Forum Dragon Ball Nao

» Ostatni odcinek DBGT

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
Jak myślicie co się stało z Goku na koniec seri GT.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ja jakos sie zbyt nad tym nie zastanawialem (nawet bym powiedzial, ze w ogole). Nikt nie zna na to odpowiedzi, przypuszczam, ze nawet sam Akira Toriyama i ci którzy robili te serie...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 22.01.2005, 1:42
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
Masz rację Gotenks. TWórcy DB GT wysłali Goku nie wiadomo [ ort! ] gdzi (pewnie na prośbę Akiry) żeby nie musiał już nigdy rysować tej mangi.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
W filmie kinowym GT jest Songo, więc możemy się cieszyć, że nadal żyje
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
eMate napisał(a):
W filmie kinowym GT jest Songo, więc możemy się cieszyć, że nadal żyje
to jest Goku jr. *

END
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Majin_Vegeta dalczego zawsze sie do mnie *? Goku Jr. pod koniec filmu gada z Goku i przyzeka, ze bedzie najsilniejszy
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
eMate napisał(a):
Majin_Vegeta dalczego zawsze sie do mnie *?
nie przejmuj sie on ma prawie do kazdego jakies zastrzezenia, mnie juz to szczyka. No to prawda goku jr gada na koncu z son goku,

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Shein
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.997
Posty: 23
Skąd: Kame House
Tak kolejny temat to juz nie ten sam temat ... Goku na pewno [ ort! ] żyje po ostatnim odcinku GT ... ale sam zastanawiałem się nad tym gdzie go powiało .. może chciał pozwiedzać galaktyki uciec od ChiChi albo kij wie co jeszcze moze znalazł sobie kosmiczny harem i juz nie chce wracac
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
ktos tam mowil ze zostal oiekunekem ziemi ale jakos w to bardzo nie chce mi sie wierzyc. Chociaz bardzo chcialbym przeczytac fragment gdzie tak pisze

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Shein
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.997
Posty: 23
Skąd: Kame House
Scyller napisał(a):
ktos tam mowil ze zostal oiekunekem ziemi ale jakos w to bardzo nie chce mi sie wierzyc. Chociaz bardzo chcialbym przeczytac fragment gdzie tak pisze
Hmm też nie chce mi się w to wierzyć ... ale jeśli ktoś ma jakieś wiadomości na ten temat to prosze o napisanie tutaj mogło by być ciekawie !
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
I jak w koncu? Nikt nie wie gdzie to go uniosło na tym smoku!? A potem na koniec przylazł sobie gdy Pan była już grubo pomarszczona i z satysfakcją oglądał swojego pra wnuka. Para wnuk nie? No a potem jak gdyby nigdy nic polazł se przed siebie. Nie podobało mi sie zakończenie GT

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Po prostu wsiąkł. Amba fatima, było i nima. E tam. Pewno zamknoł sie z Chichi i słódko wspominali czasy miłodości. Ileż to można walczyć. Pewno tylko raz na rok wyskoczy na konkurns Sztuk walki i tyle. Płakać mi się chce jak myślle o tym za.. zakończeniu.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Czasy młodości? Nie GTpowinno sie inaczej skończyć! Tak, ze on z nimi został a nie uleciał cholera wie gdzie i na jaki czas.

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Tak, ze on z nimi został a nie uleciał cholera wie gdzie i na jaki czas.
jak by zostal to zakonczenie wlasciwie by bylo bezsensu, aczkolwiek dalo by podstawy do produkcji 'AF'a tak zwaznego. A ulecial, stał sie straznikiem smoczych kul, byl przyjacielem smoka i sie nim stał, moim zdaniem stał sie bogiem po prostu [ ort! ]

END
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Goku bogiem Dobre. Przykład że siła mięśni przezwycięża umysł Nie mi sie zakonczenie nie podobało i nie zmienię swojego zdania. Za to zakończenie w GT w special było naprawdę dobre

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Goku zwiłą na plecach Shenlonga i w końcu ziemia ma spokój [ ort! ]. Dlamnie to dobrze i tyle wystarczy.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
dzida1991 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
dzida1991
Wiek: 32
Dni na forum: 6.776
Posty: 11
chyba goku zjednoczył się ze smokiem i potem wszyscy umarli i żyli w niebie długo i szczęśliwie
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
chyba goku zjednoczył się ze smokiem i potem wszyscy umarli i żyli w niebie długo i szczęśliwie

A super, umarli i żyli. Cool. A może jedli wrzącą zupę, ale nie skończyli bo była zimna? Alo zgasili pragnienie bo wypili szklanke w której nic nie było??

Erreta do postu poniżej:
Na początku myślałem że chodz o mnie

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 12.09.2005, 13:17
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
chyba goku zjednoczył się ze smokiem i potem wszyscy umarli i żyli w niebie długo i szczęśliwie
A super, umarli i żyli. Cool. A może jedli wrzącą zupę, ale nie skończyli bo była zimna? Alo zgasili pragnienie bo wypili szklanke w której nic nie było??
Czego sienie robi by miec kolejnego posta... zastanów się może trochę co piszesz dzida...

Według mnie Goku odleciał trenować uubu, bo dla mnei GT to ściema

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
A ja tam wile nei moge powiedziec o tym bo jedyne co pozostaje to domysły....
wiec wedłó mnie:
1.Goku odleciał ze smokiem aby zostac jakims "strażnikiem kul" czy moze cos podobnego
2> Odleciał, bo smocze kule strciły moc wiec moze smok potrzebował mocy goku zeby kule znow ją odzyskały
to tak według mnie....

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Ostatni odcinek DBGT
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook