Forum Dragon Ball Nao

» Policja

Strony:   1, 2, 3, 4  
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.565
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
z jednej strony nie przepadam za policją a z drugiej to jest fakt co by było gdyby policji zabrakło

Życie to piękna przygoda, ale nikt nie wychodzi z niej cało
domisiek Kobieta
Wojownik
Wojownik
domisiek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.478
Posty: 47
Skąd: Brzezowka
POLSKA policja jest do bani i nie bede wiecej pisac bo szkoda mi slow i palcow !!!

Często najmądrzejsza odpowiedzią jest milczenie...

Cierpienie jest krzyżem, jeśli upadniesz-> zginiesz!

ŻYj z cAłYcH Sił I UśMiEcHaJ SiE Do lUdZi, Bo nIe jEsTeś SaM
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Wolisz miasto bezprawia, czy może miasto, w którym jest policja, mimo, że jest "dla ciebie" do bani.

Ja tam jak większość nie przepadam za policją, jednak wime dobrze, że ona jest potrzebna, bo pilnuje porządu. Czasami skutecznie, czasami nie, ale ważne że jest i stara się trzymać na uwięzi przestępców.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Przyznaje, ze Polska policja nie sprawuje sie za dobrze. Ale lepsza taka niz kompletna anarchia. Chyba nikt nie wyszedlby tak naprawde na ulice gdyby nie sądownictow, kary i oczywiscie policemany. Kompletny chaos i bezprawie. WWszyscy tak skandluja policje, a jestem przekonany, ze bez niej siedzielibysmy wszyscy w domach bojac sie wyjsc na ulice, na ktorej z pewnoscia dzialyby sie zle rzeczy Kilka razy policja napsula mi zabawy i humoru np. na grilu. Mysleli, ze wkradlismy sie z kolesiami na dzialke, a tak naprdade to ona byla moja Coz pomyslki sie zdarzaja Ale mimo to nic do policemanow nie mam raczej.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Policja to inaczej Polska legalna mafia. maja pilnowac prawa ale sami te prawo łamia . za kratki mozna latwo trafic . Ci co ubieraja sie jak spokojni ludzie takie przylizusy i przypalowce. to policja ich nie rusza bo wiedza ze co taki typek moze zrobic. a jak zobaczy kolesia w szerokich spodniach , czy ma ogolona glowe to juz do tych osob podbijaja , bo wyglada groznie. Nienawidze Policji i tyle

pulkarecordzz.phorum.pl
pensar Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
pensar
Wiek: 38
Dni na forum: 6.514
Posty: 69
Pewnie, h.w.d.p., j*** psów, nienawidzę ich... Ciekawe co powiesz jak ktoś ci zgwałci 10 letnią siostrę/kuzynkę/córkę. Sam ich będziesz łapał? Nie rozśmieszaj mnie.
Takie 'lajtowe ziomki' jak ty mają gdzieś ich ciężką pracę. Co z tego, że cie spisali za bzdurę? Co z tego, że wśród policjantów jest sporo nieuczciwych ludzi? Wszędzie się tacy zdarzają.
Ale stwierdzenie: nienawidzę policji jest dla mnie przejawem bezkrytycznej podatności na wpływ 'ziomalskiego środowiska' bez wysiłku zrozumienia na czym polega ich praca. Bezmózgie podporządkowanie się trendom jest równie godne politowania co – w twojej ocenie – kapowanie na kolesi.
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Mi dokładnie chodzi o tych psow Co Mysla ze wszystko moga tych nienawidze. znam duzo przykladow gdzie idze chlop za niewinnosc ? i to jest sprawiedliwe?? odpowiedz brzmi NIE! Ale jak wiadomo Policja sie przydaje do łapania Kryminalistow itp itd.Policja jest Potrzebna . Zacytuje w kawalkach slowa Bilona Moze z nienawisci przejdzie do tzw miłosci jak przestanei osadzac ludzi niewinnych i nie beda lamac prawa.
Co do tego Polowa osob mowi NIenawidze policji hwdp acab. choc w ogóle [ ort! ] nie ma z nimi stycznosci. wiec dla mnie to jest nienormalne jak idzie jakis dzieciak i wypisuje hwdp.Ja nienawidze policji ale nie wypisuje na murach hasla hwdp i nie muwie tego.A co do
zgwałci 10 letnią siostrę/kuzynkę/córkę
Owszem dorwe sk******* i sprawie mu taki bol ze nawet jak bedzie umieral to powoli.

pulkarecordzz.phorum.pl
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Ojciec mojego dobrego kolegi jest Komendantem, wiec ja nie mam nic do policji Naprawde sympatyczny gość, zabawny, zabiera nas w wiele miejsc.
Na początku tez byłem przekonany, ze jak "Pies" to pewnie jakis "iny" niz reszta, a u taka miła niespodzianka.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
pensar Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
pensar
Wiek: 38
Dni na forum: 6.514
Posty: 69
przykladow gdzie idze chlop za niewinnosc ? i to jest sprawiedliwe?? odpowiedz brzmi NIE!
Oczywiście, że nie jest. Ale zadaniem policji nie jest osądzanie tylko złapanie przestępcy (podejrzanego), na którego niekorzyść przemawia jak najwięcej dowodów. To już jest broszka sądu, żeby go sprawiedliwie osądzić i skazać/uniewinnić.
przestanei osadzac ludzi niewinnych i nie beda lamac prawa.
Pewnie, ze osadzenie niewinnych również się zdarza bo gdyby tak nie było to po co nam sądy? Od tego mamy prokuratora by winy dowiódł, adwokata by bronił. Gdyby policja doprowadzała przed sąd tylko tych, na których są 100%, niezbite dowody to większość przestępców łaziła by sobie po ulicach jak gdyby nigdy nic.
out Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
out
Wiek: 32
Dni na forum: 6.464
Posty: 5
Nie mam obiektywnej oceny na temat policji, gdyż moja mama jest detektywem Sekcji Kryminalnej i nie mam opinii bezstronnego obywatela. Mieszkam w małym mieście i co rusz słyszę o włamaniach, aresztowaniach, morderstwach, gwałtach etc. Wiele spraw kończy się powodzeniem, niektóre są w trakcie, a jeszcze inne są niedokończone. Miasto z 6.000 obywatelami, któremu podlegają gminy, a mama ma 20 dochodzeń, a nawet więcej. Akta pietrzą się w domu i w szafie pancernej. Do policjalntów za biurkiem nic nie mam, za to drogówka i patrol to istna porażka.
MłodyBosky Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MłodyBosky
Wiek: 33
Dni na forum: 6.191
Posty: 32
Skąd: Ćmielów
NIENAWIDZE POLICJI !! Wszystko im przeszkadza W niedizelebyłem służbowo z kolegami na meczu Mamy obstawiać żeby się nic nie zapaliło itp (OSP) i siedzimy rozglądamy sie ,a ja miałem kaszkiet do tyłu i pies do mnie : "Ty jesteś strażak czy raper" ..... a co go to * obchodzi !! ?? A jaki gruby był xD ja: " strażak, a co??" to znóff on: "to oddaj szacunek temu mundurowi" miałem mu powiedzieć, żeby on oddał szacunek ciału, bo ludzie głodują tu i tam

Bez wulgrayzmow, nawet gwiazdkowanych...
Jeszcze raz i masz ostrzezenie.
SoheiMajin Gotenks

"Świat da się lubić... Świat... Świat da się lubic..."
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Policjant to też człowiek. Ma prawo do błędów, ale także ma obowiązek ich poprawiania, jak każdy. Tyle, że z natury ludzie nie są zbyt obowiązkowi...
Do samych policjantów nic nie mam, ale powiem tak: jak mają tak pracować jak teraz to lepiej żeby...ChiChi została komendantem głównym...

A jaki gruby był
Jeśli oceniasz ludzi po tym, ile mają nadwagi, to wiesz co... lepiej się nie odzywaj...
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
ja nie lubie policji i nigdy nie lubilam porzadnych ludzi sie czepjaja

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
S1mon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
S1mon
Wiek: 32
Dni na forum: 6.293
Posty: 62
Skąd: Wałbrzych
Policja to też w końcu ludzie mają różne charaktery ,ale większość z nich to są psy ale nie tylko.Moja siostra jechała samochodem 120 km/h na takiej ładnej ulicy w Poznaniu a ograniczenie było do 80 km/h złapali ją , ale trafiła na fajnego policjanta mógł jej dać 12 pk. Karnych i mandat 600zł . Dostała tylko 100zł mandatu heheh .

[img50.imageshack.us/img50/5836/gok51copyykv3.jpg]
Podziękowania dla moich małpeczek Avensusa i Ematiego Dziubasy !!!
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Nie lubie policji lecz uważam że Polska policja słabo funkcjonuje ale przecież [ ort! ] gdyby nie policja wiecie jaki w państwie był by burdel. . .
Mimo że wręczają te mandaty czasem niesłusznie ale mimo to żyjemy w miarę na normalnym poziomie bezpieczeństwa...
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
azi napisał(a):
Szarak Co ty Mozesz wiedziec <lol2> Ja Nienawidze Policji Szczegolnie tych co Prawa lamia , Ci co powini isc do wiezienia
Są i tacy Policjanci są i tacy, dla których dobro i bezpieczeństwo obywatela jest najważniejsze, ale takich to ze świecą szukać . Przykład serialowy posterunkowy z Rodziny Zastępczej typowy , Polski policjant, któremu nic się nie udaje.
azi napisał(a):
Kiedys z kumplem zalozylem sie ze niekrzykne do Psa HwdP bodajze o 20 zl. I co Krzyknolem potem strzelal do nas z ostrej amunicji, Dostalem raz mandat Za puszke farby
Uważam, że to jest nieodpowiedzialność Polskiej Policjii powinni ważniejszymi rzeczami się zajmować, a nie tym, że ktoś rzuci sobie puszkę po Coli, lub krzyknie HWDP to przecież nie jest krzywda cielesna, ażeby za nią karać.
Daichi napisał(a):
Zastanówcie się chwilę i pomyślcie co by było gdyby nie było policji.
Byłoby bardziej niebezpiecznie jak jest .
Podsumowując: Do Policjii osobiście nie mam nic, bo nie miałem zatargów z prawem, tylko czasami za byle co mandaty dają a prawdziwych piratów drogowych to nie chce im się łapać.
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.140
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
sa glupi bo lapia za jazde na quadzie haha




Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.^ ^
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
sa glupi bo lapia za jazde na quadzie haha
Napisał dzieciak, który dął się złapać jadąc "na quadzie".
I kto tu jest głupi?

Jeśli chodzi o moje kontakty z Policją, to do tej pory były one bardzo dobre.
Trudno jest, oczywiście, oceniać cały materiał, jeśli do dyspozycji ma się tylko próbkę.
Nie mniej jednak uważam, że polska Policja radzi sobie całkiem dobrze.
I naprawdę śmiać mi się chcę, gdy czytam teksty typu "hwdp".
To żałosne...

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Opierając się na własnym doświadczeniu mogę powiedzieć, że szczecińska policja ma w dupie ważne dla obywatela sprawy i cały czas poświęca na szwędanie się po mieście i spisywanie nastolatków z piwem albo papierosem. Nie raz miałam już ochotę rozszarpać niejednego z funkcjonariuszy. Kiedy naprawdę coś się stanie, to umażają jak najszybciej sprawe. A wpakowywanie w kłopoty nastolatków którzy wypiją sobie jedno piwko na zakończenie roku sprawia im nadzwyczajna frajde.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
U nas brakuje ludzi w policji. Akcje promocyjne chyba nic nie dały, od roku mają puste szeregi. Podobno nie mają kasy na patrolowanie miasta(w nocy tylko dwa samochody objeżdzają miasto, w ciągu dnia trochę więcej z czego jeden Aro- zemsta Ceauşescu rytualnie jeździ po bulwarach). Często zajeżdzają do bloku obok mnie, choć moim zdaniem rozsądniej byłoby ten blok podpalić. Choć ostatnio już nie. Ale za to mają na elewację swojego budynku. Nie mniej ich praca nigdy nie wyszła mi bokiem, na mieście czuję się bezpieczniej niż kilka lat temu, nawet o 2 w nocy na Śródmieściu mi się nic nigdy mi się nie przytrafiło. Miasto jest w ścisłej czołówce w morderstwach (może nawet na czele), ale to już wina wymiaru sprawiedliwości.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Policja
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook