Forum Dragon Ball Nao

» Prześladowania

Strony:   1, 2, 3, 4  
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Może nie prześladowany, a czasami śmiali się z tego, a najlepsze było to jak im to pokazywałem to im też się to spodobało i sami oglądali Tacy ludzie potrafią być zabawni, nie zmienia to faktu, że mam znajomych, którzy akceptują mnie jakim jestem i to mnie cieszy

Dlatego bez problemów mogę powiedzieć, że nic takiego mi nigdy nie przytrafiło się.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Ja tam nigdy nie miałem z tym problemów. Może jak jeszcze w TV leciało, a się masakrycznie pogryzłem ze wszystkimi z mojego bloku to próbowali coś dogryzać, jak przechodziłem. Szybko dali se spokój .
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Nawet gdyby ktoś chciał , to by raczej sam odszedł zawstydzony.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
Mnie tam raczej nikt nie prześladuje z tego powodu, bo wszyscy chłopcy z mojej klasy lubią DB, a ja teraz próbuje rozmiłować w ogóle [ ort! ] mangi w moje koleżanki. Jak na razie [ ort! ] to tylko 2 dziewczyny zwerbowałam (jedna uwielbia DB, a druga raczej Naruto bardziej jej przypada do gustu niż DB), a jak ktoś będzie się śmiać z mojego hobby, to będe go miała głęboko w d (i przy okazji będe się z niego śmiała, że nie ma nic innego do roboty)
yucarrie Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
yucarrie
Wiek: 34
Dni na forum: 6.444
Posty: 18
Skąd: K-ce
Z różnymi docinkami o DB spotykałam się tylko w gimnazjum, ale właśnie zaczęłam drugą klasę LO,w liceum nie mam tego problemu, w dodatku w klasie mam dwie osoby czytające mangi Bliscy znajomi wiedzą że m&a kocham, i chociaż tego nie rozumieją, starają się to szanować Inaczej nie byliby już bliscy...

Chociaż nie, pierwsze "prześladowania" miałam jeszcze przed gimnazjum gdy zaczęłam oglądać DB na rtl7, a ich źródłem była moja starsza siostra, która mówiła mi żebym tego nie oglądała, bo to bajka dla "głupich chłopaków". Ech, przypominają się stare czasy kiedy nagrywałam codziennie odcinki w tajemnicy przed nią...
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
Prześladowany......... nie,nie byłem zdarzały sie owszem głupie gadki ale szybko sie kończyły Rodzice mi tylko marudzą ze mam 19 lat i dalej "bajki" oglądam

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Monique Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Monique
Dni na forum: 6.406
Posty: 52
hmm.. w sumie nie...kolezanki sie ze mnie nabijaly tylko wtedy jak im mowilam ze Goku bedzie ojcem moich dzieci....tak to w sumie nie...no i jeszcze mamusia sie trszoke czepiala:] ze zamiast sie uczyc siedze i ogladam te glupie bajkixD
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
hehe. A mi brat mówi że Dragon Ball jest najgłupszą bajką jaką widział i że ja i wszyscy którzy to oglądają powinni się leczyć.
O i jeszcze mówi że powinni to ocenzurować i zakazać puszczanie czegoś podobnego
No cóż kochany braciszek zawsze wie jak podnieść człowieka na duchu
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
ja mam dziwną sprawę, bo prześladowcą jest qmpel, który mnie do db przekonał!!! Kiedś, kiedy miałem praktyki ze szkoły w sklepie/serwisie komputerowym i zacząłem weszłem w neta w poszukiwaniu inf. o db on stanął mi za plecami i zaczął niemal krzyczeć na cały serwis: "co ty Paintball, k****a za DRAGON BALLA oglądasz?!?!". Kolesie pracujący w serwisie omal nie posikali się ze śmiechu, że dorosły chłop sobie BAJKI ogląda.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
I co pain tylko ten jeden raz? Przecież on dla jaj tak, a ty sie przejmujesz, poza tym [ ort! ] myślę, że mu się znudziło i nie powinien cie prześladować skoro sam cie do tego przekonał.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Właśnie nie!
On tak, kurde bez przerwy nadaje! "OOO, a ty znowu na tym ****** forum siedzisz?!?! ****** cię???!!!" I to tylko kiedy jest jakiś znajomy w okolicy. Jak sam jestem, np. na necie w szkole (w domu nie mam ) to zaraz się do mojego kompa przysiada i hajda! na necie szukamy dodatków do MUGENA2. Jeszcze pożyczać tomy DB chce od czasu do czasu. Denerwuje mnie to przede wszystkim dlatego, że tym sposobem odwraca uwagę innych od tego, że sam jest równie wielkim fanem i sam mnie zaraził DB. Nie chce być pśmiewiskiem, więc robi pośmiewiski ze mnie. To, że się ignorant naśmiewa mnie nie rusza, ale qmpel/fan? Bez przesady!
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Wiesz co to dlaczego sam mu nie narobisz siary może to nie najlepszy [ ort! ] pomysł ale w więkrzości przypadków pomaga i nie musi być to koniecznie DB znajdż coś innego żeby go upokorzyć niech poczuje na własnej skórze jak ty się czujesz
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Niestety. Mam zbyt pokojowe usposobienie, poza tym staram się zawsze kierować powiedzeniem: "Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe". A kumpel i tak się doigrał. Załatwiłem go na Mugen2. Może nic w tym niezwykłego, ale on wyrósł na tej gierze, a mi wystarczyły dwa dni...
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Taa ja też nigdy nie wojuje ale jak sobie zasłuży ktoś albo sobie za dużo pozwala to w tedy nie daruje.O i gratuluje z Mugenem sama grałam i powiem że fajna gierka
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja niestety nie mogę grac w zadnego mugena , po prostu mi się nie włącza (

Co do tego czy jestem jeszcze prześladowany z powodu tego , że jestem fanem M&A to na razie [ ort! ] kłopotów nie ma.
Niektórzy z klasy mówią czsami z przekąsem, że jeszcze mam na płytach dużo "tego " .... co poradzic -_- ''
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Ty to przynajmniej spokój masz..... okazuje się, że sporo ostatnio ludzi mi przez ranię zagląda, albo co piszę, albo kto co napisał. Wielu się połapuje o czym i zawsze słyszę coś w rodzaju: "Ty, patrzaj, Dragon Bull! Oglądałem jak chodziłem do zerówki..." A póżniej zdarza [ ort! ] się, że gadają taki jeden z drugim 0.5h o "Komórczakach, Cyborbach, o Songu" etc...
Dziwnie sięczłowiek wtedy czuje. To tak jak z telenowelą: "Kicha, lipa, tasiemce, ci sami aktorzy... a oglądałeś wczorajszy odcinek xxx zdradza yyy, który potajemnie kocha się w xyz..."


Tak dla wiadomości "prześladujący" to właśnie Szogi we własnej osobie

A najgorsze jest, że teraz siedzi obok mnie na sąsiednim kompie w szkolnej bibliotece..... ale będzie jaaaazdaaaaa!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez paint: 07.12.2006, 15:18
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Nigdy nie miałem z tym problemów, tylko jeden mój kolega (chodzi o klasowych) rozumie co to DBZ, reszta się mnie pyta jak mogę oglądać takie badziewie. A ja im wypominam ich wady np. ktoś lubie grać w SIMS........
Podsumowując u mnie nic nikogo nie obchodzi, co druga osoba ogląda.......
(z słuchaniem muzyki to co innego, bo ja słucham Linkin Park a oni techno )
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Nic nie poradzisz paintball, każdy ma prawo do wyrażania właśnej opinii na temat danej rzeczy. Nie wszyscy muszą lubić M&A, ciekawi mnie jednak to, że większość wypiera się DB, a sami oglądali i lubili te Anime. Często się zdarza, że w zaciszu domowym wciąż katują je, ale nie potrafią wyjść z tym na reakcję z zewnątrz.

Ja w swojej klasie mam pare osób, które oglądało DB(i czasami zdarzy się, że rozpocznie się temat o tym Anime) i jakoś nie mają mi tego za złe, że interesuję się tym, a nawet jeśli, to nie będę specjalnie dla nich zmieniał swoich zainteresowań tylko dla tego, że im nie podoba się to

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
ale fakt pentagramy robią swoje i nikt mi nie p...oli za uszami Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Lol... Czytam i ogółem OWNED xD.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Hehe dla mnie pentagramy to tylko zwykłe rysunki . Słyszalem , ze pentagramy dzialaja na Mohery ( szczegolnie hehe )
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Prześladowania
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook