Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria ocena: 10,00 (głosy: 4)110

Strony:   1, 2, 3 ... 57, 58, 59, 60  
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.494
Plusy: 1
Posty: 535
Jeśli obejrzałeś dwie najnowsze kinówki to śmiało zaczynaj od 28 odcinka. Saga Turnieju z 6 wszechświatem nie jest jakaś szałowa, jest jak dla mnie poprawna. Potem zaczyna się najlepsza część superki, która już powinna cię pochłonąć do samego końca
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.494
Plusy: 1
Posty: 535
(Niepotwierdzone) 2 Grudnia zostanie wyemitowany specjalny godzinny odcinek Dragon Ball Super. Nie wiadomo jednak nic o jego fabule. Nie umiem w japoński więc może ktoś tu coś się doczyta.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Nie, to bardziej audycja w związku z premierą nowego filmu. A czy będzie w niej jakaś animacja, to inna sprawa.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
marcin1479
Nail
Nail
marcin1479
Dni na forum: 5.431
Posty: 99
obejrzalem po raz kolejny serie DB Super, Panowie jak myslicie czy Goku w pelni opanowanym Ultrainstynktem jest silniejszy od Jirena>? Mnie wydaje sie ze tak,ale energia sie skonczyla i niestety sam nie wygral
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Zdecydowanie silniejszy, w końcu go pokonał i to na pewnym luzie. Tylko ciało nie wytrzymało, więc nie było finiszu.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.494
Plusy: 1
Posty: 535
Z okazji dnia Goku miała zostać ogłoszona jakaś super informacja. Co to było? Bo tak nahajpowali, a obeszło się to bez większego echa co mieli na myśli.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Bodajże chodziło o rozszerzenie imprez Dragon Ball Tour na Chiny i Niemcy (to akurat ciekawe, bo blisko).
https://www.db-tour.com

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 5.997
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.538
Posty: 650
Człowiek się łudzi o nowe odcinki ale pewnie skończy się jak zwykle.
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.196
Posty: 291
Ciekawe jak bardzo nowy przeciwnik przekroczy granice, bo po tym co dzieje się w Super , aż się boje co podzieje się w Heroes

EDIT

Nie spodziewałem się tych paru gości specjalnych

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Rebirth Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Rebirth
Wiek: 33
Dni na forum: 1.182
Posty: 17
Co do Dragon Ball Super, podczas emisji miałem mieszane uczucia, większość wydarzeń do akcji z Blackiem mi się nie podobała, graficznie było to słabsze od starszej Z, natomiast później im dalej w las tym było lepiej. Szkoda tylko, że po Turnieju Mocy przerwali nadawanie anime i trzeba czekać.
Pushea Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Pushea
Wiek: 32
Dni na forum: 4.349
Posty: 54
Skąd: Zielona Góra
Nie wiem gdzie o tym napisać, więc napiszę tutaj.

Cześć, mam takie pytanie. Wreszcie się zmusiłam aby obejrzeć cały DB Super (bo szczerze mówiąc to nie jestem fanką tej części), jestem właśnie na 123 odc. Zastanawia mnie jedna rzecz. A mianowicie: czemu na trybunach siedzą bogowie zniszczenia i kaioshini z wszechświatów, które zostały już wymazane...? Błąd twórców czy coś mnie ominęło (może nie oglądałam uważnie i w międzyczasie zostali oni przywróceni)? Pozdrawiam
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.538
Posty: 650
Ci Kaioshini są z wszechświatów które nie brały udziału w turnieju mocy.
Pushea Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Pushea
Wiek: 32
Dni na forum: 4.349
Posty: 54
Skąd: Zielona Góra
Alkis napisał(a):
Ci Kaioshini są z wszechświatów które nie brały udziału w turnieju mocy.
Faktycznie cały czas mi się wydawało, że to są ci bogowie z tych ośmiu, a tych z "bezpiecznych" tam nie ma sporo tych postaci w DBS i się człowiek myli

Dzięki za odpowiedź.
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.538
Posty: 650
Jak co roku pojawiają się kolejne plotki o powrocie anime

Tym razem według ,,ekhm" wiarygodnych leakerów jakimi są między innymi DBSChronicles czy DBS2019 anime Dragon Ball Super powróci w 2023 roku. A tuzy takie jak Geekdom czy redaktor hobby consolas Antonio Sánchez Migallòn Jimenez twierdzą że:


1. Anime Dragon Ball Super powróci w 2023 roku
2. Toei animtion zawsze chciało wypuścić anime, ale Shueisha kazała im się wstrzymać aż manga nie wyprodukuje wystarczająco kontentu.
3. Pracują też nad filmem kinowym i planują by wychodziły one co 2-3 lata.
4. Szef Dragon Ball Roomu to osoba która zasugerowała Toriyamie powrót Broly'ego do głównej fabuły oraz uczynienie z Gohana głównej postaci w Super Hero.

Anime i kinówki to zbyt mokry sen żebym w to uwierzył, ale ciekawostka warta wspomnienia.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Alkis napisał(a):
3. Pracują też nad filmem kinowym i planują by wychodziły one co 2-3 lata.
Od 2013 roku filmy wychodzą co 2 lub 3,5 roku, więc to nie jakaś wielka zmiana, jak można by w pierwszej chwili pomyśleć. Niby miałaby dojść seria, ale pewnie znowu trwałaby bliżej 100 odcinków, a nie 500.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.702
Plusy: 4
Posty: 2.000
Alkis napisał(a):
2. Toei animtion zawsze chciało wypuścić anime, ale Shueisha kazała im się wstrzymać aż manga nie wyprodukuje wystarczająco kontentu.
Brzmi, jak typowe !? weeboo. 131 odcinków sklepali bez komiksu i nagle by się im to przestało podobać? Śmierdzi mi tu bajdurzeniem pokroju canonical vs. non-canonical.


Nie jest czasem tak, że BanDai jest głównym sponsorem serialu? Wydaje mi się, że to właśnie ta firma i jej wyniki merczendajsowe są głównym motorem napędowym dla FujiTV/Toei Animation w kwestii powrotu na antenę.


4 lata już spekulujemy. Poczekamy, może coś się ruszy.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.538
Posty: 650
vegeta391 napisał(a):
Alkis napisał(a):
2. Toei animtion zawsze chciało wypuścić anime, ale Shueisha kazała im się wstrzymać aż manga nie wyprodukuje wystarczająco kontentu.
Brzmi, jak typowe !? weeboo. 131 odcinków sklepali bez komiksu i nagle by się im to przestało podobać? Śmierdzi mi tu bajdurzeniem pokroju canonical vs. non-canonical.

Tak ale według tych samych źródeł, Shueisha chciała przerzucić atencję z anime na mangę, gry i tym podobne. Podobno ktoś z Shueishy powiedziała Toei by ci nie dobijali się do ich drzwi póki nie nabierają materiału z mangi.

Nie jest czasem tak, że BanDai jest głównym sponsorem serialu? Wydaje mi się, że to właśnie ta firma i jej wyniki merczendajsowe są głównym motorem napędowym dla FujiTV/Toei Animation w kwestii powrotu na antenę.


4 lata już spekulujemy. Poczekamy, może coś się ruszy.
Spekulacje spekulacjami, ale nie wyobrażam sobie tego by anime było w tym stanie zamrożenia już zawsze
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 57, 58, 59, 60  

Forum DB Nao » » » [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook