Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Super: Super Hero Soundtrack

Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
PatrykowaPani
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 723
Posty: 17
Macie jeszcze jakąś listę ?
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Niejaki Jorge Mejía publikujący na jutubie pod pseudonimem Jajnov wykonał swoją aranżację prologu . Moim skromnym wyszło bardzo fajnie.

Jak emocje opadły, zaczynam doceniać muzykę Naokiego Satō, szczerze powiedziawszy. W filmie jest ona bardzo dyskretna, żeby nie powiedzieć nieobecna, niajaka, ale jak się tę ścieżkę przesłucha na sucho, to poszczególne utwory naprawdę robią robotę. Może to po prostu nie jest muzyka do Dragon Balla? Może bardziej do filmów studia Gibhli? Np. 4. utwór Piccolo i Pan (ピッコロとパン) idealnie pasuje mi w klimaty Miyazakiego czy nawet Disneja. 5. utwór „sztuczny człowiek Gamma” (人造人間ガンマ), pomijając jego supermenowatość itp., kojarzy mi się z Herkulesem Disneja.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
vegeta391 napisał(a):
Np. 4. utwór Piccolo i Pan
Myślę, że takie "sielankowe" utwory zawsze były w DB, również w ostatnich filmach, więc to akurat nic nowego.

Bardziej chodzi o przykład kolejny, który wyraźnie uderza w tony amerykańskich filmów o superbohaterach, co już do DB jako takiego nie pasuje. Mnie się tego soundtracka słucha dobrze, mam z nim jednak taki problem, że dosłownie każdy utwór wpada jednym uchem i wypada drugim, nic nie zostaje.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Super: Super Hero Soundtrack
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook