Forum Dragon Ball Nao

» Die Hard 4.0

Kto jest największym twardzielem kina

Kto jest największym twardzielem kina
Terminator 7,14% 1 7,14%
Robocop 14,29% 2 14,29%
Predator 0,00% 0 0,00%
James Bond 14,29% 2 14,29%
Goku 21,43% 3 21,43%
John McClaine 35,71% 5 35,71%
Spiderman 7,14% 1 7,14%
Renegat 0,00% 0 0,00%
Wszystkich głosów: 14
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.701
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Właśnie wróciłem z seansu , i jestem zachwycony. Bruce porusza się chyba raźniej niż w poprzednich częściach , teksty rzucane przez bohaterów z prędkością ruskiej pepeszy po prostu wbijają w fotel , akcja choć chwilami naciągana gna jak chyba w żadnym innym filmie , a przegięcia nie boją tylko wykrzywiają mordę widza na kształt [ ort! ] twarzy Johna McClainea . Co prawda główny bohater nie ma już swojej koszulki , i nie pali ( nie ma na to czasu) , ale to dalej stary , dobry Bruce. Oglądać radzę tylko w kinie , najlepiej z przestrzennym dźwiękiem i dużym ekranem. Jak do tej pory chyba najlepszy [ ort! ] film roku , i tylko "Grind House" ma szanse go zdetronizować. Moja ocena
9,5/10

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.831
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
Byłem dzień po premierze. Dawka solidnego kina akcji i czarnego humoru. Niestety, film nie podbił mego serca. Wiele scen maksymalnie przesadzonych, zbyt duży nacisk na efekty specjalne, które robią z tego film o gościu, który urodził się pięciokrotnie pod szczęśliwą gwiazdą i potrafi zniszczyć helikopter samochodem. =.=

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.701
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Hidden napisał(a):
które robią z tego film o gościu, który urodził się pięciokrotnie pod szczęśliwą gwiazdą i potrafi zniszczyć helikopter samochodem. =.=
Jakbyś jeszcze tego nie zauważył , to John McClaine jest takim gościem.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
franqey napisał(a):
Oglądać radzę tylko w kinie
Taa, ja oglądałem jakąś słabą wersję z neta ściągniętą... ;p

Ogólnie, film dobry, jak to z każdą Szklaną pułapką bywa, ale jednak i tak pierwsza część najbardziej wymiata, ta wg mnie nieco za bardzo przesadzona (nie chodzi mi o efekty, a o główny wątek głównie).

PS. Widzę, że w ankiecie Goku prowadzi

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.701
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
PS. Widzę, że w ankiecie Goku prowadzi
Ta , pewnie dlatego że młodzi już nie pamiętają Renegata.

shiro: Jakby dorzucić Sędziego Dredd'a to wtedy wiadomo kto wygrałby ^^'

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.175
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Film ten od jakiegoś miesiąca znajduje się na moim komputerze, jednak nie chciało mi się go oglądać , ponieważ myślałem , że wznowienie tej serii okaże się takim samym błędem jak nowy Indiana Jones. Bardzo się myliłem, oj bardzo .Fabuła , jak mówi Gotenks , trochę przesadna , zresztą nie tylko ona , bo np. rozwalenie helikoptera samochodem brzmi równie , jeżeli nie bardziej niedorzecznie. Film trzyma przez cały czas w napięciu , a strzelaniny nie zawiodły. Czarne charaktery też były dobrze dobrane. Film bardzo dobry , lecz nie perfekcyjny , czyli 9-/10 .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.631
Plusy: 2
Posty: 1.408
W końcu miałem okazję obejrzeć czwartą część.

Co mogę powiedzieć? Doskonałe kino akcji z porządną dawką czarnego humoru. Rewelacja.
Film od początku ogląda się z dużą przyjemnością, a sceny typu "zestrzelenie" helikoptera czy wypadek samochodowy w windzie, dodają mu niepowtarzalnego smaku.
Akcja jest naciągana, fabuła przesadzona? I co z tego, skoro jej tempo nie pozwala ani na chwile oderwać się od ekranu...
Wszystkim fanom kina akcji na najwyższym poziomie polecam.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Die Hard 4.0
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook