Forum Dragon Ball Nao

» [Shimazu] Tenshi ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.524
Posty: 885
Hmm... widzę, że tematy sie rozwijają, z pewnością to dobrze, ja tam nie wnikam. W każdym razie i ja postanowiłam coś nabazgrać, choć, tak jak chyba większość, nie lobię siebie opisywać.

Imie - Wioleta
Wiek - 16 (skończone 12 lutego)
Miasto - Zielona Góra
Nick - Niegdyś Lilu, obecnie Tenshi

Pochodzenie Nicka

Pierwszy mój nick wziął się, jak już kiedyś wspominałam, od imienia głównej bohaterki "Piątego Elementu", po prostu rejestrowałam się dzień po obejrzeniu filmu i imię tak zwanego Piątego Elementu wpadł mi do głowy i napisałam, tak jak sie wymawia, czyli "Lilu"^^. Dalsze moje nicki kreciły się wokół aniołów, co później przybrało postać mojego teraźniejszego nicku, czyli Tenshi - anioł (w j. japońskim).

Avatar, Synga, Podpis.

Avatarów było multum, pierw jakieś takie byle jakie, nie pamiętam czy z Dragon Balla jakieś miałam, w każdym razie, dosć często je zmieniałam. Później, kręciłąm się w jakieś mroczniejsze klimaty^^. Sygnatury, głównie były z Naruto, kiedyś miałam jedną od Bad (za co dziękuje, synga zaje.. fajna ). Co do podpisów, ee... były 2 - 3 zaledwie, pierwszego nie pamiętam, druga była tekstem piosenki The Rasmus, która jako tako, miała pasować do nicka. Teraźneijsza, jest zaczerpnięta, od słów mojego kumpla, nic raczej nie waro o tym pisać;p.

Początki na forum.

Hmm... pierwsze dni, ooojj i to wiele pierwszych dni, nic nie pisałam, nie udzielałam się ani w sB, ani nie pisałam postów, jakoś nie chciałam się wkręcić, a na forum trafiłąm, bo po paru latach przypomniałam sobie "niechcący" o tym animcu, więc chciałąm przypomnieć sobie co nieco i trafiłam na stronke DBNao, a jakoż, iż najbardziej mi się tu spodobało, wiec zostałam, czego nie żałuje i żałować nie będe. Musze też wspomnieć, że byłąm dosć dziecinna na początku, ale to przez moją nieśmiałość, później, jakoż, iż umiem dostosować się do rozmówców, przeszłam, jak to ktoś kiedyś napisał, przemiane, choć może tego nie widać, wciaz po części taka jestem .

Wydarzenie na Forum.

Ehm... cóż, nie ma zbyt wiele, sądze, że tych złych tym bardziej, prócz pewnych afer, dotyczących Freez'a i niegdyś Mihesza. Co do dobrych, na pewno zalicza się poznanie Legolasa, dzięki któremu, mocniej się wkręciłam, gdyż był pierwsza osobą, którą poznałam na forum, czego nie żałuje i dobrze mieć w Nim przyjaciela. Drugą ważną rzeczą dla mnei, jest poznanie Daichiego, którego nigdyś wręcz nienawidziałam i totalnie wkurzało mnie Jego błazerstwo. Z czasem, poznałam Go lepiej, początkowo fajnie nam się wkręcało ludzi na forum, iż jesteśmy razem, od dłuższego czasu, tylko, że niechcieliśmy o tym mówić, przez te głupie zabawy, coraz dłuzej ze sobą i coraz milej rozmawialismy, przez co naprawde zbliżyliśmy się do siebie i zaczeliśmy być ze sobą naprawde, kocham Go nadal i to jest jedna z najwazniejszych rzeczy, jaka mi się przytrafiła na forum.

O Sobie.

Tu bym mogła wiele, mało osób wie, że mam rozdwojenie jaźni, niekiedy potrafie być hamska, bezuczuciowa i nie patrzeć na innych, czasem wręcz odwrotnie. Zazwyczaj jestem skrytą osobą i mało co się udzielam, odzywam na codzień, czemu?.. nigdyś chyba przez nieśmiałosć i to cholernie wielką, teraz już przemineła, choć czasem wciąż mam jakieś zająknięcia. Początkowo nie traktuje znajomości poważnie i mało rozmawiam, choć gdy już ktoś mnie lepiej pozna ( że tak to nazwac moge ), to doprawdy, jestem niż nakręcona katarynka i moge gadać godzinami ( choćby biorąc pod uwage ostatni sylwester u kumpeli, gadaliśmy do 5 rano ). Jestem dosć wrażliwą osobą, ale nie daje raczej po sobie poznać tego, lubie pomagać i rozwiązywać problemy moich przyjaciół, badz znajomych, co często, jak mi mówią, udaje mi się.

Wady - które widzą we mnie inni głównie, bo często ja nie widze w nich nic złego, no ale to ja .
- bezczelność (podobno w mocnym stopniu)
- chamstwo
- mocne skąpstwo (bądz odwrotnie - nie wiem od czego to zależy)
- lenistwo
- hipokryzja
- nerwica (oooj i to wielka, ja to mówie!)
- niecierpliwość
- często mówie coś, raniac innych, zanim pomyśle, przez co często doprowadzam do scysji.
- czasem, ale to czasem totalne olewanie kumpel, znajomych, przez co czesto mówią że jestem bez serca. (właśnie to jedna z cech osobowosci, u której widać, że mam rozdwojenie jaźni ).
- arogancka
- egoistka (choć na codzień tego nie spostrzega się)
- żart (czasami ludzie nie potrafią zrozumieć, dlatego mówią, że jako tako, mam głupie, ale dla mnie to zalezy od dnia)

Zalety - choć ja tam nie widze, wiec napisze co inni mi kiedyś powiedzieli.
- wrażliwość
- zrozumienie innych
- podobno tez jestem dobrą przyjaciółką/kumpelą (cokolwiek to znaczy)
- bezinteresownosć (choć dla mnie to wada)
- dobre serce (tak mi rodzina mówi i przyjaciółka, ot, dlatego mówie o rozdwojeniu jaźni)
- lubie pomagać ludzią, choć częściej robie to dlatego, by zapomnieć o własnych problemach
- szczerosć (choć czasem ludzie to jako wade spostrzegają, nie dziwie im się)
- potrafie też wczuć się w sytuacje innych, dlatego 'łatwo' mi pomóc danej osobie
- żart (coś na wzór w wadach, tylko, że na odwrót )

Co lubie w ludziach, a czego nie.

Nie lubie gdy ludzie są zbyt otwarci, lubie sama poznawać ludzi, a Ci co klepią o sobie, swojej rodzinei i sytuacji w domu na prawo i lewo, są bezwartościowi i jak dla mnie, po prostu [ ort! ] nie szanują siebie, ani własnych wartosci rodzinnych. Nienawidze złego smaku, tzn. gdy dana osoba wciaz powtarza [ ort! ] coś, uważajac, że to zabawne, a tak naprawde, śmieszy to tylko jego, lecz mimo to wciaz drąży ten sam temat. Denerwuje mnie takze to, iż niektórym nie da się nic przetłuamczyć, tłuamczysz coś człowiekowi, a mimo, iż mówi, że rozumie, nic się nie zmienia, sama nie wiem, czy przez głupote naturalną, czy dlatego, że chce zrobić komuś na złość, czy po prostu [ ort! ] ma to w dupie (za przeproszeniem ). Nienawidze dwulicowosci, a także tego, iż bawi ich rozmowa o tym samym, szczególnie wśród takich w moim wieku, czyli ile to wypiłem, nabroiłem ile to mnie zgarneli, co ukradłem, kogo przelecialem itp. (niestety na lekcjach mam to ciągle, bo dziewczyna z którą ławke dziele, taka właśnie jest, wiec czasem nasówa sie pytanie, czemu się z nią kumpluje...).

Co lubie, na pewno [ ort! ] jest to dystans do zycia, oczywiscie w znacznym stopniu, ale denewruje mnie to, gdy ludzie zbyt mocno przejmują się czymś, dramatyzujac 'co to będzie' (ale mimo to, nie lubie jak ludzie olewaja wszystko, nie myśląc co dalej, aż takiego luzarstwa nie lubie). Szczerosć, czasem dobitnosć, chce wiedzieć na czym stoje, niż babrać się w błocie kłamstw i pomówień. Lubie ludzi inteligetnych, ale nie takich, którzy myśla, że wszystko wiedzą (a takich wokoło mam pełno), tacy najczęściej po zaczęciu jakiejkolwiek rozmowy wymiękają.Lubie gdy człowieka otacza jakaś nutka tajemniczosci, intryguje swym zachowaniem i wiesz, że jest cos, co jeszcze się nie odkryło, dzieki czemu, masz więcej tematów do rozmów.

Co lubie robić/ moje zainteresowania (czyli tak zwane Hobby).

- taniec (i to chyba najważniejsza rzecz, jakoż, iż nawet chciałąm iść do liceum artystycznego, na ten kierunek ^^)
- Manga i Anime (co teraz bardziej się przekierowała na ogólne zainteresowanie Japonią)
- Muzyka (każdy jej rodzaj)
- jazda konna (choć ostatnio czasu nie mam)
- kocham zwierzęta, więc i one są moim hobby
- Czytać, czytać, czytać... ale coś sensownego ^^.
- Ogólnie, co z komuterem się tyczy
- Siatka (ostatnio rzadziej nożna, ale wole grać, nijeżeli oglądać )

No i to by było natyle, jak dla mnie, to i tak sporo tego jest.

GG - 6683137

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Lilu: 10.03.2008, 23:14
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.647
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Cóż.
Według mnie:
Nie wyróżniasz się niczym. Kojarzę Cię co najwyżej z błędów ortograficznych i niespecjalnie rozwiniętych postów. Mało zaglądam do Ustępu, toteż nie widzę Cię często. Piszesz jak typowa nastolatka, masz poglądy nastolatki i nic nie zmienisz.

Ps.

tak jak chyba większość, nie lubie siebie opisywać.
Ahaaa, jasssne.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.224
Posty: 633
Skąd: Kielce
No, Aniołku, niezłe wypracowanko walnęłaś ;p

Nie wiem, czy mogę udostępniać imię Anioła do społeczności, więc posłużę się nickiem. Tenshi to miła i sympatyczna dziewczyna, radosna i zadowolona z siebie. Chociaż czasem nie pozwala mi czas, to myślę, że jest dobrą towarzyszką rozmów i da się z nią pożartować. Istny Anioł ;p Żadnej z wyżej wymienionych wad nie zauważyłam, a zalet doświadczyłam już kilku No cóż, Tenshi to fajna laska Pozdrawiam Cię, Aniołeczku
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Tenshi hmm ciężko oceniac osobe tylko po postowaniu na DBNao właściwie nie jest to do wykonania, ale spróbuje. Chwilowo mnie denerwuje tym, że nazywa kogoś swoim sługą a ona jakby się poczuła [ ort! ] jak by tak ja ktoś nazwał? Podchodzę do niej neutralnie
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.617
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Tenshi, Tenshi... co ja mogę napisać? Z pewnością niewiele, ze względu na to, iż się znamy jedynie z forum. Z tego co słyszałem od S. jesteś naprawdę wporządku, więc ufając jego zdaniu mogę to potwierdzić.
Od siebie dodam, że zdarzają się momenty, kiedy podchodzą mi Twoje żarty w SB
To tyle.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.175
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Dobra , jak zacznę narzekac to mnie zwolni więc nie piszę tego pod presją ;p

Poznałem ją podobnie jak Ishida, bo coś sie chciałem jej zapytać . Potem zaczeliśmy częscie gadać i tak jakoś wyszło, że ją lubię . Jest wredna , leniwa i nie ma cierpliwości do dzieci , ale jest tez miła i sympatyczna - zalezy jaki ma humor . Ogólnie lubię ją i mam nadzieję , ze z wzajemnością - nie to zebym się podlizywał czy liczył na jkąś premię , ale zbieram na nowy rowr jak coś ^^ .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.837
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Wiolka ^^. Początki bywały dość ciężkie.Prawdę mówiąc na początku byłaś szarym użytkownikiem, który coś tam kiedyś napisał, porobił błędy (i nadal robi hehe:P) i ot tak mijał czas.Do sensownych postów Ci troszeczkę brakowało, ale stopniowo się wyrabiałaś.Taki stosunek utrzymywał się do I Surva, w którym to stwierdziłaś, że nie dasz rady.Jak już wspomniałaś, wtedy pierwszy raz napisałem do Ciebie PW byś się nie łamała i tak w sumie zaczęła się cała znajomość.Wymiana gg, pierwsze rozmowy, a potem ... no cóż .Rozmowy ewoluowały, zaczęliśmy się bliżej poznawać, co sprawiło, że zmienił się mój stosunek do Twojej osoby.Jesteś bardzo sympatyczna dziewczyną, która jest dość wrażliwa i troszeczkę zagubiona w życiu.Gada się z Tobą bardzo miło, zarówno na tematy całkiem luźne, jak i na te należące do kategorii cięższych.Jak każdy człowiek, leży Ci trochę na sercu, aczkolwiek starasz się nie poddawać się temu, co w moich oczach jest bardzo dobrą cechą.Miewasz czasem rozterki miłosne, z których można by napisać niezłą książke, lecz na szczęście przy małych korektach, sama sobie umiesz napisać happy end.Użytkownik dobry, wprowadzający trochę zamętu na SB (ah zupełnie jak ja w "młodości" ).Posty piszesz niezłe, aczkolwiek czasem odbiegające od tematu.Najogólniej ? Całkiem spoko osoba .

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Tenshi poznałem jakoś w połowie ubiegłych wakacji, podobnie, jak Avensusa( ten to jest zbol), kiedy to często melanżowałem z kumlami od razu na wstępie spodobało mi się jej poczucie humoru, jednak lekko odmienne od mojego. Ciężko je skopiować. Jesteś osobą cciekawą. Emocjonalną, raz niezwykle żywiołowa, radosna, a zaraz niby wredna, złośliwa i fochliwa ( ale wredna być nie potrafisz;p i tak). Za to Cię lubię- bo jesteś inna jak ten 8 pasażer z Nostromo On też był całkiem inny...
Potrafisz ciekawie dyskutować na sporą ilość tematów, w niektórych mamy odmienne opinie, jak chociażby te dotyczące o życiu i przemijaniu. Mogłabyś wystąpić w Titanicu ( lub Britanicu), jako odtwórczyni gównej roli. Jesteś także jedną z niewielu z forumowiczek, które tak polubiłem i szanuję, i nie chcę Ci dogryzać ( po sutt...), bo to nudne. Szkoda, że nie chcesz grać w snooka- jestem słaby. Podoboały mi się Twe wywody na temat biustu ( gadu) i z tej sfery związane, ciekawych rzeczy się dowiedziałem, a wiedz, że będę drążył coraz to głębiej , ąz dojdę do szcz... końca.", zakrzyknę : eureka!
Ogólnie musimy się bliżej poznać m.in. na zjeździe, bądź ( jak chcesz być) konwencie- tam byłoby znakomicie..., ale czy pozwolą przeszmuglować browce.. ?! Chciałaś mojej oceny, więc ją masz, cukiereczku, aniołku Ty mój !
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.524
Posty: 885
Focus napisał(a):
Miewasz czasem rozterki miłosne, z których można by napisać niezłą książke,
uważaj, bo pamietnik zaczne pisać;p

Ishido napisał(a):
Podoboały mi się Twe wywody na temat biustu ( gadu) i z tej sfery związane, ciekawych rzeczy się dowiedziałem, a wiedz, że będę drążył coraz to głębiej , ąz dojdę do szcz... końca.", zakrzyknę : eureka!
Taa... zawsze do usługxD.

Ishido napisał(a):
Ogólnie musimy się bliżej poznać m.in. na zjeździe, bądź ( jak chcesz być) konwencie- tam byłoby znakomicie..., ale czy pozwolą przeszmuglować browce.. ?!
No ja jade, nie wiem jak Ty, jakby co, pisz/dzwoń, się zgadamy, a przeszmaglować, można ukradkiem, chyba do spodni nikomu nie zagladnom^^.

Ishido napisał(a):
Chciałaś mojej oceny, więc ją masz, cukiereczku, aniołku Ty mój !
Troche delikatniej, bo ktoś zazdrosny jestxD.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Lilu: 17.03.2008, 16:16
GoKeTeNkS
Nameczanin
Nameczanin
GoKeTeNkS
Wiek: 30
Dni na forum: 6.034
Ostrzeżenia: 1
Posty: 85
Skąd: Legnica
Dawno tu nie byłem,ale ostatnim razem zapamiętałem cię raczej pozytywnie.
Pisałem z tobą z 2miechy temu na SB,było normalnie,no może trochę jak z kumplem więc fajnie Negatywów nie kojarzę.

Obraz
Mrok powoli zatacza krąg,naznacza nas przysięgom krwi,nie pozwole by ktoś na drodze stanął mi...... Nigdy....
W owocu tym zobaczyłem przyszłość swą,taką jak moje sny....
Tak doskonałą,kiedyś zobaczysz pokaże ci jak ten świat lśni.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.537
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Persona bardzo przyjemna do rozmów, pomimo iż zbyt wiele nie pisaliśmy ze sobą to lubię. No ale nie znam za bardzo więc pisać nie mam co, poza tym że jest miła no i chyba nie bardzo lubi rozkręcać rozmowy, więc gdy się chce z nią porozmawiać, to trzeba samemu zakręcić magiczną korbką ;p hehe. Taki już z niej cudaczek . Może i z czasem coś dopiszę, w miarę zapoznawania się nawzajem.
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.111
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Myślę, że ostatnie rozmowy (w zasadzie rozmowa) z Tenshi pozwoliły osiągnąć nam wspólny język. Jesteś bardzo interesującą osobą, u której objawy debilizmu rozgarniętych userów spotykają się z ostrą krytyką w Shoutboxie . Na pewno nie brak też Ci poczucia humoru, charakterystycznego tylko dla Ciebie. Dość często można też zaobserwować zmienność nastrojów, podobnie jak u nastoletniej panienki . Mimo młodego wieku wiesz, co chcesz robić w życiu, jaką drogę mniej więcej obrać oraz cieszyć się nim, co bardzo cenię. Mam szczerą nadzieję, że zdążymy się jeszcze lepiej poznać.
Pozdrawiam

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Shimazu] Tenshi
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook