Forum Dragon Ball Nao

» Sport- czy go uprawiacie? Jeśli tak, to jaki?

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Jak w temacie. Osobiście ja nie lubię uprawiać większości sportów i aktywności fizycznej. Ale jeśli już to lubię potańczyć, trochę w piłkę nożną czy tam w kosza zagrać,ew. ping pong czy kręgle(albo chodzić na spacery). A wy?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Nałogowo długie spacery. Późnym wieczorem albo nocą.

Od listopada usiłuję uprawiać pływanie, ale ciągle coś mi przeszkadza. Jak nie niedogodne godziny otwarcia, to jak zawsze problem z kostiumem kąpielowym Jednak muszę się sprężyć, bo karnet mam do końca lutego. A pływać uwielbiam, nawet w chlorze ;p

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Grywam regularnie w koszykówkę, ale niestety tylko amatorsko. Prócz tego że gram, pochwalę się że jestem II trenerem szkolnej drużyny.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Interesujące. Jest to jakim trenerem gry zespołowej może być osoba o indywidualnym charakterze. Nic dziwnego, że swoją rolę ma na drugim planie.

Ps. Trenerzy winni wiedzieć że demokracja to sprawa ważna w grach zespołowych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Cały rok pływam na basenie, a w lato na naturalnych akwenach (czyt. szamba, stawy, jeziora morza etc.), jak jest ciepło również jeżdżę na rowerze. Czasami na orlika wyjdzie się pograć w nogę, czy porzucać piłka do kosza, jak miałem 13,14 lat chodziłem na piłkę nożną do klubu, ale brak talentu, oraz problem z kolanem spowodały iż musiałem zaprzestać.

Ze sukcesów sportowych pochawlę sie tym, że w jakimś międzynarodowym turnieju DSJ zajałem 3 miejsce.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Demokracja to panuje chyba tylko w kadrze Smudy.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Jak se popiję, to idę na rękawice jeśli znajdzie się chętny. Poza tym Piję alkohol i dłubię se w pępku, ale moje 71 kg. nie pozwala mi przejść na zawodowstwo, bo do tego potrzebny jest potężny bębzon.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.645
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
W lecie sporo biegam, zwykle w zimie miałam sportowy zastój, ale nie w tym roku;p
Od Nowego Roku zaczęłam chodzić na basen 3 razy w tygodniu, trzeba spalić ten nagromadzony podczas Świąt tłuszczyk : )

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Jak w końcu będzie możliwość pójścia do kardiologa, to może na boks wrócę. Obecnie w domu tylko pompki. Nie licząc szkoły.

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Mateusz napisał(a):
Obecnie w domu tylko pompki.
Kiedyś robiłem 350 na raz. obecnie nie zrobię 50 i ledwie 15 na jednej łapie

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Katz napisał(a):
a w lato na naturalnych akwenach (czyt. szamba,
O_o Lubisz mocne wrażenia co nie? Z dupy taki akwen ;p


franqey napisał(a):
Poza tym Piję alkohol i dłubię se w pępku,
To w sumie tak jak ja przez ostatnie miesiące

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Laru napisał(a):
O_o Lubisz mocne wrażenia co nie? Z dupy taki akwen ;p
Raz mi się zdarzyło, jak miałem naście latek, byliśmy na działce u kumpla i było ciepło, wiec chcieliśmy się wykąpać, ale na jedynej prowizorycznej plaży było za dużo ludzi, wrzeszczących berbeci i nadpobudliwych matek, więc poszliśmy około 1km dalej do takiej jakby zatoczki, tam było pusto i przyjemnie. Po około 2 miechach od owego wydarzenia, dowiedziałem się ze ta ów zatoczka należy do pobliskiej cementowni i z tamtąd idą ścieki, i dlatego wtedy tam tak brzydko pachniało i płynąc żaba naliczyłem się 6 pustych butelek i martwego psa dryfującego do góry brzuchem.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Chyba wciąż masz nascie lat
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Sport- czy go uprawiacie? Jeśli tak, to jaki?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook