Forum Dragon Ball Nao

» Rock & metal czy hip-hop

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6  

Co wolisz?

Co wolisz?
Rock & metal 72,83% 67 72,83%
Hip-hop 27,17% 25 27,17%
Wszystkich głosów: 92
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Tutaj piszcie, jaki typ muzyki wolicie... Rock i metal czy raczej hip-hop?

Ja oczywiscie ten pierwszy.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Shounen: 22.08.2009, 19:33
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Tylko ROCK !!! Metalu też moge czasem posłuchać, ale niezawsze mi podchodzi . Hip-Hopu natomiast to po prostu [ ort! ] nie lubie. Zdażają się czasem jakieś ciekawsze utwory, ale ogólnie to nie dla mnie.

Pozdrawiam
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
a Techno Rave Sunshine Music Factory czuje sie urazony jako Dj-amator ... ale jezeli juz wybierać to oczywiscie Rock&Metal Linkin Park ! Obraz

END
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Chyba nikt już co do mnie nie ma wątpliwości, zwłaszcza po tym, co napisałem w bardziej ogólnym temacie o muzyce. Oczywiście, że rock!

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ehem, wypowiedziałem się już w tym temacie, ale chciałbym wszem i wobec ogłosić jeszcze jedno: SLIPKNOT rules !!!

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.092
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
Kamzo napisał(a):
SLIPKNOT rules !!!
Żeby nie być obojętnym co do muzyki, zacząłem pobierać 5 najbardziej dostępnych utworów tego zespołu. Szybko się ściągają . Może podziele zdanie Kamza.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
jezeli chodzi o SLIPKNOTa to lubie tylko Duality czy cos takiego

END
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ja tam lubie ich wszystkie piosenki Ale looz . Aha, Frasek, mi się to podba na maxa, ale zobaczymy czy tobie przypadnie do gustu bo w sumie to nie wiem jaką muze lubisz

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Rock of course zaznaczyłam. Slipknot ujdzie w tłumie gęstym jak dla mnie... I tak Linkini wymiatają uwielbiam ich teksty nabardziej w świecie, muzykę tworzą sami i to się liczy jak dla mnie.
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.811
Posty: 91
Skąd: Lublin
Rock i metal To jest muzyka!! A hip hop niech schowa się w slumsach z których wyszedł!

Bomba di luce!!
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Dla mnie odpowiedz jest oczywista rock & metal . I proszę nie mówić takich bzdór , że jakaś małpeczka ze slumsów jest w stanie zrobić coś bardziej skomplikowanego niż biały człowiek.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.689
Posty: 109
Skąd: Słupsk
Ja wybieram między metalem i rockiem takie coś, co się nazywa Goth. Mówi się Gothic Metal, Gothic Rock, ale tak naprawdę to nie jest ani jedno ani drugie. Bardzo lubię zwłaszcza Nightwish i Lacuna Coil, niezłe są też Tristania, Sirenia i Theatre of Tragedy. Nie przepadam natomiast za Metallicą, bo to takie trzaskanie muzyką po mózgu. Ale i rap/hip-hop ma swoich dobrych artystów, np. Nasa czy Lil'Jona.

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
kasia Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
kasia
Wiek: 34
Dni na forum: 6.683
Posty: 2
A czy ten kto robił ankietę uważa że istnieją tylko dwa rodzaje muzyki HH i metal ? Przecież jest jeszcze Techno które jest moim ulubionym rodzajem muzyki , czmu nie zostało umieszczone w ankiecie
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.689
Posty: 109
Skąd: Słupsk
Jest jeszcze muzyka klasyczna, a też nie ma jej w ankiecie. A nie pojawiły się, bo ten temat nie jest na temat ogólnego gustu muzycznego - Gotenks, nasz wspaniały admin (wazelina z dedykacją dla Megane wybrał dwie scierające się subkultury.

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Nightwish...mój kolega jest wielkim fanem, mi jednak się nie podoba. Nie kręci mnie muzyka z rodzaju lubianych przez elda

Sam wolę metal od hip hopu, lecz jego też chętnie posłucham. Z metalu to linkin park, Drownig pool, Fear factory, slipkont (szczególnie Duality), Offspring, Korn, Godsmack i jeżeli można także zaliczyć do metalu to Green Day. Nie pogradze jednak np. Jazy-Z, 50 cent czy Eminemem (czy jak to się odmienia)

pisałem posta 6 minut, trudno się pisze z gipsem na ręce...Jak zdejmą mi to dopisze coś więcej

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Hmmm, bardzo ciężko mi sie tutaj wypowiedzieć, a jednak spróbuję. Tak więc, nie przepadam za hip-hopem jak i również za rockiem i metalem, chociaż lubie posłuchać zespołu Linkin Park i paru kawałków Rammsteina (nie mam pojęcia co to za gatunek muzyki, może Niumetal?). Myślę, że w polsce dominuje jednak hip-hop, choć tylko delikatnie, ponieważ na ulicy mozna spotkać wielu że tak powiem "żeliwiaków" Jeśli chodzi o world, to dominującą rolę sprawuje chyba Rock & Metal, takie jest moje zdanie.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Z metalu to linkin park, Drownig pool, Fear factory, slipkont (szczególnie Duality), Offspring, Korn, Godsmack i jeżeli można także zaliczyć do metalu to Green Day

linkin park i Offspring to nei metal Nie mylmy pojęć.

Mas dużego plusa za Godsmacka za to, bo to mój ulubiony zespół Świetna, zawsze skąplikowana perkusja, i dobre rytmiczne gitary, i wokal.

Jak więc widać, tez słucha mprzede wszystkim takiej muzyki, jednak nie ograniczam się.
Słucham Rocka, metalu, ambientu, czasem Drum n' basu, a ostanio także bluesa i jazzu.

Faktycznie- niektóry HH, czy rap potrafi być dobry, jednak takich utwórów(przynajmniej dla mnie) jest bardzo mało- żadko któy mi przypada do gustu. nie kręcą mnie po prostu samplowanie perkusji(jestem perkusista i na to zwracam wielką uwagę), i teksty czysto gangsterskie.
Każdy teledysk(oczywiście z wyjątkami jak wszedzie z reszta) to kobiety, samochodzy, tony złota "na klacie" i udawanie nie wiadomo jakiego "mafioza". Prawda jest taka, że połowa tychl udzi nawet broni w ręku nie trzymala.
Tworzenie muzyki przez komputer popieram, ale tylko gdy ma być to "dogranie" do reszty zespołu. Dobrym przykładem jest Sweet noise- czs ludzi cienia. Dobra muzyka, świetne gitary, i do tego dużo elektroniki prosto z mikserów i kompa..

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Lintu_r15
Ziemianin
Ziemianin
Lintu_r15
Dni na forum: 6.650
Posty: 3
kasia napisał(a):
A czy ten kto robił ankietę uważa że istnieją tylko dwa rodzaje muzyki HH i metal ? Przecież jest jeszcze Techno które jest moim ulubionym rodzajem muzyki , czmu nie zostało umieszczone w ankiecie
Bo w tym temacie chodzi o to czy naszym zdaniem lepszy jest rock i metal vs. HH..... no a moim zdaniem oczywiscie rock ale rapu lubie sobie nieraz posłuchac:]
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Oczywiscie HipHop .. Metalu i rocku nienawidze !! jak stoimy z ekipa idze jakis "Brudas" to go gnebimy
co do polskiego hiphopu HG kozacki jest czekam na nowa moleste

pulkarecordzz.phorum.pl
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
I jak tu o was hiphopowcach mieć dobre zdanie...? Jak wszystkich bijecie na około... to wcale nie jest dobre, bo wiesz Azi metale, czy skoro chcesz ich obrażać to "brudasy" nie biją wszystkich na około, z reguły nie wyzywają. Ja osobiście w szkole mam niezadobrze. ja słucham metalu, rocku tak samo jak dwóch...trzech kumpli, reszta smieje sie ze mnie bo słuchają HH. Tylko że większośc robi to bo to jest MODNE. Bo nie wierze że tyle ludzi ubierało się w zaduże rzeczy i spodnie w których krok mają po kolana bo to lubią. Nie. Hiphop jest modny. Sam kiedyś lubiałem ale.... kiedy weszedł taki Doniu, taki Tede, taki liber i inni szmaciarze, to to przestał być hiphop. Ja lubiałem Peję z tych płyyt na nielegalu, numer raz, prawdziwych hiphopowców. Myślę że 80 % fanów HH gdyby modne stało się powiedzmy Reege to by słuchało Reege.

Co do metalu - Jest o wiele, wiele trudniejszy do stworzenia, bo znam gości po 10 lat mają program na nim tworzą niby podkład mówią coś i uważają że to hh, więc KAŻDY to może zrobić, po godzinie obcownia z programem na kompie i kupienia za 20 zł mikrofon do kompa. A na np. gitarze się wiele lat. Bo NiKT nie potradił by po godzinie zagrać tak jak np. gitarzysta Slipknota czy CKY. NIKT. Teksty no cóż - ja wole teksty poważne o życiu o wojnie itd. niż ciągłe narzekanie, nawijanie o " HAJSIE " ( jakby nie mogli powiedzieć pieniądze ) albo jakieś SUCZKI.... no kurde to jest nienormalne. Kiedyś oglądałem Wojewódzkiego bo miał być Numer Raz i on ma dokładnnie takie samo zdanie. No bo jak wpadasz do domu mówisz - Matka, to moja nowa su**? Bez sensu. ( Sorki wszystkim za słownictwo ) I jeszcze jedno. METAL czy ROCK to nie jest tylko nap******** w gitary jakby ktoś nie umiał rozróżnić. Chcecie Metal posłuchajcie Slipknota - chcecie nap******** w gitary - posłuchajcie Behemota, a potem sprawdżcie różnice. Drugi mit to to że niby wszyscy metale to wyznawcy szatana. to bzdura bo dośc ciężki zespół Soulfly ( który bardzo lubie ) Ma wszystkie piosenki ( oprócz jednej, na cześc zmarłego syna wokalisty ) poświęcone Bogu.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » » Rock & metal czy hip-hop
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook