Forum Dragon Ball Nao

» Witam ;)

Strony: 1, 2  
Pauline_Elleth Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Pauline_Elleth
Wiek: 33
Dni na forum: 5.396
Posty: 15
Skąd: Lothlórien
Witam wszystkich serdecznie

Jako nowa userka wypadałoby się ładnie przedstawić i napisać „parę” słów o sobie.

Jak mam na imię, każdy powinien wywnioskować z mojego nicku jakim posługuję się niemal wszędzie. Jestem tegoroczną maturzystką i teraz w wielkim stresie oczekuję na wyniki. Pochodzę z małej mieściny w Świętokrzyskiem lecz w najbliższym czasie planuje wynieść się do stolicy a później jak najdalej na północ kontynentu.

Kiedyś byłam osobą bardzo otwartą na ludzi, lecz życiowe doświadczenia nauczyły mnie ostrożnie dobierać sobie znajomych i darzyć innych zaufaniem. Lubię poznawać nowych ludzi, lecz jeśli ktoś chce zaskarbić sobie w pełni moją sympatię i chce być moim przyjacielem musi się naprawdę mocno postarać.

Jestem osobą skrywającą w sobie wiele sprzeczności. Przebywając wśród zaufanych ludzi jestem zwykle roześmianą, z wyraźnymi przejawami adehadencji osobą, ale cenię sobie również spokój i ciszę. W głębi duszy jestem bardzo wrażliwa, złe słowa oraz nie argumentowana krytyka dotyka mnie bardzo lecz na zewnątrz staram się tego nie okazywać i z podniesiona głową staram się iść dalej. Jestem osobą która łatwo się nie poddaje i trwale dąży do swych celów. Marzenia są dla mnie bardzo ważne i jestem w stanie wiele poświęcić by je tylko spełnić.
Niestety łatwo wpadam w złość i gdy ktoś doprowadzi mnie do furii nie zostawiam na nim suchej nitki, twardo bronię swojego zdania. Jestem indywidualistką, mam swoje własne poglądy, które nie muszą się podobać innym. Cenię sobie własne zdanie i nienawidzę wręcz gdy ktoś próbuje na siłę je zmienić i narzucać swoje własne. Swoimi poglądami i zainteresowaniami zawsze odstawałam od innych ale nie przeszkadza mi to. Wręcz przeciwnie, jestem dumna ze swej indywidualności.

Anime towarzyszyło mi od najmłodszych lat, lecz przez ostatnie kilka, ciężkich miesięcy musiałam mocno ograniczyć oglądanie i poświęcić się nauce. Obiecałam sobie, że w te wakacje nadrobię tyle ile się da i poprzypominam serię których fabuły już zapomniałam. Do swych ukochany serii zaliczam przede wszystkim Sailor Moon na której się wychowałam i do dziś darzę ogromnym sentymentem. Aktualnie jestem bezgranicznie zakochana w Naruto a kolejne miejsca w moim rankingu zajmują Death Note, Kuroshitsuji i Wolf’s Rain.

Nie potrafię żyć bez muzyki. Słucham chyba wszystkich rodzajów rocka i metalu, poczynając od subtelnych i pięknych zarazem, post rockowych brzmień w stylu Sigur Rós i Kwoon a kończąc na surowych, norweskich nutach serwowanych przez Dimmu Borgir czy Satyricon. Wszystko zależy od nastroju w jakim się znajduję. Najbardziej upodobałam sobie jednak metal symfoniczny oraz progressive. Od blisko sześciu lat jestem wielka fanką fińskiej grupy Nightwish, którą kocham za genialne teksty i wspaniałą muzykę. Większość moich ulubionych zespołów pochodzi właśnie ze Finlandii, tak NW, Children of Bodom czy Apocalyptica. Wychodząc poza granicę Skandynawii, uwielbiam progresywne brzemienia TooL oraz piękne kompozycje serwowane przez Anathemę. J-rock lubię aczkolwiek w niedużych dawkach, są tylko dwie grupy których namiętnie słucham: Dir En Grey i The GazettE. Nie mówię, że jestem głucha na inne japońskie grupy, oczywiście, że nie Tylko po prostu nie słucham ich już z tak wielkim zamiłowaniem jak te wymienione powyżej.

Uwielbiam się uczyć języków obcych, ale to nie znaczy, że je umiem xD. Należę do tych szczęśliwców którzy mieli okazję się uczyć łaciny przez długi czas i jestem z tego bardzo dumna.

Jestem zakochana w Skandynawii, a dokładniej w Finlandii i to właśnie z nią wiążę swoja najbliższą przyszłość. Za grosz we mnie patriotyzmu, nie lubię naszego kraju, polskiej mentalności. Zawsze uważałam, że mimo wszystko tu nie pasuję a moje miejsce jest gdzieś tam na Północy.

Moja największą życiową pasją są skoki narciarskie, żaden inny sport nie wywołuje u mnie tyle emocji i nie powoduje takiego wzruszenia. Są dla mnie symbolem wolności, odwiecznego marzenia człowieka o wzbiciu się choć na moment w powietrze i niesamowitej odwagi.

Jeśli chodzi o literaturę przyznam się, że jestem absolutnie zakochana w świecie wykreowanym przez Tolkiena. Drugą część mojego nicku zawdzięczam właśnie jemu, co w wolnym tłumaczeniu z języka elfów znaczy po prostu „elfka”.
Lubię również czytać powieści S. Kinga oraz kanony światowej literatury takie jak np. „Zbrodnia i Kara”.

Jestem osobą o bardzo rozległych zainteresowaniach i mogłabym im poświęcić jeszcze więcej miejsca w tejże rozprawce, ale wydaje mi się że całą reszta wyjdzie w praniu. Zapewne dowiecie się więcej o mnie poprzez moje posty.
Mam nadzieję, że nikogo nie zanudziłam moją paplaniną na temat mojej persony, ale no niestety, jestem zbyt rozgadana o czym się pewnie niedługo przekonacie

Witam wszystkich i jeszcze raz i pozdrawiam serdecznie

The hopes were high
The choirs were vast
Now my dreams are left to live through you

Red Sun rising
Drown without inhaling
Within, the dark holds hard
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Tak jak zawsze. Ten kto krytykuje polską mentalność, sam ją przejawia. Poza tym wszystko ok. Baw się dobrze, przestrzegaj regulaminu i takie tam.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Witaj w naszych skromnych progach : )
Coś tam, coś tam, regulamin, ble ble, zasady, bla bla bla, baw się dobrze ^^

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
witam. Pewnie mnie ponielubisz.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Cześć, Paulino, skąd ten nick?(chodzi mi o dodanie Elleth)
Jakie postacie z Naruto lubisz najbardziej?
Ja też jestem z małego miasta.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Stokrot Kobieta
Wojownik
Wojownik
Stokrot
Wiek: 41
Dni na forum: 5.523
Posty: 44
Skąd: Łódź
Ohoho, kogo ja widzę — Młoda na forum . Nadciąga totalny kataklizm .

A tak na serio, miło, że w końcu zdecydowałaś się dołączyć (a "Bleacha i tak ci nie daruję ).

Obraz
Pauline_Elleth Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Pauline_Elleth
Wiek: 33
Dni na forum: 5.396
Posty: 15
Skąd: Lothlórien
A tam zaraz kataklizm xD A co do Bleacha to jeszcze nic straconego

@ Byczusia, nick mój wziął od mojej fascynacji elfami z Władcy Pierścieni A co do ulubionych postaci to chyba bracia Uchiha, napisze o tym więcej w odpowiednim temacie ;D

PS. Z regulaminem się dogłębnie zapoznałam i będę go przestrzegać

The hopes were high
The choirs were vast
Now my dreams are left to live through you

Red Sun rising
Drown without inhaling
Within, the dark holds hard
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Ja to Uchiha lubię. Ale Władców Pierścieni nie oglądałam i nie czytałam.
Co do NAruto do któregoś(chyba 11) Shippuden oglądałam i nie wiadomo czemu przestałam( sądzę, iż z nadmiaru Sakury, której nienawidzę).
A na jakie studia się zamierzasz wybrać?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.797
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
w takim razie i ja witam kolejna przedstawicielke plci pieknej na tym zdominowanym przez mezczyzn forum. Czego moge sobie w zwiazku z tym zyczyc? Pozytywnego nastawienia, realistycznego spojrzenia, a przede wszystkim ciekawych postow i aktywnej wymiany opinii, przemyslen i wrazen. Nie jest niczym milym pisac i rozmawiac samej ze soba...

Obys wiec przyjemnie spedzila tutaj czas!

PS. A Joe znow uogolnia i wszystkich wrzuca do tego samego worka...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Nie będę urządzał iście literackiego przywitania z wtrąceniem myśli o ludzkiej przemijalności, więc powiem tylko Witaj

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Witam, zostań z nami jak najdłużej. Baw się dobrze.

Pozdrawiam.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Witaj, znalazłem kilka "podobieństw" między nami między innymi:

Pauline_Elleth napisał(a):
Niestety łatwo wpadam w złość
Pauline_Elleth napisał(a):
twardo bronię swojego zdania.
choć często reszta się z nim nie zgadza no, ale cóż...

Pauline_Elleth napisał(a):
nienawidzę wręcz gdy ktoś próbuje na siłę je zmienić i narzucać swoje własne.
podobnie jest i u mnie.

Witam na forum i życzę miłego pobytu.
Pauline_Elleth napisał(a):
Moja największą życiową pasją są skoki narciarskie,
i ja również kibicuje niezmiennie od bodaj 9 lat Adamowi Małyszowi, ostatnio trochę mnie zawodzi, ale mam nadzieję, że powróci na szczyt .
Pozdrawiam.
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.431
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Witaj i baw się dobrze

Pauline_Elleth napisał(a):
Niestety łatwo wpadam w złość i gdy ktoś doprowadzi mnie do furii nie zostawiam na nim suchej nitki, twardo bronię swojego zdania.
Oj, to tak jak ja, poza tym nie umiem ugryźć się w ten długi, durny język przez co mogę krzyczeń a nawet wydzierać się na każdą osobę nie mam ograniczeń

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Pauline_Elleth Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Pauline_Elleth
Wiek: 33
Dni na forum: 5.396
Posty: 15
Skąd: Lothlórien
Dziękuję wszystkim za miłe przywitanie

Co do sprawy własnego zdania to ja się nie przejmuję czy ktoś ma całkiem inny pogląd na dany temat niż ja dopóki nie chce mnie na siłę przestawić na swój tok myślenia Cenię sobie lubi z indywidualnym podejściem do pewnych kwestii, bo gdyby przecież każdy myślał tak samo byłoby nudno i nie mielibyśmy o czym dyskutować

natalia0111 napisał(a):
Oj, to tak jak ja, poza tym nie umiem ugryźć się w ten długi, durny język przez co mogę krzyczeń a nawet wydzierać się na każdą osobę nie mam ograniczeń
No dokładnie, jak już wpadnę w szał to aż wióry lecą

Dark Sky napisał(a):
i ja również kibicuje niezmiennie od bodaj 9 lat Adamowi Małyszowi, ostatnio trochę mnie zawodzi, ale mam nadzieję, że powróci na szczyt
Widzę, że skoki oglądamy mniej więcej taki sam czas Adam nie jest może moim faworytem ale sentyment zawsze jest i zawsze życzę mu jak najlepiej

The hopes were high
The choirs were vast
Now my dreams are left to live through you

Red Sun rising
Drown without inhaling
Within, the dark holds hard
Amino Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amino
Wiek: 28
Dni na forum: 5.433
Posty: 183
Skąd: Ruda Śl.
Kolejna dziewczyna na forum Witam!

Życzę miłego pisania, poznania ciekawych osób (tu mówię o sobie , nie no, żarcik), przestrzegaj regulaminu, blebleble i takie tam

Widzę, że lubisz S. Kinga. Chciałam zabrać się za jego dzieła, ale chciałam cię spytać o opinię... Warto czytać? Które książki polecasz?


Pauline_Elleth napisał(a):
Mam nadzieję, że nikogo nie zanudziłam moją paplaniną na temat mojej persony
Mnie nie zanudziłaś xD Lubię czytać długie posty, mimo iż sama rzadko takie piszę

Pozdrawiam, Amino

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Jak trafiłaś na forum?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Pauline_Elleth Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Pauline_Elleth
Wiek: 33
Dni na forum: 5.396
Posty: 15
Skąd: Lothlórien
Amino napisał(a):
Widzę, że lubisz S. Kinga. Chciałam zabrać się za jego dzieła, ale chciałam cię spytać o opinię... Warto czytać? Które książki polecasz?
Bardzo polecam "Miasteczko Salem" i "Lśnienie" Bardzo podoba mi się u niego budowanie narastającego napięcia i opisywanie danej sytuacji w taki sposób, że aż ciary po plecach przechodzą, naprawdę polecam jego powieści


Byczusia napisał(a):
Jak trafiłaś na forum?
Stokrot mi kiedyś link wysłała, wchodziłam, czytałam i postanowiłam się zarejestrować

The hopes were high
The choirs were vast
Now my dreams are left to live through you

Red Sun rising
Drown without inhaling
Within, the dark holds hard
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
No cóż, charakter podobny, literatura pasująca w 100% z moimi typami, muzyka podobnie. Jeżeli nie zjemy siebie nawzajem upartością charakteru, to może być nieźle. Pozdrawiam.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Pauline_Elleth Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Pauline_Elleth
Wiek: 33
Dni na forum: 5.396
Posty: 15
Skąd: Lothlórien
Jak miło, że ktoś podziela mój gust i usposobienie ^^. No mam nadzieję, że raczej się nie zjemy hehe Również pozdrawiam

The hopes were high
The choirs were vast
Now my dreams are left to live through you

Red Sun rising
Drown without inhaling
Within, the dark holds hard
NathalieHyde Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
NathalieHyde
Wiek: 35
Dni na forum: 5.407
Posty: 74
Skąd: Poznań
cześć! miło cię poznać i baw się dobrze!

Yagate hito wa kegarete
hito ga hito de somerarete
tomo ni kiru kono hoshi somete
kowarete iku sekai...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Witam ;)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook