Forum Dragon Ball Nao

» Euro 2008: Faza pucharowa

Strony: 1, 2, 3  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.160
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Ćwierćfinały:

19.06 20:45 Portugalia - Niemcy [2:3] 40' Nuno Gomes, 87' Postiga - 22' Schweinsteiger, 26' Klose, 61' Ballack

20.06 20:45 Chorwacja - Turcja [1:1] (rzuty karne 1:3) 119' Klasnic - 120+2' Senturk

21.06 20:45 Holandia - Rosja [1:3] 86' Van Nistelrooy - 56' Pavlyuchenko, 112' Torbinski, 116' Arshavin

22.06 20:45 Hiszpania - Włochy [0:0] (rzuty karne 4:2)


Półfinały:

25.06 20:45 Niemcy - Turcja [3:2] 26' Schweinsteiger, 79' Klose, 90' Lahm - 22' Boral, 86' Senturk

26.06 20:45 Rosja - Hiszpania [0:3] 50' Xavi, 73' Guiza, 83' Silva


Finał:

29.06 20:45 Niemcy - Hiszpania [0:1] 33' Torres


MISTRZ EUROPY:
HISZPANIA

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 6 razy, ostatnio zmieniony przez Shounen: 29.06.2008, 23:55
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.826
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Chorwacja - Turcja 1-2
Niesamowity zwrot akcji. W pierwszej połowie i w drugiej także lepsza była Chorwacja, natomiast w Dogrywce mecz z nudnego powoli się rozkręcał za sprawą dobrej gry Turków. Jednak w 119 minucie padła bramka, ale nie mogłem się z tym pogodzić, że Turcja odpadnie. Wykop bramkarza, świetny strzał dał bramkę i ucieszył fanów tej drużyny. Karne zdecydowanie wygrała Turcja. Takie rzeczy nie często się ogląda...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.160
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Wybaczcie, ale muszę pominąć tę parostronnicową dyskusję, jaka się tu wywiązała, bo nie chce mi się czytać aż tyle.

Portugalia - Niemcy, mecz całkiem ładny, jedni i drugi cieniasy, ale jak widać, Portugalczycy jeszcze więksi, grali kiepsko.
Niemcy mieli parę fajnych akcji, m.in. ta, w której rezultacie padł pierwszy gol.

Chorwacja - Turcja, nudny mecz, jeszcze gorszy od tych, w których grała polska reprezentacja.
Chorwaci mieli znacznie więcej sytuacji, ale nie potrafili wykorzystać. A karne to w ogóle, najpierw jeden zbyt na prawo, następny zbyt na lewo, to myślałem, że trzeci kopnie piłkę zbyt do góry o_o ale trafił w bramkarza.
Jedynie ostatnie minuty dogrywki były fajne. Jeden gol, drugi gol, nie po to tyle oglądałem ten nudny mecz, żebym karnych miał nie zobaczyć, które najciekawsze w tym wszystkim były ;p

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.051
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Mecz Chorwacja - Turcja niesamowicie nudny, prawie zasypiałem, ale chyba warto było doczekać tych ostatnich minut dogrywki. Coś niesamowitego, jak Klasnic trafił bramkę to się niesamowicie wkurzyłem, bo osobiście kibicowałem Turcji no i chciałem obejrzeć też rzuty karne. A tutaj co? w 122 minucie Turek trafia bramkę . To jest po prostu niesamowite, niewiarygodne itd. Za takie sytuacje kocha się właśnie piłkę nożną. Natomiast Turcja robi się na taką Grecję sprzed 4 lat, kiedy też nikt na nich nie stawiał, a Ci ciągle robią swoje i pokonują każdego następnego przeciwnika. Mimo, że Turcja robi niesamowite rzeczy w ostatnich minutach to i tak faworytem w półfinale będą Niemcy. A co jak Turcja wygra? I tak dalej nikt nie będzie na nich stawiał. Tak było z Grekami na Euro 2004, którzy wyszli z grupy przed Hiszpanią. Później była mowa, że ich szczęście musi się w końcu zakończyć, a Ci wygrali w ćwierćfinale z Francją. Później ta sama gadka i wygrali z Czechami, po czym awansowali do finału. Przed finałowym meczem z Portugalią, (którą już raz pokonali na rozpoczęcie turnieju) znowu ta sama gadka, że nie mają szans, a się okazało zupełnie co innego... Z Turkami może być identycznie. Dodam też, że jestem pełen podziwu, że Turcja bez tylu podstawowych zawodników ciągle sobie świetnie radzi. Tyle, że w następnym meczu zabraknie Turana za kartki .
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.152
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Szczerze powiedziawszy obejrzałem pierwszą połowe meczu Turcja - Chorwacja zrezygnowałem . Wolałem pograć sobie w Tekkena na PS2, po jakimś czasie włączam okazuje się, że odbywają się rzuty karne, więc wyłączyłem Playa przezuciłem się na TV, dosyć krótko trwał ten konkurs karnych, ale to jest tak... Jak się nie strzela karnych przegrywa się. W tym meczu widzieliśmy jaka piłka potrafi być przewrotna. Słabszy wygrał z mocniejszym . Moim faworytem i tak jest Hiszpania.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 29
Dni na forum: 6.180
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Podczas regulaminowego czasu gry Chorwacja przeważała , nie da się tego ukryć. Jednak w dogrywce to Turcja miała wiecej strzałów na bramkę i tych w światło bramki. Gdy Chorwacja strzeliła gola trochę się zmartwiłem gdyż była to końcowka dogrywki i Turcja musiałaby odejść. Ucieszyłem się gdy Turcy strzelili , ponieważ ich bardziej lubię od Chorwatów. Wynik jet dla mnie satysfakcjonujący i sądzę , ze Turcja ma dużą szansę wygrania tego turnieju, chociaż Niemcy to nie w kij dmuchal są .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.707
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
I jak tu się nie !?. Arabusy, Szkiebry, a dzisiaj pewnie i Pedały awansują do półfinału. Jedyna nadzieja w zwycięscy meczu Włochy -Hiszpania że bendę miał jeszcze komu kibicować na tych mistrzostwach. No , chyba że Ruscy sprawią niespodziankę i okopią Holendrą dupy na pomarańczowo.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.160
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Holandia - Rosja, świetny mecz.
Rosja, jak oczekiwałem, grała bardzo dobrze. Miała znacznie więcej sytuacji na bramkę. Zwłaszcza w dogrywce. Spodziewałem się, że wbiją jeszcze czwartego gola w ostatnich minutach. Dogrywka fajna, bo praktycznie od bramki do bramki ;]

Przepowiednia Franka się ziściła.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.996
Plusy: 25
Posty: 2.091
Bardzo dobry mecz. To, że Oranje przegrali nie zaskakuje tak bardzo. Zaskakuje to, w jaki sposób przegrali. Rosjanie grali cudownie - dokładnie podawali, byli świetni w odbiorze. Do tego byli bezczelni - kiwać w polu karnym holenderskich obrońców ;D Holendrzy, poza tłuczeniem z dystansu i trzema dośrodkowaniami nie pokazała nic, choć statystycznie to oni strzelali więcej. Jak dla mnie - najlepszy mecz Euro do tej pory.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 29
Dni na forum: 6.180
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Nie powiem , jestem zawiedziony Holendrami, Na poczatku myślałem ze Holendrzy dokopią im z 3:0, a tu taka niespodzianka, szkoda bo im kibicowałem , ale lubię też w miare Włochów i Hiszpanów, więc nie ważne kto przejdzie - będę zadowolony

PS: Kurde , Obstawiałem Portugalie , przeszli Niemcy , Obstawiałem Holandie przeszła Rosja

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.826
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Rosja zasłużenie znalazła się w półfinale. Grali lepiej i po zdobyciu pierwszej bramki mieli okazje na dobicie Holendrów. Jednak oni wyrównali, a w Drogrywce niesamowity Arszawin potwierdził klasę - wspaniałą asystą i bramką. To jest piłkarz co ma niesamowitą wole walki i gdyby nie on myślę, że Rosjanie nie awansowaliby...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.160
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Hiszpania - Włochy, mecz nudny, znowu dogrywka, karne...
Hiszpania, tyle ładnych bramek w fazie grupowej, a tutaj ani jednej nie potrafili wbić tym niby słabym Włochom
Wszystko fajnie, tylko Donadoni się nie wykazał. Wiem, że Del Piero jakimś wymiataczem nie jest, ale czego on oczekiwał po jego wprowadzeniu dopiero w drugiej połowie dogrywki? I nawet nie dał mu karnego strzelić, co akurat lepiej mu wychodzi od jakichś młodziaków. OMG.
Hiszpanie wygrali fartem
Jak będą tak grać, z Rosją nie mają szans.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.826
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Zdecydowanie zasłużony awans. Włosi nie grali nic, brakwoło u nich rozegrania piłki czyli Andrei Pirlo. Podobała mi się gra dwóch Davidów - Silvy i Villy. Grali, pokazywali się i chcieli coś zrobić. Cassilas pokazał w konkursie jedenasetk klase i wyjął kilka strzałów. Brawo dla Hiszpani!

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.116
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Zdecydowanie największe wrażenie w ćwierćfinałach wywarła na mnie Rosja. Niewątpliwie po zasileniu składu przez Arshavina zespół ten gra dużo bardziej finezyjnie, dokładniej, efektowniej oraz według mnie są głównym kandydatem do zdobycia tytułu. Wrażenie też może robić świetne przygotowanie fizyczne piłkarzy, którzy w dogrywce górowali nad Holendrami w każdym elemencie rzemiosła piłkarskiego.
Co do ostatniego meczu. Zwyczajny pokaz gry taktycznej, dobra gra w obronie, widać było, że żadna z drużyn nie chciała stracić gola. Włosi liczyli na karne, ale widocznie się przeliczyli. Mało było sytuacji 100% z obu stron, więc jeśli Hiszpania chce powalczyć z Rosją o finał to musi zdecydowanie zwiększyć precyzję zagrań oraz skuteczność. W tym ćwierćfinale najbardziej podobała mi się gra Senny.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.152
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Półfinały zapowiadają się nadzwyczaj pasjonująco. Rosja vs Hiszpania, Turcja vs Niemcy. Mam swój typ na finał i walkę o 3 miejsce. Hiszpania vs. Nimecy, Turcja vs Rosja. Miejsca medalowe prawdopodbnie będą wyglądały następująco: 1. Hiszpania, 2 Niemcy, 3 Rosja. Mórowanym faworytem wg. mnie do złota jest Hiszpania drużyna, która z biegiem czasu podbiła moje piłkarskie serce... Grają piękną piłkę, jest to zespół, w którym młodość miesza się z rutyną. Nie zawiedli jak drużyna Holandii. Mam nadzieję, że zdobędą puchar i to im będę kibicował .
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.051
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Po pierwsze i co chyba najważniejsze - w mistrzostwach Europy nie ma meczu o 3 miejsce... Ja dalej jestem za Hiszpanią i wierzę w to, że wygrają z Rosją, która jednak może im sprawić trochę problemów. Jednak "trochę" to za mało, aby pokonać Casillasa i spółkę.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.152
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
eMate napisał(a):
Po pierwsze i co chyba najważniejsze - w mistrzostwach Europy nie ma meczu o 3 miejsce...
To powiedz mi proszę jak zostanie wyłoniona trzecia drużyna tych mistrzostw? Bo jeśli nie ma meczu o 3 miejsce to niesprawiedliwe.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.842
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Może i niesprawiedliwe, ale takie są zasady. Nie wyłoni się 3 miejsca ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.996
Plusy: 25
Posty: 2.091
Obydwie drużyny otrzymują brązowy medal.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.152
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
theEND napisał(a):
Obydwie drużyny otrzymują brązowy medal.
Jeśli tak jest to się zgadzam... Lecz uwazam, że mecz jest najsprawiedliwszym wyjściem
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » » Euro 2008: Faza pucharowa
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook