Forum Dragon Ball Nao

» Clio

Strony: 1, 2  
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.797
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
"Uduchowiona, liberalna - obdarzona talentem literackim"
(z "Horoskopu na każdy dzień")

Urodziłam się w Gdyni 19 lipca 1979 przed godziną 19. Jestem dzieckiem lata i wakacji, i jak mój zodiakalny opiekun, Księżyc, potrzebuję Słońca, którego blaskiem mogłabym promieniować.

Jestem dyplomowanym lekarzem, w trakcie specjalizacji psychiatrycznej. Od roku 2006 mieszkam i pracuję w Kuopio, uniwersyteckim mieście środkowo-wschodniej Finlandii. Czuję się tu bardzo dobrze, a to z powodu powszechnej życzliwości cechującej ludzi Północy.

W mojej osobowości wyraźnie rysują się cechy narcystyczne. Kocham siebie - nie narzucam jednak swojej osoby innym ludziom. Jestem osobą inteligentną i świadomą własnej wartości, przez co można mnie uznać za egoistkę. Jestem niezależną indywidualistką, która zawsze ucieka od wszelkich mód, a ceni własny styl w dowolnej dziedzinie życia. Posiadam mocno zarysowany charakter i wydaje mi się, że niektórzy wyrażaliby się o mnie w samych tylko superlatywach, podczas gdy inni nie znaleźli by na mnie dobrego słowa. Potrafię być bezkompromisowa i stanowcza, a także szczera. Potrafię także zupełnie oddać się osobie, z którą jestem w związku. Mój charakter sprawia, że nie nadaję się do związków - a smutne zakończenie to coś, co naprawdę boli, toteż nauczyłam się niejako unikać bliższych więzi, choć nie zawsze się to udaje.

Jestem osobą introspektywną, a więc posiadam doskonały wgląd w swoje wnętrze i zdolność jego analizy. Czego tak naprawdę nie lubię u innych ludzi, to przypisywania mi nieistniejących cech, ocenianie mnie przez własne pryzmaty i wpisywanie we własne schematy - innymi słowy nic nie denerwuje mnie bardziej, niż kiedy komuś wydaje się, że zna mnie lepiej niż ja sama. Doceniam zaś, jeśli pozwala mi się być tym, kim jestem.

Z temperamentu jestem typową flegmatyczką - osobą bardzo spokojną i opanowaną. Można określić mnie człowiekiem chłodnym emocjonalnie, podchodzącym z rezerwą do otoczenia i zachowującym dystans. Jestem z natury poważna, posiadam jednak poczucie humoru, lubię żartować, dużo się śmieję i uśmiecham, a każdego człowieka traktuję z szacunkiem. Nienawidzę zużywać więcej energii niż to absolutnie konieczne, toteż zawsze szukam najprostszych dla siebie rozwiązań i najłatwiejszych dróg - ktoś mógłby mnie nazwać leniem, ale w rzeczywistości daleka jestem od komplikowania sobie życia. Co poniekąd wynika z powyższego, jestem osobą pozbawioną agresji - aczkolwiek także zupełnie świadomie i z wyboru jestem pacyfistką.

Moje życie fizyczne to ciąg edukacyjny i zawodowy - od szkoły podstawowej poprzez liceum i studia, aż po pracę. Moje życie emocjonalne to pasmo najróżniejszych fascynacji, od zawsze się przeplatających i będących najważniejszą istotą. Stanowią one pewne etapy, podczas których nie liczy się nic innego, ponieważ skupiam się na nich w stu procentach i zanurzam bez reszty. Najbardziej istotne z nich to fantastyka, manga & anime oraz skoki narciarskie. Pomimo zewnętrznego stylu bycia jestem osobą bardzo wrażliwą, toteż we wszelkiej twórczości i sztuce szukam przede wszystkim głębokich wartości, które u mnie samej wywołują głębokie emocje, wzruszenia i powodują do wielu przemyśleń i analiz. Innymi słowy, niezwykle silnie oddziałują na mnie dzieła opowiadające o tak podstawowych wartościach jak miłość, przyjaźń, poświęcenie, odkupienie, walka światła i ciemności.

Fantastyka - szeroko pojęta - istniała dla mnie od zawsze, jednak dziełem najbliższym mojemu sercu była i będzie Gwiezdna Saga George'a Lucasa. Innym tytułem, który zagościł w moim życiu na całe lata, jest Harry Potter. Światem, w którym czuję się jak u siebie, jest DragonLance. Generalnie preferowanym przeze mnie gatunkiem jest fantasy, zaś pośród ulubionych autorów i pozycji wymieniam Tanith Lee, Roberta Silverberga, "Pamięć, Smutek i Cierń" Tada Williamsa, "Królową Zimy" Joan D. Vinge... Czytana przeze mnie literatura nie sprowadza się jednak do fantasy - uwielbiam Fiodora Dostojewskiego, cenię niezmiernie pisarzy romantyzmu, czytuję powieści dla nastolatek, fanfiction, "Raj Utracony" oraz "Sagę o Ludziach Lodu", od której notabene rozpoczęła się moja fascynacja Skandynawią. W każdym razie epickie dzieła, także w wersjach filmowych, dostarczają mi wielu przeżyć, przemyśleń i inspiracji - wspominana już Gwiezdna Saga, Matrix czy Władca Pierścieni. Sądzę, że moja fascynacja fantastyką to pewien wyraz tęsknoty za innym światem niż ten otaczający, wieczne pragnienie, by znaleźć się gdzie indziej.

Manga i anime - w których nie sposób nie doszukać się elementów fantastyki - także towarzyszyły mi od dziecka. W moim życiu można wyróżnić dokładnie pięć konkretnych mangowych pasji: Robin Hood no daiboken, Bishoujo Senshi Sailor Moon, CLAMP, Dragon Ball i aktualnie Naruto. To są tytuły (w przypadku CLAMPA: autorzy - choć tak naprawdę chodzi o X-a, RG Vedę oraz Tokyo Babylon), które zawróciły mi w głowie i w których odnalazłam tę wyżej wspomnianą głębie, rzucającą na kolana, rozpalającą zmysły i wywołującą huragan emocji. Cenię mangę i anime za sposób przedstawiania bohaterów, za prowadzenie ich losów i za tak częste podkreślanie wartości każdego człowieka. Jeśli spojrzeć głębiej, manga jako taka ma wydźwięk pacyfistyczny, kładzie nacisk na uczucia jako oręż i narzędzie walki.

Skoki narciarskie to kolejna z tych wielkich pasji, która w mniejszym bądź większym nasileniu zajmowała mnie przez ostatnie dziesięć lat - choć sama fascynacja pojawiła się już w dzieciństwie. Pierwsze zawody na żywo obejrzałam w roku 1999, a od sezonu 2001-2002 działam w skokach oficjalnie z ramienia redakcji serwisu informacyjnego Skokinarciarskie.pl. To dzięki skokom zainteresowałam się Finlandią, co zaprowadziło mnie aż tutaj - do mieszkania pod skocznią narciarską Puijo, na której co roku organizowane są zawody Pucharu Świata. Myślę, że fascynacja tą akurat dyscypliną, poza oczywistą widowiskowością, wiąże się przede wszystkim z jej elitarnością. Musi we mnie istnieć ogromny podziw dla ludzi, którzy potrafią szybować na nartach, a których jest tak niewielu. Jak śpiewa niemiecki zespół PUR w "skokowym hymnie": "Umieć to, czego nie potrafi prawie nikt inny."

Istnieją rzeczy i stany, które wywołują we mnie uczucie zupełnej błogości i na odbiorze których mogłabym spędzić całe życie. W przypadku obrazów są to: księżyc i w ogóle niebo, kolor niebieski (który nazywam błękitem), pociągi, skocznie narciarskie, długie płaszcze, pająki i koty; w przypadku dźwięków - fortepian; w przypadku doznań fizycznych - ciepło słońca na skórze oraz kołysanie pociągu; moim zapachem jest cynamon, zaś smakiem - może marcepan? Bardzo lubię herbatę.

Bardzo istotną częścią mojego życia jest muzyka, której nie zaliczam do pasji na wzór wyżej wymienionych, która jednak towarzyszy mi na co dzień. Jestem w stanie zachwycić się każdym rodzajem muzyki, choć generalnie moim ulubionym rodzajem jest rock i jego pochodne. Autorzy, których twórczość przemawia do mnie najbardziej, to fińskie kapele: Nightwish, HIM oraz Sonata Arctica. Słucham jednak także muzyki klasycznej, instrumentalnej, filmowej - i każdej innej. Często gra u mnie fińskie radio. Szczególną sympatią i estymą darzę kompozytora pianistę George'a Winstona. Muzyka siłą rzeczy towarzyszy moim pasjom, co jest często powodem nierozerwalnych skojarzeń.

Sprawą, która nierozerwalnie związała się z moją osobą, jest umiłowanie i fascynacja relacjami męsko-męskimi. Przez połowę życia usiłuję dociec, co jest jej powodem - jeden z wniosków mówi, że ponieważ generalnie uważam ród męski za tępy jak pień w przypadku kwestii uczuć, niesamowicie poruszają mnie związki pomiędzy mężczyznami. Jestem, owszem, fanką slashu/yaoi, jednak nie oznacza to, że mężczyźni od razu muszą być kochankami, by ich relacja mnie interesowała i powodowała do gwałtownych emocji. Jako przykłady mogę podać Anakina i Obi-Wana czy aktualny Numer 1, Naruto i Sasuke. I nie doszukuję się na siłę czegoś, czego nie ma - bo już to, co jest, wystarczy, by rzucić na kolana i wywołać huragan emocji.

Moją mocną stroną i jedynym niewielkim talentem jest pojęcie językowe. Bardzo dobrze znam zasady języka polskiego - władam także fińskim i angielskim, w mniejszym stopniu niemieckim i łaciną. Słowo pisane jest moim ulubionym środkiem przekazu, zaś tworzenie jakichkolwiek tekstów przychodzi mi bez większego problemu. Ponieważ w pewnych kwestiach brakuje mi cierpliwości, nazywam się mistrzem krótkich form, albowiem jedynie te wychodzą mi na jako takim poziomie. Poza twórczością własną zajmuję się także amatorsko tłumaczeniem - czy do pracy dziennikarskiej, czy też dla przyjemności innych. Podejmuję się także innej twórczości, choć z efektem bardziej niż miernym - przede wszystkim chodzi mi o rysowanie.

Jest trochę rzeczy, których nie lubię - ale generalnie nie lubię tylko tego, co ma bezpośredni wpływ na mnie i wdziera się w moją prywatną strefę. Nie znoszę hałasu, nienawidzę papierosów (i samego pojęcia uzależnienia), nie cierpię zimna. Większość rzeczy jest mi obojętna - choć na niektóre zjawiska społeczne reaguję niemal chorobą: dyskryminację, rasizm, przemoc.

Moja ksywa pochodzi od Clio z anime "Robin Hood no daiboken", pełen zaś pseudonim brzmi Clio Selene Silvermoon i należy do mojego alter ego z bardzo odległej galaktyki. Na bohaterów dzieł zwracam szczególną uwagę i notabene dzieło liczy się dla mnie tylko wtedy, kiedy ma dobrze przedstawionych bohaterów. W myśl zasady, że swój ciągnie do swego, moimi ulubionymi bohaterami są zwykle postacie podobne do mnie samej: inteligentni indywidualiści z pełną kontrolą nad sobą i wysokim poczuciem własnej wartości, nie pozbawieni jednak zdolności głębokiego odczuwania, najczęściej stąpający w cieniu - tu zaliczają się Raistlin Majere, Rodion Romanowicz Raskolnikow, Severus Snape, Anakin Skywalker, z mangi zaś Książę Vegeta czy Sasuke Uchiha. Potrafię jednak doceniać także zupełnie odmienne charaktery, te promieniejące światłem, jak Obi-Wan Kenobi, Usagi Tsukino czy Naruto Uzumaki. Plejada moich ukochanych postaci fikcyjnej jest jednak baaaardzo obszerna

Jako PS dodam, że na forum tym znalazłam się dzięki bratu, który w mojej najnowszej fascynacji Naruto wspomniał, że ma u siebie sekcję poświęconą temu właśnie tytułowi Nawet jeśli nie przywykłam do obcowania z młodymi mężczyznami, z każdego doświadczenia jestem w stanie wynieść coś nowego i dobrego. Mam więc nadzieję, że na tym forum, przynajmniej w sekcji Narutowej, uda mi się podzielić spostrzeżeniami, przemyśleniami i emocjami, jakie wciąż i wciąż wywołuje u mnie ta opowieść.

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za wytrwałość
(Bluzgi i klątwy słać pod adres Admina i Focusa, którzy namówili mnie do zamieszczenia tej sylwetki.)

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl


Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez clio: 24.06.2011, 18:12
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.626
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Ee... miło Cię poznać...?
...
Pisz tak dalej, a będzie dobrze.



Blado moje posty wypadają, oj blado. <leży w ciemnym kącie w pozycji embrionalnej i zakrywa twarz rękoma>

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
villarica
Muri
Muri
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.221
Plusy: 10
Posty: 149
Dobra - skoro nikt się nie chce podjąć przywitania nowej Użytkowniczki to ja to zrobię, choć długość tego posta mnie przeraża

A więc witam bardzo serdecznie
clio napisał(a):
"Uduchowiona, liberalna - obdarzona talentem literackim"
clio napisał(a):
Nienawidzę zużywać więcej energii niż to absolutnie konieczne, toteż zawsze szukam najprostszych dla siebie rozwiązań i najłatwieszych dróg - ktoś mógłby mnie nazwać leniem, ale w rzeczywistości daleka jestem od komplikowania sobie życia.
Talentem literackim z pewnością <o czym świadczy choćby ten post> oraz 'leniem' z pewnością nazwać Cię nie można...
clio napisał(a):
mieszkam i pracuję w Kuopio, uniwersyteckim mieście środkowo-wschodniej Finlandii
Wow - człowiek z Finlandii <nie codzienność xD> - lepiej żyje się w Finlandii czy w Polsce?
clio napisał(a):
W mojej osobowości wyraźnie rysują się cechy narcystyczne.
Umiejętność przyznania się do tego wymaga także niezwykłej 'charyzmy' i pewności siebie ;p
clio napisał(a):
Jestem niezależną indywidualistką, która zawsze ucieka od wszelkich mód, a ceni własny styl w dowolnej dziedzinie życia.
Bardzo cenię to w ludziach^^
clio napisał(a):
Innym tytułem, który zagościł w moim życiu na całe lata, jest Harry Potter.
Miło poznać 'dojrzałą' fankę HP ;]
clio napisał(a):
i aktualnie Naruto.
A ja w pewnym momencie myślałam, że 'Naruto' to 'bajka' dla małych dzieci... <co ten dżetiks z tego świetnego anime zrobił xD>

Fantastyka + M&A - zawsze mi się wydawało, że te dwa rodzaje dzieł chodzą ze sobą parami. Zazwyczaj tak jest, że jak ktoś lubi jedno to i drugie, ale zapewne nie do końca tak jest...

To dzięki skokom zainteresowałam się Finlandią, co zaprowadziło mnie aż tutaj - do mieszkania pod skocznią narciarską Puijo, na której co roku organizowane są zawody Pucharu Świata.
WoW - jestem pod wrażeniem :O co prawda nie podzielam Twojej pasji, jednak musi to być niezłe doświadczenie mieszkać w takim miejscu.
clio napisał(a):
Jestem w stanie zachwycić się każdym rodzajem muzyki
A czy masz coś przeciwko Disco Polo? <bo odnoszę wrażenie, że wielu 'potępia doszczętnie' ten typ muzyki>
clio napisał(a):
nienawidzę papierosów (i samego pojęcia uzależnienia)
Wspólna cecha...
clio napisał(a):
Podejmuję się także innej twórczości, choć z efektem bardziej niż miernym - przede wszystkim chodzi mi o rysowanie.
Może zamieścisz na forum jakieś swoje prace?
clio napisał(a):
Mam więc nadzieję, że na tym forum, przynajmniej w sekcji Narutowej, uda mi się podzielić spostrzeżeniami, przemyśleniami i emocjami, jakie wciąż i wciąż wywołuje u mnie ta opowieść.
Też mam taką nadzieję T.T

A czy miałaś może okazje poznać Bleach'a?

Bardzo ciekawa osobowość - mam nadzieję, że zagościsz długo na forum i będziemy mieli okazję poznać Cię nieco 'bliżej'

Blado moje posty wypadają, oj blado.
Oj z moimi też kiepściutko xD



Pozdrawiam^^

[img234.imageshack.us/img234/7742/villaud9.png]
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.797
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Dziękuję za powitanie i ustosunkowanie się. Reszta chyba wymiękła już przy trzecim akapicie albo w ogóle zwątpiła na wstępie, widząc długość posta...
Talentem literackim z pewnością <o czym świadczy choćby ten post> oraz 'leniem' z pewnością nazwać Cię nie można...
- Wiesz, pisać o sobie to nie jest problem...
lepiej żyje się w Finlandii czy w Polsce?
- mnie znacznie lepiej
Umiejętność przyznania się do tego wymaga także niezwykłej 'charyzmy' i pewności siebie ;p
- fakt, pewności siebie mi nie brakuje, choć może nie we wszystkich dziedzinach życia...
Fantastyka + M&A - zawsze mi się wydawało, że te dwa rodzaje dzieł chodzą ze sobą parami. Zazwyczaj tak jest, że jak ktoś lubi jedno to i drugie, ale zapewne nie do końca tak jest...
- tak się wczoraj nad tym zastanawiałam i doszłam do wniosku, że przez społeczeństwo fantastyka traktowana jest jako bajeczki dla dorosłych. Z M&A jest tak samo. Być może jeśli ktoś ma skłonność do fantastyki, będzie też miał skłonność do M&A?
co prawda nie podzielam Twojej pasji, jednak musi to być niezłe doświadczenie mieszkać w takim miejscu.
- jest Najlepsze jest moje mieszkanko na 7. piętrze z widokiem na skocznię
A czy masz coś przeciwko Disco Polo?
- w podstawówce słuchałam i miałam nawet kasetę
Może zamieścisz na forum jakieś swoje prace?
- nie, one nie nadają się do zamieszczania gdziekolwiek indziej niż na mojej stronie. Tam zresztą zapraszam http://on-silvermoon.prv.pl
A czy miałaś może okazje poznać Bleach'a?
- na razie tylko ze słyszenia i entuzjastycznych recenzji. Na dziś dzień jestem jednak w Naruto i nic nie jest w stanie odciągnąć mnie od niego
Bardzo ciekawa osobowość
- dziękuję, choć to też sprawa zupełnie subiektywna: ktoś inny nazwałby mnie kompletnym nudziarzem
mam nadzieję, że zagościsz długo na forum i będziemy mieli okazję poznać Cię nieco 'bliżej'
- jak długo będę czuła potrzebę wypisania się i przede wszystkim jak długo nie zabraknie mi pasji
Pozdrawiam serdecznie!

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
clio napisał(a):
Reszta chyba wymiękła już przy trzecim akapicie albo w ogóle zwątpiła na wstępie, widząc długość posta...
Nie, choć parę razy miałem ochotę sobie odpuścić tą "Odę do samej siebie". Najbardziej rozbawił mnie ten fragment o relacji męsko-męskiej. Aż się zesrałem. Naprawdę. A co do wglądu w samą siebie, to rozumiem że nie chodziło ci o metodę fenomenologiczą.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Też Cię witam Clio chociaż nie dałem rady przeczytać całego tematu

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.797
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
miałem ochotę sobie odpuścić tą "Odę do samej siebie"
- Oda – utwór liryczny, który charakteryzuje wzniosłość tematu i stylu, sławiący ideę, wydarzenie lub czas.
więc chyba jednak to nie to... (i nawiasem mówiąc "tę")
rozbawił mnie
- cieszę się, bo zawsze lepiej wywołać śmiech niż łzy.
nie chodziło ci o metodę fenomenologiczą.
- nie.

Dziękuję za kolejne przywitania!

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
clio napisał(a):
- Oda – utwór liryczny, który charakteryzuje wzniosłość tematu i stylu, sławiący ideę, wydarzenie lub czas.
więc chyba jednak to nie to... (i nawiasem mówiąc "tę")
chyba jednak o tę. Choć nad warsztatem muszisz popracować, ale głupio [ ort! ] mi było wytykać.

clio napisał(a):
cytat:
nie chodziło ci o metodę fenomenologiczą.
- nie.
widać.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Witam clio.
Hako napisał(a):
chociaż nie dałem rady przeczytać całego tematu
Bardzo dokładnie się opisałaś lecz postaram się go póżniej [ ort! ] przeczytać.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Po tych kilku miłych rozmowach między nami- głównie o Naruto, sądzę iż jesteś wielką fanką tego anime, może to i dobrze, bo zdajesz mi relację z nowego chaptera zawsze, gdy Cię o to zapytam. Jak na lekarza psychiatrę, to jesteś bardzo miłą osóbką. Witam, i 3maj się
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.797
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
dziękuję
Choć nie wiem, jak powinnam odebrać to: "jak na psychiatrę"

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
clio napisał(a):
Choć nie wiem, jak powinnam odebrać to: "jak na psychiatrę
Chodziło mi o to, że na ogół psychiatrzy są dziwni, nie wiem, czy wszyscy, ale w TV'ku większość .
Edit : Zdążyłem zauważyć, że jesteś miła .

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Dark: 29.08.2008, 10:29
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.797
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
ale przecież "dziwny" nie oznacza "niemiły" Ja owszem, jestem dziwna - ale baaaardzo miła
Jak na Sitha

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
A lubisz wątróbkę z bobem i Chianti?

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Amino Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amino
Wiek: 28
Dni na forum: 5.434
Posty: 183
Skąd: Ruda Śl.
A ześ się rozpisała
Ledwo doczytałam, to raczej ja jestem leń, a nie ty

Chociaż powitałyśmy się już wcześniej to i tak powiem: Witam!

Heh, ja też bardzo lubie pana "Harry'ego Pottera..."

Fajne masz zdanie o mężczyznach...

I jak ci się żyje w Finlandii?

clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.797
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
W Finlandii żyje mi się bardzo dobrze Ludzie są sympatyczni i uprzejmi, przyroda piękna i czysta, i generalnie jest spokojnie. Człowiek nie musi być cały czas czujnym, czy przypadkiem ktoś mu zaraz łokcia w bok nie w wbije albo kłody pod nogi nie rzuci. Sprawy załatwia się bezproblemowo. Są oczywiście minusy - kiepski (wg mnie) system transportu publicznego; nieodśnieżanie chodników zimą; śnieg przez pół roku; brak 3/4 repertuaru kinowego w tej mojej wiosce -_-' - ale to takie szczegóły. Zapraszam kiedyś!

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
clio napisał(a):
Mała uwaga: jestem Clio. We wszystkich nickach internetowych używam tylko małych liter, ale imię to imię, więc mówię, na wypadek gdyby jeszcze ktoś miał problem.
No popatrz, a Adaś kiedyś mówił, żeby przez małe "c" pisać

Przeniesione z innego tematu.
SoheiMajin

Obraz
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.797
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Mateusz. napisał(a):
No popatrz, a Adaś kiedyś mówił, żeby przez małe "c" pisać
Serio? A to dziad!

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
clio napisał(a):
Serio? A to dziad!
Serio, co nie Adaś? Jeśli się mylę to mnie popraw, ale na gadu kiedyś się Ciebie o to pytałem, no nie?

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ja sobie nie przypominam, ale skoro tak napisała, to pisz dużą literą

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Clio
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook