Forum Dragon Ball Nao

» Papierosy. Topic tylko dla palaczy

Strony: 1, 2, 3  
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.100
Posty: 92
Co lubicie palić najbardziej ? Ja Camele złote, oraz Chesterfieldy czerwone, nieraz jakieś cygarko dla relaksu, a o wiele rzadziej coś zakazanego .

Obraz
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.837
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Faje wodną tylko i wyłącznie. Najbardziej lubię smak wiśni, jabłka, cytryny i jaśminu

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Osobiście palę mocne. Wbrew powszechnej opinii to bardzo dobre fajki , tyle że mocne. Poza tym smakują mi
Yoshi napisał(a):
Camele złote, oraz Chesterfieldy czerwone

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.100
Posty: 92
Czt ktoś mówi, że mocki są niedobre ? niedobre ta są fajranty, albo poznańskie bez filtra, a mocarze są bardz dobre, tylko jak na mnie za krótkie . Co do fajki wodnej, to też lubie sobie zapalić, ale najbardzie z sziszą truskawkową.

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.739
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Yoshi, jak dojdziesz z mocnymi do trzech paczek dziennie, to już nie będzie miało różnicy, jakie są długie Co do mnie, nie palę, no . . może czasem, gdy ktoś poczęstuje, przecież nie wypada odmawiać

Pozdro
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
To ja opowiem coś ze swojego marnego żywota "palacza"

Kiedys bylem zacieklym niepalaczem. Jednak dosyc niedawno na melanzach piwnych koledzy poczestowali mnie kilkoma fajkami - jakies Westy Ice'y . Zapalilem pierwszy raz w zyciu. Koledzy mysleli , ze sie zakrztusze, ale nie dalem im tej frajdy
Wciagnalem pare wdechow prosto do nieskazonych plucek i tylko mi wydelo je. Potem pare razy pociagnalem i popilem piwem, to potęzna bobma mnie zlapala- tak wiec sadze, ze papierory sa dobre na podtrzymanie wira po alkoholu , szczegolnie browarkach
poza tym [ ort! ] nie pale , no moze raz na jakis miech, wa jednego, ale zwykle do polowy wyjaram i oddaje reszcie towarzystwa.

A - palicie Wy moze zioło ? Czy to tez sie miesci w tym temacie?
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.739
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Ishido napisał(a):
palicie Wy moze zioło ?
Nie, nigdy nie miałem takiej okazji,a nawet gdyby miał, grzecznie bym podziękował. Wiadomo, wszystko jest dla ludzi, ale sa rzeczy, przy których człowiecze zachowanie niknie, i od takowych się wstrzymuję. A jeśli chce mieć jazdę, to nie potrzebuje do tego ani zioła, ani nawet alkoholu, wystarczy otwarty meczyk w Countera
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Heh i takie rozumowanie popieram - Calibra. Najważniejsze to nie dać się wyprosić, bo potem to już zapewne idzie coraz bardziej do przodu i ciężko się odkręcić . Chociaż u mnie gdy chodzi o małe piwko - rzadko kiedy odmawiam ;p >.<.."
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.234
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Czasem palę...
Ale nie papierosy...

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.537
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Ishido napisał(a):
Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Czasem palę...
Ale nie papierosy...
Głupa, albo gumę.

Fajki sucks! Parę razy spróbowałem, ale jakoś nie potrafią mnie do siebie przekonać.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.647
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Cyceron napisał(a):
Fajki sucks! Parę razy spróbowałem, ale jakoś nie potrafią mnie do siebie przekonać.
To samo, tyle że ja próbowałem góra dwa razy. I dobrze, nie chcę palić.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.182
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Faje wodną tylko i wyłącznie. Najbardziej lubię smak wiśni, jabłka, cytryny i jaśminu- To jest najlepsze przy wyjątkowych okazajach. ale zwykłych petów nie pale ble...
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.889
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
A ja jak chyba przystało na dziewczyne pale damskie fajki xD Slimy, Vouge'i, Davidoffy, L&M, czasem Marlboro Lighty

No i kocham shishke *_*

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.182
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
A ja powiem tyle.
Jak chlopaki palą to aż tak mnie to nie rusza , ale jak dziewczyna pali to aż mnie... chwalisz się że palisz damskie, w ogóle [ ort! ] nie powinnaś palić i tyle...
Zresztą to kwestia wyboru kto jak lubi, i kto chce się truć.
Nie lubie takiego czegoś jak ktś mówi [ ort! ] że musi palić bo inaczej nie mugł by żyć, ściema....
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.889
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Ja sie nie chwale, po prostu wypowiadam sie na temat mojego ulubionego rodzaju fajek, tu nie ma nic do chwalenia sie xD
Dokladnie, kwestia wyboru. Ja chce sie truc i doskonale wiem co za tym idzie, mam tego swiadomosc. Nie rozumiem takiego kurczowego trzymania sie zycia. "Nie zapale bo to niszczy pluca, nie wypije bo to zabija komorki mozgowe" itd. Zycie jest tylko jedno. Jesli cos sprawia mi przyjemnosc to nie widze powodu dla ktorego mialabym sobie tego odmawiac. I tak predzej czy pozniej wszyscy umrzemy. Nie wiem, czy jutro nie wpadne pod samochod. Wiec po co mam tak trzasc sie o zdrowie skoro nic nie jest w zyciu pewne?

Ja bez palenia swietnie bym sobie dala rade. Zapale tylko wtedy kiedy mam na to ochote, nie jestem wiezniem ani nie jestem w nalogu. Czesto sie tez zdarza ze wyrzucam wywietrzala paczke fajek bo jakos tak wychodzilo ze nie mialam ochoty na papierosa. Jednak kazdy jest inny i inaczej reaguje na dane substancje. Wiem jak czasem fajka pomaga sie odprezyc, a niektorzy po prostu [ ort! ] nie daja sobie rady z nerwami i musza sobie jakos pomoc.
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.182
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Aha. Spoko mi też się zdarza zapalić... Lecz jak chcesz coś lepszego to zapraszam do mnie Na faje wodną,. A tak do tematu mnie to za bardzo nie obchodzi czy ty palisz. Lecz ja inaczej patrze na ludzi którzy palą dla relaksu, przyjemności lub na imprezkach...a inaczej na ludzi którzy palą bo muszą, np: musze zapalić bo musze, umre jak nie zapale,...
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.537
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Len napisał(a):
Lecz jak chcesz coś lepszego to zapraszam do mnie Na faje wodną,
Szisza jest całkiem w ten czas. Chyba, że chodzi o to gówno nie legalne. Do którego raczej nie przyzna się żaden osobnik, z IQ powyżej 0.2. Publicznie...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Old Cyceron: 01.11.2008, 22:56
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.769
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Fajki... cóż, stopniowo rzucam. Kiedyś nienawidziłam, jednak od roku palę, przez pół roku nie mogłam żyć bez, od wakacji palę rzadko. Miał na to wpływ pobyt we Włoszech, gdzie ciężko kelnerowałam przez dwa miesiące i żal mi dupę ściskał, jak trzeba było to 5 Euro na paczkę wydać. Na początku było ok, miałam swój przywieziony zapas, a potem zapas sie skonczyl i zaczęło byc ciężko.
Po powrocie do Polski nie wróciłam do starego przyzwyczajenia palenia jak tylko nie wiem, co zrobic z rękami. Raz za czas, na imprezie owszem.
Osobiscie jestem przeciwnikiem palenia przed osiemnastką.

Zioła próbowałam 3 razy, za każdym razem z innego źródła. Nie smakowało, nie dało efektu i nie spodobało mi się, toteż pozostawiam tę rozrywkę innym.

Sziszę tak średnio lubię, prawdę mówiąc. Za dużo dymu, przydusza mnie, bo zawsze, kiedy zrobię wdech, wpadnie mi do głowy cos, co chcę powiedzieć i zaczynam sie krztusić.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.167
Posty: 406
Fajki to tylko LD Pink, Djarumy też są świetne, ale palę je tylko z kimś na spółkę, bo są za mocne...

Fajkę wodną paliłam raz i smakowało mi

Do zioła nigdy się nie dotykałam i nie ciągnie mnie to. Nie chcę stracić kontroli nad swoim zachowaniem.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Papierosy. Topic tylko dla palaczy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook