Forum Dragon Ball Nao

» Siła Cell Juniors

Strony: 1, 2  
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Zastanawia mnie moc Cell Juniors ponieważ w DBZ chyba Cell, albo to było w kartach Chio napisane posiadają moc równą stwórcy, ale to nie prawda jak ekipa Goku ich rozwaliła jak to jest naprawdę?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Freez napisał(a):
ekipa Goku ich rozwaliła
Ekipa Goku rozwalila Cell Jr.?
Gdyby one chcialy, to by zabily prawdopodobnie bez wiekszych problemow przeciwnikow... a czy posiadaly moc tak wielka jak ich tata? Nie wydaje mi sie, bo Cell znacznie dluzej od nich wytrzymal z Gohanem. Ale nie jest to nigdzie powiedziane, wiec nie mozna miec pewnosci.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Freez napisał(a):
ale to nie prawda jak ekipa Goku ich rozwaliła j
"ekpia" Goku ich nie rozwalila...Wszyscy by zgineli gdyby nie Gohan przemieniony w SSJ2...

a teraz cytuje fragment gdzie jest mowa o sile Cell'ow jr.
"Siedem stworow Cella majacych moc zblizona do swojego tworcy."

Jak jest powyzej napisane posiadaja ZBLIZONA moc a nie rowna Cellowi xD Mozna to takze zaobserwowac podczas ich walk...juniory gina od jednego ciosu Gohana a z Cellem idzie mu troszeczke trudniej

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Hmm, możliwe, że miały moc bliską mocy Cella. Tak samo można porównywac Freezera Cyborka z Jego Ojcem, King Coldem.

Ja sazę, że gdyby Gohan pod postacią Super Saiyanina 2 chciał się rozprawic od razu z Cellem, mozliwe, ze jeden cios starczylby w zupelnosci, gdyz sila Cella byla bliska jego "dzieciom", wiec roznica byla nikla.
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.285
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
Boss napisał(a):
Jak jest powyzej napisane posiadaja ZBLIZONA moc a nie rowna Cellowi
zgadzam się siła cell jr. była tylko zbliżona, a nawet bardzo zbliżona do siły cella. Gohan miał jr. na JedeN cios komurczaka nawet jak udeżył mocno nie rozwalił za jednym ciosem. Myśle, ze gdyby bardzo się postarał jego również od razu [ ort! ] by rozłożył. A więc uważam, że różnica sił jr. i cella była bardzo bardzo nikła.

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Hmm...jeżeli pokonywały nasza ekipe to na pewno moc musiały mieć zbliżoną do Cella , jednakowyż Gohan pokonał je z łatwością , więc to będzie między SSJ [ taki jak ma Vegeta ] a SSJ 2 . A mne ciekawi czy Goku w stanie SSJ by je pokonał gdyby nie był zmęczony po walce z Cellem , ale to już inna sprawa :p .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
GoKeTeNkS
Nameczanin
Nameczanin
GoKeTeNkS
Wiek: 30
Dni na forum: 6.013
Ostrzeżenia: 1
Posty: 85
Skąd: Legnica
Ja nie będę nic cytowa.
Siły swojego stwórcy na 100% nie mieli,ponieważ:Tenshin i Yamucha w 2 pokonali jednego jr,a Vegeta i F Trunks po jednym dawlai rade.
nie,wiem nie pamiętam ile komurczak miał siły.Ale myślę że cell jr.mieli coś koło połowy sił zwykłego Cella.

Obraz
Mrok powoli zatacza krąg,naznacza nas przysięgom krwi,nie pozwole by ktoś na drodze stanął mi...... Nigdy....
W owocu tym zobaczyłem przyszłość swą,taką jak moje sny....
Tak doskonałą,kiedyś zobaczysz pokaże ci jak ten świat lśni.
BartHan Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.099
Posty: 25
Filippo napisał(a):
A mne ciekawi czy Goku w stanie SSJ by je pokonał gdyby nie był zmęczony po walce z Cellem , ale to już inna sprawa :p .
Zapewne pokonałby swojego, jednego przeciwnika, ale czy wszystkich? Nie wiem. Warto jednak zwrócić uwagę, że Trunks i Vegeta radzili sobie z nimi jak równy z równym, a Goku był przecież od obu silniejszy.

A sama siła Cell Jr.? Na pewno były słabsze od Cella, ale też trudno ocenić ich dokładną siłę. Byli mniej więcej równi, trochę lepsi od Trunksa i Vegety.

Dragon Ball.
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.024
Posty: 283
Trzeba zauważyć, iż Cell Juniors byli odrobinę słabsi od Cella, to na pewno, ale chyba byli szybsi, a poza tym, wszyscy zmęczeni walką nie mieli sił odparowywać ich ciosów. Dopiero Gohan SSJ2 z łatwością ich pokonał.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Jak dla mnie to Cell Jr. byli słabsi od "tatusia" i to znacznie. Zauważcie, że Cell mówi do Gohana "Vegeta i Trunks trafili na godnych przeciwników", co może dać nam jakieś pojęcie o ich sile. W końcu nie powiedział, że "nawet Vegeta i Trunks nie dają sobie z nimi rady". Nie pamiętam, jak to było w Anime- za dawno oglądałem, żeby się dokładnie wypowiadać- ale w Mandze widzieliśmy, że Vegeta, czy Trunks jakoś dają sobie radę- zgodnie ze słowami Cella. Z resztą, kiedy Vegeta atakował Cella, ten nawet nie drgnął (kiedy zmienił się w "perfecta"), ale widać było, że junior solidnie obrywa, choć nie krytycznie.
Gohan "pozamiatał" juniorów jednym ciosem/postać, ale Cella jednym ciosem zabić nie mógł, co najwyżej "sprowadzał Cella do parteru". Użycie ataku KI to inna sprawa- tego na Jr. nie stosował. Ponadto chciał, żeby Cell długo cierpiał, więc możliwe również, że się z nim "bawił"- nie chciał zadać mu krytycznego ciosu....
Ale wracając do meritum- myślę, że Cell był znacznie silniejszy od "dzieci".
Co najmniej o połowę.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
GoKeTeNkS napisał(a):
Tenshin i Yamucha w 2 pokonali jednego jr
Oj, chyba nie do konca...

paintball_0 napisał(a):
Vegeta, czy Trunks jakoś dają sobie radę
Troche sobie rady dawali, ale prawda jest taka, ze mogliby zginac, gdyby tylko Juniory tego chcialy.

paintball_0 napisał(a):
kiedy Vegeta atakował Cella, ten nawet nie drgnął
Czy aby na pewno? Nie drgal to on od ciosow Kuririna, przez Vegete natomiast stracil nawet reke i nie tylko.

paintball_0 napisał(a):
Co najmniej o połowę.
Sadzisz, ze Trunks USSJ2 byl slabszy ponad 2 razy od Cella? Moim zdaniem az tak tragicznie z nim nie bylo. Pamietasz jak walczyli przed turniejem jeszcze?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Radeon Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 6.018
Posty: 6
Skąd: Wyszków
Jak dla mnie Juniory nie imały się poziomu ojca... wystarczy spojrzeć na "walkę" jednego z nich z Kurrinem (teraz na podstawie mangi) - Jr kopnął Kurrina, spadł na niego kolanem z dużej wysokości i skopał go w leżeniu, a łysek JESZCZE żył... podczas gdy leciutkie, rozgrzewkowe kopnięcie dorosłego Cella nieomal go zabiło. Nie wspominam już, jak to było w anime, gdzie raz juniory przegrywają z Piccolo, Tienem i Yamchą, a w następnej chwili jeden z nich z łatwością odbija Final Flasha Vegety...
BartHan Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.099
Posty: 25
Gotenkskun napisał(a):
Nie drgal to on od ciosow Kuririna, przez Vegete natomiast stracil nawet reke i nie tylko.
Niby kiedy stracił rękę przez Vegetę ? Gdy Vegeta go zaatakował kopniakiem w kark, to Cell nawet nie drgnął...

Dragon Ball.
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
BartHan napisał(a):
Gotenkskun napisał(a):
Nie drgal to on od ciosow Kuririna, przez Vegete natomiast stracil nawet reke i nie tylko.

Niby kiedy stracił rękę przez Vegetę ? Gdy Vegeta go zaatakował kopniakiem w kark, to Cell nawet nie drgnął...
Widac, ze nie dokladnie ogladales DB dostal od Vegety final flashem, dzieki czemu strail reke...


Gdy Vegeta go zaatakował kopniakiem w kark, to Cell nawet nie drgnął...

Moze i tak, ale tak jak napisalem wyzej, ze oberwal za to final flashem, poniewaz zakpil sobie z Sayanskiego ksiecia...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
BartHan Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.099
Posty: 25
Lol, chyba wypadła mi z głowy ta scena. W którym to było odcinku?

Dragon Ball.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Nie chodzi mi o walkę Vegety z Cellem nie offtopujcie!!!
Po za tym chodzi mi o to na ile mają zblirzoną moc do Cella i mniej więcej na jakim poziomie SSJ są bo przecież Cell był half sayianem.
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.024
Posty: 283
Cell był half saiyanem??? Tak było? Ja wiem, że posiadał tylko komórki m.in. Saiyan, ale żeby był pół Saiya-jinem? Pierwsze słysze. Pozdro
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Nie chodzi o to zle po prostu interpretujesz. Chdodzi mi o to, że Cell miał komórki sayiańskie i to on był half sayianem a Cell Jr. pół sayianami no bo jakby Cell nie był sayianem to nie miałby sayianskiej aury. Był cyborgiem & half sayianem
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
Cell jr??
hmm cell mowil ze tylko vegeta i trunks mogli je pokonac wiec napowno posiadali sile SSJ
zdaje mi sie ze cos miedzy SSJ badz USSJ

POzdro

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
anakin89 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
anakin89
Wiek: 34
Dni na forum: 5.979
Posty: 13
Z pewnością były słabsze a doskonałym dowodem na to jest fakt, że Tenshinhan i Yamucha powalili ich na ziemię, a wystarczy sobie przypomniec walke C18 z Cellem w drugiej formie, a przecież była ona silniejsza od nich.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Siła Cell Juniors
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook