Forum Dragon Ball Nao

» Homoseksualizm

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Revania napisał(a):
czemu homofobowie obnoszą się ze swoją nienawiścią
Daj prosze przyklady... homofobow odnoszacych sie ze swoja nienawiscia.
(zreszta i tak jest podobno wolnosc slowa i pogladow)


a homoseksualiści ze swoją orientacja już nie mogą?!
Jak to nie moga? A te wszystkie marsze rownosci to co to jest? Jednak chyba moga, w koncu nikt im nie zabrania.


Wśród zwierząt często występuje homoseksualizm i jakoś nie jest to piętnowane.
Czy czesto to ja bym nie powiedzial.
Ja za to mam inny dowod. Czytalem w jakiejs gazecie, ze pewne zwierze hodowlane (wlasnie z takich o ktorych mowisz) 'wyleczono' i stalo sie 'normalne'.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 03.06.2007, 1:09
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Kolega zdaje się być zafascynowany skrajną prawicą i jej dojrzałymi poglądami. Nawet pomimo tego, że łaskawie pozwala homoseksualistom na cichą egzystencję, rzekłbym – dopóki nie rzucają mu się za mocno w oczy.

Najnowsze badania naukowe wskazują, że homoseksualizm nie jest chorobą i takie jest oficjalne stanowisko WHO. Obawiam się jednak, że niezależnie od argumentów, które mógłbym przytoczyć, kolega nie zmieni swych poglądów.

Uogólnianie również niezbyt dobrze świadczy o koledze. Bywalcy baru reprezentują co prawda środowisko homoseksualne, lecz nie są jedynymi osobami, które je tworzą. Kolega myli gwiazdy na niebie z odbiciami na powierzchni jeziora.

Z kolei niezupełnie rozumiem, czemu ma służyć sposób wypowiadania się kolegi. Nie wykluczam, iż to objaw młodzieńczego buntu, lecz w tym wypadku byłoby to chyba infantylne. Więc może po prostu przerost ego?

Chaos na wieki!
Q.


EDIT do Gotenksa:

Gotenks napisał(a):
Daj prosze przyklady... homofobow odnoszacych sie ze swoja nienawiscia.
3/4 LPR-u, z Wierzejskim na czele.

Gotenks napisał(a):
Jak to nie moga? A te wszystkie marsze rownosci to co to jest? Jednak chyba moga, w koncu nikt im nie zabrania.
Jesteś pewien ostatniego zdania?

Gotenks napisał(a):
Czy czesto to ja bym nie powiedzial.
Ponad 50% u żyraf i bizonów. Faktycznie mało.

Gotenks napisał(a):
Ja za to mam inny dowod. Czytalem w jakiejs gazecie, ze pewne zwierze hodowlane (wlasnie z takich o ktorych mowisz) 'wyleczono' i stalo sie 'normalne'.
Nie ma jak reforma procesu myślenia, prawda?

Chaos na wieki!
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Daj prosze przyklady... homofobow odnoszacych sie ze swoja nienawiscia.

Młodzież Wszechpolska, która na Paradach Równości wcale nie zachowywała się przyjaźnie.

Wszystkie wypowiedzi osób temu przeciwnych nacechowane pogardą, wyśmiewanie się z homoseksualistów.

Dla mnie to jest obnoszenie się, bo jak komuś nie pasuje to teoretycznie mógłby siedzieć cicho.

Jak to nie moga? A te wszystkie marsze rownosci to co to jest? Jednak chyba moga, w koncu nikt im nie zabrania.
Prawo im na to pozwala, jednak według mentalności wielu ludzi, powinno być to zakazane

Czy czesto to ja bym nie powiedzial.
Ja za to mam inny dowod. Czytalem w jakiejs gazecie, ze pewne zwierze hodowlane (wlasnie z takich o ktorych mowisz) 'wyleczono' i stalo sie 'normalne'.
Skąd wiesz, że to zwierzę stało się heteroseksualne? Ludzie nie znają języka zwierząt. Zdarza się tak, że osobniki odbywają stosunki homoseksualne, na przykład, żeby rozładować napięcie, ale także i heterosekualne dla podtrzymania gatunku.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Q'ccaon'naeaeccer napisał(a):
3/4 LPR-u, z Wierzejskim na czele.
Ale pokaz mi te ich wypowiedzi pelne nienawisci.

Jesteś pewien ostatniego zdania?
Tak, nikt im nie zabrania. Niedawno chocby jedna byla.

Ponad 50% u żyraf i bizonów. Faktycznie mało.
Nie znam sie na homoseksualizmie wsrod zwierzat, ale zyrafy i bizony to nie wszystko.

Nie ma jak reforma procesu myślenia, prawda?
He?


Revania napisał(a):
Dla mnie to jest obnoszenie się, bo jak komuś nie pasuje to teoretycznie mógłby siedzieć cicho.
Czemu mialby siedziec cicho?
Kazdy ma prawo mowic to co mysli.

Młodzież Wszechpolska, która na Paradach Równości wcale nie zachowywała się przyjaźnie.
A czy oni maja prawo do tego, co robia (czynow fizycznych)? Nie, i policja zwykle paru agresywnych zgarnia.

Prawo im na to pozwala, jednak według mentalności wielu ludzi, powinno być to zakazane
No to co? Wg wielu ludzi np. kara smierci powinna zostac przywrocona, ale co z tego, maja prawo tak uwazac.

Skąd wiesz, że to zwierzę stało się heteroseksualne? Ludzie nie znają języka zwierząt.
Tak samo jak Q wie, ze tamte 50%, co podal, jest homoseksualne.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Czemu mialby siedziec cicho?
Kazdy ma prawo mowic to co mysli.
No właśnie, każdy ma prawo, więc niech homofobowie przestaną pisać, żeby homoseksualiści siedzieli cicho.

A czy oni maja prawo do tego, co robia (czynow fizycznych)? Nie, i policja zwykle paru agresywnych zgarnia.
Na Paradzie tak, jednak policja nie pilnuje każdego 24h, więc wiele nieprzyjemnych sytuacji spowodowanych nienawiścią jest poza jej zasięgiem.

No to co? Wg wielu ludzi np. kara smierci powinna zostac przywrocona, ale co z tego, maja prawo tak uwazac.
Wiesz, w przeszłości zdarzało się, że ktoś zakazywał organizowania Parady wbrew prawu

Tak samo jak Q wie, ze tamte 50%, co podal, jest homoseksualne.
Może statystyki nie są do końca wiarygodne, jednak faktem jest, że wśród zwierząt takie zachowania występują i nie są czynnikiem, który przyczyniłby się do traktowania ich gorzej przez inne osobniki.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
No właśnie, każdy ma prawo, więc niech homofobowie przestaną pisać, żeby homoseksualiści siedzieli cicho.
Nikt homoseksualistow nie zmusza do siedzenia cicho - patrz chocby na takiego Biedronia i jego organizacje.

Revania napisał(a):
jednak policja nie pilnuje każdego 24h
I cale szczescie...

więc wiele nieprzyjemnych sytuacji spowodowanych nienawiścią jest poza jej zasięgiem.
A czego to wina? Chuliganstwo jest wszedzie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Bez obrazy , ale jeśli jesteś żyrafom albo bizonem to ok. Ja bym poszedł z tym argumentem nawet dalej - większość zwierząt uprawia seks ze zwierzętami , więc zoofilia jest normalna. Najnowsze badania donoszą , ale nie podają konkretnych argumentów dlaczego donoszą. A po mojemu jak sporej grópie ludzi zależy na wynikach badań , to te wyniki zawsze bendą takie o jakie się proszą.

Bywalcy barów może nie są wszystkimi pederastami , nie zmienia to jednak faktu że stanowią sporom ich część i podejrzewam że głośną , bo z ich ubioru świadczy że się już przyznali.

Przyjmując że ego mieści się w jajcach to mam całkiem spore , ale nie bierz tego do siebie.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Najnowsze badania donoszą , ale nie podają konkretnych argumentów dlaczego donoszą. A po mojemu jak sporej grópie ludzi zależy na wynikach badań , to te wyniki zawsze bendą takie o jakie się proszą.
A skąd ty wiesz, że leki, które są sprzedawane w aptekach naprawdę cię wyleczą? Może w opakowaniach jest zwykłe placebo, a fabryki windują ceny, żeby tylko zarobić...?

Bywalcy barów może nie są wszystkimi pederastami , nie zmienia to jednak faktu że stanowią sporom ich część i podejrzewam że głośną , bo z ich ubioru świadczy że się już przyznali.
Ty tu nie pisz o ubiorze, bo ubiór nie świadczy o orientacji człowieka, może jedynie świadczyć o tym, jaki ma on gust, do jakiej subkultury przynależy itp (ale homoseksualiści subkulturą nie są, więc nie idź tym śladem)

Ja bym poszedł z tym argumentem nawet dalej - większość zwierząt uprawia seks ze zwierzętami , więc zoofilia jest normalna.
Ty chyba nie wiesz co to jest zoofilia. Jest to stosunek człowieka ze zwierzęciem, a nie zwierzęcia ze zwierzęciem. Gdyby iść twoim tokiem rozumowania, to wszyscy ludzie byliby zoofilami, bo człowiek to też zwierzę.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Revania napisał(a):
A skąd ty wiesz, że leki, które są sprzedawane w aptekach naprawdę cię wyleczą? Może w opakowaniach jest zwykłe placebo, a fabryki windują ceny, żeby tylko zarobić...?
nie , ale leki jakie się pisze na receptach są tak samo dobre jak ich tańsze odpowiedniki. Jak znasz jakiegoś lekarza to zapytaj.


Revania napisał(a):
Ty tu nie pisz o ubiorze, bo ubiór nie świadczy o orientacji człowieka, może jedynie świadczyć o tym, jaki ma on gust, do jakiej subkultury przynależy itp (ale homoseksualiści subkulturą nie są, więc nie idź tym śladem)

W takim razie skurzana policyjna czapka i mundur najbardziej mi pasują do drechów.


Ty chyba nie wiesz co to jest zoofilia. Jest to stosunek człowieka ze zwierzęciem, a nie zwierzęcia ze zwierzęciem. Gdyby iść twoim tokiem rozumowania, to wszyscy ludzie byliby zoofilami, bo człowiek to też zwierzę.
Sama jesteś zwierze

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Sama jesteś zwierze
Jestem. Ty też jesteś.

W takim razie skurzana policyjna czapka i mundur najbardziej mi pasują do drechów.
Jak chcesz, to załóż, mi tam obojętne

nie , ale leki jakie się pisze na receptach są tak samo dobre jak ich tańsze odpowiedniki. Jak znasz jakiegoś lekarza to zapytaj.
A co mają odpowiedniki leków do tego, czy ich działanie jest wiarygodne?


Nie odpisuj na tego posta, bo zrobi sie offtop.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Revania napisał(a):
Jestem. Ty też jesteś.
Fakt że większość ludzi nie potrafi myśleć abstrakcyjnie nie czyni z niego zwierzęcia , bo ma np. potrzeby wyższego rzędu. Człowiek jest organizmem , a to lekka różnica.


Revania napisał(a):
A co mają odpowiedniki leków do tego, czy ich działanie jest wiarygodne?
Przykład pokazuje jedynie to że interesy danych ludzi prowadzą często do kłamstwa albo jak tutaj do półprawdy


Revania napisał(a):
Nie odpisuj na tego posta, bo zrobi sie offtop.
Na to też sram

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Pozwól, że zapytam franquey, czy masz w szkole biologię?

Jeżeli tak, powinieneś sobie przypomnieć dział dotyczący systematyki...

<I jeden drobiazg... Leki na receptach nie zawsze są "takie same" jak ich tańsze odpowiedniki, zdarza się, że ów tańszy odpowiednik różni sie jednym skladnikiem, który jest potencjalnym silnym alergenem, pochodnym penicyliny na przyklad. >

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Thought napisał(a):
Pozwól, że zapytam franquey, czy masz w szkole biologię?

Jeżeli tak, powinieneś sobie przypomnieć dział dotyczący systematyki...
Nie bo liceum już dawno skończyłem. Natomiast na studiach miałem filozofie i w tym sensie należy odczytać moją wypowiedź


Thought napisał(a):
<I jeden drobiazg... Leki na receptach nie zawsze są "takie same" jak ich tańsze odpowiedniki, zdarza się, że ów tańszy odpowiednik różni sie jednym skladnikiem, który jest potencjalnym silnym alergenem, pochodnym penicyliny na przyklad. >
I pewnie myślisz że to tłumaczy różnice w cenie która bywa naprawdę spora?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Wstrząs anafilaktyczny?
Sądzę, że to tłumaczy róznicę.

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Po pierwsze nie wszyscy są alergikami , a dany lek zapisuje się raczej wszystkim , a po drugie cena i tak jest zawyżona w stosunku do produkcji

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Pierwsze- prawda, ale wiele osób nawet nie ma bladego pojęcia, że sa alergikami, ponieważ ich organizm reaguje "za którymś razem" albo przy określonej dawce.
Drugie- pewnie tak, tego nie wiem, ale trzeba jeszcze doliczyć koszty badań no i jakby nie patrzeć firmy farmaceutyczne musza jakoś zarabiać.

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ja jestem alergikiem i sram na to , bo wolałbym tańszy odpowiednik , a o tym że na te firmy trzeba zarobić mówię od początku

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Ekhm, przypominam, że rozmawiamy tu o homoseksualizmie, a nie o jakości leków w stosunku do ich zamienników oraz nie rozważamy tutaj sprawy "czy człowiek jest zwierzęciem, czy istotą wyższego rzędu".

Franqey, spuść z tonu i przypomnij sobie ortografię, bo kiedyś było z nią lepiej. xD

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Proszę przyjść moje przeprosiny, nie było moim zamiarem tak drastyczne zejście z tematu.
"Zboczenie zawodowe".

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Toleruje takie związki (do pewnych granic!) W końcu to też ludzie... Tylko denerwuje mnie brak tolerancji u niektórych. Każdy ma prawo wyboru. U mnie na religii katechetka mówiła, że nie powinno być takich związków, bo to zaburza równowage i jest..... Wg mnie, każdy jest człowiekiem,i wszyscy jesteśmy równi. Pzdo
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Forum DB Nao » » » Homoseksualizm
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook