Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Zabawa w admina...

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.790
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Oczywiscie zeby uninąc rejestracji w tym celu, dostęp do tego działu mieli by użytkownicy po przekroczeniu 500 postów, tak jak w regulaminie tworzenia klanów.
Co za bzdura. Katz zastanów się - przychodzi gostek widzi, że trzeba napisać 500 postów, aby dostać się do tego miejsca i jestem pewny, że sobie odpuści bo przecież jest wiele warezow, nieprawdaż? Albo nawet jak się trafi wyjątek to napisze 500 spamu i sobie kijka zawiesi, bo znajdzie to co chce i tyle go widziała nasza społeczność.
Uważam, że to bezsens, i tak ten dział jest na siłe...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.514
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Racja, u mnie mozecie kupic praktycznie kazde anime ,jakie chcecie - kaza kategoria , ponad 2,5 Tb , wiec na pewno znajdziecie co chcecie. Cena do ustalenia. Grunt, ze to nielegalne jest.

Na co komu jakis badziewny dzial download, w ktorym po jakims czasie limit by sie konczyl i takie tam..

Kolejna sprawa jest to, co przytoczyl Haku - czy Hako, myla mi sie Ci uzytkownicy. Ludzie napostowaliby na sile te 500 ( lub milion, ile tam trzeba ) postow, nasciagaliby co chca, odeszliby i nie pozostaloby po nich zadnego sladu - ot co.

Proponowalbym juz predzej stworzenie dzialu - wymiana, sprzedaz, tym podobne, to byloby znacznie lepsze rozwiazanie. W koncu musi cos powstac nielegalnego na tym forum .
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.802
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Ishido napisał(a):
Proponowalbym juz predzej stworzenie dzialu - wymiana, sprzedaz, tym podobne, to byloby znacznie lepsze rozwiazanie.
No tak. To byłaby dla Ciebie reklama zarobek

Nie róbmy z forum rynku

Taki dział to przeżytek. Hako ma rację. I tak wszystkie odcinki czy jakieś gry można znaleźć w necie. Wystarczy trochę chęci.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.514
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Laru-chan napisał(a):
Taki dział to przeżytek. Hako ma rację. I tak wszystkie odcinki czy jakieś gry można znaleźć w necie. Wystarczy trochę chęci.
Wystarczy parę minnut szukania. Masz program p2p. Instalujesz. Szukasz źrodla do danego poszukiwanego tytulu. Sprawdzasz ilosc wysylajacych i sciagajacych ( wiecej seedow, szybciej pojdzie w ruch download ), astepnie tylko sciagasz. Wystarczy troche samozaparcia - nospa pomaga.

Laru-chan napisał(a):
Nie róbmy z forum rynku
Stworzmy nowy podrozdzial - rynek Nao.

Laru-chan napisał(a):
No tak. To byłaby dla Ciebie reklama zarobek
no nie wiem, ciezka jest sytuacja w Polsce...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Cicho bądźcie.
Zarówno dział Strefa downloadu, jak i Ogłoszenia, istnieje.
Toteż dalsze dyskusje ich dotyczące są bezsensowne.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.514
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Naoista napisał(a):
Cicho bądźcie.
Przełamanie.
Naoista napisał(a):
Zarówno dział Strefa downloadu, jak i Ogłoszenia, istnieje.
jakiś taki nikły, mizerny, że aż ponad 2/3 spoleczenstwa Naowiczow go nie zauwaza, moze warto go juz poszerzyc, bo co niektorzy zaloza temat : Strefa downloadu i to drugie?

Toteż dalsze dyskusje ich dotyczące są bezsensowne.
Amen.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.851
Plusy: 27
Posty: 5.276
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
a szkoda, bo tym których lubie mogłbym dac login i hasło do konta premium na rapidzie, nie to nie.....

ale ogólnie chodziło mi zeby stworzyc np. taki dział ''Vip club'', jak jest na niektórych stronach czy cus

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
a szkoda, bo tym których lubie mogłbym dac login i hasło do konta premium na rapidzie, nie to nie....
Sory Katzu, ale zachował się teraz jak dziecko, które mówi coś w rodzaju:
" O ja, szkoda że nie idziesz do sklepu, bo ci miałem kupić chipsy. Ale nie to nie. Już za późno" Równie dobrze możesz te konta dać teraz i co? Nic by się nie stało
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
ale ogólnie chodziło mi zeby stworzyc np. taki dział ''Vip club'', jak jest na niektórych stronach czy cus
eee, wystarczą klanowe, po co selekcjonować userów? Bo tego pan admin lubi a tego nie? Głupie...

Ogólnie po przemyśleniach - pomysł jest głupi
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.792
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Bardzo mi się tu nie podoba iż bluzgi w formie *[nie przeklinaj!] są dopuszczalne. W regulaminie jest zakaz jakiegokolwiek przeklinania, ale jak ktoś napisze bluzg w takiej formie to nigdy nie dostaje osta.
I jeszcze jedno: kasowanie postów za które się otrzymało ostrzeżenie.
Często bywa ,że jak ktoś dostanie osta w jakimś temacie, a jak wchodzę w ostrzeżenia i klikam w miejsce, za które dostał osta wyskakuje: Wybrany temat nie istineje lub nie masz uprawnień by go oglądać. Jest to całkiem bez sensu, bo lepiej widzieć dokładną treść posta za który otrymał ten ktoś warna, niż tylko znać przyczynę.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Byczusia napisał(a):
Bardzo mi się tu nie podoba iż bluzgi w formie *[nie przeklinaj!] są dopuszczalne. W regulaminie jest zakaz jakiegokolwiek przeklinania, ale jak ktoś napisze bluzg w takiej formie to nigdy nie dostaje osta.
Wymknęło się to spod kontroli, planuję coś z tym zrobić.

Byczusia napisał(a):
Często bywa ,że jak ktoś dostanie osta w jakimś temacie, a jak wchodzę w ostrzeżenia i klikam w miejsce, za które dostał osta wyskakuje: Wybrany temat nie istineje lub nie masz uprawnień by go oglądać. Jest to całkiem bez sensu, bo lepiej widzieć dokładną treść posta za który otrymał ten ktoś warna, niż tylko znać przyczynę.
Jak post łamie regulamin dostatecznie mocno, to musi zostać wywalony.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Naoista napisał(a):
Jak post łamie regulamin dostatecznie mocno, to musi zostać wywalony.
Ja bym proponował żeby zamiast usuwać posta to zmienić jego treść na "Post został usunięty" żeby wiadomo gdzie on był itd.

Proponowałbym też zmienić system zmian regulaminu forum, to jest w poście admina nie pisać jakie punkty zmienione tylko treść starej wersji tego punktu i nowej, żeby było wiadomo jaka zmiana bo np. podany zostanie punkt na 12 linijek i nie wiem co jest zmienione...
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.616
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
^Kath napisał(a):
Ja bym proponował żeby zamiast usuwać posta to zmienić jego treść na "Post został usunięty"
Ale jak nie usuniesz posta, to nie zostanie on usunięty.

Obraz
PALATIAL REGALIA
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Al-Ali Malik-al-Mulk Cwel napisał(a):
Ale jak nie usuniesz posta, to nie zostanie on usunięty.
No to "Treść posta została usunięta" .
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.792
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Mam tutaj pare propozycji:
można by by tutaj dodać rangę grafik. Np. robiłby loga strony, mógłby robić sygny czy avki,itp.
Wprowadzić tu tzw. blokadę , ze userzy którzy mają po określoną liczbę dni i ilość postów moga zakładać nowe tematy. Nie byłoby wtedy tyle bałaganu i dublujących się tematów.
Proponowałabym też zrobić osobno dział ogłoszenia.
A i co do kolorków. Modowie i redaktorzy sądzę iż powinni mieć zupełnie inne kolorki. Nowi userzy np. mogliby nie wiedieć kto jest redkiem a kto modem.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.937
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Byczusia napisał(a):
można by by tutaj dodać rangę grafik. Np. robiłby loga strony, mógłby robić sygny czy avki,itp
Logo strony jeśli się nie mylę zrobił admin.

Byczusia napisał(a):
Wprowadzić tu tzw. blokadę , ze userzy którzy mają po określoną liczbę dni i ilość postów moga zakładać nowe tematy. Nie byłoby wtedy tyle bałaganu i dublujących się tematów.
Głupota.

Byczusia napisał(a):
A i co do kolorków. Modowie i redaktorzy sądzę iż powinni mieć zupełnie inne kolorki. Nowi userzy np. mogliby nie wiedieć kto jest redkiem a kto modem.
No, ja np. czasem nie wiem, kto jest kim.

Obraz
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Zettai Daikoku napisał(a):
Logo strony jeśli się nie mylę zrobił admin.
Wydaje mi się, że się mylisz.
można by by tutaj dodać rangę grafik. Np. robiłby loga strony, mógłby robić sygny czy avki,itp.
Bez sensu... Każdy lubi inny rodzaj grafik...
Byczusia napisał(a):
Wprowadzić tu tzw. blokadę , ze userzy którzy mają po określoną liczbę dni i ilość postów moga zakładać nowe tematy. Nie byłoby wtedy tyle bałaganu i dublujących się tematów.
Proponowałabym też zrobić osobno dział ogłoszenia.
I po co? Po to są moderatorzy żeby tym się zajęli a taka blokada może zniechęcić...
Byczusia napisał(a):
A i co do kolorków. Modowie i redaktorzy sądzę iż powinni mieć zupełnie inne kolorki. Nowi userzy np. mogliby nie wiedieć kto jest redkiem a kto modem.
To jest jedyna dobra myśl.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.115
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
A ja proponuję zrobić możliwość oceniania każdego użytkownika, coś w stylu jak jest np. na forum metal damage.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Dark Sky napisał(a):
A ja proponuję zrobić możliwość oceniania każdego użytkownika, coś w stylu jak jest np. na forum metal damage.
Aż tak ci zależy na krytyce? Przecież są takie tematy...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
^Kath napisał(a):
Ja bym proponował żeby zamiast usuwać posta to zmienić jego treść na "Post został usunięty" żeby wiadomo gdzie on był itd.
Autor posta zwykle po nazwie tematu wie o który post chodzi i za co jest ostrzeżenie, reszta nie musi tego wiedzieć.

^Kath napisał(a):
Proponowałbym też zmienić system zmian regulaminu forum, to jest w poście admina nie pisać jakie punkty zmienione tylko treść starej wersji tego punktu i nowej, żeby było wiadomo jaka zmiana bo np. podany zostanie punkt na 12 linijek i nie wiem co jest zmienione...
To wtedy czytasz nową wersję i ją przyjmujesz do wiadomości. Zresztą zwykle, jak coś zmieniam, to podaję podpunkty, a tam jest średnio po jednym zdaniu.

Byczusia napisał(a):
można by by tutaj dodać rangę grafik. Np. robiłby loga strony, mógłby robić sygny czy avki,itp.
Loga zawsze robił ktoś inny, a avatary czy sygnatury to za mało.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.115
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Aż tak ci zależy na krytyce? Przecież są takie tematy...
A byłeś chociaż raz w życiu na tym forum? Mi się zdaje, że nigdy... więc tam jest tak, że jak masz jakiegoś użytkownika, to pod nickiem na dole masz możliwość oddania głosu -1 lub +1 nie każdy musi głosować...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Zabawa w admina...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook