Forum Dragon Ball Nao

» Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie - dobrze?

Strony: 1, 2  

Czy UEFA postąpiła słusznie wybierając polske i ukraine na organizatorów mistrzostw euro 2012?

Czy UEFA postąpiła słusznie wybierając polske i ukraine na organizatorów mistrzostw euro 2012?
jak najbardziej! to świetny wybór 72,73% 16 72,73%
nie, UEFA postąpiła żle 9,09% 2 9,09%
jest mi to zupełnie obojętne 18,18% 4 18,18%
Wszystkich głosów: 22
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.256
Posty: 114
Hurrra polska organizuje wraz z ukrainą mistrzostwa europy 2012!!!!Co myslicie o tej decyzji UEFY?Czy cieszycie się z tego powodu?Co to waszym zdaniem oznacza dla polski i ukrainy?
Piszcie swoje opinie.
Pozdro
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.218
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Oczy wiście to dobry wybur zważając na to ż jest to szansa rozwoju( może nareszcie jakąś droge się dobuduje albo stadion) i poprawienia maszych wizerunków. przyniesie to równiesz zacieśnieni współpracy między naszymi krajami, a przedewszystkim wreszcie jakiś pożądne spotkania u nas. O mój [ ort! ] miejski stadion to ja się nie martwię tam raczej nie zagrają.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Po prostu szok i wielka radosc:)

HURA HURA HURA. w koncu Polska sie zmodernizuje i bedzie ładnie wygladac.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Budują kilka nowych stadionów, odnawiają Wiślacki... no po prostu super Będzie gdzie teraz grać

Dobrze ze EURO 1012 jest u Nas, Polska na pewno zyska wiele na + (moze zamazemy "Kartoflany" Wizerunek i przybierzemy w końcu normalną postać wśród innych narodów UE )

Ciesze się z tego powodu, choć raczej nie pojadę na żaden mecz, dlatego tez wole sie tym za bardzo nie przejmowac i sie nie smucić

Pozdrawiam wszystkich Kibiców (i nie tylko )

Obraz
PALATIAL REGALIA
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Hurrrrrrrrrrrrra!!! Bardzo liczyłam na Polskę i Ukrainę i nie przeliczyłam się!! To świetna promocja dla naszych państw.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Specjalnie wziąłem mp4 i słuchałem radia w szkole podczas wszystkich lekcji. W radiu Zet, kiedy usłyszałem, że wybrali Polskę i Ukrainę na gospodarzy nie mogłem wytrzymać ze szczęścia. Dobrze, że nie byłem na lekcji.

Po prostu ciesze się bardzo, że będę mógł obejrzeć we własnym kraju mistrzostwa europy z trybun. Na pewno będę na wszystkich meczach w Polsce jak i na Ukrainie. Pierwszy rząd niech już na mnie czeka

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
WarHound Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.205
Posty: 4
I warto zauważyć, że pierwszy raz w historii awansowaliśmy do finałów EURO! (a tak swoją drogą jestem ciekaw jak będzie z tymi autostradami... )
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.218
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
(a tak swoją drogą jestem ciekaw jak będzie z tymi autostradami...
Zabardzo wyboru nie mają muszą budować, bo znowu nam się dostanie. Ale mamy szanse że dzięki temu nam się stan państwa poprawi.
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.252
Posty: 119
Skąd: Kraków
OLE!!
Wreszcie po tylu latach wyczekiwania Europa dała nam szansę organizacji tak wielkiej i wspaniałej imprezy. Ja również cieszę się ogromnie z tego powodu, jednak jak wiemy czeka nas nie mało pracy. Bo skoro przed 15 lat nie udało nam się wybudować porządnego stadionu to jak możemy poradzić sobie z tak wielką imprezą? W tym przypadku, nad naszymi urzednikami z PZPN'u będzie miała oko komisja UEFA, która razcej nie dopuści do jakichś nie porozumień, czy niejasności. Euro 2012 w Polscei Ukrainie nie tylko wielka impreza i wielkie wydatki na budowe dróg czy autostrad, to także ogromne zyski z reklam turystyki i promocja naszego kraju za granicą - To wielka szansa dla obu państw i miejmy nadzieje, iż uda nam się ją wykorzystać chociażby tak jak Portugalia w 2004 roku.
O/

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Hehe, nie sadzilem, ze to sie jednak stanie
Ale dobrze, beda nowa stadiony i w ogole :p

Ramzes napisał(a):
Bo skoro przed 15 lat nie udało nam się wybudować porządnego stadionu to jak możemy poradzić sobie z tak wielką imprezą?
Bo teraz na to kasa bedzie?

Na koniec cos co dzisiaj u mnie na lekcji padlo: "z Polska to jak z jajem, zawsze uczestniczy, ale nigdy nie wchodzi" <lol>

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Świetnie , że Polska wraz z Ukrainą zostaną gospodarzami !! Aż nie mogę w to uwierzyć.
Niezłe miny mieli Włosi , gdy ujrzeli wynik, jak zbite psy ^^.
Teraz to dopiero muszą wziąć [ ort! ] się do roboty spece od dróg i stadionów, żęby to jakoś wyszło.
Pięć lat to dużo czasu, więc chyba nie ma obaw co do tego.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Przynajmniej będą stadiony na których da się grać, teraz tylko czekać, aż kluby polskie zaczną lepiej kopać piłkę.

Swoją drogą jestem zadowolony, że organizujemy EU2012, może wybiorę się na jakiś mecz >

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Damian13
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.191
Ostrzeżenia: 1
Posty: 48
Ja myśle że UFA postapiła jak najbardziej dobrze Polska zacznie sie rozwijac i bede lepsze Stadiony SUPER

Dragon Ball to super Manga
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Jak widzę, euforia juz minęła.
Mówiąc szczerze, decyzja UEFA wywarła na mnie porazające wrażenie. Naturalnie byłem ogromnie szczęśliwy i... troche zaskoczony:P
Dośc szybko pojawiły sie jednka wątpliwości- czy damy radę?
Wszak stadiony to najmniejszy z problemów.
Duzo wazniejsze jest przygotowanie odpowiedniej infrastruktury, takż eturystycznej, która będzie gotowa przyjąc kibiców z całej Europy.
Rónie wazną kwestią jest przygotowanie Ukrainy. Oczywiście trzeba wierzyc, i miec nadzieje, z enasi sąsiedzi-współorganizatorzy dadza radę.
Ale jest coś, co w tej kwestii musi zrobic Polska- granica. Ułatwienie przepływu kibiców między dwoma krajami , z których jeden nie jest członkiem UE, bedzie powaznyum wyzwaniem, także pod wzgledem legislacyjnym.
Rozwiązań prawnych bedzie tez wymagac sama organizacja ME2012, bo bez tego bedzie naprawde trudno.
To oczywiście jedynie kropla w morzu potrzeb, poniewaz problemów, któe nalezy rozwiązać i które dopiero sie pojawią, bedzie znacznie więcej...
Ale Polak potrafi:)

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Wiecie, nie jestem nawet w 2% fanem piłki nożnej, ale mimo wszystko nie przegapiłem żadnego meczu tak wysokiej rangi,więc i ja się cieszę. Zresztą, zauważcie, już teraz maleje bezrobocie, zaś ludzi którzy tytułują się "bezrobotnymi" w ogóle [ ort! ] nie słucham (choć są autentyczne wyjątki, ale to zaledwie 10% bezrobotnych), gdyż to zwykli lenie. W wywiadach, artykułach i ogólnym medialnym chaosie wszędzie tylko : "nie ma roboty", "podejmę każdą pracę", albo koleś z winem w ręku stwierdza że nie ma nic w jego fachu. Ech, dziwię się takim ludziom zawsze gdy robie sobie rozpiskę na cały tydzień. Może i wg. nich nie ma roboty, ale moi rodzice prowadzą firmę, i po prostu nie mogą znaleźć pracowników!!! Rzecz jasna nie mówię tutaj o obibokach którzy tylko narzekają, lecz o najnormalniejszych pracownikach, którzy nie przychodzą do roboty tylko żeby sie poopierać o ścianę. Jak już kto się znajdzie, porobi dwa dni i już ma dość, potem odchodzi niezadowolony jakby Bóg jeden wie czego od niego chcieli pracodawcy. Taka jest rzeczywistość, ROBOTA JEST! JEST I BĘDZIE JEJ CORAZ WIĘCEJ! I dopiero teraz sedno postu : wraz z ogłoszeniem werdyktu jakoby Euro 2012 miało odbyć sie w Polsce, ruszył BUM budowlany, a co jak co, ale na pomocnika murarza nadaje się dosłownie każdy kto ma ręce, nogi, i wie co to kasta, fuchszwans, rajbera czy kielnia, no i oczywiście umie zrobić beton w konsystencji 1/3, zaś do tynku daje miałki lub przesitowany piach + wapno. Tak, rzeczywiście, ktoś powie że to nie wszystko, bo przecież taki przykładowy pomocnik musi pomóc w szalowaniu, mieć siłę by nosić cegły, pustaki, przerzucać cement. Ale to już warunki ściśle fizyczne, i dlatego podałem tylko ten jeden przykład. Schemat jest prosty. Spadek bezrobocia + Euro 2012 = brak bezrobocia. Czyli stan do którego Polska mimo wszystko stara się dążyć, nie jako rząd, lecz jako cały naród. Euro oznacza kolejne inwestycje, zabudowę, popularność . . . w końcu turystykę i kolejne fundusze. Nie znam się na tym wcale, ale wiem że Euro to wielka szansa, i jeśli ją zaprzepaścimy, to na dobre dwa, może trzy pokolenia. Pisze ten post z pełną świadomością słów, i wiem że każdy kto go zrozumie na swój sposób, zrozumie go dobrze.

Pozdrawiam wszystkich fanów piłki nożnej
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Popieram słowa dante. Rzecz jasna, że wraz z Euro 2012 będzie jeszcze więcej posad do pracy, ale mentalność społeczeństwa polskiego jest odmienna, mało pracować, a dużo zarobić i przy okazji napić się Nie mówię tutaj o wszystkich, bo na pewno większa część całego narodu ciężko pracuje by utrzymać siebie i rodziny.
Po za tym często słychać argument, że "mało płacą, więc nie będę pracować tam". Mnie to dziwi, bo każdy pieniądz jest ważny, lepiej pracować za te 800-1000zł miesięcznie niż siedzieć w domu i oglądać całymi dniami TV popijając piwo(patrz tzw. Kiepskich ;p).

Co do samego Euro 2012 jak już wiele osób wspomniała jest to wielka szansa dla nas. Otwierają się dla nas szerzej drzwi do Europy, uważam, że nie przepuścimy takiej okazji, w końcu tylko głupi by rzucił na pastwę losu taką szansę na wzniesienie się w rankingach.

Z resztą, będzie jak będzie, mam nadzieje, że wszystko pójdzie po myśli Polaków i Ukraińców, teraz pozostaje nam trzymać kciuki i czekać.

Najpierw Euro 2008, a potem 2012 Będzie się działo.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
EURO 2012 w Polsce i Ukrainie to zaskoczenie chyba dla wszystkich.I ja nie mogłem w to uwierzyć.Świetnie,że wreszcie się coś ruszy w tym szarym kraju.

Mamy 5 lat na przygotowania.Nowe stadiony z prawdziwego zdarzenia,więcej autostrad i,co chyba najważniejsze,poprawa stanu polskich dróg.Trzeba się wziąć do roboty,żeby zdąrzyć na czas,którego wbrew pozorom nie ma tak dużo.Jak już mamy możliwość promocji z tak dobrej strony,to nie można zrobić na Europie fatalnego wrażenia - wszystko musi wyglądać lepiej.Tylko kto się za to weźmie?Większość ludzi specjalizujących się w budownictwie wyjechało za granicę... Ale zobaczymy jak to będzie. Myślę,że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik i Polska zmieni swój wizerunek na lepsze

No i trzeba skończyć z korupcją w świecie piłki nożnej,bo to już byłaby katastrofa,gdyby podobne zdarzenia jak w polskiej piłce miały miejsce u nas na Euro 2012

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
EURO 2012 w Polsce!

Churrrra będzie fajnie. Polska zacznie się rozwijać i w końcu [ ort! ] po tylu latacz oczekiwań Polska zakwalifikuje się do Mistrzostw Europy. Oj Będzie gorąco
Yamcha19 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Yamcha19
Wiek: 28
Dni na forum: 6.128
Posty: 12
Skąd: Zduńska Wola
Bardzo dobra decyzja.
Plusy dla Polski :
- Rozbudowa dróg i stadionów
- Więcej hoteli
- Dużo pieniędzy
Minusy dla Polski :
- Wszystko podrożeje żeby mogli większe zyski czerpać
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
ja sądze że Polska nie jest gotowa na EURO 2012 , przecież ostatnio coś gadali że kasy nie mają i w ogóle [ ort! ] jakieś problemy są.Dla mnie to obojętne gdzie by to było ważne żeby pokazywali w TV i żeby Polska sie załapała

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie - dobrze?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook