Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Tenshinhan

Strony: 1, 2  
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Cześć wam. Co mślicie o Ten-Schinie
moim zdaniem był on najlepszym przyjacielem Chaoza.Był to odważny wojownik który prawie zawsze dzielnie wsiierał Songoku w walce ze złem.Miał dość fajne techniki walki i ogółem był wporządku.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Hmm , Ten był napoczątku złym charakterem. Okradał innych mieszkańców wiosek, ogólnie był bandytą. Ale spotkanie z Goku podczas Tenkaichi Budokai odmieniło jego stosunek do ludzi i zmienił się na lepsze.
Miał takżę swego wiernego przyjaciela, którym był Chaoz. Zawsze się nim opiekował jak należy i nie opuścił go ( chyba , że ten "wykitował").
W dalszych sagach, kiedy to już Ten miał mnije mocy niż pozostali wojownicy, także nie opuszczał ich w potrzebie i pomagał jak mógł najbardziej. Przykładem tu może być walka z Cellem, kiedy to Ten próbował powstrzymać Cella przed pochłonięciem Osiemnastki , a także ostateczna walka z Cellem. Podczas sagi Buu, także cos tam pomógł ( uratował Dendiego i Satana przed zabiciem), ale już niewiele.
Tak więc uważam, że Tenshinhan był prawdziwym wojownikiem z krwi i kości.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Daniel333 napisał(a):
prawie zawsze dzielnie wsiierał Songoku w walce ze złem.
Na poczatku to on chcial byc platnym morderca, jak Kryminator ^^

Gotenx18 napisał(a):
Ale spotkanie z Goku podczas Tenkaichi Budokai odmieniło jego stosunek do ludzi i zmienił się na lepsze.
To raczej Kame sennin przemowil mu do rozsadku, Goku z nim sie tylko pojedynkowal.

Co do technik, to tez uwazam, ze mial swietne, a nawet jedne z najciekwszych, najskuteczniejszych i najniebezpieczniejszych
Taiyoken czesto uzywany nie tylko przez niego, Shishin no Ken, czy Kikoho, ktore powstrzymywalo nawet Komorczaka.

Spoko czlowiek, jako jeden z nielicznych potrafil sie z Goku bic na wyrownanym poziomie.
Poza tym to on, chyba jako pierwszy z bohaterow, potrafil latac

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Był złym charakterem, ale dzięki Kamesenninowi zmienił swoje nastawienie i został przyjacielem Goku i innych. Zawsze na tyle ile mógł pomagał przyjaciołom(np. uratował Goku przed atakiem King Piccolo). Moim zdaniem był najsilniejszym ziemskim wojownikiem. Istnieje taki mały spór czy Ten czy Kuririn jest najsilniejszym ziemianinem. Silniejszy jest Tenshinhan, który ponadto posiada też mentalność wojownika(co nie czyni Kuririna słabeuszem). Warto wspomnieć także o jego przyjaźni z Chaozem, dla którego poświęcił życie.
Używał także ciekawych technik(np. technika 12 oczu albo ramion ale nie pamiętam już ile ich było)

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
@@Son Goten@@ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
@@Son Goten@@
Wiek: 28
Dni na forum: 6.133
Ostrzeżenia: 1
Posty: 94
Skąd: Ustrzyki Dolne
no ja go od początku do końca nie lubiłem..
jakiś taki dziwny..

@@@@@@@@DRAGON BALL@@@@@@@@
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Z początku złośliwy i niesympatyczny, jednak dzięki Genialnemu Żółwiowi przechodzi na stronę dobra. Wspaniały wojownik, dużo trenuje. Zanim Uub się pojawił był najsilniejszym ziemianinem. Wierny przyjaciel Kaoza.
Jedyne czego w nim nie lubię to teksty w stylu: skąd on czerpie tę moc?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Byczusia: 14.09.2008, 11:30
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Spoko bohater. Czołowa postać, choć szkoda, że po walce z Cellem już go potem nie widzieliśmy. Wniósł wiele dobrego w Dragon Balla, jego przyjaźń z Chaozem była naprawdę piękna i godna naśladowania. Chyba najsilniejszy ziemianin, aczkolwiek Kurririn by powalczył z nim. Dobrze, że się zmienił i nie poszedł w ślady Tao Pie Pie (czy jak to się tam pisze). Ostatnio czytałem powtórnie mangę i bardzo go polubiłem.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Gbr Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Gbr
Wiek: 37
Dni na forum: 5.739
Posty: 16
Skąd: Namek
Jak spostrzeglem , to wiekszosc postow de facto jest o podobnej tresci. Jasne ,ze ciezko sie rozpisac , badz dopisac cos ciekawego. Dlatego mysle ,ze temat jest troszke na sile.

Sadze ,ze ciekawe byloby zobaczyc w serii fuzje Tiena i Yamchy . (wiem - gra)

A tak btw chcialem poznac opinie co do poziomu mocy Yamchy ,Tiena, Krillana. Jak sadzicie , ktory byl najlepszy? No i automatycznie (bo o to biega) - jesli najlepszy w skali od 1 do 10 mial dziesiec , to ile miala reszta (wg. Was - oczywiscie adekwatnie do skali)????

Pozdrawiam
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Co do samego Tiena. Moim zdaniem on nigdy nie był zły tylko zły wpływ wywierał na niego mistrz Genialny Kruk, Goku na TB pokazał mu zresztą jak wielu osobą w Dragon Ball, że bycie dobrym jest właściwą drogą życia. Co zostało już wcześniej powiedziane był wiernym kompanem Chaoza taka przyjaźń na śmierć i życie. I pomimo, że był słabszy od Goku, co było widoczne, udoskonalał swoje możliwości. Był bardzo pomocną osobą. Bez niego na pewno nasi bohaterowie nie poradziliby sobie z Nappą bo jak wiemy Tien "zatrzymał" go skutecznie do czasu przybycia Goku. Szkoda, że z biegiem czasu jego rola uległa zmniejszeniu. Bo dla całego teamu Z był ważną postacią.

Gbr napisał(a):
ktory byl najlepszy?
Moim zdaniem to właśnie Tien z tej trójki jest najlpeszy, opracował własną technikę i w przeciągu całej Zetki był po prostu lepszy od pozostałej dwójki.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Gotenx18 napisał(a):
Poza tym to on, chyba jako pierwszy z bohaterow, potrafil latac
Pierwszy umiał latać Kaoz.Odcinek 91.
KakarottoPL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
KakarottoPL
Wiek: 33
Dni na forum: 5.691
Posty: 23
Skąd: Gdańsk
skad u niego 3 oko?

"My name is Kakarotto don't you forget it!"
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Tak Akira go stworzył. Aha słyszałam też gdzieś , że 3 oko powstaje w wyniku silnej medytacji.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Byczusia napisał(a):
Pierwszy umiał latać Kaoz.Odcinek 91.
Przecież on trzymał z Chaozu, i pierwszy raz pojawili się w tym samym odcinku...

KakarottoPL napisał(a):
skad u niego 3 oko?
Nie jest to wyjaśnione.
Tak jak to, czemu Kuririn nie ma nosa.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shasked Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Shasked
Wiek: 30
Dni na forum: 5.680
Ostrzeżenia: 2
Posty: 45
Skąd: Łapy
Ja go osobiscie nie lubie jest denerwujacy li zal mi go bo on nic nie pomagal zawsze go czyscili na strzala ;D Tak O Nim Mysle
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Shasked napisał(a):
on nic nie pomagal zawsze go czyscili na strzala
Pomógł i to bardzo.
Między innymi raz, jak przytrzymał Cella, by #18 i #16 mogli uciec, raz zmienił tor lotu kuli Buu wymierzonej w Dendego ;]

A poza tym od niego wyszła technika Taiyoken, która uratowała Kuririna, Gohana i Dendego na Namek

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shasked Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Shasked
Wiek: 30
Dni na forum: 5.680
Ostrzeżenia: 2
Posty: 45
Skąd: Łapy
Dobra zwracam honor masz racje ale i tak go nie lubie nikt tego nie zmieni ;p
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Cóż, na początku bardzo go lubiłem, gdy oglądałem zwykłe DB (kolejności oglądania fabuły były różne xD), na równi z Goku, wiele silnych i praktycznych technik, jak Taiyoken czy Kikoho. No i ze złego przeszedł na dobrą stronę, dzięki Kamesenninowi.
Ale później został brutalnie zepchnięty na bok, razem z Yamchą i Choazu. Najpierw zginął w walce z Nappą, niestety nie dokonując niczego szczególnego. Później tylko pojawił się żeby o wskrzesić, przytrzymać Cella i Buu, nic poza tym. Niby bardzo pomógł, ale porównując go do innych postaci Z, zrobił niewiele. I dziwne, jakoś moja sympatia do niego zmalała, gdyż zastąpiły ją inne, i teraz nie przepadam zbyt za Tenem, choć szanuję go za udział w akcji.
Dla mnie postać trochę zmarnowana, bo miał 12 oczu, Taiyoken, Kikoho, mógł w Z odegrać większą rolę... Był u North Kaio, mógł się nauczyć Kaiokenu przecież! 10-razy silniejszy Ten na pewno mógłby dorównać Piccolo i Gohanowi po Freeza Sadze.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Son Mati napisał(a):
Był u North Kaio, mógł się nauczyć Kaiokenu przecież! 10-razy silniejszy Ten na pewno mógłby dorównać Piccolo i Gohanowi po Freeza Sadze.
Jest jedno ale.
Tenshinhan był człowiekiem.

To nie Naruto, gdzie wszyscy są "ludźmi" i każdy może stać się silny

No i w DB ten podział jest ewidentny.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
borixon93 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 5.695
Posty: 24
bardzo lubię Tenshinan i szkoda , ze w serii DB GT tak rzadko wystepowal

Joe: Pisz więcej.
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.673
Posty: 128
Skąd: Polska
Tenszin był postacią jedyną w swoim rodzaju - jego sposób bycia zdaje się wzorować na życiu tybetańskich mnichów. Jest bardzo sumienną i jedną z najdoważniejszych postaci - nie wie co to strach, w przeciwieństwie do Krilana i Yamshy. Dlatego uważam, że by ich pokonał, nawet gdyby był od nich energetycznie słabszy. Akcja, w której Tenszin powstrzymuje Cella wydaje mi się celowym zabiegiem Akiry - chciał nam przypomnieć o tej postaci, w "rzeczywistości", jego ataki powinny spływać po Komórczaku jak woda. Jednak jest to jedna z "nieścisłości", do której odnoszę się pozytywnie.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » [Postać] Tenshinhan
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook