Forum Dragon Ball Nao

» JoJo's Bizarre Adventure

Strony:   1, 2
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Dni na forum: 930
Zgadzam się, anime ma swój klimat, głównie dzięki charakterystycznej kresce. Wszytskie z openingów i endingów są na bardzo wysokim poziomie i nawet często do nich wracam. O ile w parcie 1 i 2 fabuła była taka trochę nieliniowa, tak od partu 3 stworzył się schemat: użytkownik standu - > walczymy z nim - > zostaje naszym wrogiem albo przyjacielem i tak w kółko. Szanuję, że autorowi chce się tego tyle wymyślać, bo standy są bardzo ciekawe i różnorodne, ale w pewnym momencie poczułem znużenie. Jedynie śmierć któregoś z bohaterów zaczęła mnie jakkolwiek poruszać. Mam zamiar śledzić kolejne odcinki i party, choć jak wspominałem w którymś z przyszłych partów standy tworzą alternatywne czasoprzestrzenie co jest już grubą jazdą.
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Dni na forum: 930
Jak trochę hejtowałem dotychczasowe party, tak ten obecny jest bardzo dobry. 28 lipca ma być finałowy godzinny odcinek Złotego Wiatru. Ktoś jeszcze śledzi przygody pana Giorno?
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Dni na forum: 4.223
Plusy: 3
Ja śledzę. Bardzo mi się obecna seria podoba, odnajduję w niej dużo podobieństw z moją dotychczasową ulubioną czyli Stardust Crusaders.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Dni na forum: 4.194
Plusy: 1
Druga część stardust była najlepsza