Forum Dragon Ball Nao

» Gangezowo

Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Na specjalne prośby oraz coraz częstsze pytania, co do mojej osoby, postanowiłem napisać coś o sobie.

Na imię mi Mariusz, niestety bez drugiego imienia. Mam 19 lat i pół i nadal zastawiam się czy nastąpi w moim życiu wielka zmiana po rozpoczęciu 20 roku życia.
Do 8 roku życia mieszkałem w bloku w sercu Szczecina a aktualnie wiodę spokojne, leniwe życie w domku tuż przy znaku wyjazdowym ze Szczecina w malutkiej wiosce o nazwie Załom. Mam 2 starszych braci, oboje są starsi z czego starszy jest raczej normalnym człowiekiem a ten średni to jest fanem dżemu, nosi długie włosy i brodę, uważa się za Jezusa naszych czasów a ostatnio ma nowy autorytet – Sebastiana Chabala – najlepszego gracza rugby na świecie (równie owłosiony jak on) aha no i brat Robert ma 21 lat ;]. Na dbano trafiłem poszukując w googlach jakiegoś forum o Dragon Ballu a i od tego zaczęła się moja droga z Naruto

Najmilsze wspomnienia mam z liceum, bo wtedy były najlepsze libacje alkoholowe a przyjaciele byli jedyni w swoim rodzaju. I tak 3 lata człowiek w paczce la „2B” miał cały czas zachowanie poprawne – z różnych przyczyn, ale nie napiszę ich, bo jeszcze mnie i kumpli za wariatów uznacie, ale w liceum liczyła się tylko dobra zabawa. Minęła matura, po tym jak miałem 3 z angielskiego w zaawansowanej grupie a na maturze dostałem 100% pani od angielskiego uściskała mnie i przeprosiła że niedoceniała (skromności u mnie nigdy za wiele ;]) Jak już zacząłem od osiągnięć naukowych to pociągnę temat dalej… Jeden jedyny raz w życiu miałem czerwony pasek na świadectwie w 3 gimnazjum(5,20 średnia) i najśmieszniejsze jest to że dokładnie rok po tym osiągnięciu miałem średnią 2,75 – takie lenistwo po prostu, bo ja jestem taki Shikamaru co by tylko patrzał w chmury i odpływał…. nie mniej jednak jak się nauczę to potrafię napisać test bardzo dobrze. Po opuszczeniu liceum ze słabą opinią pośród tamtejszych nauczycieli (historia z ulotką ale szkoda gadać) a lepszą pośród absolwentów(im się dowcip podobał ) nadal nie wiedziałem jaką dokładnie przyszłość sobie zaplanować. Wiedziałem, że będzie to coś, co wymaga dużą wiedzę matematyczną (umiem dodawać ), bo z Polaka to zawsze byłem mierny. Ostatecznie zdecydowałem, że zrobię tak jak znaczna część mojej rodziny i zostanę marynarzem, bo praca marynarza to dobrze płatny zawód a po studiach to armatorzy rzucają się na ciebie jak na mięso (nie to, co po ekonomii, że ludzie pracy nie mogą znaleźć) a sam fakt, że będę nawigatorem, który będzie bawił się w mapach, gwiazdach, i innych motywował mnie jeszcze bardziej. Moje marzenia o gwiazdach zostały rozwiane, kiedy to poszedłem na ostatnie i zarazem dziesiąte badanie w ramach dostania się na Akademię Morską. Okulista to jeden z dwóch doktorów, których się bałem a który mogli powstrzymać moją dalszą karierę. Mianowicie posiadam znaną wszystkim wadę wzroku – daltonizm(poległem na książeczce do odczytywania numerków), co wykluczyło mnie z bycia nawigatorem, ale jedyną nadzieją na pozostanie na morzu było zostanie mechanikiem okrętowym – tam daltonów przyjmują, ale kładą nacisk na czułość uszu.
Aktualnie uczę się na Akademii Morskiej w Szczecinie i muszę wiele osób zdziwić, ale to nie jest szkoła ala sportowa, ale jest normalna nauka i ku jedynemu mojemu zadowoleniu z ogromną ilością matematyki, przez co większość przedmiotów zaliczam bardzo łatwo. W przyszłym roku mam zamiar ubiegać się o stypendium naukowe za średnią, bo posiadam pokaźną jak na smara(mechanika). O szkole mogę jeszcze napisać, że od drugiego semestru muszę, co tydzień chodzić na szkolenie wojskowe. Człowiek dostaje osobny mundur -nie taki jak na AM – marynarski, ale moro i jak idzie się po ulicy w moro, ale bez beretu czy widocznych pagonów to można spędzić noc w areszcie Żandarmerii wojskowej. Studium wojskowe nie ma takiego charakteru jak realne wojsko, lecz są elementy tj strzelectwo(nie tylko strzelanie, ale i budowa broni, składanie rozkładanie), musztra, poligon(b rzadko), taktyka. Największa różnica jest taka, że połowę czasu spędzamy na nauce silników spalinowych, turbinowych zespołów spalinowych itp.
Pisałem wcześniej, że bałem się dwóch doktorów, tym pierwszym był doktor z komisji wojskowej, który dając mi kategorię D mógł zblokować przyszłość na AM, ale na szczęście tego nie zrobił. Dostałem kartkę, na której były napisane: „problemy w rozróżnianiu barw, nadciśnienie, blizna na lewej stopie”, ale z wpisaną kategorią A. Najbardziej bałem się że będą mieli moją teczkę z przychodni lekarskiej a tam była opisana moja chorobliwa przeszłość. Jak byłem naprawdę małym dzieckiem to wykryto u mnie chorobę Pertensa( nie wiem czy dobrze napisałem), która polega na tym, że jedna noga jest krótsza a druga dłuższa. Po wielu latach leczenia laserem, okładania nogi parafiną, chodzeniu w aparacie na nogi, o kulach, na butach z podeszwami o różnych wysokościach i spaniu z gąbką pomiędzy nogami udało się w końcu doprowadzić moją nogę do pełnej używalności. Zawdzięczam to po części byłemu piłkarzowi pogoni szczecin, który kiedyś raz zagrał w reprezentacji a posiadał takie samo nietypowe nazwisko jak moje, lekarzom powiedziano, że jest to mój wujek i tak po mojej nodze częściej jeżdżono częściej a całe leczenie było znacznie tańsze. Gdyby nie ta choroba moje życie potoczyłoby się zupełnie inaczej, ponieważ moi rodzice planowali przeprowadzkę do USA (do Lindenhurstu w stanie NY) ale dowiedziawszy się o chorobie postanowili zostać.

Dobra rozpisałem się tak sentymentalniej a wypadałoby napisać o moich zainteresowaniach, ulubionych rzeczach itp…. Zbieram znaczki ;] buehehe nie no joke. Od niecałego roku jestem zagorzałym graczem w darty w 301, jeszcze nigdy nie udało mi się ubić w 3 ruchach maxymalnej wartości punktowej(180), ale aktualny mój rekord nie jest taki zły (170). Lubię chodzić na siłownię na ergometr wioślarski. Bo człowiek jak sobie popływa w myślach przez pół godziny to ma spokój a i w mięśnie wchodzi ;]. Z gier zespołowych to lubię piłkę nożną, siatkową, koszykówkę i rugby. Co do samej piłki nożnej to jestem graczem dobrym ale nie najlepszym, mam naturalnie swoją ulubioną drużynę – Pogoń Szczecin n której mecze często przyjeżdżam. Do gry w piłkę siatkową to sam przyznam że mam talent (skromność ;]) ostatnio na WF dostałem do 3 osobowej drużyny 2 największych leniwców przeciwko 3 starającym się, przez grę zespołową mojej drużyny przegrywaliśmy 16:24 a jak ja doszedłem do serwów to wygraliśmy 26:24 ;] W koszykówkę też jakoś sobie radzę, słaby jestem w rzutach do kosza ale rozegranie akcji i poruszanie się po boisku jest bdb. W rugby gram miernie, człowiek ma masę 100kg a nie potrafi przyzwyczaić się do brutalności. Kiedyś jeszcze w liceum urządzaliśmy kulturalne walki bokserskie, ale byliśmy młodzi i głupi.

W sprawie ulubionych książek czy filmów to od początku gimnazjum śledzę przygody harry’ego pottera, kiedyś nawet stronę zrobiłem www.harrypotter.yoyo.pl ale z ówczesnej nienajlepszej umiejętności graficznej i htmlowskiej oraz lenistwa przestałem ją ulepszać. Wolę książki, filmy są dla najmłodszych (zwłaszcza pierwsze dwa).

W sprawie Smoczego Jądra Z () to moją ulubioną postacią jest Mystic Gohan, tych złych natomiast jest to Perfect Cell. O tym, kto dla mnie jest najfajniejszy w Naruto nie muszę przypominać, ale zrobię to – Ero Sennin ;] a nie wiem czy są postacie które mi się nie podobają, no chyba że by wybrać z filterków.

Ahh zapomniałbym. Mam wiernego 11 letniego psa (rottweilera) o nazwie Saba. Nie jest to agresywna suka, kiedyś była bardziej energiczna ale teraz to nie może nawet wyprostować tylnich łap do podskoku. Całymi dniami tylko leży i sprawia pozory….. Ludzie wchodząc do mnie na ogród pytają się:
„-Gryzie?
-Jak ją ugryziesz to odda.”

Się rozpisałem mam nadzieję że choć trochę dorównałem Stokrot’ce czy clio
Aha i mam prośbę – nie piszcie mi „pisz dużo, przestrzegaj regulaminu a na pewno będziesz się dobrze bawił”

Pzdr Gangez

szczecin
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Eh Gangez. Dobrze się znamy ;] od początku rywalizowaliśmy ze sobą ;] potem ta rywalizacja zmieniła się w przyjaźń Jesteśmy z jednego klanu. Jesteś spoko, masz dużą wiedzę o DB no i co najważniejsze - w twoim avatarze ja dodałem napis

To ty wykryłeś Temi A raczej - nie bójmy się tego - suba Hako
Moderatorem zostać pewnie nie zostaniesz, to dobrze a tak na serio to szkoda no ale cóż, poradzimy se i bez moda

Ale powiedz szczerze : Mirabelka - nick wziąłeś od siostry czy z innego forum

Na koniec powiem tylko:
Gangez napisał(a):
pisz dużo, przestrzegaj regulaminu a na pewno będziesz się dobrze bawił
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
pisz dużo, przestrzegaj regulaminu a na pewno będziesz się dobrze bawił

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Heh cały franek

Kathlar napisał(a):
Mirabelka - nick wziąłeś od siostry czy z innego forum
Siostry nie mam a Mirabelki nie znam, jakaś prowokacja to była. a szkoda bo nawet tego nie chciałem. Przecież to oczywiste że takie plusy będą od razu usuwane...

Kathlar napisał(a):
w twoim avatarze ja dodałem napis
Bez tego nic by nie było

To ty wykryłeś Temi
No jakoś tak wyszło

Kathlar napisał(a):
Jesteś spoko, masz dużą wiedzę o DB
Coś tam się wie ale co do bycia modem to nie mam teraz szans... ale to się sprowadza do kilku rzeczy po pierwsze o napis Tokugawa przy moim nicku a po drugie to oni widzą lepsze osoby do bycia modem bo to są ich koledzy a ja jestem z Tokugawy... i wszystko jasne

szczecin
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Gangez napisał(a):
Coś tam się wie ale co do bycia modem to nie mam teraz szans... ale to się sprowadza do kilku rzeczy po pierwsze o napis Tokugawa przy moim nicku a po drugie to oni widzą lepsze osoby do bycia modem bo to są ich koledzy a ja jestem z Tokugawy... i wszystko jasne
Lol. Trzeba być kompletnym ignorantem, żeby tak twierdzić.

Pisz dużo, przestrzegaj regulaminu i uważaj na modów.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Gangez napisał(a):
Coś tam się wie ale co do bycia modem to nie mam teraz szans... ale to się sprowadza do kilku rzeczy po pierwsze o napis Tokugawa przy moim nicku a po drugie to oni widzą lepsze osoby do bycia modem bo to są ich koledzy a ja jestem z Tokugawy... i wszystko jasne
Między innymi przez takie beznadziejne pomysły ludzie są sceptyczni do przydzielenia Tobie tak odpowiedzialnej rangi. Boją się zaufać komuś, kto myśli, że Zarząd jest nieobiektywny.

Do tematu:
Nie znamy się za bardzo, ale podoba mi się Twoje udzielanie w działach o DB. W końcu to forum o tym właśnie tytule, ale niektórzy już tego nie pamiętają.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Gangez. Hmm kolega z klanu. Dużo się udzielasz i nie boisz się mówić tego co myślisz. To mi się w Tobie bardzo podoba. Jesteś dobrym grafikiem fajne robisz avatary i podpisy. Co jeszcze w Tobie lubię? Hmm za twoje przyjacielskie podejście i wyluzowanie kiedy można. A gdy trzeba to jesteś poważny.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
pisz dużo, przestrzegaj regulaminu a na pewno będziesz się dobrze bawił
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Gangez napisał(a):
Pogoń Szczecin
Szkoda, że nie Lech Poznań, ale i tak jesteś spoko

Gangez napisał(a):
. ale to się sprowadza do kilku rzeczy po pierwsze o napis Tokugawa przy moim nicku
ja już Ci coś o tym pisałem na klanowym .

Kathlar napisał(a):
To ty wykryłeś Temi A raczej - nie bójmy się tego - suba Hako
I chwała mu za to.
Cóż Mariusz to jeden z członków Tokugawy, przyjmując go do klanu wiedziałem, że nie popełniam błędu, w wielu sprawach mamy podobne zdania, pisze z sensem.
Powiadam Ci Gangez postępuj tak dalej, a będzie Ci dane posmakować władzy na DBNao
Pozdro^^.
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
pisz dużo, przestrzegaj regulaminu a na pewno będziesz się dobrze bawił

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
pisz dużo, przestrzegaj regulaminu a na pewno będziesz się dobrze bawił

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Coś tam się wie ale co do bycia modem to nie mam teraz szans... ale to się sprowadza do kilku rzeczy po pierwsze o napis Tokugawa przy moim nicku a po drugie to oni widzą lepsze osoby do bycia modem bo to są ich koledzy a ja jestem z Tokugawy... i wszystko jasne
To dość śmiała teza. Słuchaj, bycie Modem to nie jest koncert życzeń. Ja też chciałabym mieć jakąś fajną rangę. Jestem tu długo, ściągnęłam parę osób na forum. Jednak zdaję sobie sprawę, że trzeba się zasłużyć czymś więcej i poza tym, nadawać się do tego. Nie możesz pisać takich tekstów. Upapraliście sobie, że całe forum sprzemierzyło się przeciwko Tokugawie. Daleko tak nie zajedziecie. Takie obrażanie się na wszystkich: "Oni nie chcą mi dać moda, bo jestem z Tokugawy i mnie nie lubią", to straszna dziecinada. Mimo metryki nie uważam się za kogoś dorosłego i poważnego, wręcz przeciwnie, jestem dzieciakiem z dowodem, ale nigdy by mi nie przyszło do głowy coś takiego.


Żeby nie robić offtopu.

Fakt, dużo się udzielasz. Jesteś z nami stosunkowo niedługo, ale zdążyłeś naklepać co trzeba. Z początku miałam Cię za spamera, ale w pewnym momencie przypomniałam sobie własne początki i zmieniłam zdanie. Sporo piszesz z DB. To się chwali, bo ostatnio cicho się tam zrobiło.

Sądząc po opisie, nie możesz narzekać na nudę. Pozazdrościć.

Zaciekawił mnie fakt, że jesteś daltonistą. Przepraszam, jeśli to dziwnie zabrzmiało. Masz problemy tylko z czerwonym i zielonym, czy reszta kolorów też Ci się wali? Zaraz, zaraz... grafik daltonista? Pod tym względem masz u mnie duże poważanie.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Laru-chan napisał(a):
Zaciekawił mnie fakt, że jesteś daltonistą. Przepraszam, jeśli to dziwnie zabrzmiało. Masz problemy tylko z czerwonym i zielonym, czy reszta kolorów też Ci się wali? Zaraz, zaraz... grafik daltonista? Pod tym względem masz u mnie duże poważanie.
A tam grafik jak obrabiam avka to dostrzegam to czego poprawnie widzący nie dostrzeże ale to działa w obie strony. Co do problemów to jest zielony/żółty(jasne), czerwony/zielony(jasne) zdarza się, że są problemy z ciemniejszymi kolorami ale to już jak patrzę z dużej odległości albo na coś małego np. kumpel ostatnio mnie spytał jaki kolor ma pineska odległa o 2,5 metra no ja powiedziałem że czarny a okazała się ciemno fioletowa jak podszedłem bliżej. Czasem w ostrym słońcu zdarza się pomylić kolor na skrzyżowaniu ale zawsze patrzę na kolejność świateł ;]

Piechu napisał(a):
pisz dużo, przestrzegaj regulaminu a na pewno będziesz się dobrze bawił
Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
pisz dużo, przestrzegaj regulaminu a na pewno będziesz się dobrze bawił
Ishido napisał(a):
pisz dużo, przestrzegaj regulaminu a na pewno będziesz się dobrze bawił
franqey napisał(a):
pisz dużo, przestrzegaj regulaminu a na pewno będziesz się dobrze bawił
Cóż za spam ...

Joe: Zostań modem i daj nam po warnie.

szczecin
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
pisz dużo, przestrzegaj regulaminu a na pewno będziesz się dobrze bawił


Dobry spam nie jest zły ; *

Ponadto uwielbiam psy o imieniu Saba. Mam miłe odczucia co do nich.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Gangezowo
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook