Forum Dragon Ball Nao

» Najlepszy przedmiot

Strony: 1, 2, 3  
Goku Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku
Wiek: 34
Dni na forum: 6.949
Posty: 60
Skąd: Ostrowiec Św.
Jak myślicie jaki jest najlepszy przedmiot z Dragon Ball
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Najlepszy to nie wiem, ale bardzo ważny z pewnością był Nyoibo - kij, który mały Goku dostał od Kame sennina.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Ale przecież Goku dostał kij od Son Gohana, nie od Kame Sennina ! No mnie też się podobał magiczny kijek, a także detektory wojowników Frezera.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ale przecież Goku dostał kij od Son Gohana
Heh, drobna pomylka. Bo mialem tez wtedy na mysli Kinto-Un (czarodziejska chmurka), ktora Goku dostal od Kame sennina. Zreszta Kinto-Un tez byla nawet wazna w niektorych momentach.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
moim zdaniem najwazniejszy przedmiot to zbroja, bardzo pomagala bohaterom w wielu sytuacjach. Niekiedy byla bardzo pomocna i chronila bardzo duzo przyjmowanych ciosow

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Nie ma co, najważniejszy był bez wątpienia Dragon Radar bez którego nie było by żadnej z przygód naszych bohaterów . Jeśli zastanowić się nad najskuteczniejszym przedmiotem to będą to pewnie miecz Trunksa, Zet sword no i oczywiście Nyoibo.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Najlepsze były Fasolki SENZU bo bez nich nie byłboy możliwości uleczyc wielu zranionych w walce np. Goku po walce z Piccolo ablo Kurillia albo Vegety krórzy zostali zranieni podczas walki z Perfect Cell.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Fajne przedmioty? Myśle, że przede wszystkim wszelkiej masci oręże. Ograniczając się oczywiście jedynie do broni białej, od miecza Trunksa, poprzez szable Dabury aż po kij Goku. Także Smoczy Radar był niezwykłym urządzeniem, dowodem geniuszu Bulmy. Scounter... Także przydatna rzecz, lecz specialnie mi nie zaimponowała.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Hidden: 11.06.2006, 19:15
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Dragon Radar,bo po znalezieniu kul,masz dodatkowe zyczenie(zyczenia) do zażyczenia

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.803
Posty: 164
jak dla mnie to magiczne fasolki chovciaż to chyba nie jest przedmiot.Ale i tak mają wspaniałe właściwości.
Chibi Pan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chibi Pan
Wiek: 33
Dni na forum: 6.805
Posty: 62
Skąd: Łuków
Mi się podobała magiczna chmurka którą dostał goku i na którą mogły wsiąść tylko osoby o dorym sercu więc ja bym nie uleciała.
Zaknafein Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Zaknafein
Wiek: 36
Dni na forum: 6.812
Posty: 58
Moje najlepsze itemy, z DB to przede wszysktim Scoutery, oraz miecz Future Trunksa podaorawny przez Tapiona o ile sie nie myle w walce z Hildegarnem czy coś takiego

Ill Nino, Drowning Pool, Deftones, Fear FActory, Godsmack METAL RZĄDZI!
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.803
Posty: 164
Tak...radar,bez niego goku i inni nie znależli by smoczych kul!
Nie zapomnijcie o kolczykach potara!Dzięki którym Goku z Vegetą mogli się scalić!To również bardzo ważny przedmiot w DB.
Bejita Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Bejita
Wiek: 33
Dni na forum: 6.780
Posty: 50
Skąd: Krasne
kolczyki potara są fajne bo sie można scalić na zawsze (najlepiej jak sie dominuje ) a poza tym są ładne i pasują do ssj

Vegeta: Kakarotto
Polski lektor: Pajacu
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
RadarKij
chmurka kinto
Scoutery
kolczyki potarra
Zbroje
Kapsułki w które można włożyć praktycznie wszystko

Są to przedmioty które są bardzo charakterystyczne dla Dragon balla, jednak najbardziej znanym i przydatnym chyba jednak są

SMOCZE KULE!!!

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
dzida1991 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
dzida1991
Wiek: 32
Dni na forum: 6.776
Posty: 11
z Variu się zgadzam do smoczych kul. Sam tytuł Dragon ball się do tego odnosi. Ale na drucim mniejscu są magiczne fasolki be znich nikt by nie przeżył nawet picoollo a jak on by zginą to smocze kule też. I by się bajka skończyłe. Jedno bez drugiego żyć nie może
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
mi się podobały senzu bean,miecz trunks,smocze kule,scoutery oraz sayian-jinskie zbroje.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Według mnie scouter był najbardziej oryginalnym wynalazkiem całej serii Dragon ball. Te mierniki energii nie tylko potrafiły wykyć siłę przeciwnika, ale także wykrywać położenie danej osoby... też bym chciał miec coś takiego

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Ale miały swoje wady....
Np.
Kiedy Siła danej osoby gwałtownie rosłaprzez dłuższy czas to scoutery sie przepalały (albo wybuchaly)....
A tak w ogole to nei ty jeden bys cos takiego chciał ..

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
A co z kostiumem króliczka Bulmy Też był niezły. Albo kostiumem Kaito. To chyba najnowsza moda co

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Najlepszy przedmiot
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook