Forum Dragon Ball Nao

» Komentarze: Manga Dragon Ball Super - rozdział 49 w Manga Plus

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」

Dni na forum: 7.133
Posty: 15.236
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Czy ktoś ma pojęcie, co jest trzecim życzeniem? Nieśmiertelność?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nieśmiertelność byłaby trochę wyświechtana, bo dopiero co jeden się nią chełpił. Buu nieśmiertelny nie był, ale konwencjonalne ataki i tak nie miały prawa na niego zadziałać.

Szkoda, że to nie manga Toriyamy, bo wtedy moglibyśmy spodziewać się tekstów w rodzaju "Co może być jego trzecim życzeniem? Tego nie wie nawet autor!"

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Nie będę mógł spać teraz
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
W sumie kupuje ten rozdział, źle nie jest, no tak skończone w idealnym momencie, nieśmiertelność to słaby pomysł, bardziej coś w stylu "zawsze będę silniejszy od saiyan +1" i wtedy nawet Brolly nie mógłby pomóc, bo też jest saiyanem. Musieliby zwrócić się o pomoc do innego wszechświata ...

Dodano po 4 godzinach
Ciekawym życzeniem byłoby też "gdy Goku i Vegeta mnie zabiją, również muszą zginąć" tylko kto by wtedy walczył z Kozłem, ewentualnie musiałby zginąć z rąk kogoś innego, kto by go po prostu dobił na sam koniec

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Harry Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 2.142
Posty: 48
Ten nowy arc jest całkiem przyjemny jednak mnie zaczyna on już męczyć. Ciągle liczą się tylko Goku i Vegeta. Reszta postaci nie ma znaczenia i została pokazana na chwilę w innych chapterach. Wprawdzie rozwinęli trochę postać Buu, ale cały arc jak dla mnie to jak na razie ganianie się Goku i Vegety z Moro. Arc z Freezą był lepszy bo akcja powoli się rozwijała i trzeba było trochę czasu żeby dojść do tego głównego "złola". W Superce wszyscy sa od razu podawani na tacy nie licząc turniejów.

Nie mam pomysłu czym będzie trzecie życzenie, raczej nie chodzi o nieśmiertelność. Mam jednak nadzieję, że arc zakończy się tym, że ożywią Nameczan i ci stwierdzą, że Smocze Kule ściągają na nich problemy i je zniszczą + połączą się wszyscy z Piccolo dając mu power-up.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Komentarze: Manga Dragon Ball Super - rozdział 49 w Manga Plus
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook