Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 126, 04.02.2018

Strony: 1, 2  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do sto dwudziestego szóstego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 04.02.2018 o godzinie 1 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
ArcykapłanWhis Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 34
Dni na forum: 2.285
Posty: 30
Skąd: zkolu
Fuckin A'
Ja się rozpłakałem...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Czyli Vegeta stracił podkoszulek wcześniej niż Goku. Chyba to mnie najbardziej zaskoczyło w odcinku. Co to znaczy?

Dobry odcinek. Co z tego, że Toppo ostatecznie nikogo nie wyrzucił, skoro pokazał umiejętności na takim poziomie. Dobre walki, dobra muzyka, arena w kawałkach. Mogli sobie darować retrospekcję, bo to strata czasu, a do końca tak niewiele.

W przerwie odcinka fajna reklama z gościem w SSJ3

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
ArcykapłanWhis Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 34
Dni na forum: 2.285
Posty: 30
Skąd: zkolu
Shounen napisał(a):
W przerwie odcinka fajna reklama z gościem w SSJ3
No proste mordo xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Shounen napisał(a):
Czyli Vegeta stracił podkoszulek wcześniej niż Goku. Chyba to mnie najbardziej zaskoczyło w odcinku. Co to znaczy?
Vegito
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Było nieźle, na końcówce mamy pokazanych 3 z U7 vs. Jiren, ale gdzieś tam ponownie jest Freeza? Nie sądziłem, że w ogóle Freeza pozbiera się na ten odcinek i coś jeszcze pokaże, a przynajmniej tak wcześnie... Plus za to, że faktycznie tym razem Vegeta nie jest dead po tym ataku

Od początku jednak nie czaje fenomenu siły takiego Toppo, Jirena itd. , bo narzekanie, że C17 nie może być silny bo był na wyspie i z nikim tam nie walczył, a taki Toppo, Jiren, czy ten Królik , ściągali z tym generałem kotki z drzewa i jakieś inne śmieszne akcje ratownicze mieli i na podstawie tego wyrobili taką formę ?

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Maniek123404 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Maniek123404
Wiek: 37
Dni na forum: 2.819
Posty: 60
Książę Sayan, taki jakiego uwielbiam, a kreska wyborna!!
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
Vedżi pozamiatał. 4 minuty, 4 zawodników i Jiren na przeciw. Zobaczymy co wymyślą. Jeśli chodzi o rysunki w dzisiejszym odcinku były dosyć ładne, niestety recykling animacji daje o sobie znać. Mam nadzieję że Toei zbiera siły na finałowy pojedynek.
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.443
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Toppo okazał się uczniakiem , musi się jeszcze sporo uczyć zeby opanować moc Hakai. Chylę czoła przed księciem Vegera że wyrzucił tego klocka za arene,

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
No co za emocje Vegeta postawil wszystko co mial najsilniejszy z atakow swoich. Pewnie nawet liczyl sie z utrata zycia dla bliskich nie poznaje go co za metamorfoza. Jedziesz Vegi spelnij swoje zyczenie prawdziwy bohater i sajanska duma. Ocena 10 za ten odcinek.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Odcinek słaby szczególnie pod względem animacji. Animatorzy to się chyba nie napracowali, ciągle powtarzanie scen + retrospekcje. Fabularnie też bardzo źle, Vegeta zyskuje przewagę nad Toppo, wręcz miażdżącą, nawet pokonał moc zniszczenia (??), a mimo to poświęca tyle energii i naraża się na śmierć. C17 zwala na Toppo trochę kamieni i wielkie halo xD


Jedynie muzyka spoko.

Obraz
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
Mateusz mylisz sie animacja byla dobra i dzwiek tez. Vegeta zyje to oznacza ze bedzie scalenie. Jiren kopem z polobrotu rozwalil Goku blue. Nastepnej scenie jest w bazowej. Jiren dopiero sie rozgrzewa bedzie lomot.
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Ktoś ostatnio narzekał, że w Super nie niszczą się ubrania, a tu 2 odcinki z rzędu się coś rozwala ;p
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Indiger napisał(a):
niestety recykling animacji daje o sobie znać
Mateusz napisał(a):
ciągle powtarzanie scen
Doprawdy nie wiem, skąd te narzekania, bo moim zdaniem jeśli chodzi o stronę audiowizualną, w tym odcinku zaprezentowano najwyższy możliwy poziom jak na standardy tej serii, czyli: lepiej nie będzie. Można jakieś przykłady?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
gregor94 napisał(a):
Ktoś ostatnio narzekał, że w Super nie niszczą się ubrania, a tu 2 odcinki z rzędu się coś rozwala ;p
To chyba ja narzekałam na te ubrania i wysłuchali twórcy tych marudzeń, wysłuchali!

Odcinek mega! Jako fanka Vegety jestem bardzo usatysfakcjonowana! Vegeta miał świetne teksty, był Saiyaninem, którego znamy z wcześniejszych sag, miał ten swój błysk w oku, walczył zaciekle, jak prawdziwy wojownik. Oglądałam z zapartym tchem. Mój chłopak (akurat nie jest fanem DB ) był zaskoczony z mojego siedzenia nieruchomo i pochłaniania odcinka wzrokiem, no dawno już nie śledziłam epizodu z tak wielkim zainteresowaniem! A końcówka trzymała w niesamowitym napięciu, w końcu udało im się doprowadzić widza do TAKICH emocji! No powiem Wam, że nigdy nie czytam żadnych spolierów przed odcinkami, nie wiedziałam, jak będzie z Vegetą, czy zginie, czy przeżyje, dlatego też ta akcja wywarła na mnie ogromne wrażenie.

Co do sceny retrospekcji, może nie była aż tak potrzebna, ale ja z przyjemnością odświeżyłam sobie tamten moment (i tak znam go na pamięć ;p), pasował do całokształtu, chociaż i tak muszę przyznać, że moje marudzenie pod poprzednim odcinkiem zarówno do ubrań, jak i do walki Vegety za "obietnicę Cabbie" zostało wysłuchane. I zrobili piękny obrazek Bulmy, Trunksa i Bry, o których wspomina Vegeta. Na to czekałam!

Muzyka super. Co do kreski, może jakieś niedociągnięcia były, no ale nie zwróciłam na to aż takiej uwagi, nie wiem więc co powinno być lepiej, dla mnie było okej. Jedyne co to rzuciły mi się w oczy te powtarzalne sceny, o których pisaliście, zwłaszcza jak atakowany był C17 i Vegeta, podobnie bronili się przed nawałem pocisków. Trochę mogli to zmienić.

Ale więcej zastrzeżeń nie mam, odcinek super, super, no mogę teraz szczerze powiedzieć to DB Super! Dla takich epizodów warto oglądać. Czekam na kolejny!
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Do czternastej minuty odcinek był mocno średni i ratowali go Freezer i Siedemnastka. Potem Vegeta wygrał wszystko. Drugi raz na przestrzeni całej serii zdarzyło mi się, że walczyłem wraz z bohaterem Taką odrazą darzę Toppo, że do końca pragnąłem, by jednak wypadł za matę. Udało się, ale co się nadenerwowałem, że przetrwa, to moje. A, i według mnie retrospekcja była fajna i potrzebna.

Mateusz napisał(a):
C17 zwala na Toppo trochę kamieni i wielkie halo xD
Tak, to było nie na miejscu. Mogli tam jakiegoś gaga przemycić, dawno humoru nie było

PS uważam, że na wikipedii w artykule o grotesce powinno widnieć zdjęcie Toppo.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
vegeta391 napisał(a):
Potem Vegeta wygrał wszystko. Drugi raz na przestrzeni całej serii zdarzyło mi się, że walczyłem wraz z bohaterem (...) Taką odrazą darzę Toppo, że do końca pragnąłem, by jednak wypadł za matę. Udało się, ale co się nadenerwowałem, że przetrwa, to moje.
Oj, tak, wygrał, ja wręcz miałam wrażenie, że oglądam stare, dobre DB, tyle emocji tu się znalazło. Jakby ten Toppo nie wypadł, to bym chyba rozniosła komputer. ;p Widzę, że nie tylko ja nie cierpię Toppo.
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Ja lubię Toppo najbardziej z czołowej trójki zawodników U11. Jest OK, w przeciwieństwie do Dyspo, którego nie cierpię, i Jirena, który mi nie odpowiada.
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
gregor94 napisał(a):
Ja lubię Toppo najbardziej z czołowej trójki zawodników U11. Jest OK, w przeciwieństwie do Dyspo, którego nie cierpię, i Jirena, który mi nie odpowiada.
Naprawdę? Ja od początku nie lubię Toppo. ;p A za co nie cierpisz Dyspo? Dla mnie jest w sumie nijaki, jakoś ani go lubię ani nie lubię.
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Wkurza mnie tym, co gada. Dotychczas Toppo był bardzo honorowy, a Dyspo to taki bully. Trudno mi to wyjaśnić, jak kiedyś będę oglądał to jeszcze raz, to może będę wiedział lepiej.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 126, 04.02.2018
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook