Forum Dragon Ball Nao

» Początek DB

Strony: 1, 2  
Meaglin
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.983
Posty: 3
Nie przeciągając, właśnie zacząłem DB oglądać. Jestem gdzies na 8 odcinku. I pytanie brzmi: Czy to dalej będzie takie nudne i debilne? Czy później akcja się rozkręci? Oglądając naruto już po 1 odcinku było fajne.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Meaglin napisał(a):
Czy to dalej będzie takie nudne i debilne?
OMG A może po prostu to anime jest zbyt ambitne? Czego oczekiwałeś? Litra krwi w każdym odcinku?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Jeżeli chcesz mozniejszych wrażeń to może rozpocznij swoją przygodę od razu od DBZ, jak ja kiedyś .. może to Ci się spodoba...

Ktoś miał rację, że nie należy oceniac anime po pierwszych odcinkach.
Meaglin
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.983
Posty: 3
A kto tu mówił o krwi? Po prostu czy to dalej będzie nudne.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Nie no... Nie oceniaj anime po kilku odcinkach radzę Ci bo nie Wiesz co tracisz nie oglądając DB
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Każdy ma inne upodobania, dla jednego DB jest nudne, dla innego nie, więc, jak teraz Ci się nie podoba, to zapewne nie spodoba Ci się dalej oglądanie. Powiedz na czym zależy Ci w anime, to mogę Cię pokierowac, co moglbys obejrzec, jezeli w Dragon Ballu widzisz samą nudę i monotonię ..
Czeszej Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 5.983
Posty: 4
Skąd: Gdynia
Bo jak oglondasz DB od poczatku i po kilka odcinkow dziennie to sie nudzi po jakims czasie a zwlaszcza pierwsze odcinki jakbys oglondal tak jak wiekszosc zapewne osob zarejestrowanych tu czyli biegal ze szkoly albo wstawal rano by obejzec ta bajke jak byla w telewizji to bys inaczej spoglondal na to
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Racja oj tak było!!!! rano się wstawało aby poglądać DB a jak nie podoba Ci się DB no to poglądaj DBZ
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Czeszej napisał(a):
albo wstawal rano by obejzec ta bajke
ANIME!

BTW uważam, że nie powinieneś oceniać DB po kilku odcinkach. Akcja w późniejszych odcinkach będzie ciekawsza, aczkolwiek nie mogę stwierdzić czy bedzie odpowiednia. Co do krwi to już tłumaczę. DB znany jest jako anime o głównej tematyce jaką jest walka, a z walką wiąże się krew. Ot to wszystko. Mimo wszystko jestem jednak zdziwiony, że nie podoba Ci się tak wspaniałe anime jakim jest DB.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Racja słowa mojego poprzednika mówią same za siebie przecież to anime jest takie przyjazne pierwsza cz. jest skierowana do młodszej publiczności tak mi się zdaje. ale miło się ogląda zaś druga jest już ciekawsza trzecia jest dobra
Ps DB to Anime
Czeszej Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 5.983
Posty: 4
Skąd: Gdynia
wiem ze DB to anime ale napisalem jakos tak z przyzwyczajenia bajka
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Pierwsze odcinki DB od ostatnich roznia sie diametralnie. Ale jezeli uwazasz, ze sa one nudne i co wiecej debilne, nie masz po co ogladac tego anime.

DB od Naruto przede wszystkim tym sie rozni, ze bylo tworzone 20 lat wczesniej, i mialo byc poczatkowo zwykla manga z gagami, jak Slump, ale wyszlo co wyszlo.

Pewnie ogladasz polska wersje DB, w ktorej rzeczywiscie tlumaczenie jest debilne, ale to przez cenzure glownie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Future Son Gohan Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Future Son Gohan
Dni na forum: 5.992
Posty: 27
ja mam 9 lat nigdy nie widzialem db w tv wiec zaczolem sciogac dbz i jest fajowe
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
A tam, gadanie! Ja osobiście oglądać zacząłem od "Z" i w zasadzie od początku świetnie się bawiłem! A spodobało mi się głównie dlatego, że fabuła była ciągła, nie jak w jakichś Pokemonach
Pewnie, jakbym miał się przesiąść z "Naruto" od razu na DB, to by był niemal szok kulturowy, ale na szczęście zachowałem odpowiednią kolejność oglądania ;P
Meaglin, ja ci radzę ruszyć od DBZ- sam/a się przekonasz, że to Anime ci się rozkręci, jak tysiącom przed tobą ;P
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Ja zaczalem chyba w wieku 7, 8 lat pierwszy raz ogladac...ale nie o tym mowa xD. Jezeli Ci sie teraz nie podoba DB to chyba dalsze ogladanie nie ma sensu...Oczywiscie moglbys ogladac np. DBZ, ale wtedy nie bedziesz zbyt w temacie, i ogolnie odradzam...Nie wiem moze poogladaj jeszcze kilka odcinkow, mam nadzieje, ze akurat Ci sie spodoba :p

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
To że nie podobają się pierwsze odcinki nic nie znaczy,ja w ogóle na początku nie lubiłam DB,żadnej serii,po prostu [ ort! ] gdy oglądałam z kuzynem te odcinki w TV,nic nie czaiłam i w ogóle było mi słabo jak widziałam jaką wszyscy manie mają na punkcie DB,potem o wiele lat później przypomniałam sobie że jest taka bajka (bo w tedy nie wiedziałam że to anime;p),więc zaczełam,stopniowo,zaczełam od DBZ,spoczątku niechętnie,z czasem wraz sagą Cell rozkręcałam się,przypominałasz wszystki imiona,techniki,magia po prostu [ ort! ],zaczeło mnie to coraz bardziej kręcić,dowiedziałam się dzięki temu wiele o anime i podobnych sprawach,a potem znalazłam DB Nao;p...więc ja mimo wszystko polecam się przełamać i oglądać dalej....powodzenia .
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.153
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Ty nie ogladales calego DB ja klecialo w TV to nie wiesz jak to bylo jak z wypiekami czekalo sie w szkole na ostatni dzwonek i lecialo do domu na TĄ anime a nie na pokemony . Wiec albo zacznij od DBZ albo nie ogladaj
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
racja wracało się popołudniami ze szkoły no i Dragon Ball podobnie jak Tenshi przyznam się że dopiero gdy zacząłem surfować po stronkach o DB dowiedziałem się jaka jest rżnica między anime a bajką często nazywałem to jeszcze przez pierwsze odcinki japońską bajką
Radzę rozpocząc o DBZ lub w ogóle nie oglądać
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
a się temat rozkręcił ;p

Ja równieżzacząlem oglądać od serii Z bo gdy się ona zaczęła dopiero mi brat powiedzieł Chciaż gdy zacząłem oglądać inne anime to DB jakoś tak przyblakło gdyż znałem całą fabułę i mi sie nudziło po prostu [ ort! ] , ale niemniej od tego zaczęło sie moje zainteresoanie różnymi anime jednak mimo to radze Co ogladać od poczatku , mimo iz nudne to jednak będziesz w temacie i nie będzie jakigoś : co ? kto?;p

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
GoKeTeNkS
Nameczanin
Nameczanin
GoKeTeNkS
Wiek: 30
Dni na forum: 6.012
Ostrzeżenia: 1
Posty: 85
Skąd: Legnica
Jak zwykle,nic nie będę cytował.
Ja swoją przygodę zaczełem pare lat temu,4 miechy temu nic nie pamietałem,jedyne co to Vegeta i Goku ,a więc zaczołem swoją przygodę od nowa,od seri Z,obejrzałem serie Z i GT a teraz jestem na 30 + odcinku 1 seri.
wg.mnie nudne było tylko to pomiędzy Cell sagą a Buu sagą.PZDR

Obraz
Mrok powoli zatacza krąg,naznacza nas przysięgom krwi,nie pozwole by ktoś na drodze stanął mi...... Nigdy....
W owocu tym zobaczyłem przyszłość swą,taką jak moje sny....
Tak doskonałą,kiedyś zobaczysz pokaże ci jak ten świat lśni.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Początek DB
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook