Forum Dragon Ball Nao

» Ulubiona firma butów

Strony: 1, 2, 3  
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Cześć wam. Mam do was pytanko. Jaką najbardziej lubicie Firmę butów. Ja najbardziej lubie adidasa /// i AND1

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Len: 31.01.2008, 10:15
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ja osobiście kupując buty raczej nie patrzę na firmę, a na ich wygląd, bo uważam, że to jest jednak ważniejsze. Ktoś może kupić sobie buty Nike za 500zł, a inny kupi sobie jakieś pumy za 150zł i te tańsze mogą być o wiele fajniejsze.

To tyle.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ja kupuję zazwyczaj buty za 20 zł. w Carefurze. Spokojnie wystarczają na sezon i w ogólnym rozrachunku wychodzi dużo taniej niż buty za 200 zł. na cztery pięć sezonów

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ja tak samo jak Shiro kupuje buty, który mi się podobają nie zwracając zbytniej uwagi na firmę. Mam parę butów RBK i Adidasa, po za tym jedną czy dwie innych firm, których nie pamiętam. Powiem też, że tyle mi starczy, bo nie zmieniam butów jak skarpetek, a przy tym nie mam tyle kasy, żeby pozwolić sobie na więcej oryginalnych butów.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Nie przykładam uwagi do firmy, która wyprodukowała buty. Obecnie śmigam w bucikach z makro, bo takie mi się podobały. Nie uważam też, że buty znanej (nie użyję tutaj słowa oryginalne, bo każda firma jest oryginalna), z wytworzoną renomą, marką, firmy, były lepsze od moich. Zależy, jak się butów używa. Mój brat kupił sobie buty RBK, a ja takie(jak to się mówi) za psi grosz. On wychodził je w 10 miechów, ja swoje mam dwa lata O.o . I uważam je za najwygodniejsze buty na świecie.

Pieniądze też odgrywają swoją rolę. Nigdy nie uważałam się za biedną, ani za przesadnie bogatą, ale nie widzę sensu w kupowaniu butów(i innych ubrań) renomowanych firm.

Oczywiście nie uważam kupowania takich butów za coś złego, po prostu, co kto lubi.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Na diabła mi JAKAKOLWIEK marka? Kupowanie dlatego, że "modne" i "markowe" i tylko z tego powodu uważam za oznakę totalnego kretynizmu. Wolę wybrać raczej to co mi się podoba lub jest tanie, albo niedostępne, co doprowadza moją rodzinę do drgawek, bo zazwyczaj strasznie wybrzydzam. Nierzadko też bywa, że to co nie-markowe jest lepsze niż to co markowe. Butów tez się to tyczy.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Szczerze mówiąc, mam gdzieś, jaka jest to marka i ile dane buty kosztują. Mówi się, iż na jedzenie i buty, nie można marnować pieniędzy. Poniekąd jest w tym jakaś racja, jednakże nie zawsze to, co jest droższe, jest wytrzymalsze ... Najwięcej butów kupuje w Deichmanie, lub Wojasie ... a z tych markowych ? Puma zdecydowanie wygrywa, pod względem wyglądu, wygody, ceny, a przede wszystkim wytrzymałości.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Potraktuje ten temat jako pytanie "Jakiej marki buty najbardziej ci sie podobaja"...
Otoż najbardziej podobaja mi sie produkcje Nike, Adidas i Kleparz ;p
Nike, Adidas, oczywiscie teraz coraz bardziej udziwniają (np. Nike - Buty wspołpracujące z iPodem 0.o), ale niektóre buty są naprawdę wypaśne. Buty serii Air to moje ulubione, ze względu lekkosci butów, jak i dobrego wygladu. świetnie się w nich trenuje. Adidas jak Adidas, rzadko cos nowego, co sprawia, ze ich buty nadal pozostają tak popularne, bo wygodne. No i tzw. buty kleparzowe, czyli obuwie kupowanie na targu, czy w jakichś mniejszych sklepach z mało popularnymi markami. Są wygodne, zazwyczaj ładne, tylko jedyny ich mankament, to odpadanie podeszw po krótkim czasie. Nie mowie, ze w renomowanych markach tak sie nie zdarza, ale mi po prostu przytrafia sie po roku uzywania firmowych butów, natomiast kleparskie obuwie psuje mi sie dosc szybko, bo czesto po 2-4 miesiacach.
Dlatego tez kupuje raczej buty w takich markach jak Nike, Adidas czy RBK, bo nie szkoda mi wydać 200zł na roczne buty, w których bedzie mi bardzo wygodnie, a zarazem nie naraże sie na wysmiewisko bogatych kretynów.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Ja niestety nie mogę sobie pozwolić na szaleństwo z butami,bo kasy niestety za dużo nie mam.Nigdy nie miałem jeszcze butów Nike,Adidasa,Pumy czy RBK...Ubrań zresztą też nie.Ale ostatnio kupuję buty polskiej firmy DK i uważam tą markę za bardzo solidną i cena również jest przystępna. Miałem już adidasy z tej firmy,w ubiegłym roku kupiłem halówki,a dwa tygodnie temu sandały.Buty tej firmy są wygodne i mają ciekawe wzornictwo.I co najważniejsze są wytrzymałe.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Z wyglądu to najbardziej podobają się buty z Adidasa, ale nie zawsze mogę sobie na nie pozwolić. Uważam je za bardzo wygodne i solidnie wykonane. Jeśli nie mam kasy, kupię tańsze buty, które spokojnie jeden rok wytrzymają, również są ładne i wygodne.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
ja mam adidasy Adidasa [ ] i mam już je długo więc sądze że firma Adidas jest najlepsza , ponieważ jej buty są wygodne i wytrzymałe. Ładnie prezentują się też buty Nike , aczkolwiek nadal wole Adidasa

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hmm ... i tak wszelkie firmy jak Nike/Adidas/RBK powstały z jednego koncernu. A dokładniej to było tak, iż założyciel Nike'a założył razem z kolegą firmę Adidas, którą na przestrzeni lat, razem prosperowali. Dopiero potem chyba w latach 60/70 stwierdził, iż może sam założyć firmę. Stworzył Nike, nazwał firmę dla tego, by pokazać, iż może wygrać nad swym kompanem - Nike bogini zwycięstwa. RBK z kolei ponoć był odłamem Nike ... tak podaje Discovery w jednym ze swoich dokumentów . Czyli innymi słowy ... nie ma co tutaj wybierać, gdyż wszystko się wywodzi z jednej firmy (prócz Pumy).

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Yamcha19 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Yamcha19
Wiek: 28
Dni na forum: 6.128
Posty: 12
Skąd: Zduńska Wola
Kiedy kupuję buty na początku nie zwracam uwagi na markę tylko na wygodę i wygląd marka schodzi na dalszy plan. Teraz posiadam halówki nike , adidasy nike i korki adidasa.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
He ?
Nie mam ulubionej firmy, kupuje buty sportowe, które są dla mnie wygodne, i nie zależy mi na żadnej z firm. Uważam, że kupowanie butów jedynie w celu pokazania jakim jest się, że tak powiem 'cool', jest oznaką głupoty. Wiadomo nie od dziś, że buty te różnią się w większości przypadków jedynie firmowym znaczkiem i mniejszą wytrzymałością, tak więc po co kupić buty dla pokazu, skoro są one stworzone by w nich chodzić ? Jak wspominałem, kupuje buty wygodne, najczęściej sportowe, nie oglądając się za firmą, gdyż prawdę mówiąc nie mam zamiaru wydawać tak potrzebnych przecież, pieniędzy. Do szczęścia nie potrzeba firmowych butów, do szczęścia potrzebne są dobre buty.
Jednak inna sprawa maluje się u mnie z butami nazywanymi powszechnie, korkami. Tutaj kupuję buty nieco droższe, czasem cenię sobie firmowe, gdyż buty te współgrają świetnie z nogą i dzięki nim wzrasta moja efektywność.

Podsumowując, firmówki są dla ludzi niemających na co wydać pieniędzy, bądź chcący pochwalić się w gronie przyjaciół...
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Old ... nie szufladkuj ... bo widzę coraz częściej, że masz taki nawyk. To, że ktoś np kupuje buty za 400 zł, czy "firmówki", jak wspomniałeś, nie musi być oznaką tego, że nie ma na co wydać pieniędzy, czy chcę się pochwalić. Czasem ludzie kupują te firmowe buty, gdyż na prawdę pod względem wytrzymałości są dużo lepsze niż buty tańsze. Widziałem przypadki, w których np buty Nike wytrzymały prawie 6 lat, gdzie dla porównania musiałbyś kupić 6 par butów za te 40 zł ... Jest to dobra inwestycja, lecz zależy też od tego, jak kto dba o obuwie. Firmówki mają to do siebie, iż pod względem wytrzymałości biją na łeb na szyje większość tanich butów ... Czasem warto kupić sobie parę takich butów, ze względu czysto ekonomicznego ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Old ... nie szufladkuj ... bo widzę coraz częściej, że masz taki nawyk.
Gdzieżby znowu, piszę swe zdanie które oparte jest o moje doświadczenia.

To, że ktoś np kupuje buty za 400 zł, czy "firmówki", jak wspomniałeś, nie musi być oznaką tego, że nie ma na co wydać pieniędzy, czy chcę się pochwalić.
Zgadza się, kupują je również po to by dobrze wypaść...

Focus napisał(a):
Czasem ludzie kupują te firmowe buty, gdyż na prawdę pod względem wytrzymałości są dużo lepsze niż buty tańsze. Widziałem przypadki, w których np buty Nike wytrzymały prawie 6 lat, gdzie dla porównania musiałbyś kupić 6 par butów za te 40 zł
Należy wspomnieć, iż były to buty nike zapewne mało używane, gdyż znam wytrzymałość tych butów. Jednak jedna para butów za 40 zł, również wytrzymałaby tak długi czas, nie jest to kwestia wytrzymałości.
Sam mam wytrzymałe nieoryginalne buty sportowe, które noszę już pół roku, gram w nich w piłkę itp., a mój znajomy kupił sobie buty firmowe, i kiedy po raz pierwszym użył ich do gry w piłkę, okazały się niezdolne do dalszego używania. Tak więc, twierdzę, że argument kupowania butów firmowych w celu dłuższego ich noszenia, jest bez pokrycia.
Ach, aby nie było, że podałem zły przykład, podobna sytuacja miejsce miała podczas spaceru, lecz wtedy była dość ciężka trasa, do pokonania.

Jest to dobra inwestycja, lecz zależy też od tego, jak kto dba o obuwie. Firmówki mają to do siebie, iż pod względem wytrzymałości biją na łeb na szyje większość tanich butów
Dlatego nie chodzi o wybieranie pierwszych lepszych tanich butów, trzeba wybrać buty dobre, o rozsądnej cenie.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Yo, I'm back! ("nooo...!"? )

Jak już wszyscy (tak, wszyscy?) wspomnieli wyżej, nie ważna jest firma, acz jakość. Ja od roku latam na zmianę w dwóch parach trampek z nierzucającym się w oczy, acz fajnym wzorkiem. (+ buty na ważne uroczystości i jakieś trepy-glany na zimę) Broń modzie nie utożsamiam się z punkami czy innymi emo, ale, według mnie, trampki to świetne buty - wygodne, wcale nie brzydkie i kosztują od 10 do 30 zł - takie normalne. A tak poza tym, w życiu nie miałem na sobie prawdziwych butów adidasa czy nike, bo mi się zwyczajnie nie podobają. No i kasy szkoda ^^'

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Adidas, ew. Nike. A jezeli chodzi o korki: Puma.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Z kasą u mnie krucho, a jak mam porządniejsze kieszonkowe, to szkoda mi całe wywalać na buty. Od kilku lat bezskutecznie szukam czerwonych trampków. Strasznie fajne buty. Poza tym, styl punk czy emo bardzo mi odpowiada. Jako, że firmówek nie noszę, to ulubionej marki nie mam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Więc tak:

Ja osobiscie kupuje buty , ktore mi sie podobaja ( tzn mama mi kupuje ). Mialem ostatnio adidasy, ktore szybko mi sie rozleialy podczas gry w pilke, natomiast kupilem jakies tanie buty , ktore starczyly mi na bardzo dlugi czas.
Moral z tego taki, ze marka nie swiadczy o jakosci butow hehe^^"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Ulubiona firma butów
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook