Forum Dragon Ball Nao

» Wygląd forumowiczów ocena: 7,78 (głosy: 9)110

Strony:   1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 192, 193, 194  
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.249
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Daniel333 napisał(a):
Ja jestem blądynem. Mam 2 ręce 2 nogi. Niebieskie oczy i włosy Które zawsze stawiam na żel.
176cm wzrostu 75 kg waże. Jestem wysoki ale chudy he. co tu więcej pisać
Ja jestem analfabetom.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Trzymając się tematu blizn dodam,że mam jedną na brzuchu po wycięciu wyrostka robaczkowego i dwie z tyłu głowy po drobnych wypadkach w dzieciństwie,typu kołowanie się na środku pokoju i przewrócenie na kant łóżka oraz zabawa z siostrą w "pacnij mnie fujarką w głowę"

A tu macie najświeższe zdjęcia z pobytu nad morzem 19-23.08.07r:
http://i142.photobucket.com/albums/r81/laang ... ie038a.jpg
http://i142.photobucket.com/albums/r81/laang ... cie076.jpg
http://i142.photobucket.com/albums/r81/laanglar/Kamil.jpg

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Co do blizn, to mam jedną na kolanie. Bardzo małą. Kiedy miałam.... yyy... 12 lat skoczyłam na skrzynkę po kartoflach i noga mi sie wbiła. Krew się lała strumieniami ale nawet nie bardzo bolało.

Moje foty dopiero we wrześniu. Niestety takie z przed wakacji, bo ojciec ciągle odmawia mi przekazania funduszy na wywołanie filmu z aparatu.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Iskierka napisał(a):
Wow to co Ty robiłeś że tyle wypadków miałeś, szok
mihesz napisał(a):
Ja mam dwie blizny na czole, jedna po uderzeniu głową o kaloryfer ;p ,a druga też po uderzeniu tylko, że tym razem o skałkę na działce
No to witam w klubie, ja pierwszą mam od kaloryfera, a było to tak :

Gdy byłem malutki to razem z kuzynem wypatrywaliśmy przez okna czy nie nadjeźdża kochany dziadzio, a że byłem za mały by dosięgnąć okna przyklęknąłem na taborecie z nadłamana nogą, gdy zobaczyliśmy że grand nadciąga przekręciłem kolanami taboret, ten padł i wyrżnąłem czachą o ostry rant kaloryfera, to było wczasach że kaloryfery ważyły po 70kg i były wielkimi klocami metalu.

Drugą bliznę na łbie mam po przebiciu częściowo kości kierownica od roweru, co dziwne z dziurą średnicy 2cm i kipiącą krwią z czoła dotarłem do domu i ponoć nawet nie zemdlałem . . .

Pomijam fakt zderzenia biednych plecków z 20kg pustakiem zrzuconym na mnie z góry przez "kochanych" kolegów i kilka upadków ze schodów (nie, nie byłem pijany, po prostu byłem mały i bezbronny Pomijam też fakt cholernie dającego w kość oparzenia przy wybuchu z pieca i kilku ślizgach kolan po betonie, auć Pomijam powyższe ze wnględu na to że blizny sa wyjątkowo małe lub sie zagoiły, pozdrawiam i życze BEZPIECZEŃSTWA!
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Profil na fotce jak się komuś chce wejść >>> www.fotka.pl

dość nowe zdjęcia bo z wakacji i trochę po nich, wyglądam przyzwoicie w końcu

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shihouin: 31.07.2009, 15:22
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
No to se patrzcie i się bójcie.... Tylko mi tam nie zdechnijcie ze śmiechu... nie lubię siebie.... www.remaz91.fotka.pl
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Daniel333 napisał(a):
176cm wzrostu 75 kg waże. Jestem wysoki ale chudy he. co tu więcej pisać
Przepraszam, że zboczę trochę z tematu.. ale jakoś nie potrafię się oprzeć.

Uważasz, że waga 75 kg przy 176 cm wzrostu jest opcjonalna. Możliwe, że tak jest. Więc jeśli Ty jesteś chudy to eee.. jaki ja jestem? Dla uściślenia. Ważę 54 kg przy 178 cm wzrostu.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Legolas: 29.11.2007, 17:29
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Avatar to tylko maska. Maski zawsze ukrywają nastroje człowieka.

Obraz

Obraz

Obraz

Best Regards.
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.078
Posty: 92
Poprzednie moje zdjęcie jest troche stare. Tak więc dodaje troche swieższe, aczkolwiek sprzed ponad miesiąca . Od tamtego czasu troche przytyłem i urosłem- 183 cm, 75 kg. Postanowiłem także ze będe zapuszczał włosy

http://img520.imageshack.us/my.php?image=obraz064yt2.jpg

Obraz
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.148
Posty: 238
Skąd: ...
Nie widzę tu żadnego mojego opisu, więc tak się streszczę. < na zdjęcie nie liczcie. Chyba, że "miniaturowy Thought wieku kilka miesięcy", ale to by się musiało do domu przemieścić po nie>

Thought: Włosy czarne, oczy upiornie jasne <mój personalny nielub... Któregoś dnia kupie sobie soczewki i będzie z głowy>. Budowa ciala dość nieproporcjonalna. <długie i chude kończyny, szczupła twarz>
Często, ale nie zawsze bryle na nosie.
Ogólnie wyglądam trochę jak z filmu Tima Burtona...

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Tak sobie czytam twój opis i widzę niezwykłe podobieństwo ciebie z opisu i twojego avka... Tylko włosy trochę się nie zgadzają....
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.148
Posty: 238
Skąd: ...
Bardziej niż myślisz, moje są tylko czarne...

No i mam brwi. Byle jakie, ale jednak mam... <A Lenore nie! >

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
a to jestem sobie ja

Mam sobie 16 lat, mieszkam w dziurze pod Kielcami, lato spędzam w lesie ze zdjęcia. Włosy.. podobno blond. Oczy piwne, tego jestem pewna. Ukochany, czarny sweter, przyjaciółka przy aparacie i grafika "podkobzana" od Daichiego Ogólnie rzecz biorąc, moja "fotka":
http://www.fotka.pl/profil/KyasarinChan/
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Kyasarin napisał(a):
i grafika "podkobzana" od Daichiego
Jestem sławny!

A żeby OffTopa nie było, napiszę, co chciałbym w sobie zmienić, bo tego chyba jeszcze nie zrobiłem... A więc: Nic.

(no wiem, wiem, lakon... )

Obraz
PALATIAL REGALIA
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Kyasarin napisał(a):
Oczy piwne, tego jestem pewna.
Potwierdzę A czy nie masz może problemów ze wzrokiem?Bo wydaje mi się,że prawe oko ucieka Ci trochę w prawą stronę.

Nie chcę Cię urazić,nie odbierz mnie źle,nie mam żadnych złych intencji,nie chcę dogryzać itp.Ot,takie moje małe spostrzeżenie po głębszym spojrzeniu w oczy.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Jedno oko mam trochę bardziej... hmm.. zamknięte? Bo jest "niższe" od drugiego. A ten zez na zdjęciu to z tego powodu, że akurat w tym momencie zaczynałam patrzeć na co innego Poza tym takie ułożenie tęczówek jest chyba naturalne, gdy się patrzy pod takim kątem.. A problemów ze wzrokiem nie odnotowano.
Kamiru napisał(a):
Nie chcę Cię urazić,nie odbierz mnie źle,nie mam żadnych złych intencji,nie chcę dogryzać itp.Ot,takie moje małe spostrzeżenie po głębszym spojrzeniu w oczy.
Nawet o tym nie pomyślałam
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.153
Posty: 123
Skąd: Z Komina
ja bym w sobie zmienil tylko nos bo jest za bardzo szpiczasty i zadarty xDxD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 192, 193, 194  

Forum DB Nao » » » Wygląd forumowiczów
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook