Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Seks

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.240
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Normalna sprawa, której nie powinno się unikać ani uznawać za temat tabu. Rozmawiać wręcz należy. Zbyt mała wiedza prowadzi najczęsciej do poważnych konsekwencji takich jak niechciane ciąże. A ta jest jak wynika z moich obserwacji jeszcze zbyt mała. Już nie raz i nie dwa zdarzyło mi się uswiadamiać kumpla czy kumpelkę, którzy tematem się rajcowali a ich wiedza była krótko mówiąc... żałosna, w wielu wypadkach nawet nie podstawowa.
Zgodzę się z Revanią, że jak już iśc do łóżka to nie byle gdzie i nie z byle kim. lepiej mieć miłe wspomnienia, niż potem żałować na całe życie i unikać tematu. Nie łączę tego z miłością. Owszem można, ale wg mnie nie jest to konieczne. Wystarczy szacunek, odpowiednie podejście do sprawy i można całkiem miło i niezobowiązująco spędzić czas.
Pierdołą dla mnie jest też iśc do łóżka po ślubie. Nie da się ukryć, że ludzie są rózni i mają różne temperamenty. Jednemu wystarczy raz na tydzień podczas gdy drugi chce kilka razy na dzień, Inny lubi spokojnie, jeszcze inny chce wyczyniać jakieś dzikie figury i pozycje, jedni chcą ból zadawać i odbierać a inni nie pragną tego wcale. Pod tym względem nalezy się dopasować. Nieudany i niesatysfakcjonujący seks potrafi nieźle sfrustrować.
Jeszcze nie wiem jak to jest iść na całość (bo jednak takie drobne incydenty się zdarzyły), ale mam nadzieję to poznać. Swoich preferencji łóżkowych też jasno określić nie mogę choć się ich domyślam i zaczynam zdawać sobie sprawę, że może być problem ze znalezieniem tej drugiej osoby. Jedyna pewna rzecz toto, że jestem hetero. Czy bi jeszcze się okaże.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.047
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Mi osobiście sex zawsze kojarzyć się będzie ze zwięczeniem ludzkiego związku i uczucia jakie ich wiąże.

Nie potępiam chociażby sexu przedślubnego, w sumie to jest już normalne w tych czasach. Aczkolwiek polecam używanie zabezpieczeń, przydatne i ma się mniej problemów, bo różnie to bywa.
seji_san napisał(a):
Zbyt mała wiedza prowadzi najczęsciej do poważnych konsekwencji takich jak niechciane ciąże.
O tym chociażby mówię.

Madziuu$ napisał(a):
sex tak aaaaarrrrggchhh sex mmmmm KOOOOOOOOOOCHAM !!!AAAAA!!!!!
Aha, czemu mam wrażenie, że ktoś tu się sobie nabija? ...

seji_san napisał(a):
Normalna sprawa, której nie powinno się unikać ani uznawać za temat tabu. Rozmawiać wręcz należy.
Popieram, już nie jedna osoba tak twierdziła. Sex to normalny temat do rozmowy, oczywiście, nie każda osoba dosłownie będzie dała radę o tym rozmawiać z każdą osobą, bo to też zależy od człowieka i jego charakteru...

Więcej ode mnie chyba nie trzeba dodawać.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Madziuu$ napisał(a):
sex tak aaaaarrrrggchhh sex mmmmm KOOOOOOOOOOCHAM !!!AAAAA!!!!!
Jeśli to jest Twoje podejście, to współczuję i polecam jakieś porady u specjalisty, jeżeli zaś żart to mało śmieszny.


seji_san napisał(a):
Proponuję, ażebyś podjęła pracę w agencji towarzyskiej. Będziesz miała do woli i kasy i klientów, na leżąco, na stojąco, na wisząco, z przodu, z tyłu, z jednym, z wieloma, z kobietami...
Co kto woli.
Podpisuję się pod tym.

seji_san napisał(a):
Normalna sprawa, której nie powinno się unikać ani uznawać za temat tabu. Rozmawiać wręcz należy. Zbyt mała wiedza prowadzi najczęsciej do poważnych konsekwencji takich jak niechciane ciąże.
No właśnie, a ten brak wiedzy jest spowodowany zbyt konserwatywnym i można rzec wstydliwym społeczeństwem. Owszem nie można dopuścić by miejsce miała wolna amerykanka, bo wtedy skutek będzie ten sam.

seji_san napisał(a):
Już nie raz i nie dwa zdarzyło mi się uswiadamiać kumpla czy kumpelkę, którzy tematem się rajcowali a ich wiedza była krótko mówiąc... żałosna, w wielu wypadkach nawet nie podstawowa.
Tutaj polecam wypowiedź Grzegorza Halamy w ''Rozmowach w toku''. Niestety wielu nastolatkow również negatywnie wybija się swoją ''wiedzą''.

seji_san napisał(a):
Pierdołą dla mnie jest też iśc do łóżka po ślubie.
Nie znam nikogo, kto czekał do ślubu, zresztą przedmałżeńskie życie jest zupełnie normalne, wcale mnie nie niepokoi. Dla poprawy humoru polecam odcinek Plebanii w którym para młodych ludzi prosiła o dyspensę, po prostu ubawiłem się do łez żałosną próbą wszczepiania moralności.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Madziuu$ Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 6.113
Ostrzeżenia: 1
Posty: 7
boże .. czepiacie sie nawet mojego zdania -.-' ?
mam takie a nie inne i tyle. -.-'
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.312
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
Madziuu$ napisał(a):
boże .. czepiacie sie nawet mojego zdania
właśnie czepia cie się niewyżytej seksualnie nastolatki


Kakarott napisał(a):
polecam jakieś porady u specjalisty
mój kolega jak był w twoim wieku też chodził do specjalisty bo masturbował się na ulicy że wszyscy to widzieli pomogło mu to potem robił to tylko w domu ;p

co do seksu to ja uważam że jest to zwięczenie ludzkiego związku i nie można go uprawiać bez miłości.

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.047
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Madziuu$ napisał(a):
boże .. czepiacie sie nawet mojego zdania -.-' ?
mam takie a nie inne i tyle. -.-'
Twoje czy nie, większość uważa twoje podejście do tego tematu za czysto nierealne i głupie. Nie dość, że rzekomo masz dopiero 15 lat, to jeszcze zgrywasz taką otwartą osobę. Nie wiem, co mam myśleć, bez urazy, ale jeżeli rzeczywiście jest to twoje rozumowanie, to śmiem przypuszczać, że jesteś typową "łatwą dziewczyną".
Wybacz za określenie, to są tylko i wyłącznie moje przypuszczenia.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.230
Posty: 633
Skąd: Kielce
Madziuu$ napisał(a):
boże .. czepiacie sie nawet mojego zdania -.-' ?
mam takie a nie inne i tyle. -.-'
Po pierwsze B (!) jak Boże.

Po drugie czepiają sie, bo to było głupie.

A co do mojego zdania...
Obiecuję, ze w najbliższym czasie się rozpiszę, po prostu cierpię na nawykowy brak czasu na wszystko ^^
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.240
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Madziuu$ napisał(a):
boże .. czepiacie sie nawet mojego zdania -.-' ?
mam takie a nie inne i tyle. -.-'
Jeszcze wypadałoby uzasadnić... Jakbyś nie zauważyła, przypominam, że jest to forum publiczne, gdzie każdy ma prawo wyrażać swoje zdania i tak samo ustosunkować się do zdań innych co też część czyni. Jeżeli oczekiwałaś braku reakcji lub co gorsza pochwały przeliczyłaś się. Oczywiście, że mogę wyrazić zachwyt, ale jaki w tym sens.
Jak i poprzedni Twój post w temacie tak i ten pozbawiony jest jakiejkolwiek interwencji mózgu.

P. S.
Przeciez skoro tak seks kochasz, to czemu się wściekasz jak ktoś Ci tak pisze? Przecież nie powinno Cię to obchodzić, skoro masz własne zdanie...?
Naprawdę polecam Ci agencję.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.052
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
To, ze jakas osoba "kocha" seks w wieku 15 lat, mnie akurat nie dziwi, az tak bardzo. Seks sam w sobie jest przyjemny, wiec czemu ma sie go nie uwielbiac? A co do wieku- czasy sie zmieniaja: "let's talk about sex, babies havin babies, generation x".
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.177
Posty: 238
Skąd: ...
No tak, seks...
Jak dla mnie, to "wyższa potrzeba fizjologiczna", czyli po prostu rzecz, która jest częścią życia człowieka <vel rozmnażanie>. Jeżeli postrzegać człowieka jako ssaka, to nawet celem jego życia < prokreacja>.
Oczywiście nie mam poglądów nimfomana, że "nieważne z kim, ważne ile". Jest to w końcu potrzeba "wyższa" i powinna podlegać kontroli, a ze względu na ważną rolę, jaką spełnia w życiu człowieka, nawet kontroli bardzo ścisłej. < kto nie wierzy, niech sobie poczyta Freuda>

Moim zdaniem, edukacja seksualna powinna być wręcz jednym z przedmiotów obowiązkowych. Wiele wyników takiego właśnie braku edukacji łazi sobie często po ciemniejszych osiedlach w naszym <I nie tylko> kraju. I to nie tylko edukacja typu "pamiętaj o zabezpieczeniu", ale też uczenie szacunku dla partnera/partnerki, informowanie, że ludzie różnią się temperamentem, upodobaniami, podejściem i że powinno się te różnice ustalić przed zawarciem oficjalnego związku. <żeby potem nie było szoku typu "wyszłam/wyszedłem za nimfomana/ sadystę/ oziębłego dziwoląga/ fetyszystę">

Jednak edukację seksualną powinno się zacząć już w dzieciństwie <ci, którzy wciskają dzieciom kit o bocianie, czy kapuście często zostają dziadkami przed czterdziestką...>. Nie mówię o podsuwaniu playboya na odczepne, ale w miarę rzetelnej <zależnej od wieku> informacji....

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.188
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Hmmm...To sama przyjemność i wielka zachcinka w okresie dojrzewania:). Dla mnie to temat ormalny jak każdy inny. Niektórzy jak słyszą o sexie zaraz się zawstydzają i wyłanczają się z rozmowy. a cóż w tym takiego nadzwyczajnego. Zachcianka obu ludzi którzy tego pragną. Jest to też wyznawanie miłości przez większość par.
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.145
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Dla mnie rowniez jest to temat jak najbardziej normalny...i sam sex tez nie jest zadna zla i dziwna rzecza...Choc denerwuja mnie dziewuchy ktore w wieku 13, 14 lat sie "oddaja" i sa tkz. "dziwkami"...Denerwuje mnie rowniez podejscie niektorych osob (np. moich kolegow) do sexu...Jezeli Cie widza z jakas dziewczyna np. na miescie to potem od razu [ ort! ] teksty typu..."i co ruchales ja ?"...Jak dla mnie jest to brak wychowania i szcunku do plci przeciwnej...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.745
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Boss napisał(a):
Choc denerwuja mnie dziewuchy ktore w wieku 13, 14 lat sie "oddaja" i sa tkz. "dziwkami
Zdanie powyżej które popieram, ale po mojemu, by nie szerzyć spamerstwa ;D

Nie nazwałbym DZIECI płci żeńskiej które w wieku 13 i 14 dają dupy i robią laski "dziwkami", gdyż to w głównej mierze nie ich wina. Działają pod wpływem chorego otoczenia i braku nadzoru ze strony rodziców czy opiekunów. Ponadto napierająca ze wszech stron anarchia stanu dojrzałości, hormony, i największy czynnik ograniczający zdrowe myślenie : gimnazja . . .

Ale nie o tym. Seks to świetna sprawa, niech mi ktoś powie że się mylę . . . naprawdę nie wiem o czym tutaj gadać, zaraz ktos napiszę że jesteś jakimś alfonsem, ale nie jestem, po prostu zdaje sobie sprawe że to piekna rzecz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.889
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
łuuu temat stary jak swiat ale ze sie jeszcze tu nie wypowiadałem toteż uczynie.


Seks tak samo jak inne uzywki (mam na mysli alkohol papierosy) powinien byc uzywany z głowa bo jak sie przesadzi to mozna rownie cieżko załowac.Popieram teorie pierwszego razu, nie chodzi o wiek jezeli miedzy kobietą, a męzczyzną nastało silne uczucie to czemu by nie okazać tego w sposób fizyczny?? trzeba pamiętac jednak o odpowiednim zabezpieczeniu a takze by stosunek dla partnerki był przyjemnoscia a nie bólem.Niestety pokolenie miedzy 15 a 19 rokiem zycia traktuje to jak zwałe, ma z tego radoche nie raz słyszałem przechodząc koło gimnazjum ''hej paweł w ten weekend przeleciałem justyne było całkiem całkiem ale widac ze nie myje ci.y'' winien jest internet i brak wychowania ze strony sql i rodzicow a do czego to prowadzi niechciane dziecko,gwałt,pedofilia


tyle

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.754
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Na temat seksu najlepiej wypowiedział się mój ksiądz Śpiewok z Rybnika:
"Seks nie jest żadnym tabu ani niczym dziwnym, seks jest piękny, ale musi być odbywany z uczuciem"
Nic dodać nic ująć. Ja sam miałem okres w którym miałem także wielką podnietę na te rzeczy, jak każdy chłopak zresztą. Ale mi to już dawno przeszło i szczerze to mnie te rzeczy nie interesują (aż tak) na dzień dzisiejszy. Seks traktuję tylko jako największe zbliżenie dwóch zakochanych ludzi oraz dodatek do ich miłości. Jeśli to jest spełnione, to nie mam nic przeciwko seksowi przedmałżeńskiemu. Dlatego nienawidzę gdy inni chłopacy gapią się na dziewczyny i patrzą na nie jak na "towar" i który jest najlepszy do wykorzystania.
Co do puszczania się, seksu w wieku 15 lat itd. już wszyscy pisali to wcześniej - głupota, wpływ chorego otoczenia a przede wszystkim internetu gdzie ludzie mogą się nagapić oraz durnych amerykańskich filmów, gdzie ilości seksu w nich nie da się zmierzyć.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.827
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Son Mati napisał(a):
Na temat seksu najlepiej wypowiedział się mój ksiądz Śpiewok z Rybnika:
"Seks nie jest żadnym tabu ani niczym dziwnym, seks jest piękny, ale musi być odbywany z uczuciem"
On to akurat chyba o tym zbytnio do końca nie może być pewny, bo jako ksiądz religia mu zabrania
Son Mati napisał(a):
Co do puszczania się, seksu w wieku 15 lat itd. już wszyscy pisali to wcześniej - głupota, wpływ chorego otoczenia a przede wszystkim internetu gdzie ludzie mogą się nagapić oraz durnych amerykańskich filmów, gdzie ilości seksu w nich nie da się zmierzyć.
Zgadzam się. Niestety ostatnio często takie przypadki mają miejsce bo ktoś chce pokazać jaki to on jest fajny, bo zaliczył koleżankę z klasy. Najgorszy wiek to gimnazjalny a w szczególności chyba 2 i 3 klasa, na szczęście mam to za sobą ^^ Jeśli chodzi o te filmy szkoda trochę, że i polscy "znani" aktorzy w takich grali

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.830
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Jeśli chodzi o seks....
No cóż.... jestem jak to gdzieś Laru nazwała również nietknięta.
Seks to nie sport, seks to nie jest coś co można uprawiać(jeśli można tak o tym powiedzieć) byle jak i z byle kim(nie znaczy, że będę czekała do ślubu, nie znaczy, że mam coś do pójścia do łóżka po ślubie). A już na pewno nie z osobami przypadkowymi.
Owszem, zgodzę się z wami, iż nie należy unikać tematu o seksie. Bo jak się ma o tym małą wiedzę to jak? Niemiłe wspomnienia, zakażenia HIV, niechciane ciąże. No i pamiętać o zabezpieczeniu i zbadaniu się(na HiV i inne takie).
Seks powinien się wiązać z miłością, szacunkiem i zaufaniem. A nie seks, pt. ,,byle mieć pierwszy raz za sobą"(głupota do nieskończonej potęgi) czy z ciekawości. Między kobietą a mężczyzną uprawiającym go powinno być silne uczucie, które już wiele przetrwało.A nie jak się chodzi z kimś krótko .Wiele par po pierwszym razie zerwało. I nie powinno się go podejmować pod wpływem presji otoczenia czy drugiej osoby. Jak ta druga osoba kocha swego partnera/partnerkę, to poczeka, a nie każde jej okazać ,,dowód miłości". Jak się go zacznie pod tą presją uprawiać, to nie będzie fajnie, a osobie uprawiającej go zacznie się kojarzyć z nieprzyjemnością.
Seks to nie wyścigi, czy konkurs. Tu nie chodzi o to by zaliczyć jak najwięcej partnerek, czy mieć 2, 5, 10 partnerów.... Takie podejście uważam za niedojrzałe. Ta, jak ktoś tu powiedział, seks powinien być z głową. To poważna sprawa, do której powinno się dojrzeć.
Pozdrawiam.
Angel of destiny

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.623
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
No więc od czasu zeszłego posta wiele się zmieniło. Jakieś dwa lata temu przestałem prawiczyć. W sumie było mi to obojętne, bo nie zrobiłem tego z odpowiednią kobietą, ale co mi tam. Teraz uważam, że seks bez uczucia jest o wiele gorszy i nie sprawia mi ani satysfakcji, ani przyjemności. Możliwe, że niektórzy potraktują to trochę po babsku, no ale uczuć nie oszukam ^^'
Tak czy inaczej nie znalazłem na razie odpowiedniej dziewczyny - a to dlatego, że na razie nie szukam żadnej, tak więc poszczę, jak to się mówi. Skupiam się w chwili obecnej na szkole. Po szkole się zobaczy.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.775
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Seks, no cóż...

Ze stratą cnoty czekałam bardzo, bardzo długo, jak na nasze czasy, bo prawie do 20tego roku życia (tam może 2 miechów mi brakło). Czekałam na tego jedynego, wymarzonego, który się pojawił.
W każdym razie tak myślałam, potem się okazało, że to kawał !? i !?, który jedynie chciał mnie przepieprzyć, a potem zniknął za horyzontem, a ja do tej pory nie mogę pogodzić się z tym, że dałam sie nabrać jak to stado idiotek, które zawsze miałam w pogardzie.
Najlepsze jest to, że tak naprawdę wcale nie byłam zakochana, bardziej to w siebie wmówiłam, bo... nie wiem, czemu, do dziś nie wiem. Hormony, jakaś tam potrzeba bliskości, niecierpliwość? Od zawsze była ze mnie gorąca kobieta, życie w cnocie w pewnym momencie stało się udręką, co tu dużo mówić, teraz widzę, żem jest ognista i potrzeby mam wielkie, kiedy nie znajdowały ujścia, rodziła się we mnie frustracja i takie tam. Niewykluczone, że sama w siebie wmówiłam tę miłość, żeby nie złamać swoich zasad.
To było przykre doświadczenie.

Dzięki Bogu, potem spotkałam faceta, z którym jestem do teraz i będę raczej do końca zycia, on mi pokazał, czym jest prawdziwa miłość, że seks to jej uwieńczenie i najpiękniejszy akt takiego ostatecznego zbliżenia, jaki istnieje.

Seks bez miłości nie ma sensu. Nie daje radości, nie sprawia przyjemności, jest tylko uczucie... pustki? Nie wiem, jak to wyjaśnić. Raz mi sie zdarzyło, głupi incydent, całkowicie trzeźwy i dobrowolny, po co? Bo ja wiem, żeby to sprawdzić, jak to jest po prostu tak, dla przyjemności (paradoksalnie żadnej przyjemności w tym nie było)? Nie z byle kim, od razu uprzedzam, człowiek wcześniej przeze mnie znany i lubiany. Nie uważam tego za mój życiowy błąd, wręcz przeciwnie - to wydarzenie pozwoliło mi raz na zawsze nauczyć się, że nie istnieje dobry seks bez miłości. A jeśli istnieje, to nie dla mnie.

Dzięki Bogu, już nigdy taki seks mnie nie czeka

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.859
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Wnoszę o usunięcie tematu, albo zakaz wypowiadania się osobom poniżej 22 roku życia XD Albo róbcie co chcecie. Po co ja to piszę właściwie ? Jak nie jest na temat ?! Nic. Yyy... bo ktoś mi podrzucił link ;p

Dodano po 17 minutach
Laru napisał(a):
Co do tematu. Jeśli chodzi o seks, to jestem jeszcze "nietknięta". Jeszcze się nawet nie całowałam, a co tu dopiero mówić o "tych" sprawach. Myślę, że przed tym dalszym krokiem powinno być coś więcej, tzn. te dwie osoby powinny darzyć się jakimś głębszym uczuciem. Wtedy i satysfakcja jest większa, bo można sprawić przyjemność bliskiej osobie i uczucie się pogłębia, bo jest to najintymniejsza sfera życia. Chociaż są wyjątki. Są pary, które po stosunku się rozstały. Z różnych powodów. Myślę, że to zależy od tego, jak dwie osoby się dobrały. Bo jak jest para: młody chłopak, który koniecznie już chce i dziewczyna, która jeszcze by poczekała, to różnie bywa. Nie rozumiem dziewczyn, które robią to, aby zatrzymać chłopaka przy sobie. To dla mnie poniżej godności.
Trochę czasu uleciało i chyba coś się zmieniło, co Laruś ?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Forum DB Nao » » » Seks
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook