Forum Dragon Ball Nao

» Broli vs ...

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
mihesz napisał(a):
Głupi temat! Można było by założyć takich tysiące np. kto jest lepszy: Goku czy Vegeta, Krilan czy Yamcha, Cell czy Buu, Nail czy Dende, C18 czy c17 itd.!!!
Zgadzam się, niemniej uważam iz jest to jedno z tych porównań, które warto przekonwersować. Cóż, porównanie bardzo dobre pod względem odniesienia do dyskusji. Obie persony to bohaterowie kinówek. Obie sa przypakowane, i obie bawiły się SSJ jak chciały. Ale nie o tym. Jeśli chodzi o pierwsze wrażenie, Brolly wydał mi sie zwykłym dzickiem Giertycha , zaś #13 zdawał sie kryć w sobie niepokładane zasoby energii. Biorąc pod lupę istotę życia, #13 był cyborgiem, umówmy sie - malomózga maszyna zdolna tylko do niszczenia i zabijania. Brolly zaś, mimo iz nie grzeszył inteligencja miał w sobie strzepy uczuć, osamotnienia i chęć zemsty. Jednakże jesli chodzi o sedno tematu, moc, to uważam iz gdyby zestawić tych dwojga, to podejrzewam że Brolly ukręciłby #13 łeb i wyrwał nogi z du**. Tak, tak, wiem że #13 miotał SSJ, ale zauważcie że cyborg w przeciwieństwie do Sayanina posiada stała niezmieniona moc, zaś ten drugi może nawet kilkakrotnie zwiększyc pokłady energii w czasie walki.

Pozdro
FanBrolly15 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
FanBrolly15
Wiek: 32
Dni na forum: 6.068
Posty: 11
Skąd: from HELL!!!
Brolly z super13 zrobił by wióry i nawet by się przy tym nie spocił w końcu to LSSJ więc moim zdaniem była by to dla niego tylko strata czasu.
teengohan
Ziemianin
Ziemianin
teengohan
Dni na forum: 6.040
Posty: 22
Dla mnie lepszy Brolly Bo on Przynajmniej Kogoś Zabijał z chęcią i Powrócił...

MAM PROBLEM Z " Devil May Cry 3 " kto może pomóc pisać na GG:10824006
marszal42 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
marszal42
Wiek: 30
Dni na forum: 5.867
Posty: 72
Brolly jest znacznie lepszy od super 13.
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
wiadomo że brolly jest silniejszy od super c 13 brolly to lssj a super c 13 robot

Obraz
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.160
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Brolly był moim zdaniem silniejszy od Super 13 zważając na LSSJ.

True Saiyans fight alone
Bartekstraszewski Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 27
Dni na forum: 5.078
Posty: 1
Skąd: Namek
Brolly jest lepszy od c-13 ponieważ [ ort! ] był legendarnym wojownikiem i praktycznie niezniszczalnym a c-13 tylko robotem
Goku SS Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Goku SS
Wiek: 28
Dni na forum: 5.009
Posty: 11
Odpowiedź jest jednoznaczna. Lepszy jest Brolly. Racja że możemy ich tak sobie porównywać ale od myślenia głowa nie boli. Oczywiście w świecie Db roboty są nieporównywalne do naszych czasów, ale ich siła zręczność inteligencja i bystrość nie podlega porównywaniu z Sayianinem.
Nordbard Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Nordbard
Wiek: 32
Dni na forum: 5.165
Posty: 38
Skąd: Solstheim
Mój wybór pada oczywiście na Legendarnego Super Saiyana. Porównajmmy sobie przede wszystkim walki obu tych wojowników z Z - Team; Podczas walki z Super #13 (nazywam tak #13 po transformacji) walczyło z nim trzech Super Saiyan pierwszego poziomu - Goku, Vegeta i Trunks. To fakt, zostali oni szybko pokonani przez cyborga, którego udało się pokonać dopiero przy pomocy Genki - Dama. Przyjrzyjmy się jednak walce z Brollim - Walczyło z nim już CZTERECH Super Saiyan, i to nie zwykłych Super Saiyan - Goku był na poziomie Full Power Super Saiyana, a zważywszy na posturę ciała Vegeta i Trunks można śmiało stwierdzić, że walczyli na poziomie USSJ. Co więcej, Brolly nie miał żadnych ograniczeń w energii Ki; w DBZ Movie 10 walczy on bowiem z Gohanem, pogromcą Cella, któremu nie dorównywali ani Goku, Vegeta i Trunks, a którzy to wcześniej pokonali Legendarnego. Pokonać się go dało ponadto jedynie za pomocą elementu zaskoczenia - w pierwszym filmie było nim oddanie przez Vegetę energii Goku i szybkie wykończenie Brolliego, zaś w drugiej części - nagłe pojawienie się Goku i potrójne Kame Hame Ha Wyczytałem gdzieś z resztą, że Akira Toriyama przyznał, iż w żadnym z filmów Brolly nie osiągnął maximum swojej mocy, tak więc kto wie, na co go było w rzeczywistości stać
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Przyjrzyjmy się jednak walce z Brollim - Walczyło z nim już CZTERECH Super Saiyan, i to nie zwykłych Super Saiyan - Goku był na poziomie Full Power Super Saiyana, a zważywszy na posturę ciała Vegeta i Trunks można śmiało stwierdzić, że walczyli na poziomie USSJ. Co więcej, Brolly nie miał żadnych ograniczeń w energii Ki; w DBZ Movie 10 walczy on bowiem z Gohanem, pogromcą Cella,


glupstwo ;-" gohan na tym poziomie niebylby w stanie pokonac cella a co dopiero brolego dopiero po przemianie w ssj2 w czasie cell game bylw stanie go pokonac i to bez problemu
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Kto był silniejszy? Goku jako SSJ 4 czyli Brolly przy maksymalnj sile?

Ja myśle że Goku

Uzasadnienie:

Brolly Brolly przegrał z Gohanem, małym Trunksem i Gotenem zaś oni wszyscy razem (nie wiem czy Gohan przemienił sie w SSJ2 nawet wtedy) byli słabsi niż Goku jako SSJ3 a Goku jako SSJ4 był o wiele mocniejszy niz jako SSJ4
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Nie ma co porównywać siły postaci stworzonych przez Toriyamę, z wymysłem autorów DBGT (mimo, że Toriyama im na to zezwolił). Siła Brolly'ego była porównywalna z Goku SSJ 3. Jedne źródła mówią, że był silniejszy, inne zaprzeczają temu. Z pewnością silniejszą jednostką od Brollego był choćby Gogeta z 12 filmu. O tym, że Goku na 4 poziomie był znacznie silniejszy od tych 2 osobników nie trzeba przekonywać. Nie mniej ani Goku SSJ4, ani Brolly ani wspomniany Gogeta nie zaliczają się do kanonu postaci, które były w mandze.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dawno nie oglądałem, ale moc Broliego jest co najwyżej porównywalna z SSJ2 (wyższa czy niższa - zbliżona). O SSJ3 nawet nie ma mowy, więc o SSJ4 tym bardziej. Głupie pytanie, bo sam sobie na nie logicznie odpowiedziałeś.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
redi87
Ziemianin
Ziemianin
redi87
Dni na forum: 4.126
Posty: 22
Shounen napisał(a):
Dawno nie oglądałem, ale moc Broliego jest co najwyżej porównywalna z SSJ2 (wyższa czy niższa - zbliżona). O SSJ3 nawet nie ma mowy, więc o SSJ4 tym bardziej. Głupie pytanie, bo sam sobie na nie logicznie odpowiedziałeś.
Wydaje mi się że bardziej do ssj3, bo po pierwsze moc broliego teorytycznie ciągle rośnie i do pokonania broliego w dbz 10 było trzeba energii aż 3 sayainów ssj na wysokim poziomie. Nie wydaje mi się żeby goku ssj3 odparł tamtą fale

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
redi87 napisał(a):
aż 3 sayainów ssj na wysokim poziomie
No właśnie - tylko na SSJ, a to jest przepaść.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
mylewy15 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
mylewy15
Wiek: 28
Dni na forum: 4.084
Posty: 47
Brolly by dostał od Gogety
Szponiasty Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Szponiasty
Wiek: 31
Dni na forum: 4.093
Posty: 25
Skąd: Wrocław
Moc Brolly'ego ciężko tak naprawde przekalkulować. Mimo to, w tym starciu uważam, że wygrałby Goku ssj4... Znaczy no, oczywiście, jeśli ta "ciągle rosnąca" KI nie wyrosłaby zbyt wysoko, zanim Goku zdążyłby go zabić... bo przecież w DB zawsze się z tym ociągają

Wydaje mi się, że moc Brolly'ego, którego mieliśmy w pierwszym(to był siódmy czy coś? nie pamiętam ) filmie, powinna być porównywalna do ssj2, więc mniej więcej w filmie nr bodajże 10, uważam, że już można go spokojnie porównać do SSJ3. Co prawda, nie było do końca wyjaśnione, czy Gohan w końcu przemienił się w tego ssj2 czy nie, ale zakładam, że tak... Bo inaczej byłby bardzo głupi ;p
Saturnine Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Saturnine
Wiek: 32
Dni na forum: 4.027
Posty: 15
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Broly ogólnie rzecz biorąc jest najbardziej przecenianą postacią jeśli chodzi o poziom mocy EVER. Gogeta zniszczyłby go kichnięciem, i to w podstawowej formie.

Broly w formie LSSj miał dwa poziomy mocy, ten z filmu 8 i ten z filmu 10. W 8. filmie nie było nawet żadnego Super Saiyana 2, jakby tylko się taki pojawił to posłałby Broly'ego w zaświaty raz dwa. W filmie 10 Gohan był w formie SSj2 i udało mu się przez chwilę walczyć z Brolym (wzmocnionym przez Zenkai), ale trzeba też wziąć pod uwagę że Gohan był słabszy niż 7 lat wcześniej z braku treningu.

Tak więc moim zdaniem taki Goku SSj2 albo Majin Vegeta SSj2 z Buu sagi spokojnie pokonaliby Broly'ego z filmu 10. Manga pokazała wiele razy, że nawet moc 1,33x większa od przeciwnika jest wystarczająca by go zabić, jeśli tylko się chce.

Szponiasty napisał(a):
Moc Brolly'ego ciężko tak naprawde przekalkulować. Mimo to, w tym starciu uważam, że wygrałby Goku ssj4... Znaczy no, oczywiście, jeśli ta "ciągle rosnąca" KI nie wyrosłaby zbyt wysoko, zanim Goku zdążyłby go zabić... bo przecież w DB zawsze się z tym ociągają
To też jest takie małe nieporozumionko. Każdy uważa że ki Broly'ego rośnie w nieskończoność im dłużej ten walczy. To nie do końca tak - lepiej to porównać do szklanki postawionej pod odkręconym kranem. Jego Ki ciągle owszem rośnie, ale "przelewa się", tak więc koniec końców nie staje się on dużo silniejszy niż obecny limit jego ciała. Jak oglądamy film, widzimy że Broly w pewnym momencie wypuszcza nagromadzoną ki, po prostu poziom stał się dla niego za wysoki i już go rozsadzało Oczywiście to wcale nie znaczy, że ta zdolnośc Broly'ego jest taka sobie - np kiedy wojownik zostaje ranny jego ki spada (np jak SSj2 Gohan zatankował Kamehameha od Cella przeznaczone dla Vegety jego ki spadła o około połowę). Tak więc Broly'emu nie straszne rany, po paru chwilach jego moc przywróci się do pełnego poziomu i będzie jak nowy. Oznacza to również że może wypuszczać tyle naładowanych ataków ki ile tylko mu się zamarzy - po prostu walczyć w nieskończoność.

Ale z tym stałym wzrastaniem mocy w nieskończoność? No kaman... wiem że autorzy fanfików i fanmang robią z tego nieporozumienia wręcz cały fundament postaci Broly'ego, gdzie np w DBZ Multiverse po 20 latach spędzonych w formie LSSj Broly stał się tak silny, że Vegetto potrzebował SSj3 żeby go załatwić. No kaman... Broly to kompletnie nie ta liga poziomów mocy.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Brolly- Legendarny Super Saiyajin. Najpotężniejszy spośród wojowników świata DB. Super hiper turbo kozak. Najbardziej kozacki ze wszystkich kozaków. Mega wypas i w ogóle naj. Zasługuje chłopak na lajka. Zastanawia mnie, skąd biorą się takie opinie o wojowniku, który tak naprawdę g*wno potrafi?
(Już widzę rzesze oburzonych fanów Brollego).
Moim zdaniem Brolly to jedna z najsłabiej opracowanych postaci DB.
Zamiast Legendarnego SSJ mamy legendarną porażkę.
Nieczuły na ból psychol w ciągłym amoku, którzy niektórzy nazywają LSSJ. Zamiast potężnej, okrutnej maszyny do zabijania będącej kwintesencją potęgi Saiyan, dostajemy napakowanego furiata bez charakteru. I to takiego, który ile razy się pokaże, dostaje łomot.
Legendarny Super Saiyajin? No bez jaj... Ale i tak toczą się dyskusje, czy jest silniejszy od Vegetto lub SSJ4. Jakby treść filmów o nim nie miała znaczenia. Liczy się tylko opinia fanów, którzy się nie znają.
Brolly to zmarnowany potencjał legendy o SSJ. Słaby technicznie- jego ataki KI nie umywają się do Kamehameha, Big Bang Atak czy Malankosappo. Do tego z niskim pozomem siły- Gohan SSJ2 nie miałby z nim najmniejszego problemu. A przy tym zwykły psychol. Szkoda. A mogło być naprawdę fajnie

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
gohan ssj2 z czasów cell game;) bo,gohan ssj2 z czsów buu niemialby z nim szans
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Broli vs ...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook