowany świat. Szanuje Jego zainteresowania, ale takie zachowanie, które uświadczyliśmy, było godne zachowania gówniarza, a nie 20 letniego faceta. To jest życie, tutaj nikt nie będzie głaskał po główce, jeśli coś komuś się nie podoba, należy po prostu [ ort! ] przyjąc to do wiadomości, bronić zdania, a nie uciekać. A w swoim mniemaniu byłeś taki dorosły ...


Megane - Wredota, tak jednym prostym słowem można ją opisać. Intrygantka, lubi wprowadzać zamęt na tym forum, lubi włączać się w konwersacje, godne Jej uczestnictwa. Osoba inteligentna i mądra życiowo, potrafiąca doradzić i kopnąć w 4 litery, kiedy jest to potrzebne. Wrażliwa, czasami może nawet zbyt, lecz to w Niej jest piękne. Podbiła moje serce, do czego się przyznaje, zakręciła wokół siebie (tak można mówić, że jestem pantoflarzem). Osoba do której czuje naturalny odruch opieki i obrony przed wszystkim co Jej zagraża. Pracowita i ambitna, lecz czasami zatracająca wiare w siebie (ale kto jej nie traci), lecz szybko potrafiąca powstać i iść z podniesionym czołem. Osobiście, osoba dla której żyje i na której punkcie mam lekkiego (dobre nie) hopla. Pisze konstruktywnie i mądrze, czasami z zaczępką. Gardzi głupotą i naiwnością ludzi, to boli, ale nikt nie powiedział, że na forum jest łatwo.


Szarak- osoba, którą nie można jednocześnie określić. Jest nastolatkiem, mającym duża wiedze i sporo inteligencji, jednak nie potrafiącym jej wykorzystać w tym, w czym potrzeba. Uważasz się za osobe dojrzałą psychicznie, jednak elementy takie, jak nie umiejętność przyznania się do błędu, czy chęci odwetu, wskazują na zupełne przeciwieńśtwo. Stary malutki, jak niegdyś powiedziała Megane. Fakt, często przebija przez Ciebie myśl, iż wiesz już wszystko i jesteś na tyle "dorosły" i obyty z życiem, by móc kogoś oceniać, no cóż sporo Ci jeszcze brakuje. Zacierasz swoje porażki pod maską żartów, jednak przy najbliższej okazji wychodzi to, co w Tobie siedzi, więcej luzu, ot rada na przyszłosć. Jeśli będziesz się przejmował drobiazgami w życiu, to co Cie czeka wtedy, gdy przyjdą prawdziwe problemy. Nie sztuką jest się obrazić, a wyjśc na przeciw swoim problemom.


Videl Otaku - niedojrzała dziewczyna, mająca problemy z samą sobą. Widać w Niej ograniczenie, na pewną grupe tematów, zupełnie jak Kamzo. Jest zamknięta dla innych forumowiczów, nie ma mowy nawet, o jakieś integracji, czy też zakolegowaniu. Z powodów wyżej opisanych, nie moge nic więcej o niej powiedzieć.


Xan - uwaga, tutaj będzie referacik. Kreuje sobą obraz młodzieńca niezwykle dojrzałego, oczytanego, pobożnego czy też grzecznego. Rzeczywiście, takim Go znają ludzie na forum i takim on chciałby być postrzegany. Powiem Ci, że Twoja fałszywość omamiła także mnie. Postrzegałem Cie jako kolege, dobrego kolege, z którym mogłem porozmawiać o wielu rzeczach. Jednak jesteś i byłeś tylko niedojrzałym szczeniakiem. Jesteś uwikłany we własne problemy, o których tutaj nie zamierzam pisać, przez to kreujesz się na kogoś doniosłego. Tak naprawde jesteś dzieckiem, które nie potrafi sobie znależć drogi w życiu, musisz wkładać maske, byś czuł się kimś. Piszesz referaty, mające na celu ukazanie głębokich przemyśleń, a tak naprawde jesteś w Nich płytki, niczym depresja. Co z tego, że posiadasz wiedze książkową, jak nie potrafisz przelać jej w życiu. Rozmowa z Tobą wygląda jak monolog, potrzebujesz ludzi tylko i wyłącznie, do wysłuchania własnych problemów, poczym ich odtrącasz, wielki panie kolego. Gdy coś nie idzie po Twojej myśli, szukasz odwetu. Kłamiesz w żywe oczy, że coś jest dobre, by potem zmienić zdanie zależnie od sytuacji (moje wiersze). Mam to w głębokim poważaniu, ale rozmowy na gadu, nie kłamią ... a przynajmiej archiwum. Pan, który szuka interpretacji, zglębia się w losy świata i manifestuje się jako żywy dowód humanizmu, w czasie problemu, staje się chłopczykiem, pozbawionym ikry i uciekającym się do paskudnych rzeczy. Wiesz, współczułem Ci, lecz Tobie jest tylko to potrzebne, ta pożywka współczucia, Ty chcesz być głaskany po głowce, chcesz pozostać wiecznie dzieckiem ... a jednocześnie dorosłym. Twoje oddanie dla przyjażni jest bardzo honorowe, szkoda, że o Nim zapominasz w chwilach uniesienia. Widać, jednak Twoje przechwałki na nic się zdały, czasami łatwo jest zobaczyć cudzą maske. Jeśli się chcesz odgryżć, zrób to, napisz o mnie teraz coś złego, nie będzie dla mnie to nowością, wszak trzeba likwidować niepotrebnych ludzi ... Twoje kompleksy, powodują w Tobie, że musisz z dnia na dzień udowadniać, że jesteś kimś, to się robi wyczuwalne, a z dnia na dzień coraz bardziej nachalne.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Gdy pierwszy raz czytałem słowa Shabranido, ubawiłem się setnie. Teraz jednak jestem już zmęczony, więc humoru będzie względnie mało. Poruszam poniżej kwestie, które chciałbym nieco rozjaśnić lub o rozjaśnienie których uniżenie proszę. Tak czy inaczej, zapraszam do lektury.

Shabranido napisał(a):
Kreuje sobą obraz młodzieńca niezwykle dojrzałego, oczytanego, pobożnego czy też grzecznego. Rzeczywiście, takim Go znają ludzie na forum i takim on chciałby być postrzegany.
Póki co, "nie chcę być bardziej ani mniej zapamiętany niż drzewo przy drodze". Przyznaję się bez bicia - nie jestem ani dojrzały (bo mam schizy i inne odwały, które człowiekowi dojrzałemu nie przystoją), ani oczytany (bo przeczytałem mało, a czytam jeszcze mniej), ani pobożny (bo modlę się rzadko i krótko, a do tego stawiam Bogu warunki, których musi dotrzymać, bym łaskawie raczył przyjąć zbawienie), ani grzeczny (już nie - zamiast kogoś komplementować, staram się mu wygarnąć całą prawdę - nieważne, kim by dla mnie nie był). Jakim mnie znają ludzie na forum - nie mam pojęcia, gdyż bywam tu stosunkowo rzadko i krótko, toteż trudno mi powiedzieć, co się tu o mnie gada. A czytać wypowiedzi w tym temacie zwyczajnie nie mam czasu, zawsze znajdzie się coś lepszego do roboty.

Shabranido napisał(a):
Powiem Ci, że Twoja fałszywość omamiła także mnie.
Proszę, napisz mi na GG, jakim cudem połapałeś się co do mojej prawdziwej natury. Jako demon-kusiciel muszę wszak wiedzieć, w jaki sposób uniknąć w przyszłości zdemaskowania.

Shabranido napisał(a):
Postrzegałem Cie jako kolege, dobrego kolege, z którym mogłem porozmawiać o wielu rzeczach.
Jakby co, wciąż jestem do usług. Niezależnie, jak mnie teraz postrzegasz. Wybacz, ale nie mam czasu, by zagadywać do Ciebie za każdym razem, gdy jestem w sieci.

Shabranido napisał(a):
Jednak jesteś i byłeś tylko niedojrzałym szczeniakiem.
Nie przeczę. Ale przynajmniej nie stosuję inwektyw. Których używanie zdecydowanie lepiej pasuje do francia. Jak to on mnie nazwał? Smarkiem udającym intelektualistę? Też ślicznie.

Shabranido napisał(a):
Jesteś uwikłany we własne problemy
Dzięki za troskę, ale to, co masz na myśli, już mnie nie kłopocze Tak się składa, że zdążyłem dość znacznie zmienić światopogląd i podejście do życia. Ogółem, jest rockowo.

Shabranido napisał(a):
o których tutaj nie zamierzam pisać, przez to kreujesz się na kogoś doniosłego.
Ależ te akurat problemy były do bólu dziecinne Nie wiem, co dorosłego mogłeś w nich ujrzeć. Przecież moja historia nadawała się do Sailormoon, a nie prawdziwego życia.

Shabranido napisał(a):
Tak naprawde jesteś dzieckiem, które nie potrafi sobie znależć drogi w życiu, musisz wkładać maske, byś czuł się kimś.
Czuję się sobą i tego mi nie zabronisz. Maskę wkładałem, bo faktycznie byłem dzieckiem. Teraz ją wywaliłem, bo wydaje mi się, że znalazłem drogę w życiu. Ale nie mnie to oceniać. Nie znam jeszcze osoby, która byłaby w pełni obiektywna w stosunku do samego siebie.

Shabranido napisał(a):
Piszesz referaty, mające na celu ukazanie głębokich przemyśleń
Na Nao? Tutaj referaty w klasycznym tego słowa znaczeniu już dawno sobie darowałem. Inaczej polemizowałbym z Xellem. Ale mi się nie chce. Bo i moje przemyślenia są płytkie jak staw w mojej wsi. Na te głębokie nie mam już ani czasu, ani ochoty.

Shabranido napisał(a):
a tak naprawde jesteś w Nich płytki, niczym depresja.
Wiem, że się czepiam, ale deprasja nie musi być płytka.

Shabranido napisał(a):
Co z tego, że posiadasz wiedze książkową, jak nie potrafisz przelać jej w życiu.
Wiedzę książkową? Ja? Skądżeś to wytrzasnął? Piszesz jak o relacjach między przeczytaniem Kama Sutry a jej praktycznym wykorzystaniem.

Shabranido napisał(a):
Rozmowa z Tobą wygląda jak monolog, potrzebujesz ludzi tylko i wyłącznie, do wysłuchania własnych problemów
W rozmowach z niektórymi ludźmi faktycznie przeważają moje wypowiedzi. Ale w rozmowach z Tobą wcale nie ustępowałem Ci aktywnością. Wiem, bo sprawdziłem dla pewności archiwum.

Shabranido napisał(a):
poczym ich odtrącasz, wielki panie kolego.
Jeśli przez odtrącenie rozumiesz brak codziennych rozmów przez GG, to masz rację. Jeśli brak nieustannego podziwu i adoracji dla dzieł drugiej osoby - również. Cóż, taki już perfidny ze mnie typ.

Shabranido napisał(a):
Gdy coś nie idzie po Twojej myśli, szukasz odwetu.
A tego to nie kumam akurat za bardzo. Wyjaśnij proszę na GG biednemu tępakowi, bo go zatkało to po prostu. Nie pamiętam, kiedy ostatnio się na kimś mściłem. Jeśli w ogóle, bo zemstą gardzę.

Shabranido napisał(a):
Kłamiesz w żywe oczy, że coś jest dobre, by potem zmienić zdanie zależnie od sytuacji (moje wiersze).
Dwa razy pisałem o Twoich wierszach. Teraz, całkiem niedawno oraz coś ze cztery miesiące temu, na GG. Muszę przyznać, że wtedy na poezji znałem się, lekko mówiąc, słabo, głównie dlatego, że miałem do czynienia niemal wyłącznie z wierszami swoimi (które są denne nadprzeciętnie) oraz znanych autorów, których nie ma co porównywać do dzieł amatorskich. Choć Twoje liryki uznałem za średnie, grzeczność kazała mi ocenić je jako dobre. Teraz zaś nie dość, że moja znajomość tematu znacząco podskoczyła, to jeszcze stałem się bardziej szczery i otwarty. Analogicznie, gdybym teraz miał oceniać prace Megane czy Hidden Lorda, postawiłbym pewnie oceny o jakieś 1,5 p. niższe. Ot, człowiek uczy się przez całe życie.

Shabranido napisał(a):
Mam to w głębokim poważaniu, ale rozmowy na gadu, nie kłamią ... a przynajmiej archiwum.
Cyganki też podobno mówią prawdę, ale nie będę się teraz powoływał na ich autorytet. Nawiasem, co jest takiego strasznego w tym Twoim Archiwum X? Przyznałem się do bycia wilkołakiem czy co?

Shabranido napisał(a):
Pan, który szuka interpretacji, zglębia się w losy świata i manifestuje się jako żywy dowód humanizmu
Większość interpretacji już znalazłem, reszty szukam w wolnych chwilach. Wgłębianie się w losy świata średnio mnie obchodzi, bo i tak nie jestem w stanie ich w całości poznać. A humanizm popieram, lecz nie widzę powodu, by się manifestować jako jego dowód.

Shabranido napisał(a):
w czasie problemu, staje się chłopczykiem, pozbawionym ikry i uciekającym się do paskudnych rzeczy.
Zadziwiasz mnie. Czyżbym kogoś zamordował? Bo nie przypominam sobie, co takiego paskudnego zrobiłem. A brak ikry faktycznie mnie wtedy cechował. Byłem idiotą i do tego tchórzem. Trudno powiedzieć, jak bym się teraz zachował, bo nie przeżywam już podobnych rozterek.

Shabranido napisał(a):
Wiesz, współczułem Ci, lecz Tobie jest tylko to potrzebne, ta pożywka współczucia
Podczas jednej z rozmów nazwałeś mnie przyjacielem. Wydawało mi się, że w trudnych dla mnie chwilach mogę szukać w przyjaciołach oparcia. Miałem rację. Lecz tylko w stosunku do tych, którzy byli prawdziwymi przyjaciółmi. Sam teraz wyrzekłeś się tego miana.

Shabranido napisał(a):
Ty chcesz być głaskany po głowce
Zabawne jest to, że najlepsi i najbardziej kochani przeze mnie przyjaciele częściej mnie po główce biją niż głaszczą (w przeności, oczywiście). Ironia losu?

Shabranido napisał(a):
chcesz pozostać wiecznie dzieckiem ... a jednocześnie dorosłym.
Jest napisane: "Zostawcie te małe dzieci i przestańcie im przeszkadzać w przychodzeniu do mnie, bo do takich należy królestwo niebios.". A także: "Kiedy byłem dzieckiem, mówiłem jak dziecko, myślałem jak dziecko, rozumowałem jak dziecko; ale teraz, skoro stałem się mężczyzną, pozbyłem się cech dziecka.". Sztuką jest być dzieckiem w duchu, lecz posiadać mądrość człowieka dorosłego. Trudne, lecz wykonalne, o czym przekonałem się na przykładzie mego najbliższego przyjaciela.

Shabranido napisał(a):
Twoje oddanie dla przyjażni jest bardzo honorowe, szkoda, że o Nim zapominasz w chwilach uniesienia.
Ja nie święta Teresa, nie przeżywam ekstazy. Możesz wyjaśnić, o co Ci dokładnie chodzi? Bo znowu moja głupota nie pozwala mi zrozumieć.

Shabranido napisał(a):
Widać, jednak Twoje przechwałki na nic się zdały, czasami łatwo jest zobaczyć cudzą maske.
Jakie przechwałki? Jaka maska? Na domyśle opierasza domysł, a na nim kolejny. Lubisz pisać, że coś "czujesz", nie będąc tego pewnym. Cudownie.

Shabranido napisał(a):
Jeśli się chcesz odgryżć, zrób to, napisz o mnie teraz coś złego, nie będzie dla mnie to nowością, wszak trzeba likwidować niepotrebnych ludzi ...
To mnie osobiście zatkało. Nie wiem już, co powiedzieć.

Shabranido napisał(a):
Twoje kompleksy, powodują w Tobie, że musisz z dnia na dzień udowadniać, że jesteś kimś, to się robi wyczuwalne, a z dnia na dzień coraz bardziej nachalne.
Udowadniam, że jestem kimś, nie pisząc do Ciebie? Czy może wnioskujesz to z wypowiedzi na forum? Wyjaśnij proszę, bo wydaje mi się, że z choinki te teorie urwałeś.

Jakich to ciekawych rzeczy można się o sobie dowiedzieć z wypowiedzi na forum. Odgryzać się za cokolwiek nie zamierzam, bo uważam to za głupie i niegodne. Niemniej, mam nadzieję, że wyjaśniłem parę spraw. Jakbyś nie zauważył, Shabranido, trochę się zmieniłem od naszej odstatniej dłuższej rozmowy. Anyway, dobranoc.

Pozdrawiam serdecznie.
A.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Dobra widze ze tu i mnie pare osob ocenialo wiec wypowiem sie do tych osob co o mnie pisali ... Zaczynamy
Wiek 10 lat ( chłopak który chce się pokazać i wybiera wlaśnie fora)
Otoz nie Forum te wybralem bo jestem fanem Db... A co do wieku 10 lat to sorki mam 17 latek;p
posty przerośnięte przemocą, przekleństwami oraz chamstwem
tu sie z toba zgodze wiem ze jestem chamem.. ale przeklenstwa ? nie uzywam ich na forum... no moze pare razy:P

Mimo to umiem czytać i z postów wnioskuję że jest raczej młodszy ode mnie
NIe o ile masz 17 lat to jestesmy w tym samym wieku

Potrafi sie wykazać wiedzą w niektórych tematach.
przyznam wiedze mam malą. bo ja wybralem podworko zamiast ksiazek.. wiec i sa efekty tego np. moj styl pisania czy tez ortografia, staram sie juz nie robic bledow i wykazywac sie wiedza.

Znam tylko jego nick, avatar no i wiem tyle że lubi polski hip-hop.
zawsze mozna czlowieka poznac, Ja jzu od polskiego hip-hopu sie uzaleznilem;)


Maniak Polskiego Hip Hopu (sic). Pewnie spoko z niego ziomek, choć nie wyróżnia się na forum niczym szczególnym. Średnia pisownia i słownictwo.
Hmm Spoko ziomek to na pewno [ ort! ] ale i zalezy dla kogo . Bo niektorych sam nie lubie i odplacaja mi tym samym;] Choroba na Punkcie Hip-hopu to na pewno [ ort! ]...

który próbuje trzymać fason, poprzez "dresowski" styl bycia i promowanie swojej osoby.
tu sie z toba nie zgodze . NIe mam dresiarskiego stylu bycia.. Nie jestem dresiarzem. Trzymac fason umiem bo tak mnie nauczyli. A co do stylu bycia mam swoj styl...

Wyczuwam w Nim troche pozerstwa i próbe zatajenia tego kim jest, poprzez ucieczke do wyżej wymienionych czynów.
nie nieudaje kogos kim nie jestem.. Co do pozerstwa Pokaz mi gdzie co pozeruje od kogos
typ zbuntowanego nastolatka,
tak tak tak zbuntowany nastolatek hie hie hie moze i masz racje ja zawsze sie buntuje i ide swoja sciarzka ktora wybralem. I dlatego mam Charakter nie poprawny i nie wszyscy mnie za to lubia..
no Coz to by bylo na tyle moich wypowiedzi..;]

pulkarecordzz.phorum.pl
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Shabranido napisał:
Videl Otaku - niedojrzała dziewczyna, mająca problemy z samą sobą. Widać w Niej ograniczenie, na pewną grupe tematów, zupełnie jak Kamzo. Jest zamknięta dla innych forumowiczów, nie ma mowy nawet, o jakieś integracji, czy też zakolegowaniu. Z powodów wyżej opisanych, nie moge nic więcej o niej powiedzieć.
Na jakiej podstawie to wywnioskowałeś? Bardzo mnie to ciekawi, szczególnie to, że nie koleguję się z nikim i jestem ograniczona. Niby skąd wiesz, że nie mam żadnych znajomych z forum? Prztrzepujesz mi gg, sprawdzasz maile, czy jesteś jasnowidzem?! Muszę przyznac, że nie spodziewałam się po Tobie takiego czegoś - opinii nie popartej konkretnymi dowodami. A tym, że podobno mam problemy z samą sobą obraziłeś mnie totalnie.
EDIT do do postu niżej:
Cóż, mów (pisz co chcesz), twoje zdanie. Jednak bardzo mnie ciekawi, skąd wziąłeś to wszystko. Nie tylko na mój temat. AMEN.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Laru: 15.10.2006, 11:43
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Na ile kogo oceniacie?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook