Forum Dragon Ball Nao

» JoJo's Bizarre Adventure

Strony:   1, 2
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Dni na forum: 824
Zgadzam się, anime ma swój klimat, głównie dzięki charakterystycznej kresce. Wszytskie z openingów i endingów są na bardzo wysokim poziomie i nawet często do nich wracam. O ile w parcie 1 i 2 fabuła była taka trochę nieliniowa, tak od partu 3 stworzył się schemat: użytkownik standu - > walczymy z nim - > zostaje naszym wrogiem albo przyjacielem i tak w kółko. Szanuję, że autorowi chce się tego tyle wymyślać, bo standy są bardzo ciekawe i różnorodne, ale w pewnym momencie poczułem znużenie. Jedynie śmierć któregoś z bohaterów zaczęła mnie jakkolwiek poruszać. Mam zamiar śledzić kolejne odcinki i party, choć jak wspominałem w którymś z przyszłych partów standy tworzą alternatywne czasoprzestrzenie co jest już grubą jazdą.
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Dni na forum: 824
Jak trochę hejtowałem dotychczasowe party, tak ten obecny jest bardzo dobry. 28 lipca ma być finałowy godzinny odcinek Złotego Wiatru. Ktoś jeszcze śledzi przygody pana Giorno?
Google
Super Saiyanin 5
Super Saiyanin 5

clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Dni na forum: 4.117
Plusy: 3
Ja śledzę. Bardzo mi się obecna seria podoba, odnajduję w niej dużo podobieństw z moją dotychczasową ulubioną czyli Stardust Crusaders.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Dni na forum: 4.088
Plusy: 1
Druga część stardust była najlepsza