Forum Dragon Ball Nao

» Sylwek 07/08

Strony: 1, 2, 3  
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Co zamierzacie robić na Sylwestra?? Macie już jakieś plany, wyjazdy, posiadówy??? Ja zamierzam jak co roku zostać w domku i zrobić sobie jak w zeszłym roku nockę na kompie. Może z kumplami przez neta se pogram w CS'a albo w SAMP'a. Ale na bank zrobię jedno. Na 100% jestem pewien i zamierzam..... tadatadatada.... KUPIĆ SOBIĘ KILKA OGROMNYCH PACZEK CHIPSÓW i je zjeść. Ahh ten nałóg .
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Na 100% jestem pewien i zamierzam..... tadatadatada.... KUPIĆ SOBIĘ KILKA OGROMNYCH PACZEK CHIPSÓW i je zjeść. Ahh ten nałóg .
Respect. Mi się chce wymiotować już po małej paczce. Grono moich znajomych będzie pić do nieprzytomności na różnych imprezach. Mnie coś takiego nie bawi, więc zostaję w domu z moją rodzinką. Mam trzy możliwości:

1. Rodzice zostają w domu i zapraszają wujka i ciotkę: impreza w gronie rodziny, potem picie szampana z sąsiadami jak co roku.

2. Rodzice zostaną w domu i są sami. Zamykam się z siostrą w pokoju i robimy karaoke.

3. Rodzice idą na bal (bardzo prawdopodobne): robię z siorą karaoke, kupa jedzenia, j-rockowe rytmy i balujemy do rana śpiewając po japońsku.

Liczę na to ostatnie rozwiązanie. Poza tym to mój pierwszy Sylwek, gdzie mogę bezkarnie pić alkohol. Nie planuję totalnej popijawy, bo uważam to za durnotę, ale pora w końcu na lekki szum w głowie.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Ja jeszcze nie wiem co będę robić, to zależy, gdzie będę na Sylwestra.
Jeżeli w Krakowie, co jest niestety mało możliwe, wybrałbym się ze znajomymi do koleżanki na całą noc, będzie mieć wolny dom, więc robi imprezę dla szerokiej grupy znajomych. Inną, bardziej prawdopodobną możliwością jest to, że po świętach zostanę u dziadków w Bieszczadach na jakiś czas. Wtedy albo zbieram ludzi i robimy Sylwka u kumpla (nie ma to jak Sylwester pod kontrolą jego babci...), albo siedzę w domu przed kompem, aż do samiuśkiego rana, zapewne słuchając głośnej muzyki i delektując się babcinymi wypiekami... Brzmi nie tak źle, ale przechodziłem to rok temu i niestety za dobrze też nie jest. Najbardziej widzi mi się pierwsza możliwość, w końcu będzie można troszkę zaszaleć. Oczywiście bez przesady. Pozdrawiam.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Hmmm....są 3 opcje na ten sylwester;p...

#.I którą najbardziej chce spełnić,to sylwek u mojej przyjeciółki,która niestety nie mieszka w Zielonej Górze,co wiąże się z przekonaniem moich rodziców na wyjazd,gdy mi się uda,to pewno będzie impreza w...aj,nie powiem,sama nie kapuje o co w tym biegaxD...
#.Zostaje w ZG,ale tym razem nie ide nigdzie nawet przed blok,mam już dość tego wszystkiego,więc pewno zostane w domciu,przed kompem.
#.Chyba najgorsza opcja,iż pojade do dziadków,co jak co,lubie tam spędzać czas,na wsi,cisza i spokój,ale sylwester tam,to istna katastrofa...

Pozdrawiam
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Imprez i dyskotek nie znoszę, towarzystwa nie trawię, czuć się odmóżdżonym nie cierpię. To jedyna noc kiedy nie muszę bawić się w cyrk z ludźmi, tudzież jedyna pora dnia kiedy najlepiej funkcjonuję, więc dom w zupełności wystarczy.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Ja spędzę tego sylwestra, tak jak rok temu- w domu z dziewczyną. Mam nadzieję, że będzie równie udanie . I jeszcze wpadnie kumpel, więc jakiś meczyk w Pro Evo się szykuje Zero alkoholu, bo go nie toleruje. Jedynie szampan, choć osobiście obszedłbym się bez niego, ale inni nalegają, to cóż, jedna mała porcja nie zaszkodzi: p
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Na sylwestra, podobnie jak i w święta nie ruszam się z miasta, toteż spędzę ten dzień podobnie jak rok temu tj. z kolegami u kogoś zorganizujemy libację. Rzecz jasna wypijemy za miniony i za przyszły rok, jednakże ilość wypitego alkoholu nie przekroczy granic zdrowego rozsądku. Co zaś się tyczy kompów to planujemy wspólną grę po sieci.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Najprawdopodobniej noc sylwestrową spędzę przed kompem , zdobywając coraz to wyżesze levele CoD 4 . Nawet jeżeli nie akurat w tą gre to w jakąś na pewno . Może sie również szapmana napije , bo rodzice okazyjnie mi moga dać jakis kiliszek . Poza tym nie mam jakchiś planów typu wyjście na miasto lub do kumpl ;P

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Jako, iż tego dnia są moje imieniny, mam troszkę luźny dzień. Rodzice zgadzają się niemal na wszystko, więc wyborów będę miał wiele, oczywiście bez przesady.

Joe Weider napisał(a):
Na sylwestra, podobnie jak i w święta nie ruszam się z miasta, toteż spędzę ten dzień podobnie jak rok temu tj. z kolegami u kogoś zorganizujemy libację
Ot, to , to! Nie ma to jak męski grono i przezabawne rozmowy:) Bez głośnej muzyki, ciasnoty w miłym towarzystwie. Idealnie!

eMate napisał(a):
Zero alkoholu, bo go nie toleruje
Dla wielu osób Sylwester to dzień w którym można się bezpańsko spić. Brawo za podejście:)

Pozdrawiam
S.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hm ... no jest kilka ciekawych propozycji .

1) Jadę z koleżanką do jej koleżanki do domku i mam bibę na miejscu ^^

2) Jadę nad morze ze znajomymi do wynajętego domku i także mam mega imprezę do białego rana .

3) Idę na imprezę do kumpla i wspólnie w gronie znajomych balujemy w rytm muzyki, jemy chrupy i pijemy.

4) To najmniej prawdopodobne, zostaje w domu i na wolna chate sprowadzam ludzi ^^.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Ja mam w zasadzie tylko 2 możliwości:

1) Zostaję w domu, wspólnie z rodziną celebruję sylwka. Z szampanem dam sobie spokój bo najzwyczajniej go nie lubię, pewnię parę rakiet się przed chatą wystrzeli, a resztę nocy przed kompem.

2) imprezka u kumpli do rana przy klimatycznej muzyce i wspólnych pogawędkach...

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
U mnie sprawa ma się tak :

1. Spędzę Sylwestra w domu u siebie ( mało prawdopodobne) , chlejąc browary i szampany. To najmniej pewna opcja.

2. Spędzę Sylwka, jak rok temu u ziomków, rockowców, pijąc alkohol, puszczając setki petard i bawiąc się dobrze do rana.

3. Spędze Sylwka u sibie w domu ze znajomymi , wyjdę o 11 w nocy z domu, pijąc browce, wina tanie, szampany , strzelając różnymi fajerwerkami.

4. Spędze Sylwka u kumpla, z ktorym dziele silke ;p Tez bedzie picie - to jest mega zul , no i petardy beda ( eksperymentalne ;p)

5. Ostatnia opcja, pojade z rodzina - mama tata itd. do bliskie jrodziny nudzic sie. Najmnie jprawdopodobne.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Ishido napisał(a):
1. Spędzę Sylwestra w domu u siebie ( mało prawdopodobne) , chlejąc browary i szampany. To najmniej pewna opcja.
i
Ishido napisał(a):
5. Ostatnia opcja, pojade z rodzina - mama tata itd. do bliskie jrodziny nudzic sie. Najmnie jprawdopodobne.
To w końcu która najmniej prawdopodobna?

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Pewnie znów się spiję za to że minął kolejny * rok , i za to żeby następny był mniej .Poza tym muzyka , filmy rozmowy etc

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Drakan napisał(a):
To w końcu która najmniej prawdopodobna?
obydwie mało prawdopodobne, pospieszyłem się troszkę i się zlało

franqey napisał(a):
Poza tym muzyka , filmy rozmowy etc
tego też będzie w cholerę.
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Ja tam nie piję i pić nie będę <moje otoczenie jest zbyt nieprzewidywalne... a ja lubię moją osobę dokładnie w takiej formie, jak jestem teraz...>

Podejrzewam, ze wyląduję na "Maratonie filmowym" w multikinie, jak rok temu... chyba, że ktoś mi wynajdzie co innego do roboty, albo pojawi się lepsza propozycja...

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Może mało dojrzale, ale impreza(czyt. popijawa) w gronie kolegów. Ja tam osobiście za alkoholem nie przepadam, może szampan tudzież jakoweś słabe piwo..
A co na miejscu? Twister( I love it ), film, muzyka, może trochę potańczymy, pogramy w karty.
Zapowiada się fajnie.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Hueh...

1. W domu z domownikami, szampan, później komputer do rana...

2. Z rodziną. Szampan, wódeczka i rozmowy, pewno jakieś zabawy... typu tańce itd.

3. Meliniarstwo z kolegami, którzy ogarną metę... Będą różnego rodzaju środki co w sumie będzie jedynym rodzajem zabawy. Bądź na dworze...

4. Impreza u kolesia, tłumy, ściski i siekiera...

Chyba skłaniam się ku opcji pierwszej, może i w tym roku coś mnie zaskoczy .
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Sylwek.

Ach czas melanżu i kaca parodniowego.
To wspaniały dzień zabawa tńce do rana na imprezie i mój [ ort! ] kapitan LECH razem ze mną ha ha ... Lech najlepsze piwo na sylwka...

Sylwek to najlepszy dzień w roku...
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Jeszcze nie wiem do końca, ale możliwe, że spędzę Sylwestra razem z kuzynem i paroma koleżankami, będę siedzieć w domu, obżerać się niezdrowym żarciem lub pójdę do kumpla i będziemy pocinać do rana na kompie.
Się zobaczy ;p

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Sylwek 07/08
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook