Forum Dragon Ball Nao

» Tatuaż Dragon Ball

cooler1985 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.418
Posty: 4
czesc wszyscy jestem na forum nowy i wszystkich pozdrawiam a teraz do rzeczy.... chcialbym zrobic sobie na cale ramie tatuaz dragon ball z postaciami ale troche sie obawiam poniewaz moi rodzice mowia ze nie znajde sobie laski jak bede sie tym interesowal co o tym sadzicie w ogóle [ ort! ] pomysl itp. na tatuazu np. frieza cell, super 17....piszcie
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Masz 21 lat i nie potrafisz sam decydować za siebie? Jak już masz robić tatuaż to rób poważny jakiś, możesz zrobić sobie jakiś tatuaż ze smokiem i kulą DB, ale nie postaciami bo to troche w tym wieku ciut niepoważne. Rozumiem, że jesteś fanem tak jak i my, ale ja nawet jako fan nie zrobiłbym sobie tatuażu z DB No, ale każdy kieruje własnym życiem i wspiera się na barkach rodziców.

Dziękuję i pozdrawiam.

PS. Przesuwam temat ponieważ nie jest on związany w szerszym stopniu z DB

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.626
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Sparr....ekhm, Shiro ma rację. Smoczek i kulki będą wporządku, ale DB prędzej czy później - znudzi Ci się. No i jest to nie poważne mieć Goku na ramieniu

(Możesz sobie zrobić tatuaż z Oolngiem )

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.503
Posty: 885
Eh też se zrobie tatułaż oczywiście jak będe dorosła moja mama nie ma nic przeciwko ale tate jakoś nie moge przekonać więc musze poczekać do 18 ale na pewno nie zrobiłabym se tatułaż z postaciom z DB może tego smoczka ale nie na ręce bo w wieku 70 lat nie chciała bym żeby jakieś dzieci które by znału DB patrzyły się na mnie jak na wariatke
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Tatuaz z DB to swietna pamiatka po swietnej m&a No, ale rzeczywiscie poenienes sam zadecydowac, czy i jaki zrobic tatuaz. Ja popieram pomysl Shiro i Smoku i Smoczych Kulach. Wyglada to mniej "bajkowo", a bardziej mesko i pomyslowo. Być moze w przyszlosci sam sobie sprawie na bicepsie taki tatoo

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
cooler1985 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.418
Posty: 4
czolem dzieki wszystkim za odpowiedz ale tak jak powiedzial shiro musze sam zdecydowac bo to moje zycie ale ja uwazam ze te pomysly z kula i smokiem to tez fajna mysl pozdrawiam
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.569
Posty: 188
Shiro ma racje, lepiej mieć smoka i kule na ramieniu, niż z innymi postaciami, pomyśl, jaka laska będzie cię brała na poważnie z Goku lub Bubu na ramieniu?!

Ja może też sobie zrobie tatuaż na 18 (ale na brzuchu (z boku) z jakimiś znakami kanji oznaczające np. Zwycięstwo [勝] lub jakieś japońskie przysłowie)
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Jak nam powszechnie wiadomo, M&A nie są to serie dla "dzieci" (rzekomo DB oraz Bleach to serie od 15 lat), lecz nie wytłumaczy się temu naszemu społeczeństwu. Ja osobiście mam wątpliwości co do zakupu koszulki z Bleachem, czy też czapeczki z daszkiem (inna sprawa, że to naprawdę drogie -., ponieważ obawiam się negatywnego odbioru ze strony nie tylko rówieśników, ale także przypadkowo napotykanych przeze mnie ludzi. Osobiście uważam tatuaże, za nic co można określić "cool" "super" itp, jakoś taki sposób ozdabiania swego ciała nie przypadł mi do gustu. Tym bardziej wiec zastanowiłbym się nad umieszczeniem na nich facjat Saiyan czy też Lodówek.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.538
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
szczerze.. nie miałbym nic przeciwko mieć na ramieniu jakąś postać z DB... ale wolałbym mieć wytatułowany jakiś innym synonim:P Jeżeli jednak zdecydował bym sie na podobizne Goku czy Piccolo zrobiłbym to rozważnie... utatółowałbym się na dwa lata.. wiadomo koszty są droższe itp ale przynajmniej wiedziałbym że jak nie wyjdzie, nie ma sie co obawiać zejdzie i będzie nara:) Jeżeli jednak przypadłby mi do gustu robię go na stałe.. taki by był przebieg:D
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Widzisz Legolas, myślisz, że to takie łatwe, spójrz jednak z perspektywy jego wieku, on ma 21 lat i żyje(żeby nie przesadzić) w bardziej krytycznym okresie.
Ty mając 13 lat niczego nie tracisz, przecież jesteś bardzo młody i większość powinna to zrozumieć. W przypadku jego osoby, większość odwróciłaby się od niego (tak przynajmniej ja sądzę)

Dziękuję i pozdrawiam.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Smutne. Taki dórzy , a taki gupi. Wydasz na to sporo kasy , nieraz dostanież w pier..nicz , ludzie przestaną cię szanować , dziewczyny nie będą się chciały z tobą umawiać , a wszystko po to by mieć na ciele coś co powinno zostać na papierze , ale jak ci zależy to dla mnie możesz sobie nawet na jajach krilana wytatuować.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
cooler1985 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.418
Posty: 4
franqey glupi to ty jestes:> a ze wstydzisz sie tego ze lubisz dragon ball to nie moja sprawa...a tak w ogóle [ ort! ] to prosze o rozsadne pisanie na temat ktory podalem ludzie badzmy tolerancyjni i szanujmy sie

pozdro dla wszystkich
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Nie wstydzę się tego że lubię db , ale w wieku 50 lat mógłbym się wstydzić tego że mam taki tatuaż , a tolerancyjny nie jestem , i wybacz , ale na twoją prośbę się nie zmienie.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
ItzBolo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
ItzBolo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.464
Posty: 73
Skąd: Gdansk
Mysle ze tatuaz powinnes robic dla siebie
Jesli zapoznajesz dzewczyna, to po prostu [ ort! ] nie pokazuj ej tego,
bo moze sie zrazic
Ale gdy juz bedzie "Twoja"
No spokojnie bedziesz mogl jej pokazac
Ja mojej dziewczynie powiedzialem po czasie ze interesuje sie DBZ,
ale nie ma nic przeciwko(na szczescie),
wiec mysle jakbym zrobil Tatuuu z Postacia z DBZ to nie miala by nic przeciwko
Pozdro!! xD

Train Hard To Win Easy !!
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
cooler1985 napisał(a):
czesc wszyscy jestem na forum nowy i wszystkich pozdrawiam a teraz do rzeczy.... chcialbym zrobic sobie na cale ramie tatuaz dragon ball z postaciami ale troche sie obawiam poniewaz moi rodzice mowia ze nie znajde sobie laski jak bede sie tym interesowal co o tym sadzicie w ogóle [ ort! ] pomysl itp. na tatuazu np. frieza cell, super 17....piszcie
Wiesz co ja bym ci nie radziła robić tatuażu. Powienieneś wiedzieć, że to jest na zawsze. Ale rób jak chcesz- to przecież twoje życie.
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.505
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
A co byście powiedzieli jak bym zrobiłbym sobie tatuaż z Vegetą na lewym pośladku i z Goku na prawym w trakcie scalenia .Nikt by nie widział go z osób niepowołanych no może żona tylko ale co tam jej by to na pewno nie przeszkadzało podczas baraszkowania a nawet może by jej się to podobało

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
Sshan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sshan
Wiek: 31
Dni na forum: 5.515
Posty: 82
Skąd: Z Namek
Haha dobre ; A żonka fanka Dragon Balla ?

------
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Tatuaż Dragon Ball
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook