Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball AF ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  

Czy chcesz, aby powstało Dragon Ball AF?

Czy chcesz, aby powstało Dragon Ball AF?
Tak 84,08% 206 84,08%
Nie 15,92% 39 15,92%
Wszystkich głosów: 245
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
obi-wan napisał(a):
proste że powstanie zobaczcie to: http://www.dbpolska.net/readarticle.php?article_id=172 (przynajmniej mam taką nadzieje) pogrzebałem troche w internecie no i znalazłem:p można nawet ściągnąć
Sorry, ale... czy umiesz czytac?

Jak wol tam stoi:
"W tym artykule przedstawiam wam oblicze Japońskiej mangi Dragon Ball AF. Jest już dość dobrze znana w Polsce lecz gdzie niegdzie można ją spotkać w polskiej wersji językowej. To właśnie od tej mangi powstał mit o powstaniu 630 odcinków anime DBAF. Oczywiście to jedno wielkie nie porozumienie, Akira zaprzeczył wszystkim pogłoskom na ten temat"

Jest to zwykla fanowska manga. Tyle.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
MescimeK Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MescimeK
Wiek: 32
Dni na forum: 6.024
Posty: 32
Skąd: Kraków
Ja bardzo chciałbym zeby powstało więc dałem odp: tak ale jeśli miałbym powiedzieć czy powstanie to oczywiście ze nie
Fear92 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.981
Posty: 3
Akira Toriyama nie stworzył DB GT tylko ktoś inny a DB AF już robili było pare pierwszych odcinków ale firma która je tworzyła zbankrutowała i KLOPS
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Fear92 napisał(a):
Akira Toriyama nie stworzył DB GT
Mial jednak w jej tworzeniu swoj udzial, nawet nie taki maly.

Fear92 napisał(a):
DB AF już robili było pare pierwszych odcinków ale firma która je tworzyła zbankrutowała i KLOPS
Skad wziales to info? Musze Ci powiedziec, ze ktos Cie oklamal, DBAF nikt nigdy oficjalnie nie robil i robic nie bedzie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kaszalot Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Kaszalot
Dni na forum: 5.978
Posty: 51
Skąd: z nienacka ;P
Bardzo chciałbym , żeby Dragon Ball AF powstał. Byłby to znak , że Dragon Ball był , jest i będzie. AF może oznaczać After Future , czyli mogą być wydarzenia o Goku jr. i Vegeta jr. , ale też może oznaczać Alternative Future. Mogą tam być wydarzenia z przyszłości Future Trunksa , albo jego synów. Ogólnie byłoby superancko.

Obraz
Fear92 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.981
Posty: 3
Fear92 napisał(a):
DB AF już robili było pare pierwszych odcinków ale firma która je tworzyła zbankrutowała i KLOPS
Skad wziales to info? Musze Ci powiedziec, ze ktos Cie oklamal, DBAF nikt nigdy oficjalnie nie robil i robic nie bedzie.[/quote]

Pisało pare lat temu na oficjalnej stronie
VegettoSSJ
Super Nameczanin
Super Nameczanin
VegettoSSJ
Dni na forum: 6.032
Posty: 119
Fajnie by było, ale jak widziałem Goku SSJ10 to... Lepiej nie gadać. Skoro GT było (jak dla mnie ) kitowe, to AF tym bardziej... Ale nie będzie na 100 % . Akira ponoć w jakimś wywiadzie zaprzeczył temu , abymiało powstać DBAF
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
VegettoSSJ napisał(a):
Akira ponoć w jakimś wywiadzie zaprzeczył temu , abymiało powstać DBAF
Skoro nie tworzył DBGT (choć miał udział) to oczywiste, że nie stworzy AF... Poza tym Akira już podawał informacje że z DB koniec, bo chce się zająć produkcjami krótkometrażowymi.
sarcik Kobieta
Wojownik
Wojownik
sarcik
Wiek: 33
Dni na forum: 6.054
Posty: 38
ja bardzo bym chciała zeby powstała kolejna seria db bo kocham to anime i ma wwielka nadzie je ze powstanie poniewaz gt tak sie skończyło ze powinna powstac kolejna seria (WYTWURNIO KTÓRA ZROBIŁAS DB GT BŁAGAM ZRÓB KOLEJ NA CZEŚĆ!!!) [img][/img]

Dragon bal jest najlepszym anime na świecie!! uwielbiam go!
andran89
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.962
Posty: 5
Słuchajcie jak to jest ze niektórzy nie mogą pogodzić sie ze DB AF NIE ma i nie bedzie !! Kazdy by chcial ale trudno a takie teksty ... skad moge sciagnac DB AF
dajcie spokoj
VegettoSSJ
Super Nameczanin
Super Nameczanin
VegettoSSJ
Dni na forum: 6.032
Posty: 119
andran89 napisał(a):
Słuchajcie jak to jest ze niektórzy nie mogą pogodzić sie ze DB AF NIE ma i nie bedzie !! Kazdy by chcial ale trudno a takie teksty ... skad moge sciagnac DB AF
dajcie spokoj

Właśnie. Niech nooby wreszcie zrozumieją , że AF nie będzie. na pewno [ ort! ], będą mówić - WIDZIAŁEM TRAILER!!! UWAGA!!! ... BOSHE!!! Nie będzie chyba , że wyskoczy jakaś wytwórnia
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ja bym nie chciał żeby AF robili zwykli fani... Bo mógłbym się bardzo zawieś, a DB to moje życie... Co innego gdyby to jakaś dobra firma robiła,albo Akira zrobił

Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ja bym nie chciał żeby AF powstał przez zwykłych fanów, bo mógłbym się zawieść, a DB to całe moje życie
Co innego gdyby jakaś dobra firma zajeła by się tworzeniem AF, albo sam Akira twórca DB i DBZ

Obraz
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
Z tego co przeczytalem af to podobno nie wypal
jakies ssj5 ssj10
ale swoja dorga chcialbym aby powstala kontynuacja DB

POZDRO

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
SSJ-ddkiller napisał(a):
ale swoja dorga chcialbym aby powstala kontynuacja DB
Zgadzam się, ale KONTYNUACJA, a nie jakieś brednie o SSJ10 i 58, ludzie dajcie spokój, co to ma być? Parodia DB, tak to się powinno nazywać i nie mam tu nic do fanów-twórców owych kilku "odcinków" AF, ale bez przesady...
Vegeta ssj4 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Vegeta ssj4
Wiek: 26
Dni na forum: 5.941
Posty: 17
Skąd: Tam gdzie cie niema
Gdyby powstało Dragon Ball AF to by było super,ja chce żeby on powstało bo GT to krótka seria,a ja uwielbiam DB.

Vegeta
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.153
Posty: 123
Skąd: Z Komina
No też bym sobie obejżał kontynuacje DB bo jest wyczesane i chciał bym sie dowiedziec co sie stanie w przyszlosci xDxD
klaudas1288 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
klaudas1288
Wiek: 116
Dni na forum: 5.934
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
dragon ball af manga jest super ... neptun jest przeciwnikem gohana ktory chce zabic goku ale lipa

Kto się sparzył mlekiem ten dmucha na twaróg.

Kyo – no imoto – ri tonami kaezu.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
klaudas1288 napisał(a):
ragon ball af manga jest super ... neptun jest przeciwnikem gohana ktory chce zabic goku ale lipa
Gwoli ścisłości... Jest to fanfick. Zaś DBAF nigdy nie powstało.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Nedi Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Nedi
Wiek: 31
Dni na forum: 5.906
Posty: 78
Skąd: Jarosław
Gdy skończyli puszczać DB na RTL7 mówili ze za 10 lat bedzie DB AF. No to czekam I mam nadzieje że na serio bedzie bo jak nie to sie chyba pochlastam Widziałam juz wszystkie serie co najmniej [ ort! ] po 5 razy no i teraz chce cos nowego Obrazki już są jak Goku jest SSJ10 wiec mam nadzieje że cos z tego bedzie

Nedi
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball AF
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook