Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Son Gohan

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Jak juz kiedys wspominałem,miał duzy potencjał,ale nie wykorzystał go ,a szkoda bo Mystic Gohan naprawde mi imponował swoją mocą

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Uwielbiam wszystkie formy Gohana (z wyjątkiem końca DBZ na turnieju i Tego z GT). Uważam, że jest po prostu super!! Robi wszystko co w jego mocy, żeby ochronić bliskich i nigdy się nie poddaje.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Założę się, że gdyby nie był takim kujonem i przykładałby się do treningów, nikt by mu nie podskoczył.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Hubi
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.811
Posty: 10
czemu gohan w gt to leszcz??
ano nie zapominajcie że gohan to pół człowiek i jak każdy czlowiek chciał założyć rodzinę a kujonem był bo matka go tak wychowała

chichi chyba nie zakazywała mu trenić tylko chciała żeby nie zaniedbywał nauki, tzn. żeby więcej czasu poświęcał nauce niż dla treningu
a jak myślicie kiedy goten przemienił się pierwszy raz w ssj??

a tak w ogóle gohan jest w porządku i przewyższa siłą future trunksa, trunksa i gotena
według mnie zaprzestał treningu bo po zabiciu kid buu minęło sporo lat i po co trenować?!
założył rodzinę (co napisałem wyżej) i nie trenił (no tam czasem z gotenem partyjkę) myśląc że to koniec potworów i przez ten czas chyba tylko goku trenował z uubem
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.803
Posty: 164
Też jestem fanem gohana...Właśnie na taki temat czekałem...Gohan is the best...i co tu dużo mówić?po prostu [ ort! ] cool
GOKUSSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 4
Wg mnie gohan był najsilniejszy. tylko trzebabylo go porzadnie wkurzyć a jesli chodzi o serie dbgt to byla rysowan przez kogos innego a nie Akire wiec mial szanse w dbz osiagnis ssj wiec moglby byc silniejszy od goku jako sayjianin ale przewyzszyl go jako Mystic. A ze chodzil do szkolynie znaczy ze byl leszczem a poza tym [ ort! ] chchi sie kasa konczyla!! Mysle ze jest wypas
Chibi Pan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chibi Pan
Wiek: 33
Dni na forum: 6.805
Posty: 62
Skąd: Łuków
Gohan był cool!!!!Był silny(to zamało powjedziane)Przystojny(nawet bardzo) a w gt brzydki(co oni z nim zrobili???)
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Dostał pewnie raz w morde jak wrócił o 3 w nocy po długich badaniach nad rozmnażaniem się robaczków świętojańskich i wpływowi tego na produkcję halogenów... A Gohan tak czy inaczej wymiata!

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Endru Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.801
Posty: 8
Skąd: Kraków
zgodze sie z Wami ze ten bohater naprawde jest silny i zrobi wszystko aby ratowac bliskich, podobalo mi sie rowniez jego nastawienie jak byl dzieckiem zawsze chcial isc z Goku i walczyc tylk oChichi zabraniala, przynajmniej probowala, bo czesto sie wymykal podczas walki z Nappa i Vegeta byl dzieckiem i i byl z deka przerazony wiec nie mam mu za zle ze nie potrafil uderzyc, na namek zrobil wielkie postepy i bardzo mi sie podobala jego detrminacja podczas treningu do Cell Game gdzie trenowal z Goku do upadlego, moim zdaniem podczas walki z Cell'em potwierdzil swoja klase swietnego wojownika, pomimo tego ze w GT byl ... uwazam ze jest bardzo dobry !!!
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
A teraz wyszscy razem... Gohan is champion...!!!!

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.803
Posty: 164
najgorsze jest to że z gohana zrobili kujona...żenada!Kto by pomyślał że tak można kogos zmodyfikować?
Chibi Pan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chibi Pan
Wiek: 33
Dni na forum: 6.805
Posty: 62
Skąd: Łuków
Gohan był super ale póżniej to był kujon!!czego???
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Gohan zawsze nie lubił walczyć. Tylko nie rozumiem waszych pretensji, że na początku DBZ był tchórzem. Miał w tedy 4 lata, a poza tym porwał go jakiś typ, zginął jego ojciec, a jakiś zielony typ kazał mu trenować.
Taki płaczi wołanie, że chce do domu to typowe zachowanie małego dziecka. Zrobił się leszczowaty bo założył rodzinę? Vegeta i Goku też to zrobili i co?

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.803
Posty: 164
Gohan jest najbardziej zaskakujący...wszyscy co oglądali cell game wiedzą o co mi chodzi
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Ale Gohan w GT to juz kompletna porażka!!
Coś okropnego....
Słaby i w ogole jakiś taki.. sztywny... nie lubie Gohana z GT

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
blizna Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
blizna
Wiek: 34
Dni na forum: 6.735
Posty: 96
Skąd: Chełmno
Gohan to fajny koleś, i siłą nie grzeszy. Ogólnie to był dla mnie zaraz po Tronku, uzasadniam :

1.Goku
2.Vegeta
3.Tronk
4.Gohan

Przez całe DB i DBZ był naprawdę zaskakujący, ale w GT posrana szkoła zrobiła zniego mięczaka, a Goku.... rósł w siłę

"Jednyna barierą dla człowieka jest on sam..."
SonGohan Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
SonGohan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.719
Posty: 31
GOHAN JEST THE BEST TO MÓJ ULUBIONA POSTAĆ Z DB ZAWSZE NIM WALCZE JAK GRAM NA KOMPIE ALBO NA PS TYLKO NIM JEST NAJSILNIEJSZY W DBZ

KA-ME-HA-ME--HAaa (0)======
Obraz
Rulez2000 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Rulez2000
Wiek: 31
Dni na forum: 6.720
Posty: 103
Skąd: Japonia
Lubie go ba jak powiedział Paxel na początku Gohan zawsze zaskakiwał swą mocą. A po za tym kapitalny był Great Sayan-Man(czy jakoś tak) i te gatki z misiem

ObrazManga DB Rulez!!!Obraz
Obraz
ObrazObrazObraz
Chomiczka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chomiczka
Wiek: 33
Dni na forum: 6.718
Posty: 76
Lubię takich ludzi
Ja teeż .

Son Gohan był bardzo, bardzo długo fantastyczny, a potem przyszło DBGT i wszystko dibali wzięli, obaj synkowie Songa (taki mam nawyk ) się zaniedbiali i wyszło z tego jedno wielkie nieporozumienie.

Ale za to przez całą DBZ, nawet w latach szkolnych, był niezrównany . Jak dla mnie, zaraz po Songu, który jest moim absolutnym liderem (Goku głupio brzmi ).

„Songo. Zdążyliśmy go polubić”
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
To raczej Songo głupio brzmi... jak ryż Sonko.

A Grejt Sayiaman był D*E*B*I*L*N*Y. Jak dla mnie to to była obraza dla Gohana, po prostu te ruchy, zachowywał sie jak pajac (nie mylić z Goku)

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » [Postać] Son Gohan
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook