Forum Dragon Ball Nao

» [Pop rock] Tokio Hotel

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Wiecie, w większości ich fani nie przekraczają pewnie 14 roku życia, więc czemu tu się dziwić? Młode dziewczyny, które ledwo co weszły w okres dojrzewania, buzują im hormony, bo co widzą jakieś ładniutkie chłopaki, które mają więcej pudru na twarzy niż niejedna normalna polka.

Cóż mam powiedzieć, co do ich osoby nie mogę za wiele powiedzieć, bo ich nie znam, ale ich muzyka pozostawia wiele do życzenia. Na mój gust widać same negatywy w ich muzyce, o tekstach nie mówię, bo oni po niemiecku śpiewają, a ja za niemieckim po prostu nie przepadam(dobrze, że już nie uczę się go ;p).

To chyba tyle co mogłem powiedzieć.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
orec16 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
orec16
Dni na forum: 6.118
Posty: 40
Szczerze nie lubie ich jakoś w ogóle [ ort! ] piosenki mi sie nie podobaja a szczególnie głos Billa Kaulitza i ten jego pedalski image
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Nie dawajcie takich tematów, zaśmiecacie tylko forum, ale cóż to wolny kraj Zespół taki jak Blog 27 w Polsce zrobili karierę tylko dzięki bogatym rodzicom!
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
OMFG.

III wojna światowa.

Ogólnie, wysilę się i coś napiszę więcej. Zespół cholernie kiczowaty, ale to pierwszy? i jedyny wokalista malujący się? i wyglądający na dziewuchę? Nie. Po prostu chłopaki trochę za szybko się wybili, to się nie spodobało, ergo trzeba było znaleźć kozła ofiarnego. Wyszło na KH, głównie za te, również wspomniane, fanki. Ale szczerze mówiąc, śmieszą mnie ludzie którzy, gdyby tylko TH było modne, bez cienia żalu przerzuciłoby się z Linkin Parku (nota bene, równie kiczowatego i nieznośnego do słuchania), Avril Lavigne czy czegoś podobnego na Tokio Hotel. Tylko że jedyni tró słuchający tró muzyki, uznali że TH nie może być fajne i w tym momencie TH stało się synonimem kiczu. Podobnie jak Mandaryna. Co z tego, że i TH i ona śpiewają okropnie? Nie oni jedni. Tylko że trzeba było znaleźć kozła ofiarnego i koniec. Ja osobiście nie trawię tej muzyki, ale nie zmierzam wyśmiewać kogokolwiek z tego powodu.

Poz.
dravim!

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Zgadzam sie z kolega wyzej. Jeszcze jako tako toleruje ten zespol, ale przekladanie swoich przebojow na jezyk angielski i nagrywanie nowej plyty to juz dno. Nie zniose takiej komercji...

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
A ja się nie zgodzę. Linkin park mimo całej swojej beznadziei jest lepszym zespołem. Poza tym kiczowaty może być Tarantino , KISS , Misfits , Meg Ryan , Manson , Tokioi Hotel , i wiele innych. Czy to stawia je na równym poziomie? Nie. więc nie wmawiaj że kicz jest czymś złym. Jest on neutralny , ale z niego również trzeba umieć kożystać.Czymś złym jest natomiast muzyka i szeroko pojęta dziewczeńskość tego "zespołu".

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Ups.. nie doczytalem 2 czesci postu Szaraka. Linkin Park jak najbardziej jest spox.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
pozwólmy mu spocząć w (s)pokoju

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Oczywiście, że kicz jest neutralny. Tylko mówiąc, że lubisz coś, co jest powszechnie uznane za kiczowate, ośmieszasz się, bo Pulp Fiction czy Sin City nie są uznane za kicz. Oczywiście, o gustach i kolorach, itd., ale jeśli powiesz że lubisz ten zespół, wszyscy jednoznacznie osądzą o twoim braku gustu muzycznego. Bo powyższa zasada nie stosuje się do TH. Słuchanie tego zespołu = jesteś głupi. I, naprawdę, jest wiele gorszych zespołów, nic nie powinno kogokolwiek obchodzić czego on słucha. Dla Ciebie złą jest ich muzyka, dla innych złe jest Pulp Fiction (celuję, że lubisz).

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Dobrze celujesz , ale Pulp Fiction i Sin City są cholernie kiczowate. Różnica jest taka że Tarantino wie że jest kiczowaty , a "chłopcy" z TH nie. Nie są w stanie wyśmiewać się z tego co same tworzą a Tarantino owszem.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Oczywiście, tylko że kiczowatość filmów Tarantino zależy od gustu, a jeśli chodzi o ten zespół, to ma z góry naznaczone granice. Co do reszty, to się zgodzę.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.078
Posty: 92
Dziewczyny słchające Tokio hotel sa jakby zaklęte. Nie idzie im wytłumaczyćże to pedały... Zresztą zobaczcie sami... ( wszystko ocenzurowałem ^^)

Ja (5-08-2007 2:02)
a co znowu deBILLa chciałas mi posłać ??
madzior (5-08-2007 2:02)
tak
Ja (5-08-2007 2:02)
pocieszna kobiecina z niego
madzior (5-08-2007 2:03)
ej ej to nie jest zadna kobiecina
Ja (5-08-2007 2:03)
to dlaczego tak wygląda ?
madzior (5-08-2007 2:03)
ne wyglada jak baba
Ja (5-08-2007 2:03)
nie,wcale
madzior (5-08-2007 2:03)
no nie
Ja (5-08-2007 2:03)
a co drugi facet robi sobie makijać
Ja (5-08-2007 2:03)
makijaż*
madzior (5-08-2007 2:04)
no to co mi to nie przeszkadza, mu on pasuje
madzior (5-08-2007 2:04)
ma taki swoj image
madzior (5-08-2007 2:04)
hehe ;P
Ja (5-08-2007 2:04)
no w *
Ja (5-08-2007 2:04)
trwała mu tez pasuje
madzior (5-08-2007 2:06)
yhhh...
Ja (5-08-2007 2:07)
http://img157.imageshack.us/img157/7926/babyarschhautzl8.jpg
Ja (5-08-2007 2:07)
no w * jak facet wygląda
Ja (5-08-2007 2:07)
http://images.wikia.com/nonsensopedia/images/1/1c/Bill.JPG
Ja (5-08-2007 2:07)
to mu pasuje
madzior (5-08-2007 2:0
-.^
Ja (5-08-2007 2:10)
jak pedał wygląda
madzior (5-08-2007 2:10)
nie prawda
madzior (5-08-2007 2:10)
zreszta na temat Billa z chłopakami sie nie dogadasz bo kazdy swoje ;/
Ja (5-08-2007 2:11)
znam wiele dziwczyn które uważają że to pedał
Ja (5-08-2007 2:11)
nawet znam jedną co lubi ich muzyke, a uważa że to pedału
madzior (5-08-2007 2:12)
bo wiara ma nasrane we łbie wiedza ze bill to facet i ze nie jest pedałem ale i tak musza sie popisac ** mnie juz to .. kiedys mialam na to olew ale teraz mnie to ......no
Ja (5-08-2007 2:13)
skoro nie jest poedałęm
Ja (5-08-2007 2:14)
to po co nosi makijaż, ma trwałą na włosach i ubiera sie w pedalskie, obcisłe ciuchy
Ja (5-08-2007 2:14)
wolność słowa moja droga ^^
madzior (5-08-2007 2:14)
dobra ja sie nie wypowiadam juz... na ten temat bo i tak Ci tego nie wytłumacze
madzior (5-08-2007 2:14)
no wiec mow co chcesz o nim...yhhhhh
Ja (5-08-2007 2:14)
ależ mi nie trzeba nic tłymaczyć
madzior (5-08-2007 2:15)
no to dobrze
Ja (5-08-2007 2:15)
zresztą ty podobno lubisz ich muzyke
Ja (5-08-2007 2:15)
a nie je
madzior (5-08-2007 2:15)
no ich tez
madzior (5-08-2007 2:15)
hyh
Ja (5-08-2007 2:16)
popatrz sobie na chłopaków z korna


Jak sama stwierdziła "lubi ich, oraz ich muzyke..". To jest tragedia. Niezrównoważone emocjonalnie dziewczynki podniecają się kobiecinka z przyszytym wacusiem

Taka cenzura, to zadna cenzura, przeczytaj regulamin. Poki co tylko upomnienie.
A to, ze sie tak ubiera itp., naprawde nie musi oznaczac, ze jest innej orientacji seksualnej, teraz taka moda...
SoheiMajin Gotenks

Obraz
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Yoshi... jak dla mnie wisi mi jak gościu wygląda. Chce się tak nosić jego sprawa. Wygląd nie jest tutaj kluczowym elementem, to nie teatr. Jest ważny owszem, ale powinno sie oceniać muzykę. A ta jest taka sobie. Wystarczy zestwaić wszystko razem łącznie z fanatycznymi dziewczynami i już mamy ogólne pojęcie. Czyli komerchę.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.078
Posty: 92
Heh. Ja mam swoje zdanie. Ja ich nie trawie i to bardzo. Oberzyj sobie na youTubie jakiś wywiad z nimy powiedzmy z MTV i zobacz ich zachowania. Muzyka jest jeszcze tragicnziejsza. Śmieją to nazywać rockiem, a o mi tu bardziej muzyką Pop zalatuje.

Obraz
Hiryu Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Hiryu
Wiek: 103
Dni na forum: 6.114
Posty: 18
TH => żal.pl
Ale co poradzić? Ludzie poniżej 12 roku życia muszą czegoś słuchać, ja też jak byłem w podstawówce to dziwne i nieraz żałosne rzeczy miałem w wieży, no ale taka już kolej rzeczy, show(biznes) must go on.

no a poza tym wokalistka jest bardzo seksowna (a przynajmniej była, bo słyszałem, że zmieniła fryzurę)

Rozmiar sygnatury jest odwrotnie proporcjonalny do IQ posiadacza.
Nikky Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Nikky
Dni na forum: 6.076
Posty: 106
Skąd: z księżyca :)
ja strasznie nienawidze Tokio Hotel...
zresztą nie lubiałam ich od początku..
jak szłam do koleżanek na urodziny (a one uwielbuiały TH)
to jak wychodziły z pokoju to zrywałam plakaty z ściany i wyrzucałam do kosza a jak sie nie dało to dorysowywałam im wąsy

,,Wiele serc jedno bicie...Dragon Ball na całe życie!"
_______________________________________________
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O DBRAGON BALL
www.db-nikky.xx.pl
CZEKAM NA KOMCIE I WASZE INNE ŻYCZENIA!
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Hiryu napisał(a):
Ludzie poniżej 12 roku życia muszą czegoś słuchać, ja też jak byłem w podstawówce to dziwne i nieraz żałosne rzeczy miałem w wieży, no ale taka już kolej rzeczy

Nie zgodzę się z tobbą...ja nie słucham TH i słuchać nie będę bo mi się ta muzyka nie podoba....

Nikky napisał(a):
to jak wychodziły z pokoju to zrywałam plakaty z ściany i wyrzucałam do kosza a jak sie nie dało to dorysowywałam im wąsy

Śmiem watpić....

Ale np. ja nie jestem ani antyfanem TH ani ich zwolennikiem , jezeli chodzi o ich muzyke jestem neutralny więc mi nie przeszkadza że np. jakiś typek z bloku o bok puszcza na cały regulator np. Ratte Mich.....

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Nikky Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Nikky
Dni na forum: 6.076
Posty: 106
Skąd: z księżyca :)
Filippo mówie ci naprawde zawsze je zrywałam...potem były na mnie złe ale ja już taka po prostu [ ort! ] jestem

,,Wiele serc jedno bicie...Dragon Ball na całe życie!"
_______________________________________________
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O DBRAGON BALL
www.db-nikky.xx.pl
CZEKAM NA KOMCIE I WASZE INNE ŻYCZENIA!
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Hiryu napisał(a):
TH => żal.pl
Ale co poradzić? Ludzie poniżej 12 roku życia muszą czegoś słuchać, ja też jak byłem w podstawówce to dziwne i nieraz żałosne rzeczy miałem w wieży, no ale taka już kolej rzeczy, show(biznes) must go on.

no a poza tym wokalistka jest bardzo seksowna (a przynajmniej była, bo słyszałem, że zmieniła fryzurę)
Co do wieku to się nie zgodzę, zgodnie z zasadą że "wiek jest pojęciem względnym, używanym do pomiaru ograniczeń jakie narzuca nam społeczeństwo" - sam znam jedenastolatka który od dziecka wychowywany na takich zespołach jak Slayer czy Guns'n'Roses jest teraz fanem muzyki rock/metal, gra na perkusji i chce założyć w przyszłości zespół. I w życiu nie usłyszałem od niego słowa o Tokio Hotel, ergo nie uogólniaj.

Nikky napisał(a):
ja strasznie nienawidze Tokio Hotel...
zresztą nie lubiałam ich od początku..
jak szłam do koleżanek na urodziny (a one uwielbuiały TH)
to jak wychodziły z pokoju to zrywałam plakaty z ściany i wyrzucałam do kosza a jak sie nie dało to dorysowywałam im wąsy
Typowe zachowanie. Ja nie lubię TH, LP, US5, ale nie mam najmniejszego zamiaru w jakiś sposób tego manifestować, zrywając czyjekolwiek plakaty, czy je niszcząc, tym bardziej że to moje koleżanki. Naturalnie, one mogłyby przyjść do Ciebie i zrobić to samo, nie jesteś w niczym upoważniona. Nie możemy przecież jednoznacznie stwierdzić że ten zespół jest zły, bo innym się podoba. My możemy określić własne zdanie, ale nic po za tym, w myśl racji że jedni widzą szklankę do połowy pustą, inni do połowy pełną, innymi słowy jesteśmy ograniczeni przez zmysły.

Filippo napisał(a):
Ale np. ja nie jestem ani antyfanem TH ani ich zwolennikiem , jezeli chodzi o ich muzyke jestem neutralny więc mi nie przeszkadza że np. jakiś typek z bloku o bok puszcza na cały regulator np. Ratte Mich.....
Jak ja mieszkałem w bloku i ktoś puszczał głośno muzykę, nie ważne złą czy dobrą, darłem się żeby ściszył, bo mnie osobiście takie zachowanie denerwuje. Dzięki bogu, wyniosłem się stamtąd zanim nastały czasy Tokio Hotel.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » » [Pop rock] Tokio Hotel
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook