Forum Dragon Ball Nao

» Znudzenie światem Dragon Balla

Strony: 1, 2, 3, 4  
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Jedno pytanie, znudził się wam kiedyś DB ? Ja odpowiem szczerze, że tak! Mimo, iż odcinki leciały w TV, to mi się nawet nie chciało na nie zerknąć Miałem inne roboty, nie miałem czasu (jak sądziłem) na to coś, myślałem, że bez sensu oglądać jest to w kółko... Lecz teraz wiem, iż tak nie jest, DB to cudo, święta rzecz, którą stworzył jakże wspaniały człowiek jakim jest Toriyama...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 11.11.2007, 21:41
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
mnie sie nigdy nie znudzilo jak zyje i podejrzewam, ze dlugo mi sie jeszcze nie znudzi. Dzieki db umiem robic strony znam sie na grafice. Ciagle poszerzam swoja wiedze o db, bo tak na prawde wszystko o db wie sam toriyama

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ja tam od zawsze byłem fanem Dragon Balla. Nigdy nie miałem chwili "zwątpienia", a wręcz moje zainteresowanie rosło aż osiągneło punkt szczytowy (czyli interesowało mnie absolutnie wszystko z DB ). DB było dla mnie nr 1, jest i będzie.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
DB było moim ulubionym anime odkąd obejżałem pierwszy odcinek. szczerze [ ort! ] mólwiąc mógłbym [ ort! ] oglądać to w kułko bez końca. To nie jest jakaś tam zwykła "bajka". Autor musiał naprawdę włożyć dużo serca żeby DB był jaki jest.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Mi rowniez Dragon Ball nigdy sie nie znudzil - powiem nawet, ze coraz bardziej mi sie on podoba. Za kazdym razem kiedy go ogladam (dowolny odcinek albo film) mam z tego ogromna przyjemnosc.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
JA CHCE DB!!!! to mowi samo za siebie

END
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.092
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
DB jest czymś co mi się nigdy nie znudziło i nie znudzi. po prostu [ ort! ] jak może się znudzić najlepsze Anime na świecie?

Jak DB nie leci w TV to czuję w sobie jakąś pustkę.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
własciwie to wiele osob by sie z toba nie zgodzilo, acz kolwiek wg. danych statystycznych DB ma najwiecej fanów na swiecie z duza przewaga nad konkurentami, dobrym przykładem jest to ze dziennie odwiedziny oficjalnej strony DB wynosi ok. 500 tysiecy userów z calego swiata

END
Goku Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku
Wiek: 34
Dni na forum: 6.949
Posty: 60
Skąd: Ostrowiec Św.
Kiedyś mi się znudziło, ale na bardzo krótko.DB jest po prostu [ ort! ] najlepszy.

DRAGON BALL!!!!!
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
He he powiedziałam Dragon Ballowi pa pa w 2003 roku w pierwszej klasie gimnazjum. Po prostu o nim zapomniałam. I nagle w tym roku w maju jakby piorun we mnie strzelił i buch przyszło to zniką. Po prostu mam nawrót ale czy DB mi się kiedyś znudził.? Pamiętam tylko, ze powiedział dosć ale czy z powodu znudzenia to nie pamiętam. Ach ta skleroza

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Heh to tak jak ja tyle ze to nawrocenie mialam w grudniu XD, aczkolwiek zaczyna mi przechodzic
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Jeżeli ktoś interesuje się wyłącznie DB to w końcu zapewne mu się to znudzi. Człowiek to taki stwór, który potrzebuje non stop nowych wrażeń. Ze mną jest tak, że interesuję się anime/mangą ogólnie. Dragonek jest na mojej liście wśród jednych z lepszych Jeszcze mi się nie znudził nigdy, po mangę sięgam z chęcią, a gdyby leciało znów anime na pewno [ ort! ] bym oglądała
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
W sumie to ogladalam i interesowalam sie wieloma anime, jednak zadne nie zafascynowalo mnie tak bardzo jak DB. Tylko ze sadze iz wszystko sie konczy w zyciu. I niestety spostrzegam poczatek konca mojej fascynacji co do tego anime.
Videl1994 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Videl1994
Wiek: 29
Dni na forum: 6.829
Posty: 12
Skąd: Konin
Ja tam zawsze bede lubic DB ai mam nadzieje ze kiedys znow puszcza go w TV.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Znudził??? Wolne żarty!!!!
Ja DB poznałem ze 3 lata temu jak zobaczyłem u kolegi pierwsze tomy komiksu i kilka odcinków na kasetach (min. pierwsza kamehameha )
i od tamtej pory nie znudził mi sie ani troche.
Skoczyła mi w tym roku 16,rodzice twierdzą że DB to dla dzieci jest, a ja i tak puszczam to mimo uszu...... DB RULEZZZZZ

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.812
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
Ja w ogladaniu db mialem przerwe chyba roczna i wtedy niebylem juz takim fanem ale gdzies 2lata temu powrocilem do db i jestem teraz wiekszym fanem niz kedykolwiek bylem
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Od kilku lat tak samo lubię Dragon Balla. Co więcej, mimo, że już nie leci w TV, moja pasja się pogłębia! W nocy, oczy mi się kleją, ale nie idę spać bo myślę: Zaraz pobierze mi się film, będę mogła go oglądać kiedy tylko chcę.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.802
Posty: 164
nuda z DB?To juz jest przesada!Komu się to mogło znudzić?
Chibi Pan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chibi Pan
Wiek: 33
Dni na forum: 6.805
Posty: 62
Skąd: Łuków
NIE!!!!!Nigdy w życiu [ ort! ] mi się nie znudzi niema mowyyyyyyyyy!!!!!To jest śwjat mangi i anime wjęc nigdy!
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
DB to takie uniwersum które chyba mi się nigdy nie znudzi. Fakt, rok temu miałem zastuj w tówrczości z DB ale wszystko wróciło do normy

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 15.08.2005, 11:02
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Znudzenie światem Dragon Balla
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook