Forum Dragon Ball Nao

» Zeno a uplyw czasu

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Mam pewna niescislosc odnoscie osoby Zeno. W sadze DBS wystepuje on jako wszechmocne dziecko i jakby na to nie patrzec, ok. Natomiast problem pojawia sie, gdy Goku sprowadza jego odpowiednika z przyszlosci. Zeno z przyszlosci powinien w miedzyczasie dorosnac i przestac byc dzieckiem. Czyzby posiadal on wieczna mlodosc i proces starzenia go nie dotyczyl?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
Beerus czy Kaioshin mają tysiące lat a na specjalnie starych nie wyglądają, myślę że skoro jest wszechrzeczą to może manipulować swoim wiekiem i wyglądem.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Chyba nigdzie nie podano, ile lat ma Król Wszechrzeczy, ale raczej nie te kilka, na które wygląda. a w końcu tylko wtedy byłby sens, żeby ten z przyszłości Trunksa oddalonej ledwo o kilka lat miał wyglądać na starszego.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.713
Plusy: 4
Posty: 2.007
Shounen, +1.

To jest typ postaci o dziecięcej osobowości i aparycji, a pewnie powstał przed wszechświatami albo jakoś równo z nimi. Nie znamy jeszcze nikogo, kto by nad nim górował, więc trudno się odnieść. Na ile lat wygląda Aralka? O_o

Wiem, że robot i bóg to dwie inne kategorie, ale…

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Zeno a uplyw czasu
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook