Forum Dragon Ball Nao

» Ulubione fryzury z mang/anime

Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.840
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
w tym temacie chodzi o to a by osoba piszaca posta napisala jakie fryzury z anime jej sie najbardziej podobaly

Obraz
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.797
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
czemu sam nie napiszesz? Uwazam za bardzo fantazyjne fryzury z Dragon Balla - z tego powodu moja mama zwykla okreslac Son Goku jako "opera w Sydney". W Naruto szalenie podobaja mi sie wlosy Sasuke. W Bleachu uwagi nie moze nie zwracac Zaraki Kenpachi. Coz, chyba podobaja mi sie wlosy stojace na sztorc

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.840
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
no dobra to ja tez dorzuce swoje 5 groszy(nie wiem czy dobrze to powiedzialem) no to :
-dragon ball fryzury sajan
-Ichigo Kurosaki
-Ishida Uryu
-Kisuke Urahara
-Grimmjow Jeagerjaques
-Tousen Kaname
jak cos sobie przypomne to dopisze

Obraz
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.797
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
skoro juz ciagniemy temat, to dopisze dwa slowa - choc juz nie tyle o fryzurach, ale o samych wlosach. Generalnie, im dluzsze, tym lepiej. Osobiscie uwielbiam fryzure/wlosy Arashi Kishuu z X-a (sama takie bym chciala miec, moze za wyjatkiem grzywki), a takze (bo ten sam styl, a przede wszystkim faktura) Shinji Hirako z Bleacha. Przy okazji Bleacha dodam, ze Renji Abarai to chyba wlosy numer jeden tego anime

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.840
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
ee tam od Renjiego bardziej mi się podobała fryzura Hitsugaya tego małego shinigami(chodzi mo tego w bialych wlosach nie o gina tylko o tego drugiego i nie wiem [ ort! ] czy napislaem dobre imie)

Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Mnie też bardziej podobają się włosy Hitsugaya niż Renjiego. Grimmjow też ma fajne.
Zdecydowanie nie lubię patrzeć na postacie bez włosów tj. Krillin, Chaozu, Tien.
Nie pociągaj mnie długie włosy dziewek, szczególnie czarne.
Lubię jakieś kolorki, bo wtedy i charakter taki optymistyczny

Obraz
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.710
Plusy: 1
Posty: 538
Włosy C.C z Code Geass bardzo ładnie się prezentują. Jasny odcień zielonego, rzuca się w oczy ale nie razi. Długie, końcówki lekko zagięte. Swobodnie spadające po bokach. Robi to na mnie większe wrażenie niźli krótko obcięte czy zwykłe proste, średniej długości włosy, a co ważniejsze zapada w pamięć. Wyróżnia się na tle reszty, aczkolwiek subtelnie bez przegięcia.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Włosy z Lenalee z D.Gray-Mana, zanim przepaliła się ze swoją Innocence. Według mnie, dzięki nim, najpiękniejsza postać kobieca w mandze, jaka kiedykolwiek została narysowana.
A z męskich Yuu Kanda, też z DGM. Ewentualnie Hijikata Toushiro z Gintamy z długimi, bo wtedy wyglądają z Yuu jak bliźniacy xD
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.569
Posty: 188
z takich dziewczyńskich fryzur najbardziej mi sie podoba fryzura haribel (bleach), tsunade - wiem zwykłe 2 kucyki ale z takimi długimi włosami to wygląda po prostu zaje... fajnie, mitarashi anko i karin :3 sama chciałabym miec takie i w sumie mniej wiecej takie mam <D

a z męskich to renji (rzeczywiście najlepszy fryz z bleacha), sasuke, fryz tego gościa z FF XIII, hitsugai i jak sie uda dobrze narysowac to i akusia z hellsinga :3

tych fryzur byłoby dużo do napisania ale nie wszsytkie pamiętam xD
Kika
Nail
Nail
Kika
Dni na forum: 5.353
Posty: 99
Skąd: i tak tam nie mieszkasz ;P
Ogólnie podobają mi się włosy z anime, są takie nienaturalne, kolorowe, różnych "kształtów". Fajne fryzury mieli Goku, Bulma, L, Renji, Hitsugaya, Kakashi - jakoś tak. Uwielbiam długie włosy u kobiet, to jest jakieś zboczenie, bo jak oglądam anime to zawsze patrzę na długość włosów i od razu, nie znając charakteru, zaczynam lubić taką osobę, później przy bliższym poznaniu często zmieniam o niej zdanie - to tak poza tematem. Krótkie włosy też ujdą, ale to już nie to samo, mnie np w ogóle nie podoba się fryzura Rukii czy Hinaty, za to Videl świetnie wygląda w krótszych.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Zacznę od fryzurek kobiecych.

1. Hinata (młodsza) - krótkie włosy z dwoma pazurkami przy twarzy. Urocze i (z mojej strony) godne pozazdroszczenia.

2. Videl (krótkie włosy) - fajnie sterczące

3. Misa - niby nic, ale ma w sobie wiele uroku i idealnie pasuje do jej ogólnego wizerunku

Męskie czupryny:

1. Gohan SSj 11 lat) - tak pięknie nie sterczały żadne włosy z DB

2. L - równie sterczące i do tego przepięknie czarne. Emosiowate? Trudno

3. Sasuke - ten sam powód co wyżej.

Ogólnie to mogę się podpisać pod słowami clio:


clio napisał(a):
Coz, chyba podobaja mi sie wlosy stojace na sztorc

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Gohan ssj2- to co Laru
Rock Lee i Gai sensei- tak śmiesznie wyglądają- takie okrąglutkie i jeszcze ta tzw. grzywka
Tsunade- sama kiedyś się tak czesałam gdy byłam jeszcze w wieku przedszkolnym i 2 pierwsze lata podstawówki. Te jej kucyki i blond włosy. Tylko patrzeć.
Naruto- lubię irokeza, a blond włosy sterczące fajnie wyglądają i szczególnie te do góry. Może i nie najbardziej pomysłowo, ale lubię takie fryzy
Kakashi- siwe włosy, aczkolwiek fryzura z pomysłem. I to że tak fajowo skręca w prawo.
Ino- typowo dziewczęca fryzura. Czasem się też tak czeszę.
Cloud- to samo co do Naruto. Trochę mi przypomina Gohana ssj2 w wieku 11 lat(dziwne skojarzenie, wiem).
Aeris- chociaż nie trawię tej panienki, to akurat lubię jej tzw. zaczesane u boków włosy
Tifa- śliczny kolor, trochę podobny do mojego.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Sebastian Michaels, kocham to cięcie i kolor, sama nosiłam taką.
Orochimaru- proste,czarne,długie włosy, bez udziwnień, klasyka, ale bardzo mi się podoba.
Powtórzę się...ale Kakashi-fajny pomysł, ciekawie się prezentuje, do dziś nie wiem jak "postawiać" tak włosy i jeszcze ten kolor.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Ulubione fryzury z mang/anime
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook