Forum Dragon Ball Nao

» Czy dziewczyny lubią Dragon Balla? ocena: 9,00 (głosy: 3)110

Strony: 1, 2, 3  
Yaw
Ziemianin
Ziemianin
Yaw
Dni na forum: 5.611
Posty: 13
Co sądzicie o dziewczynach lubiących Dragon balla? Ja akurat nie znam żadnej takiej, ale jakbym taką znalazł to nie odstąpiłbym jej na krok
Czy istnieja takie bóstwa? Nie sądze bo dziewczyna to już dużo, a żeby jeszcze lubiła DB to takiego ideału nie ma na świecie xD
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
poczytaj trochę forum to zobaczysz wiele female na DB dziale ;] u mnie w klanie np są 2 byczusia i amelia

szczecin
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.584
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
Yaw napisał(a):
Co sądzicie o dziewczynach lubiących Dragon balla? Ja akurat nie znam żadnej takiej, ale jakbym taką znalazł to nie odstąpiłbym jej na krok
Czy istnieja takie bóstwa? Nie sądze bo dziewczyna to już dużo, a żeby jeszcze lubiła DB to takiego ideału nie ma na świecie xD
Ja uwielbiam DB, a jestem dziewczyną, więc istnieją!
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
I powraca odwieczny problem... czyżem chłopem jest, czy babą? Moja mentalność, mój charakter, mój sposób myslenia... no ni *w ogóle*, na chłopa wskazuje. Z drugiej strony ewidentny brak wacka dowodzi, że jednak jestem babą. Na dodatek mam piersi.
Toz to dylemat nie do rozwiązania jest!
I lubię DB... więc jestżem ci mężczyzną, czy nie?
<sprawdza>
Noż *jej*, no nie jestem, nie da się ukryć...

Wniosek - sa dziewczyny, które lubią Dragon Balla. Voila. Oklaski.

Możesz już mnie pokochać, skarbie.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Bo wiesz, autorze tematu.
DB jest z gatunku shonen, co oznacza na polski "chłopiec w młodym wieku" i wyznacza to, do jakiej grupy jest głównie skierowany.
Nie do płci przeciwnej, dla nich są inne uciechy.
Ale to nie zmienia faktu, że chyba większy ich procent ogląda shoneny, niż młodych chłopców ogląda shojo.

Ale ten tekst w pierwszym poście fajny

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Naoista napisał(a):
Nie do płci przeciwnej, dla nich są inne uciechy.
Gdybym miała oglądać same shojo o miłości, chyba bym nie wytrzymała psychicznie. Ileż można patrzeć na bishounenów? Miło jest czasem popatrzeć na klatę Goku czy mojego kochanego Gohana. Jeśli dodać interesującą fabułę, super muzykę oraz genialny humor, to wychodzi anime dla każdego.

Każde anime może się zaliczać do tzw. "unisexów". Nie wierzę, żeby istniała jakaś produkcja tylko i wyłącznie dla babek, albo tylko dla facetów.

Yaw napisał(a):
Czy istnieja takie bóstwa? Nie sądze bo dziewczyna to już dużo, a żeby jeszcze lubiła DB to takiego ideału nie ma na świecie xD
Wystarczy się trochę rozejrzeć. Też jestem dziewczyną

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Yaw napisał(a):
Czy istnieja takie bóstwa? Nie sądze bo dziewczyna to już dużo, a żeby jeszcze lubiła DB to takiego ideału nie ma na świecie xD
Tu jeszcze wychodzi raczej kwestia gusta i smaku. Samo to, że jest dziewczyną i lubi DB nie musi oznaczać ideału, no bo mamy usposobienie osobnika jak i wygląd. Znalezienie dziewczyny lubiącej Dragon Ball'a wcale nie oznacza czegoś wspaniałego, ponieważ w większości wypadków możemy odrzucić je już z samego względu na wygląd zewnętrzny tak jak panie powyżej, chociaż to już rzecz osobista, co się komu podoba, a co nie.
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Yaw napisał(a):
Co sądzicie o dziewczynach lubiących Dragon balla? Ja akurat nie znam żadnej takiej, ale jakbym taką znalazł to nie odstąpiłbym jej na krok
Czy istnieja takie bóstwa? Nie sądze bo dziewczyna to już dużo, a żeby jeszcze lubiła DB to takiego ideału nie ma na świecie xD
Czy istnieją takie bóstwa? Jeśli ich nie znasz, to zaprawdę jesteś grzesznikiem.
Ujmę w skrócie: Dragon Ball to ogromnie popularne anime w Polsce (świat już pomińmy), W Japonii swego czasu oglądał je każdy, niezależnie od płci czy wieku.
Tak więc, to genialne anime dotarło do nas i odniosło wielki sukces, naprawdę myślisz że dziewczyny nie oglądały, nie lubiły, nie kochały DB?
takiego ideału nie ma na świecie - śmieszne. Rozejrzyj się.
Fakt faktem, Dragon Ball to Shonen, czyli skierowane głównie dla młodych chłopaków, ale to tylko teoria. To ogląda każdy kto chce. Tak samo, nie tylko dla dziewczyn Shojo, które ja akurat uwielbiam, a jestem chłopakiem.

Twoja teza dostała doprowadzona do równania, że istnieje "x" o wartości "dziewczyny lubiące DB"...

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Goku28a Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku28a
Wiek: 27
Dni na forum: 5.794
Posty: 97
Skąd: Magnuszewice
Moja kuzynka kiedyś uwielbiała DB, ale teraz jej niestety przeszlo Poza tym na forum jest wiele fanek DB.
szukaj, a znajdziesz
mikrusek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
mikrusek
Wiek: 27
Dni na forum: 5.562
Posty: 166
Skąd: Olsztyn
oh normalnie słabo mi sie robi jak pomysle ze nie lubiłabym DB ,
to prawda ja go nie lubie.....
JA GO po prostu [ ort! ] KOCHAM

to jest najwieksze arcydzieło jakie mogło kiedykolwiek powstać
pozdrwo wszystkim DB maniakom i maniaczkom
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.160
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Też coś. Jest wiele dziewczyn które lubią to anime Na przykłąd ja

True Saiyans fight alone
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.398
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Zgadzam się z tobą Brayla. Florion zastanów się czasem, co piszesz. Twoja wypowiedź jest nawet obraźliwa dla mnie.

A co do tematu. Ja uwielbiam DB. W końcu to moje anime z dzieciństwa. W ogóle lubię anime typu Shounen. Tam zwykle jest bardzo dużo humoru, no i przede wszystkim walki .

Anime na zawsze !!!
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
No pewnie że są dziewczyny uwielbiające Db, np. ja. A co miałabym oglądać romase?(nie znoszę tego gat. wyjątki:Sailor Moon i D.N.Angel). Od małego pokochałam to anime, jest świetne. Zbierałam karty chio,miałam tapety na kompa, screeny do winampa i naklejki i mam kilka płyt na których są kinówki. Oprócz płyt wszystko gdzieś poginęło. I co, jestem jakaś odmienna? Nie! Owszem więcej facetów lubi DB(choćby tu na nao, większość userów jest płci męskiej), ale są też dziewczyny które to uwielbiają(np. jak byłam w gim. to były takie co uwielbiały DB i naruto). Jak koleżanka wyżej lubię shoneny i to bardzo.
Pozdrawiam.

P.S.Florion, twoja wypowiedź jest żałosna.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
demonica88 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.158
Posty: 2
Skąd: Elbląg
Tez lubie dragon balla dlatego na niego poluje, i jakos srednio mi wychodzi
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Kiedy byłam młodsza, nie miałam pojęcia, że filmy mogą się dzielić na takie dla mężczyzn i na takie dla kobiet. Od lat 90-tych jestem fanką Gwiezdnej Sagi i masa moich koleżanek uwielbiała tę opowieść. Dopiero kiedy w 2005 zapisałam się na forum GW, okazało się, że dziewczyny stanowią jakieś 10% wielbicieli - i to był dla mnie poważny szok.

Dragon Balla jak najbardziej oglądają dziewczyny! Przyznaję, że mi zajęło 1,5 roku, zanim się do tej serii przekonałam po początkowej bardzo silnej antypatii - ostatecznie jak można się interesować serią, gdzie ciągle się leją? Tymczasem okazało się, że za tym ciągłym laniem się jest o wiele więcej o wiele poważniejszej treści. No i przepadłam...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

MaGnum Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MaGnum
Wiek: 28
Dni na forum: 5.219
Posty: 76
Skąd: Bochnia
Isabelle98 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Isabelle98
Wiek: 25
Dni na forum: 4.918
Posty: 2
Skąd: Okolice Włocławka :>
Wiele dziewczyn kocha po prostu db
A w nich jestem ja
I to nie tylko ze względu na chłopaków (chociaż gohan jest fajny )
Ja oglądam to głównie dla walk
Galaxy Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Galaxy
Wiek: 33
Dni na forum: 5.119
Posty: 11
Skąd: Kielce
Zapewne w Polsce jest olbrzymie grono fanek Dragon Ball
Saga ta jest uniwersalna za równo chłopak jak i dziewczyna znajdzie coś dla siebie. Jeśli chodzi o mnie to w swoim otoczeniu niestety nie napotkałem jeszcze żadnej dziewczyny lubiącej DB lub inną Mangę-Anime.
bardzo żałuję niestety takie jest już życie.
Ditte
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.030
Posty: 18
Tak, istnieją takie dziewczyny. ^ ^

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Ditte: 16.02.2012, 10:59
konto usunięte
Nail
Nail


Ja też nie znam takich dziewczyn w mojej okolicy. Nie widzę wręcz żadnej, której można byłoby poświęcic trochę więcej uwagi. Wystarczy, że tylko czasami spojrzę, a wyciągam takie wnioski, jakbym czytał im w myslach. One są już do takiego stopnia przewidywalne, a na pewno dzięki głupocie wyłącznie w sensie negatywnym. Do tego jeszcze zdarza mi się widziec, do jakich idiotów mają pociąg, a później mają takie zycie a nie inne. Jeżeli mam tak nisko upasc, żeby nie zauważac wielu rzeczy związanych z tą marną obłudą, które mnie rażą niesamowicie, to wolę byc uparty i dalej unosic się dumą i honorem, żeby nie stracic resztek godności ( ja nie uważam siebie za prawdziwego na 100%, ale wyjątkowo niski poziom myślenia otaczających mnie ludzi zdecydowanie mnie odpycha). Myślałem, że to czego chcę od innych to naprawdę mało, ale jak widac jest to dla nich granica kompletnie nieosiągalna. Najgorsze jest to, ze jak widzę wszelkie "gloryfikowanie" takiego jednego hardkor madafaka, co kiedyś nie wiedział czego chce i pewnie nie wie dalej oraz do tego ma w sobie mnóstwo tępactwa to mi się czasami niedobrze robi.
W okolicy nie ma dla mnie żadnej nadziei i nie chodzi mi tu o jakieś uczucia, tylko że do takiej nie wiadomo o czym mam rozmawiac, bo często mam wrażenie, że uzna mnie za jakiegoś dziwoląga zamiast za indywidualistę. Tacy jak ja są dla nich zupełnie niepotrzebni, bo pantoflarz to byłby ze mnie żaden.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Czy dziewczyny lubią Dragon Balla?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook